Dag allen,
Na een tijdje mee te hebben gelezen, deel ik nu ook graag mijn keukenplannen om te horen wat jullie hier van vinden en om te valideren of de geoffreerde prijzen "fair" zijn.
De keuken komt in een nieuw te realiseren aanbouw (6.5 meter breed, 5 meter diep), het idee is om een eiland te plaatsen van 380 x 120 + een hoge kastenwand van 360 (waarvan 2 open kasten), zie hieronder voor de nieuwe situatie tekening van de uitbouw:
Wij zijn nu in gesprek met een aantal keukenboeren om de keuken uit te voeren in de Nobilia Flash 455 (
https://www.nobilia.de/de...oderne-kuechen/flash-455/). Zie hieronder voor het idee van de keuken:
Plattegrond:
Eiland:
Kastenwand:
De buitenste twee kasten van de kastenwand, zullen wij waarschijnlijk op maat moeten laten maken (of zelf realiseren), omdat de keukenboer enkel de kast kan leveren op de tekening. Wij vinden dat deze te veel planken heeft en wij zouden de planken graag in dezelfde dikte willen hebben als de zijkanten en bovenkant. Verder is het idee om de hoge kastenwand aan de zijkanten en bovenkant te stuken, om het idee te krijgen dat de kastenwand is ingebouwd, dit zal gedaan worden door de aannemer.
Totaal voor deze keukenkasten (dus zonder de zijkasten van de hoge kastenwand), inclusief Quooker Flex RVS combi + hebben wij nu een offerte van 6800 EUR, plaatsen van de gehele keuken kan gedaan worden voor 1800 EUR (enkel het plaatsen, zonder het stucwerk en leiding/elektra werk).
Werkblad zullen wij kopen via Werkbladenkopen.nl, het betreft een composiet werkblad van 2 cm dik:
https://www.composiet-aan...d/600x600_5907-NAVONA.jpg. De geoffreerde prijs voor het werkblad is 3500 EUR, dit is inclusief 3 uitsparingen, een zeeppomp en ingebouwde stekkerdoos (Bachmann BVackflip).
Apparatuur kunnen wij voor een goede prijs via een kennis kopen, dit betreft apparatuur van het merk Kuppersbusch:
Combi oven stoom CBD6550
Combi oven magnetron CBM6550.0S1
Inductiekookplaat KI8820.0SF
Plafond afzuiging DDL 9830.0
Wijnklimaatkast FWKU1800.0S
Koelkast FKF8800
Vaatwasser G6500.0v
Ik ben benieuwd wat jullie van dit keukenplan vinden en wat jullie van de geoffreerde prijzen vinden. Verder ben ik benieuwd of jullie ideeën hebben voor het maken van de buitenste open kasten.
De keukenfronten kunnen ook uitgevoerd worden in de LUX uitvoering:
https://www.nobilia.de/de.../moderne-kuechen/lux-814/, dit zijn gelakte fronten in plaats van laklaminaat, ik weet (nog) niet wat de extra kosten hiervoor zijn, maar het werd afgeraden door 1 keukenboer omdat hij aangaf dat gelakte fronten sneller zullen beschadigen (hij noemde een voorbeeld dat door sieraden de lak kan beschadigen en dat dit minder is bij laklaminaat fronten). Hebben jullie hier ervaring mee?
Het keukenblad zal bestaan uit 2 delen, waar zouden jullie deze naad laten komen? Het idee is nu om de naad in het midden van de kookplaat te laten komen.