Met de pootjes uitgeklapt is ie gewoon op de grond te gebruiken natuurlijk, met een stoel erbij en klaar. Ook al is het in principe meer een tafelmodel. Zelf vind ik de pootjes wat vreemd; op tafel is ie mij te hoog, op de grond is ie mij te laag.pirke schreef op donderdag 20 april 2023 @ 12:21:
Ben voor de Safari Chef 30 gegaan, vooral het inklapgemak vd pootjes en dat de deksel niet constant van het rooster op de grond probeert te schuiven.
Of we er een tafeltje bij gaan zetten voor de grill zien we nog wel, eerst maar eens zonder proberen.
Heb ook de paella pan erbij gedaan, niet dat we ooit paella maken maar vrouwlief houdt van hapjespan gerechten.
Wij hebben ook nog een Safari Chef 30, maar dan de compact. Met 227gr gasbusjes. Niet echt te gebruiken op de grond, maar zet hem dan 'gewoon' op tafel en dan heeft ie een goede hoogte. En de 227gr gasbusjes zijn heel goedkoop. Laatst weer bij de Action verkrijgbaar..
Moet hem overigens nog voor het eerst gebruiken, vorig jaar met een beursaanbieding op te kop getikt incl. wat accessoires.
De Carri Chef 50 blijft dan thuis (thuis BBQ) en neem ik mee als we met vrienden gaan kamperen.
@Smurf Dat is zeker opgeknapt! Netjes.
skoda enyaq 80 | holtkamper aero | fiscalist én techneut