Bedankt voor je input.marnie schreef op woensdag 26 juni 2024 @ 15:48:
[...]
Er is in dit forum al veel over geschreven, de connectivity board is waardeloos voor homeautomation, vergelijk https://www.duco.eu/Wes/C...l)_638543249201745837.pdf met https://www.duco.eu/Wes/C...l)_638328128557957132.pdf en zie het grote verschil.
De communication print kan je met een oude router op bridge mode of wifi/lan repeater op je wifi netwerk zetten.
Als je wilt dat de connectivity board meer registers open zet voor ons als eindklant dan kan je dat verzoek doen bij Duco. Ik heb dat zelf gedaan met een negatief antwoord. Maar misschien helpt het als er meer vraag is.
Jammer is de communication print quasi overal uitverkocht. Tenzij je er >200 EUR voor over hebt..de connectivity board heeft ongeveer dezelfde prijsklasse
Iets te duur naar men mening...
