Ah top wat betreft de bbqs. Had ik opzich zelf kunnen bedenkenB-Real schreef op maandag 28 april 2025 @ 22:00:
[...]
Enjoy!
Hebben wij een paar jaar geleden ook gedaan. Oostkust van Sydney naar Cairns. Super tof!
BBQ ben je niet perse nodig. In Australië vind je op de meeste campings prima uitgeruste, nette en schone gemeenschappelijke keukens/bbq. Ook in de parken hebben ze geregeld openbare (gas)bbq’s.
Fiets zou ik ook niet doen denk ik.
Als je je camper huurt bij een goede/grote verhuurder dan zit het qua reparatie ook goed. Hebben vestigingen door het hele land en volgens mij mag je na overleg kleine reparaties ook lokaal laten uitvoeren. Zo hebben wij nog een lekke band laten repareren. Gereedschapsset ook niet perse nodig dus.
Al ligt dat ook aan waar je naar toe gaat, al mag je met de meeste campers toch niet het echte binnenland in dacht ik.
Het is in elk geval iets wat wij over een paar jaar nog eens over gaan doen!
Wat betreft de fiets, tja idd over getwijfeld. Maar we kunnen makkelijk voor 50 euro een fiets regelen, en beter mee verlegen dan om verlegen. Mochten de winkels in de buurt zijn en we hebben iets nodig, dan hoeven we niet met de hele camper weg.
Gaat me ook niet om echte reparaties, maar wat kleine dingetjes die makkelijk zelf te fixen zijn. Los schroefje of wat dan ook.
Wij doen dezelfde route, dus als je tips hebt stuur maar een pm