Any job you can do in your pajamas is not the hardest job in the world.
Dit had Kuipers zelf ook prima kunnen zien. Maarja Kuipers heeft altijd zn eigen regels qua kaarten, net als NijhuisFaddermakker schreef op zondag 5 november 2017 @ 14:38:
[...]
Smerige overtreding, waar is de videoref nu?
Ah was dus nog buitenspel ook. Erg lastig te zien, maar goed
[ Voor 10% gewijzigd door toolkist op 05-11-2017 14:45 ]
Ik kan me voorstellen dat de grens dat voetje niet ziet, zo duidelijk was het niet (anders hadden wij hier ook wel eerder geklaagd)Terranova schreef op zondag 5 november 2017 @ 14:45:
Wow buitenspel goal dus van Utrecht, Kuipers en z'n team zijn lekker bezig
Fijn zo'n scheids die alles laat doorgaan bij Ajax Utrecht, dan weet je precies welk team er een voordeel uithaalt.
[ Voor 35% gewijzigd door Terranova op 05-11-2017 14:51 ]
Ik mis echt de echte wil om te score bij hem. Ook hoe hij in de 16 loopt als Younes van links wil voorzetten. Totaal geen loopactie, lekker in de dekking blijven staan...
En ook dit was geel...
Ik denk met dezelfde reden dat Younes nog steeds linksbuiten staat, qua rendement 1 op 1 vergelijkbaar.Terranova schreef op zondag 5 november 2017 @ 14:50:
Waarom neemt Ziyech in godsnaam nogsteeds de vrije trappen, 2 seizoenen 2 trainers, nooit een goede vrije trap
Fijn zo'n scheids die alles laat doorgaan bij Ajax Utrecht, dan weet je precies welk team er een voordeel uithaalt.
XXXVI
Daar ben ik nu helemaal van overtuigd na die gele kaart voor schone.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:00:
Lol en dan krijgt Labyad geel voor zo'n onschuldige overtreding. Dan begin ik toch te twijfelen of ie die overtreding van Leeuwin op Schone wel gezien heeft
Dat klopt, maar als op een knie mikken minder erg is dan vasthouden dan moet de scheids het niet gezien hebben. Anders snap ik het niet.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:07:
Nou ja die was duidelijker geel dan die voor Labyad. Schone moet gewoon niet vasthouden
Edit:
Zo hehe!
Hop 1-1
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Leo Driesen is altijd negatief. En wij krijgen hem zoooo vaak als commentatorHupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:12:
Ik vind de commentator bij Fox opvallend negatief. Zo heel slecht speelt Ajax niet.
Hop 1-1
Wel apart dat die Kerk nu alweer geen geel krijgt. Eerst komt ie goed weg bij doorlopen op Onana, nu weer voor de bal gaan staan als we een vrije trap willen nemen...
Voorbijgestoken door Oostenrijk ftw.
[ Voor 27% gewijzigd door Witte op 05-11-2017 15:18 ]
Houdoe
Je bedoelt PSV en Ajax die zich uberhaupt niet geplaatst hebben. Feyenoord mag je hiervoor niet aanwijzen.Witte schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:16:
Nou, het is een feit: in seizoen 2019-2020 geen rechtstreekse CL-plek. Mede mogelijk gemaakt door Giovanni en zijn kornuiten.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Laten we het maar houden op alle NL teams die de afgelopen 5 jaar in Europa hebben gespeeld.Hupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:17:
[...]
Je bedoelt PSV en Ajax die zich uberhaupt niet geplaatst hebben. Feyenoord mag je hiervoor niet aanwijzen.
En waarom niet ? Ajax heeft vorig jaar best wel puntjes gesprokkeld, en PSV daarvoor. Feyenoord was (net als Vitesse) rechtstreeks geplaatst en bakt er vervolgens echt helemaal niks van.Hupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:17:
[...]
Je bedoelt PSV en Ajax die zich uberhaupt niet geplaatst hebben. Feyenoord mag je hiervoor niet aanwijzen.
Thuis tegen Shaktar had gewoon gewonnen kunnen worden met een volwassen spelopvatting. Zo goed is Shaktar ook niet. Als je ziet hoeveel kansen Feyenoord alsnog heeft gehad, maar door onbermogen heeft verprutst.
(Om over vitesse maar te zwijgen, want dat kan echt helemaal niet)
[ Voor 25% gewijzigd door Witte op 05-11-2017 15:23 ]
Houdoe
Dat blijkt.D-e-n schreef op zondag 5 november 2017 @ 14:25:
Ik herhaal dat mantra omdat tactiek in Nederland een ondergeschoven kindje is en ik me daar echt mateloos aan stoor.
Ik ben het overigens helemaal met je eens hoor, het is bedroevend wat de meeste coaches bedenken. Ik denk echter ook dat er meer is dan tactiek alleen.
Jíj kunt er niets mee, anderen blijkbaar wel. Dat is ook prima want ieder heeft zijn eigen visie. Anderen hoeven echter niet "eens te kappen" met het hebben van een eigen visie, dan blijft er geen discussie over.Te weinig inzet: je kunt er ook helemaal niks mee want voor hetzelfde geld lijkt het alleen maar zo of iemand te weinig inzet toont. Als je net te laat komt omdat je verkeerd stond opgesteld lijkt het alsof je geen inzet toont maar dan was de oorzaak dat je gewoon verkeerd stond
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Normaal heb ik het idee dat ik wel snap wat er fout of slecht (of juist goed) gaat bij Ajax... maar deze wedstrijd snap ik het echt niet.... voor mijn gevoel speelt ajax inderdaad niet zo slecht, maar het lijkt of iedere ajacied constant 2 utrechters om zich heen heeft, en of Utrecht bij iedere steekbal e.d. steeds toevallig de goede kant kiest.. dat lijkt meer geluk dan wijsheid... al met al lijkt dat me ook wel weer wat sterk, en dus moet ik tot de conclusie spelen dat ajax niet goed speelt... maar ik kan niet aanwijzen waar dat hem deze keer in zit...Hupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:12:
Ik vind de commentator bij Fox opvallend negatief. Zo heel slecht speelt Ajax niet.
Hop 1-1
en Feyenoord plaatste zich vorig jaar ook via de voorronde.Oohnee via de beker. Ajax en PSV is dat niet eens gelukt. Dus vorig jaar heeft Feyenoord ook netjes zijn taak voldaan door punten te pakken in EL. PSV en Ajax laten het dit jaar verschrikkelijk afweten. Ze hebben vorig jaar en het jaar daarvoor iig wel netjes de puntjes verzameld. Terwijl het nog steeds een club is in opbouw.Witte schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:20:
[...]
En waarom niet ? Ajax heeft vorig jaar best wel puntjes gesprokkeld, en PSV daarvoor. Feyenoord was (net als Vitesse) rechtstreeks geplaatst en bakt er vervolgens echt helemaal niks van.
Thuis tegen Shaktar had gewoon gewonnen kunnen worden met een volwassen spelopvatting. Zo goed is Shaktar ook niet. Als je ziet hoeveel kansen Feyenoord alsnog heeft gehad, maar door onbermogen heeft verprutst.
Zeker als je kijkt naar de ervaring Europees presteert Feyenoord helemaal niet ondermaats. Dit was te verwachten. Je hebt 3 tegenstanders die erg veel ervaring hebben om Europees ver te komen.
Ik vind dat Feyenoord niks te verwijten valt.
Utrecht verdedigd goed vandaag. Maar Ajax heeft toch nog wel genoeg ruimte gehad om er meer te maken dan 1. Worden alleen veel foute keuzes gemaakt in de 16.P.O. Box schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:24:
[...]
Normaal heb ik het idee dat ik wel snap wat er fout of slecht (of juist goed) gaat bij Ajax... maar deze wedstrijd snap ik het echt niet.... voor mijn gevoel speelt ajax inderdaad niet zo slecht, maar het lijkt of iedere ajacied constant 2 utrechters om zich heen heeft, en of Utrecht bij iedere steekbal e.d. steeds toevallig de goede kant kiest.. dat lijkt meer geluk dan wijsheid... al met al lijkt dat me ook wel weer wat sterk, en dus moet ik tot de conclusie spelen dat ajax niet goed speelt... maar ik kan niet aanwijzen waar dat hem deze keer in zit...
Utrechts is nog niet verder gekomen dan het doelpunt. Meer kansen hebben ze niet gehad, ondanks dat ze gigantisch veel ruimte hebben in de omschakeling.
[ Voor 3% gewijzigd door Hupske op 05-11-2017 15:33 ]
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
In het begin achterin staan slapen (Wober), de rest vd wedstrijd voorin te weinig beweging in de 16. Zonder loopactie komt niemand los van zn man en krijgen de zijkanten geen mogelijkheid om een goede voorzet te geven. Spits hoort beweging naar 1e paal te maken, dan krijgen Siem/Neres/Ziyech ruimte voor de 2e paal, penaltystip en randje 16.P.O. Box schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:24:
[...]
Normaal heb ik het idee dat ik wel snap wat er fout of slecht (of juist goed) gaat bij Ajax... maar deze wedstrijd snap ik het echt niet.... voor mijn gevoel speelt ajax inderdaad niet zo slecht, maar het lijkt of iedere ajacied constant 2 utrechters om zich heen heeft, en of Utrecht bij iedere steekbal e.d. steeds toevallig de goede kant kiest.. dat lijkt meer geluk dan wijsheid... al met al lijkt dat me ook wel weer wat sterk, en dus moet ik tot de conclusie spelen dat ajax niet goed speelt... maar ik kan niet aanwijzen waar dat hem deze keer in zit...
[ Voor 8% gewijzigd door Vos op 05-11-2017 15:39 ]
#36
DuivenVos schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:39:
Ik schakel net in bij Ajax, wat is er met dat veld gebeurt?
Haha, ik las al dat een duif het hoogtepunt van de wedstrijd was.
Lekkere stuit voor Youness. Goed te zien in herhaling, kwam op zijn kuit.
[ Voor 15% gewijzigd door Vos op 05-11-2017 15:41 ]
#36
Feyenoord heeft dit seizoen gewoon 4 punten weten te pakken.Witte schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:16:
Nou, het is een feit: in seizoen 2019-2020 weer geen rechtstreekse CL-plek. Mede mogelijk gemaakt door Giovanni en zijn kornuiten.
Voorbijgestoken door Oostenrijk ftw.. Vooral blijven vasthouden aan 433 en mooi voetbal.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
Maar hij mocht woensdag niet gewisseld wordenOPSLAGHOND schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:42:
Jorgensen weer geblesseerd? Wat een pech zeg. Feyenoord zou alles hebben gewonnen en de Eredivisie domineren als deze fabelachtige spits alles had gespeeld.
XXXVI
En t wordt nu wel erg genant. Vasthouden mag dus ook in de 16 als je van Utrecht bent
[ Voor 38% gewijzigd door toolkist op 05-11-2017 15:50 ]
Klopt, als hij niet fit was had hij niet eens in de selectie moeten zitten. Blijkbaar was hij niet fit en vandaag ook nog niet.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:44:
[...]
Maar hij mocht woensdag niet gewisseld worden
alles kan off-topic
Maar Hennie vindt de vrouw van Siem zo aardig en Hakim kon wel eens boos wordenTerranova schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:50:
Dan haal je de enige redelijke middenvelder eraf. Ziyech raakt geen bal en Siem de Jong speelt zoals vanouds weer verstoppertje.
XXXVI
Siem is wel altijd dreigend richting de goal. Je kunt Frenkie wel op 10 zetten, maar dat kan ie helemaal niet.ephymerous schreef op zondag 5 november 2017 @ 15:54:
[...]
Maar Hennie vindt de vrouw van Siem zo aardig en Hakim kon wel eens boos worden
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
#36
Volgens mij was de enige keer dat hij scoorde ook een vrije trap naar de 2e paal met de bedoeling dat iemand em binnen zou lopenVos schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:04:
Ziyech scoort uit vrije trap!!
Bijna. Kan niet namelijk.
Een beetje het CR7 verhaal. Speler met een goede trap. Maar als je naar de statistieken gaat kijken scoren ze schrikbarend weinig uit een vrije trap. Laat Schöne gewoon alle vrije trappen nemen.Vos schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:04:
Ziyech scoort uit vrije trap!!
Bijna. Kan niet namelijk.
Eigenlijk kan je het hem niet kwalijk nemen ook. Wanneer jij of ik gevraagd worden nemen we de baan ook. Maar het is schrijnend om te zien, zoveel onvermogen aan het roer.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:07:
Slimme actie Keizer, al het scorend vermogen eruit halen.
XXXVI
"Ik heb een zak expected goals nog nooit een goal zien maken." - snmght
Jup, en dan krijg je dit. Volgende week mogen ze thuis tegen Excelsior en dan zullen ze wel weer verliezen
[ Voor 44% gewijzigd door JanW op 05-11-2017 16:12 ]
Volgens mij kreeg Traore die op z'n naam, raakte m minimaal met z'n dreadlocks.Terranova schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:05:
[...]
Volgens mij was de enige keer dat hij scoorde ook een vrije trap naar de 2e paal met de bedoeling dat iemand em binnen zou lopen
In z'n Twente tijd ging wel elke vrije trap er in.
Youness ook weer aan het prutsen.
[ Voor 41% gewijzigd door Vos op 05-11-2017 16:12 ]
#36
Alleen gebruiken jij en ik wel normale logica.ephymerous schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:09:
[...]
Eigenlijk kan je het hem niet kwalijk nemen ook. Wanneer jij of ik gevraagd worden nemen we de baan ook. Maar het is schrijnend om te zien, zoveel onvermogen aan het roer.
Spits 1: 10 wedstrijden, 4 doelpunten 4 assists
Spits 2: 10 wedstrijden, 2 doelpunten 0 assists
En mooi, liever 0 punten dan 1 als dat betekent dat Keizer opflikkert
Ja zo simpel is het echt. Ik kan Dolberg ook niet betrappen op fenomenaal veldspel.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:11:
[...]
Alleen gebruiken jij en ik wel normale logica.
Spits 1: 10 wedstrijden, 4 doelpunten 4 assists
Spits 2: 10 wedstrijden, 2 doelpunten 0 assists
En mooi, liever 0 punten dan 1 als dat betekent dat Keizer opflikkert
[ Voor 82% gewijzigd door ephymerous op 05-11-2017 16:15 ]
XXXVI
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Any job you can do in your pajamas is not the hardest job in the world.
Maar op de manier waarop Younes denkt uit te verdedigen is natuurlijk dodelijk, wat een aanfluiting dit Ajax
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
En Klaiber geeft nog de voorzet ook...Han schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:13:
Waarom mocht Utrecht die vrije trap überhaupt nog nemen? Gele kaart na tijdrekken en vervolgens de inworp aan een ander overlaten. Daar had direct voor gefloten moeten worden en Ajax de inworp moeten krijgen.
Maar op de manier waarop Younes denkt uit te verdedigen is natuurlijk dodelijk, wat een aanfluiting dit Ajax
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Dat vroeg ik me ook al af. Die back staat daar prinsheerlijk tijd te rekken. Krijgt dan geel, maar mag wel de inworp nog nemen. Dat lijkt me dan toch gewoon een inworp voor Ajax. Kuipers is iets te overtuigd van z'n eigen kwaliteiten.Han schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:13:
Waarom mocht Utrecht die vrije trap überhaupt nog nemen? Gele kaart na tijdrekken en vervolgens de inworp aan een ander overlaten. Daar had direct voor gefloten moeten worden en Ajax de inworp moeten krijgen.
Maar op de manier waarop Younes denkt uit te verdedigen is natuurlijk dodelijk, wat een aanfluiting dit Ajax
Linksachter viergever is het beste wat we hebben. Bij 1-1 gewoon huntelaar erbij. De buitenspelers lopen elke keer makkelijk langs de verdedigers
Waarom sinkgraven erin. Die jongen heeft amper gespeeld dit seizoen
[ Voor 14% gewijzigd door Crysania op 05-11-2017 16:16 ]
Kun je wel weer prima tweede mee worden.
PSV kan alvast de planning gaan maken voor het titelfeest. Er is gewoon dit jaar geen team dat kan concurreren. Gebrek aan kwaliteit is echt schrijnend. Vooral de coaches van de teams waarvan je verwacht dat ze mee strijden om de titel zijn om te janken. Uithuilen, Keizer en Van Bronckhorst ontslaan en opnieuw beginnen.
Kuipers, slappe lul dat je er één bent. Rode kaart voor Jansen gemist, hands gemist, tijdrekken belonen. Ajax speelt slecht, maar deze man doet er nog een schepje bovenop
[ Voor 19% gewijzigd door JanW op 05-11-2017 16:20 ]
Yup. Spits twee is 'de toekomst' en moet spelen van het technisch hart. Keizer mag vast niet eens zelf kiezen.toolkist schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:11:
Alleen gebruiken jij en ik wel normale logica.
Spits 1: 10 wedstrijden, 4 doelpunten 4 assists
Spits 2: 10 wedstrijden, 2 doelpunten 0 assists
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Bosz is binnenkort beschikbaar.Hupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:14:
Komende week gaan we weer discussiëren wie Keizer moet vervangen. En dan komen we tot de conclusie dat Keizer gewoon nog tot einde van seizoen aan het roer staat.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
alles kan off-topic
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Spelbepalend is ook een criterium hèProsac schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:23:
Moet het nog eens terugzien.. maar die bal kwam van zo dichtbij op de hand van de Utrechtspeler dat je moeilijk van opzettelijk hands kunt spreken, leek eerder zichzelf te beschermen.
Any job you can do in your pajamas is not the hardest job in the world.
PSN: Finally_Chris
Ook na een wanprestatie inderdaad. Evra schiet alleen wel raak.JanW schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:24:
En Younes. Spelers ontslaan mag, doen ze bij Marseille ook.
En als je dan kampioen wordt kan je niet eens trots zijn want dan roept iedereen ineens weer "van armoede".Hupske schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:23:
Wel bijzonder. PSV, waarvan ik had verwacht in het begin van het seizoen dat die niet eens in de middenmoot zouden mee doen, staat riant bovenaan.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ik vond de prestatie van Younes ook een aardige klap in m'n gezicht. Waar kan ik aangifte doen?dutchgio schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:25:
[...]
Ook na een wanprestatie inderdaad. Evra schiet alleen wel raak.
Klopt dan toch, de rest is armoeGonadan schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:32:
[...]
En als je dan kampioen wordt kan je niet eens trots zijn want dan roept iedereen ineens weer "van armoede".
alles kan off-topic
Even uitgaande dat aan het einde het huidige beeld niet is veranderd is die uitdrukking meer dan terecht. Wat Feyenoord en Ajax laten zien is zo ontzettend droevig.Gonadan schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:32:
[...]
En als je dan kampioen wordt kan je niet eens trots zijn want dan roept iedereen ineens weer "van armoede".
XXXVI
Overigens zou ik voor Ten Hag gaan of Bosz terug halen mits die beschikbaar zijn aan het eind van 't seizoen. Overigens zou Dortmund enorm dom zijn om hem te ontslaan.
Als je dan met 2 punten verschil kampioen wordt met relatief weinig punten wel, maar PSV gaat veel ruimer kampioen worden.ephymerous schreef op zondag 5 november 2017 @ 16:36:
[...]
Even uitgaande dat aan het einde het huidige beeld niet is veranderd is die uitdrukking meer dan terecht. Wat Feyenoord en Ajax laten zien is zo ontzettend droevig.
Kampioen van de armoe ben je eerder als je zelf ook tot die armoede behoort. Maar PSV onderscheid zich nu gewoon nog door gewoon goed te spelen. Als ze dat nou ook in Europa hadden gedaan...
Dit topic is gesloten.
![]()
Het is al meerdere keren aangegeven de afgelopen jaren: het is een topic over voetbal.
Discussie over clubfinanciën etc: ander topic!