Ik zit te twijfelen! Ik heb wel ipads maar voor telefoons altijd bij Android gebleven omdat het meer vrijheid geeft. De laatste jaren heb ik die vrijheid minder nodig. Ik gebruik meer de standaard apps en tweak weinig meer, behalve het toetsenbord (maar ook die kun je tegenwoordig op iOS vervangen door een swipebaar exemplaar.)
Mijn Galaxy S6 begint het te begeven en dus staan we voor de keuze: S8 of iPhone X...
Wat me een beetje tegenhoudt is de iCloud; ik zit niet te wachten op nog een cloud backup dienst, ik heb al genoeg diensten voor cloud storage. is die 5GB dan wel voldoende?
ik moet zeggen dat ik altijd meer gecharmeerd ben geweest van TouchID op iPhones dan op de Samsung. Teveel mismatches. Alleen nu krijgen we FaceID en dat kan nog wel eens niet zo'n succes zijn.
Het is een grote aankoop, maar de iPhone X is eindelijk wel wat anders dan de 6/7/8 en daarom voor het eerst een overweging.
(Ik ben dus ook tegen fanboyism

Ik werk op een MS laptop, met iPad en Android telefoon.)