Mijn eagletac d25lc2 clicky gebruik ik op de fietshelm als thrower tijdens nachtelijke mtb ritjes (mag hier

).
Op het stuur heb ik 2 semi-throwers, mar voor de 30-50 meter mis ik nog wat licht.
Ik wil een upgrade maar moet rekening houden met het volgende:
Het moet op een fietshelm gemaakt worden, voor de eagletac heb ik een mount maar die is bulky, gewicht zit vrij hoog. 100 gram-ish gaat, maar een zwaardere lamp moet 'lager'. Daar zoek ik maar een dhz-oplossing voor denk.
Fietsritje duurt een goed uur, runtime liefst 90 minuten.
In koude maanden heb ik handschoenen aan. Een eenvoudige bediening is fijn
Ik kom er alleen maar niet achter hoeveel lumen ik met de eagletac heb. Ooit op SK.net met xm-l2 led gekocht. Gaat op standje turbo aan op het begin en daarna 'geeft het wat licht'.
Ik vermoed dat een 700-1000 lumen voor 90 minuten prima is. Accuutje wisselen geen probleem. Moet dan wel een steady hoeveelheid licht zijn. Op high zetten en geen turbo die toch niet interessant is.
Ik ben alleen door de bomen het bos ff kwijt wat een fijne lamp is. Ik sta voor allerlei opties open. Ben bang dat ik een 21700 nodig ga hebben maar heb een nitecor um4 lader. Er kunnen enkel unprotected cels in volgens nkon?
Systemen met aparte accupacks vind ik niks, die kan ik niet vervangen.
Als iemand me kan helpen met wat tips thanks. De olight mr2 pro warrior had ik als optie maar lijkt meer op een slagwapen

budget rond de 60-80 euro maar niet hard. Moet wel gewoon goed zijn, TIR vind ik interessant maar weet niet of dat veel benefits heeft tegenover normale reflector. De fenix LD30 zou ook goed zijn maar mist wat throw denk ik, heeft niet echt een hotspot (maar wel goede output)
Fraggert schreef op donderdag 25 november 2021 @ 11:09:
Hey guys
Ik zoek een kerstkadotje voor onder de boom voor mijn vrouw
In huize Fraggert is er een lompe 4D Maglite met LED-ombouw en een oud Philips LEDzaklampje (3xAAA), deze laatste is aan vervanging toe (zwak licht, loopt leeg, hassle met opladen van de batterijtjes).
Doel is algemeen gebruik, rondje met de hond in het donker (pad verlichten en poep opruimen), in en om het huis en auto, klusgebruik, mee op vakantie, muizenval checken in het kwartelhok, je kent het wel

.
Het is de bedoeling een lamp te kopen die ons heel wat jaartjes plezier gaat leveren.
Mijn eisen:
* "Klein" handzaam formaatje voor in de jaszak en vrouwenhand;
* Oplaadbaar;
* Bedieningsgemak functies;
* Meerdere standen (laag voor bijschijnen pad zonder verblinden);
* Felle max. stand (+/- 1000 lumen of meer);
* Stroboscoop-functie;
* 60-70 euro,
ietsje meer is prima mits duidelijke meerwaarde, maar zeker <€100
* Nederlandse (web)shop.
Met de filterfunctie op bijv Knivesandtools kom ik bijv uit op de:
https://www.knivesandtool...plaadbare-edc-zaklamp.htm
Die heeft helaas maar 1 review en die is slecht, hoewel ik twijfel of ik daar veel waarde aan moet hechten
Kijk ik iets verder dan is er de
e30r
https://www.knivesandtool...dc-zaklamp-1600-lumen.htm
Daarnaast is er de
UC35 v2.0 met een kleine meerprijs
https://www.knivesandtool...plaadbare-led-zaklamp.htm
Deze laad met USB-C tov de magneetlader van de e30r (
beide hebben voordelen, ik stik in de USB-C kabels maar die poort kan slijten (zo lees ik) in tegenstelling tot de magneetkabel waar je maar 1 van hebt en die zoek kan raken), de UC35 is ietsje groter (die e30r is wel erg klein). De UC35 heeft iets minder max lumen 1000 vs1600 maar dat lijkt mij vooralsnog meer dan zat.
De UC35 heeft een gecombineerde bundel wat mij practischer lijkt dan de brede bundel van de e30r.
vergelijk tussen UC35 en e30r
[
Afbeelding]
Ik zoek al een tijdje en eigenlijk kom ik steeds terug op deze twee wat betreft specs, omschrijving van de bediening en de "look-and-feel" van deze lampen.
ik hoor graag jullie mening en ervaringen nog even ook over het verschil in laadsnoer (magneet vs USB-C) of misschien zelfs deze twee specifieke lampen.
Zie ik een veel betere keuze over het hoofd?
Edit:
Toevallig is de PD36r met 21700 accu nu met gratis e01 keychain lampje verkrijgbaar, op zich een leuke "gift"set en door de 21700 blijft de PD36 wel lang zijn ding doen, ik begreep dat de 21700 langzaam de plek van de 18650 inneemt dus misschien een kleine meerwaarde indien de PD36 gewoon in zijn geheel hier een stuk meer waar voor zijn geld bied dan de e30 ogf UC35.
https://www.knivesandtool...-sleutelhangerzaklamp.htm
Is het een bezwaar om met een usb-c kabel de accu direct op te laden? Fenix verkoopt accus die dat hiermee doen. Een 21700 is daarvoor prima. Voor het fietsen heb ik kans dat het spul nat wordt, zand en modder komt overal wel dus ik vind een laadsysteem sowieso niet echt... top. Accu's kan je vervangen, een lader kost niet veel en een tweede accu kost ook de wereld niet. Misschien eens de E35 v3 bekijken dan. Er zijn ook 18650 accu's met usb-c ingebouwd. Als die poort écht versleten is kan je hem nog met een lader opladen of vervangen.
Nitecore schijnt goede waterdichte usb-c aansluitingen te hebben en hebben ook uitstekende lampen. Olight is misschien ook een optie maar vaak tactische lampen die je als slag- of stootwapen kan gebruiken (voor vrouwen misschien niet eens verkeerd afhankelijk van je woongebied

)
[
Voor 57% gewijzigd door
Nox op 29-11-2021 16:24
]