Best netjes...Tweak - de Gigabit provider
Bekijk de e-mail in de browser
Jouw korting op televisie van Canal Digitaal
Beste Haterframe
Je ontvangt op dit moment €10 korting per maand op Sparql Basic. Die korting bestaat uit een component 'Sparql Basic voor de prijs van Light', en een compensatie voor het verdwijnen van HBO begin 2017. De korting op Sparql komt door de komst van Canal Digitaal te vervallen, maar je krijgt nog 12 maanden compensatie voor het verdwijnen van HBO.
Oud tarief: Sparql Basic €21,95 - €10 korting = €11,95 p/mnd
Tot 1 nov 2019: Canal Digitaal Basis HD €15,95 - €4 korting = €11,95 p/mnd
Vanaf 1 nov 2019: Canal Digitaal Basis HD €15,95 p/mnd
Onlangs brachten wij je op de hoogte van onze samenwerking met Canal Digitaal. Door de overstap op een nieuwe televisieprovider komen kortingen op Sparql te vervallen. Voor de meeste klanten heeft dit geen invloed op het totaalbedrag van hun abonnement, want Canal Digitaal Basis HD is standaard al goedkoper dan dat Sparql Basic was.
Op jouw maandtarief heeft het echter wel invloed. Dat komt omdat je nog €10 korting per maand ontvangt als compensatie voor het verdwijnen van HBO begin 2017. Deze korting kunnen wij in de samenwerking met Canal Digitaal niet langer waarborgen.
We zijn erg blij dat je al zo lang klant van ons bent, en dankbaar dat je ons door dik en dun bent blijven steunen. Daarom hebben we besloten je korting nog 12 maanden voort te zetten. Je compensatie voor het verdwijnen van HBO loopt dus af op 1 november 2019.
Om je maandelijkse kosten nog een jaar lang gelijk te houden ontvang je ook na de overstap op Canal Digitaal nog twaalf maanden een korting van vier euro per maand. Deze korting ontvang je niet van Canal Digitaal, maar van Tweak. We hopen je zo op een nette manier tegemoet te komen.
Bedankt voor het vertrouwen in de snelste internetprovider van Nederland. Als je vragen of opmerkingen hebt naar aanleiding van deze mail, stuur ons dan gerust een mail aan info@tweak.nl, of bel met onze servicedesk: 0900 – TWEAKHD (0900 - 8932543).
Met vriendelijke groet,
Randal Peelen
Commercieel Directeur
Tweak.nl
Tweak | Postbus 60270,1320 AH Almere | info@tweak.nl | 0900 89 32 543
I am the great Cornholio!