Tijd om de Demio aan te pakken.Jasphur schreef op dinsdag 3 oktober 2017 @ 15:04:
[...]
Yes! Dit maakte voor een groot deel GT, GT voor mij.

Tijd om de Demio aan te pakken.Jasphur schreef op dinsdag 3 oktober 2017 @ 15:04:
[...]
Yes! Dit maakte voor een groot deel GT, GT voor mij.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Career mode is iets anders dan campagne modeCurva schreef op dinsdag 3 oktober 2017 @ 15:11:
Ik lees campagne modus? Ik dacht dat er geen career/campagne in deze GT kwam?
[ Voor 29% gewijzigd door Superkiwi op 04-10-2017 01:47 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
[ Voor 25% gewijzigd door Rivanov op 04-10-2017 08:17 ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Vincere Per Belli
Grappig dat jij inderdaad het wordt tunen goed gebruikt. Want meeste mensen denken bij tunen opvoeren enz. Maar het is afstellen.Verwijderd schreef op dinsdag 3 oktober 2017 @ 16:01:
@Malt007
In de vorige GT Sport beta kon je al tunen.
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Angelo NL / Global Cargo VTC
Moet ik even mijn PS4 afstoffen haha.Verwijderd schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:02:
@Pykow
GT Sport is meer de arcade kant op.
Probeer maandag de demo zou ik zeggen.
Angelo NL / Global Cargo VTC
Ik heb vrijwel alle racespellen gespeeld: Raceroom, allebei de Project CARS, ooit in het verleden een oudere Forza, GT3 t/m GT6, Automobilista, Assetto Corsa, iRacing en als uitstapje ook DiRT Rally en DiRT 4. Ik heb GT Sport helaas nog niet mogen proberen, maar aangezien tegenwoordig iedere racegame een soort iteratie is op de vorige, denk ik dat je wellicht nog wat hebt aan mijn ervaring met GT6.Pykow schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 14:58:
Ik zag gisteren een screenshot met een Mazda 6 erop en dacht gelijk, dat lijkt me tof om mee te rijden.
Nu vraag ik mij af of dit een arcade racer gaat worden of een simulatie ?
Ik heb namelijk project cars 2 geprobeerd, maar helaas was dit niet echt mijn game.
Met controller voelde het niet helemaal top aan.
Als races games speel ik voornamelijk GRID, DIRT, Forza horizon, F1
[ Voor 4% gewijzigd door CaptainPanda op 04-10-2017 15:20 ]
Je weet dat je in al die spellen stuuruitslag kan instellen? Forza met 25 scaling op 270 graden geeft 90 graden maximale uitslag, ik rij al jaren op max 360 of 540, zowel GT als Forza. Tuurlijk, in-car gaat het stuur maar maximaal 45 links/rechts gaat, maar je eigen stuuruitslag kan veel verder (tot 900).CaptainPanda schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:15:
[...]
Ik heb vrijwel alle racespellen gespeeld: Raceroom, allebei de Project CARS, ooit in het verleden een oudere Forza, GT3 t/m GT6, Automobilista, Assetto Corsa, iRacing en als uitstapje ook DiRT Rally en DiRT 4. Ik heb GT Sport helaas nog niet mogen proberen, maar aangezien tegenwoordig iedere racegame een soort iteratie is op de vorige, denk ik dat je wellicht nog wat hebt aan mijn ervaring met GT6.
Het halve internet schaart om de een of andere reden een Forza en GT op hetzelfde niveau en AC hoger, maar niks is minder waar. GT en AC zitten een beetje in dezelfde categorie, waarbij AC's marketing vooral heel erg kenbaar wil maken dat ze een simulatie zijn en het feit dat ze op PC zitten. Maar beide zijn simulaties waarbij er veel versimpelingen zijn aangebracht zodat ook mensen met de gamepad het spel kunnen spelen. Forza is wel echt een niveautje lager omdat de meest basic dingen zoals een accurate stuurhoek en de relatie daarmee met hoe hard een auto door de bocht kan niet eens klopt. Heb nu al wat streams gezien van Forza 7 met stuurwiel en mensen spelen gerust met slechts 45 graden sturen naar één kant toe in lagesnelheidsbochten...
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Draai het om, laat die vriend z’n PS4 meenemen naar jou.SinergyX schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:47:
[...]
Heb alleen weinig zin m'n hele race-setup mee te sleuren naar vriend met PS4 (heb een Cronos drivehub), dus dat zal volgende week alleen maar met controller worden(aangezien er al een XBX komt, ga ik er geen PS4 meer bij kopen).
Dan zou ik het maar gauw op 900 zetten en de game het laten limiteren per auto; de 900 graden is in de werkelijkheid gekozen omdat straatauto's op straatbanden gelimiteerd zijn in grip. Bij een lagere stuurratio (de voorwielen gaan meer sturen als je hetzelfde doet met je armen) zouden auto's veel teveel ondersturen, simpelweg omdat je veel minder rotatie tot beschikking hebt waarin de banden nog hun optimale sliphoek (= grip) bereiken. Het is hetzelfde idee met een computermuis vs. trackpad; een computermuis heeft veel meer controle doordat er een grotere beweging wordt gemaakt, maar het resultaat is geheel analoog: de muis heeft als limiet het schermoppervlak waarin je wil blijven, net zoals de griplimiet van de banden.SinergyX schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:47:
[...]
Je weet dat je in al die spellen stuuruitslag kan instellen? Forza met 25 scaling op 270 graden geeft 90 graden maximale uitslag, ik rij al jaren op max 360 of 540, zowel GT als Forza. Tuurlijk, in-car gaat het stuur maar maximaal 45 links/rechts gaat, maar je eigen stuuruitslag kan veel verder (tot 900).
Op het gebied van straatauto's zet ik GT6 wel echt bij simulatie, want dit soort footage lijkt hyperrealistisch en dit is dus absoluut niet mogelijk in PC, alleen AC komt hier dicht bij in de buurt: YouTube: Gran Turismo 6: Door to Door tandems!Maar ik zet GT6 absoluut niet in op niveau AC (of uberhaubt PC), net als Forza heeft die een snelheid/hoek limitatie van de wielen, enkel iRacing en AC (en misschien rFactor, maar voor mij te lang geleden) lijken dat wel goed op te pakken. Zelfde ook met de 'correctie bij een slip', daar gaan GT en Forza duidelijk naar arcade toe, AC en PC doen dat stuk beter.
Ben het daar mee eens, wat betreft raceauto's zit je wel goed bij PC2, maar da's dan ook het enige type auto waarin ik plezier mee heb in dat spel.Ik mag aannemen, of beter, ik ga er gewoon van uit, dat ze in de jaren na GT6 toch behoorlijk wat hebben gedaan om daar verbeteringen in aan te brengen, maar als ik zo alle streams en clips kijk, lijken ze nog steeds 'te mooi' te rijden, niet het rouwe wat je bv in AC zeer goed merkt (minder in PC, die lijkt meer focus op raceklasse te hebben - ben je GT3/GT4 fan, zit je bij PC2 wel het beste).
[ Voor 12% gewijzigd door CaptainPanda op 04-10-2017 16:17 ]
Ik ben juist een fan van straat auto'sCaptainPanda schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:15:
[...]
Ik heb vrijwel alle racespellen gespeeld: Raceroom, allebei de Project CARS, ooit in het verleden een oudere Forza, GT3 t/m GT6, Automobilista, Assetto Corsa, iRacing en als uitstapje ook DiRT Rally en DiRT 4. Ik heb GT Sport helaas nog niet mogen proberen, maar aangezien tegenwoordig iedere racegame een soort iteratie is op de vorige, denk ik dat je wellicht nog wat hebt aan mijn ervaring met GT6.
Het halve internet schaart om de een of andere reden een Forza en GT op hetzelfde niveau en AC hoger, maar niks is minder waar. GT en AC zitten een beetje in dezelfde categorie, waarbij AC's marketing vooral heel erg kenbaar wil maken dat ze een simulatie zijn en het feit dat ze op PC zitten. Maar beide zijn simulaties waarbij er veel versimpelingen zijn aangebracht zodat ook mensen met de gamepad het spel kunnen spelen. Forza is wel echt een niveautje lager omdat de meest basic dingen zoals een accurate stuurhoek en de relatie daarmee met hoe hard een auto door de bocht kan niet eens klopt. Heb nu al wat streams gezien van Forza 7 met stuurwiel en mensen spelen gerust met slechts 45 graden sturen naar één kant toe in lagesnelheidsbochten...![]()
Welnu, de enige twee spellen die naar mijn mening straatauto's een beetje goed simuleren zijn Gran Turismo (6) en Assetto Corsa; de wegauto's in PCARS 2 en Forza zijn echt verschrikkelijk onrealistisch. Wat dat betreft verwacht ik niets anders dan dat GT Sport de straatauto's ook weer top simuleert, misschien met minder detail dan andere sims, maar het weggedrag in grote lijnen is goed als je van realisme houdt: bandenmodel van straatbanden, dynamische drukverdeling tijdens remmen en accelereren en vooral hoe de carrosserie beweegt zien er weer als GT6 uit op de filmpjes en dus goed. Heb helaas nog geen hands-on ervaring gehad met het nieuwste spel, maar ik verwacht een evolutie van GT6 op het gebied van weggedrag.
Waar ik GT(6) altijd weer minder in vond, zijn de raceauto's. De auto's liggen teveel als een blok op de weg, waarschijnlijk doordat aerodynamische simulatie wat basaler is en de physics een grotere afstand nemen van de werkelijkheid met stijvere ophangingen. Ook zijn de banden heel erg zwart-wit; er lijken wat minder gradaties in grip te zitten met bijvoorbeeld een Raceroom, die juist de raceauto's weer echt serieus goed simuleert. PCARS 2 voelt wat betreft raceauto's dan weer best goed eigenlijk, want hun aero-model hebben ze goed op orde. Dat camoufleert dan weer de mindere simulatie in de wielophanging.
Denk dat als PCARS 2 je tegenvalt, dat GT Sport nog best een goede ervaring zou kunnen bieden, want het verschil is er wel en wat mij betreft in het voordeel van GT. Tenzij je alleen maar van high downforce-auto's houdt, want ik verwacht dat GT het daar niet beter gaat doen.
Angelo NL / Global Cargo VTC
Ik rij al meer dan tien jaar met een stuurwiel in alle racespellen en de wegauto's in PCARS 2 zijn inderdaad zeer vreemd (uiteraard gewoon het stuur realistisch ingesteld op 900 omdat het spel het automatisch limiteert en verder met koppeling en H-versnellingsbak indien de auto het heeft). Deels ligt het ook aan de instellingen; de achterveren zijn standaard namelijk veel te hard ingesteld. Ook gripverlies gaat niet vloeiend zoals echte auto's doen en driften gaat ook amper omdat er bij een te grote stuurhoek ten opzichte van de rijrichting de auto's amper vooruit willen. Ik vind dat het rijden in wegauto's in PCARS 2 veel lastiger is dan in het echt; als in: je moet je echt aan het spel aanpassen en wat je in het echt op een trackday zou doen gaat dus niet werken als de auto op snelheid zomaar besluit de achterkant volledig te verliezen alsof je over een plas olie rijdt terwijl het droog asfalt is. Denk dat het dus niet aan je controller of instellingen ligt, maar meer dat het weggedrag van PCARS 2 gewoon niet werkt voor straatauto's.Pykow schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 16:04:
[...]
Ik ben juist een fan van straat auto's
Daarom rij ik dus liever met de Mazda 6 over het circuit, dan met een supercar.
Project cars 2 was niets voor mij, omdat ik gewoon slecht ben met realisme.
in iedere bocht gleed ik door en zelfs met de controller begon ik soms te spinnen.
Dit heb ik nog nooit meegemaakt in GRID,DIRT, FORZA etc. Het kan ook aan de settings liggen natuurlijk.
[ Voor 11% gewijzigd door CaptainPanda op 04-10-2017 16:09 ]
Ik bedoel dit meer, als ik in mijn auto mijn stuur in 1x (als hij meewerkt) 180 omgooi met 180km/h, doet hij dat gewoon, krijg natuurlijk ongelofelijke onderstuur maar het kan. Gros van de racegames doen dit niet, die hebben gewoon een 'max uitslag' bij max snelheid, het onderstuur komt puur uit verlies van grip rechtdoor, maar niet doordat je je banden te ver doordraait. Dat is ook de reden dat ik 540 rij, je pakt (buiten enkele bocht) bijna alle bochten tot maximaal 180graden, wat ik genoeg vind, secondair zeker omdat een racestuur (iig TM en LT) hebben namelijk te kleine stuurtjes en kom ik eerder in de klem dan in een echte auto met aanzienlijk groter stuur.CaptainPanda schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 16:04:
[...]
Dan zou ik het maar gauw op 900 zetten en de game het laten limiteren per auto; de 900 graden is in de werkelijkheid gekozen omdat straatauto's op straatbanden gelimiteerd zijn in grip. Bij een lagere stuurratio (de voorwielen gaan meer sturen als je hetzelfde doet met je armen) zouden auto's veel teveel ondersturen, simpelweg omdat je veel minder rotatie tot beschikking hebt waarin de banden nog hun optimale sliphoek (= grip) bereiken. Het is hetzelfde idee met een computermuis vs. trackpad; een computermuis heeft veel meer controle doordat er een grotere beweging wordt gemaakt, maar het resultaat is geheel analoog: de muis heeft als limiet het schermoppervlak waarin je wil blijven, net zoals de griplimiet van de banden.
Dat is driften, dat is een compleet ander niveau en dan durf ik zelfs Horizon bij te zetten, dat is niet bepaald een vergelijking hoe die wagens (nouja, gros in GT6 was gewoon 'default' auto en had generieke auto eigenschappen) in een normale (treintjes) race rijden. Maar die correctie die jij nu bedoelt, is niet wat ik bedoel. Het is de terugslag die je krijgt bij bv overstuur als je tegenstuur en je auto krijgt weer grip, als jij teveel hebt tegengestuurd slaat je auto met een rondgang de andere kant op. Zeker waar aantal keer ze de curbs raken, daar mist hij al zaken.Op het gebied van straatauto's zet ik GT6 wel echt bij simulatie, want dit soort footage lijkt hyperrealistisch en dit is dus absoluut niet mogelijk in PC, alleen AC komt hier dicht bij in de buurt: YouTube: Gran Turismo 6: Door to Door tandems!
Dan gaat het dus vooral over gewichtsverplaatsing en bandenmodel. Een mindere simulatie van de ophanging maakt bij dit soort driften vrij weinig uit; waarschijnlijk is AC een tandje gedetailleerder dan een GT in dat opzicht. Je ziet dus in de video dat 'correctie bij een slip' uitmuntend is bij GT6 door het feit hoe vloeiend de transities gaan en ik verwacht niks anders bij GT Sport.
Ding is compleet ingebouwd in z'n TV meubel, gaat em niet worden. En denk dat ik met een controller ook wel aardig beeld kan krijgen.DeZaag schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:56:
Draai het om, laat die vriend z’n PS4 meenemen naar jou.
[ Voor 4% gewijzigd door SinergyX op 04-10-2017 16:29 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Grid, Dirt, Forza en F1 zitten dan ook meer in de arcadehoek vergeleken met pCars; ze zijn wat meer toegankelijk voor de massa en wat beter te doen met een controller. Beide geen slechte zaak als je fan bent van racegames natuurlijk. Ik heb me met zowel pCars als Grid, Dirt en Driveclub (want laten we die ook niet vergeten) erg prima vermaakt.Pykow schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 16:04:
[...]
Project cars 2 was niets voor mij, omdat ik gewoon slecht ben met realisme.
in iedere bocht gleed ik door en zelfs met de controller begon ik soms te spinnen.
Dit heb ik nog nooit meegemaakt in GRID,DIRT, FORZA etc. Het kan ook aan de settings liggen natuurlijk.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik begrijp nu denk ik wat je bedoelt, maar volgens mij is het in ieder spel zo dat je altijd daadwerkelijk je maximale stuurhoek van de voorwielen haalt als je je stuur volledig naar rechts of links beweegt. Tenminste, als ik het via de Logitech-software of via een bepaalde knoppencombo op het stuur zelf doe is dat wel zo.SinergyX schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 16:26:
[...]
Ik bedoel dit meer, als ik in mijn auto mijn stuur in 1x (als hij meewerkt) 180 omgooi met 180km/h, doet hij dat gewoon, krijg natuurlijk ongelofelijke onderstuur maar het kan. Gros van de racegames doen dit niet, die hebben gewoon een 'max uitslag' bij max snelheid, het onderstuur komt puur uit verlies van grip rechtdoor, maar niet doordat je je banden te ver doordraait. Dat is ook de reden dat ik 540 rij, je pakt (buiten enkele bocht) bijna alle bochten tot maximaal 180graden, wat ik genoeg vind, secondair zeker omdat een racestuur (iig TM en LT) hebben namelijk te kleine stuurtjes en kom ik eerder in de klem dan in een echte auto met aanzienlijk groter stuur.
We zitten redelijk op dezelfde lijn denk ikCaptainPanda schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 16:46:
In hogesnelheidsbochten in bijvoorbeeld de vierde of vijfde versnelling stuur ik tot zo'n 40 graden één kant op tijdens het racen (in alle auto's, race- of straat-); met 540 en 360 zou dat respectievelijk slechts 24 en 16(!) graden zijn wat je fysiek als input moet geven en da's wel heel weinig naar mijn mening. Als je meer stuurt, zou je auto moeten ondersturen en dat geldt vooral bij hogere snelheden, zoals ook in je voorbeeld bij 180 km/h.
Bij raceauto's met veel meer grip en downforce kan deze stuurratio wel omlaag; 540 of 360 zijn dan juist weer ideaal voor raceauto's omdat die de precisie van straatauto's niet nodig hebben én daarnaast veel stabieler zijn in met name de achterkant. De banden hoeven daarnaast geen 30.000 km mee te gaan, maar slechts enkele tientallen of honderden km en dan is het wèl voordelig om een lagere stuurratio te hebben.
[ Voor 5% gewijzigd door SinergyX op 04-10-2017 17:08 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Dit is echt grote onzin zeg. Heb je wel eens in een echte auto gereden? Ik rijd al 10+ jaar op verschillende circuits met echte auto's (zowel FWD, RWD als 4WD), en kan je vertellen dat GT lang niet in de buurt komt van AC qua realisme.CaptainPanda schreef op woensdag 4 oktober 2017 @ 15:15:
[...]
GT en AC zitten een beetje in dezelfde categorie, waarbij AC's marketing vooral heel erg kenbaar wil maken dat ze een simulatie zijn en het feit dat ze op PC zitten.
[ Voor 16% gewijzigd door bones op 05-10-2017 08:02 ]
Ook goed onderbouwd, zeg. Dit is dus het typische napraten op het internet waar ik het nu over heb. In welk opzicht is AC dan zoveel beter? Aerodynamica? Simulatie van ophanging? In beide games kan ik gewoon met de top meekomen door volgens de regels te rijden die in het echt ook gelden: laat op de rem, vroeg op het gas, en bij beide spellen merk je echt gewoon snelheidsverlies als je al minimaal de apex mist of niet de optimale racelijn neemt. Bij beide spellen voel ik hoe de dynamische drukverdeling onder remmen en accelereren leidt tot een andere momentane gripverdeling en bij beiden kun je behoorlijk driften, maar ook is onderstuur zeker merkbaar. Dus nogmaals, hoe is het ene revolutionair anders dan de ander?bones schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 07:49:
[...]
Dit is echt grote onzin zeg. Heb je wel eens in een echte auto gereden? Ik rijd al 10+ jaar op verschillende circuits met echte auto's (zowel FWD, RWD als 4WD), en kan je vertellen dat GT lang niet in de buurt komt van AC qua realisme.
Dit is overigens niet alleen mijn mening, maar ken meerdere professionele coureurs die dezelfde mening hebben. Ben zelf overigens geen pro o.i.d. maar heb wel veel ervaring met circuit rijden dus weet hoe een auto aan zou moeten voelen.
Ik beschouw GT als een simcade, en AC als een sim. Wil niet zeggen dat AC perfect en 100% realistisch is, maar het komt echt veel meer in de buurt van het echte werk dan GT.
Gran Turismo Sport is overigens wel een heel stuk beter dan zijn voorgangers in alle opzichten. Heb met de beta meegedaan en was best onder de indruk van de progressie die ze gemaakt hebben.
Napraten van het internet? ik zeg net zelf dat ik de games zelf heb geprobeerd, en dat ik zelf genoeg ervaring met echte auto's/circuits heb om te kunnen constateren dat GT meer arcade dan sim is, en AC meer sim dan arcade.CaptainPanda schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 08:14:
[...]
Ook goed onderbouwd, zeg. Dit is dus het typische napraten op het internet waar ik het nu over heb.
Andre de Vries bijvoorbeeld (eigenaar kartbaan + o.a. GT4 coureur geweest). Zie hem hier in actie : YouTube: Nurburgring Lap 1M Coupe vs CSLWelke professional zegt dan dat AC echt vele malen beter is dan een GT?
Dit klopt ook niet. AC corsa is een pc game die naderhand geport is naar de console. De pc versie is overigens op bepaalde punten anders (beter) dan de console versie. Ik heb ze beide overigens.Beide zijn echter wel gewoon consolegames die ook zijn gemaakt voor controllers, dus een echt genadeloos bandenmodel hebben ze allebei absoluut niet omdat het anders onspeelbaar zou zijn voor gamepadgebruikers zoals een Richard Burns Rally.
[ Voor 19% gewijzigd door bones op 05-10-2017 08:57 ]
Laat ik het anders vragen: in welk opzicht is GT zoveel slechter in simulatie dan een AC? Je blijft teveel hangen in algemeenheden en gaat dan twijfelen aan mijn analytische capaciteiten omdat je ervan uitgaat dat je meer trackdays dan ik heb gedaan, maar leg dan eens in detail uit waarom een GT nou zo simcade is en een AC echte simulatie. Als er echt grote verschillen in zitten, zou je dat heel gemakkelijk moeten kunnen uitleggen en kunnen aantonen...bones schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 08:55:
[...]
Napraten van het internet? ik zeg net zelf dat ik de games zelf heb geprobeerd, en dat ik zelf genoeg ervaring met echte auto's/circuits heb om te kunnen constateren dat GT meer arcade dan sim is, en AC meer sim dan arcade.
Jouw reactie zegt overigens genoeg dat je geen tot weinig ervaring hebt met echte auto's. Daar is overigens niks mis mee, maar ga dan geen onzin verkondigen over dat AC en GT op hetzelfde niveau zitten.
Ziet er goed uit, aan de rijder en stuurmanskunsten twijfel ik ook niet.Andre de Vries bijvoorbeeld (eigenaar kartbaan + o.a. GT4 coureur geweest). Zie hem hier in actie : YouTube: Nurburgring Lap 1M Coupe vs CSL
Tja, van bandenmodel v7 naar v10 merkte ik wel duidelijk een achteruitgang in de pc-versie en lijkt de relatie tussen stuurhoek en grip veel minder scherp dan voorheen. Voor mij een teken dat het duidelijk meer gemaakt is voor de gamepad.Dit klopt ook niet. AC corsa is een pc game die naderhand geport is naar de console. De pc versie is overigens op bepaalde punten anders (beter) dan de console versie. Ik heb ze beide overigens.
GT is met name slechter in de physics en force feedback. Bij GT heb ik het gevoel dat ik over een gladde biljartlaken rijd. Doe maar eens de nordschleife in beide games en het lijkt dan alsof je bij GT op rails rijd.CaptainPanda schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 11:59:
[...]
Laat ik het anders vragen: in welk opzicht is GT zoveel slechter in simulatie dan een AC?
Op de computer kunnen velen het vast wel nadoen. Dat is dan toch ook het leuke van (sim)racing op de computer? Wil echter niet meteen zeggen dat je in reallife net zo een goede coureur bent.Als ik dat filmpje kijk, kan ik ook hetzelfde rondje in GT en AC voor meer dan 90% nadoen, zeker ook omdat ze allebei de gelaserscande versie van de baan gebruiken.
Je hebt je er zo te zien duidelijk niet in verdiept. Maakt niet uit verder, als jij dat wil geloven dan prima. Ik volg de ontwikkeling van AC al vanaf het begin, en van een console versie was in het begin niet eens sprake van. Deze kwam ook pas 3 jaar na de pc versie.Voor mij een teken dat het duidelijk meer gemaakt is voor de gamepad.
Ja, hier ben ik het wel mee eens, in GT kun je de baan afsnijden en de auto is te stabiel; in plaats van een spin wordt er simpel tijd verloren. Moet zeggen dat ik het mezelf heb aangeleerd om gewoon precies zoals in de echte recordrondes te rijden, dus ik raak slechts drie curbs vol op de gehele Nordschleife (einde van respectievelijk Hocheichen, Fuchsröhre en Brünchen) en de rest is gewoon ontwijken. Zelf merk ik dit gedeelte dus een stuk minder, want ik rij in beide spellen om te winnen en dan ga ik natuurlijk niet zulke beginnersfouten maken.bones schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 13:22:
[...]
GT is met name slechter in de physics en force feedback. Bij GT heb ik het gevoel dat ik over een gladde biljartlaken rijd. Doe maar eens de nordschleife in beide games en het lijkt dan alsof je bij GT op rails rijd.
In Asseto Corsa kun je makkelijk de controle over een wagen verliezen als je over een kuil/bult heen rijd op bepaalde plekken op de nordschleife, net zoals dat in het echt zo is.
Rijd je exact datzelfde stuk in GT dan kun je volgas gaan zonder ook maar iets te merken dat er oneffenheden zitten in het wegdek.
Denk dat deze ook wel klopt, maar dan gaat het hierbij meer om hoe (on)vergevensgezind een spel is, terwijl ik het dan had over hoe goed de auto's worden gesimuleerd net nog binnen de limiet wanneer een ronderecord wordt nagedaan. Het begrip 'realisme' is dan ook heel erg ruim en hier ben ik het ook mee eens. Voor mij echter nogmaals geen dealbreaker, want ik ga na een spin niet denken 'goh, het feit dat de auto veel lastiger onder controle te krijgen is, was echt een verbetering'. Anderen worden daar wellicht wel vrolijker van. Racen om te winnen, niet racen om zoveel mogelijk de controle te verliezen. Grand Prix Legends was heer en meester in het veel te lastig maken van de auto vergeleken met de werkelijkheid en zichzelf zo een simulatie noemen, maar ik vind dat onrealisme beide kanten op werkt..Daarbij is de handeling van de wagens in GT te makkelijk. Bijvoorbeeld overstuur in Gran Turismo is te makkelijk te corrigeren, waar je in real life veel meer moeite zou moeten doen om ervoor te zorgen dat de wagen niet uitbreekt.
Dit was bijvoorbeeld in het inmiddels alweer oude GT6: hoezo geen gewichtsverplaatsing en gripverlies? YouTube: Gran Turismo 6 'GT Academy: Sunday Cup Race 1 - Nissan Leaf '...In GT merk ik verder weinig van gewichtsverplaatsing en gripverlies in bochten, terwijl ik dat in AC wel degelijk merk en daardoor de wagen veel beter kan sturen/corrigeren.
Tuurlijk wel, zeker zo'n rondje waarbij je keihard wordt opgehouden achter een slome voorganger is gemakkelijk te doen voor de top 10% of zelfs top 20% in simracing. Het is niet alsof de bestuurdersinputs in die video alleen maar gedaan zou kunnen worden door topcoureurs; integendeel, dit ziet er echt uit als een eitje omdat het een relatief langzame auto is en geen 900 pk-monster zonder traction control. Tuurlijk is het anders in het echt door de G-krachten, maar de manier van sturen en remmen is gewoon hetzelfde en het ziet er uiterst relaxed uit omdat er enorm veel tijd is om alle inputs te doseren. Maar ik zou het wel weer mis hebben door degenen die de moeilijkheid van de werkelijkheid overromantiseren. Als 'gentlemen drivers' gemakkelijk voor hun capaciteit snelle rondjes kunnen rijden en zelfs tegen elkaar racen , dan is het wel duidelijk dat er helemaal niet geldt 'in het echt is alles lekker moeilijk'; het is geen F1 of WRC op de limiet...Op de computer kunnen velen het vast wel nadoen. Dat is dan toch ook het leuke van (sim)racing op de computer? Wil echter niet meteen zeggen dat je in reallife net zo een goede coureur bent.
Tja, als je nou dan inhoudelijk erop ingaat dat bandenmodel V10 dus wel echt een achteruitgang is, zou je dat behoorlijk sieren in plaats van wederom zo'n prachtige ad hominem erin te gooien. Doe ik ook altijd als ik er zelf niet zoveel vanaf weet, gewoon lekker zeggen dat iemand anders er geen verstand van heeft, want da's altijd bevordelijk voor de discussie en laat zien dat ik er wèl vanstand van heb.Je hebt je er zo te zien duidelijk niet in verdiept. Maakt niet uit verder, als jij dat wil geloven dan prima. Ik volg de ontwikkeling van AC al vanaf het begin, en van een console versie was in het begin niet eens sprake van. Deze kwam ook pas 3 jaar na de pc versie.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Verwijderd
Zeer zeker, is er ook al ergens een car list? Tracks lijken wel minder te zijn dan vorige delen. Mis er ook een aantal die er voorheen wel in zaten.Verwijderd schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 18:32:
Introducing the car classes and tracks of Gran Turismo Sport:
https://blog.eu.playstati...urismo-sport/#sf119217041
Ziet er goed uit.
Geen laguna secavlahonda schreef op donderdag 5 oktober 2017 @ 21:22:
[...]
Zeer zeker, is er ook al ergens een car list? Tracks lijken wel minder te zijn dan vorige delen. Mis er ook een aantal die er voorheen wel in zaten.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Voordeel van de karige tracklist is wel dat je de baan tot op de mm kunt oefenendvdkiwi schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 09:46:
Het is dan ook geen GT meer maar GT Sport en die naam zegt het al: het is deze keer meer gericht op sport, dus geen tot weinig normale auto's meer die je op straat kunt tegenkomen.
Ik vind de carlist er goed uit zien; uiteindelijk zal ik toch wel met slechts een handjevol auto's rijden dus 700 auto's is voor mij echt geen must. Deze 150 vind ik prima.
Het enige wat ik jammer vind is de karige tracklist.
[ Voor 3% gewijzigd door Jasphur op 06-10-2017 09:48 ]
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
PSN / Steam: Voxalizer // Battle.net: Plaguehead#2325 // Common sense isn't very common.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Maar heel dat nieuwe online systeem werkt dat ook echt goed ? [Heb beta niet gespeeld]Voxalizer schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 10:07:
Ik vind de carlist ook echt prima. De tracklist is kwa aantal wel goed maar ik had toch liever wat meer echte real world tracks gezien. Maar goed, zal wel DLC worden.
Verder vind ik het best wel bizar hoe negatief mensen in de comments en op diverse fora zijn over deze game. Alsmaar datzelfde riedeltje over het ontbreken van een single player career mode. Als er iets niet goed was aan GT5 en 6 waren het wel die doodsimpele 5 rondjes met auto X op circuit Y 'races' tegen ontzettend matige AI. Blij toe dat ze dit soort content weg hebben gelaten. Waren die offline races nou echt zo leuk dan?
Als je het echt wil kan je deze races overigens zelf samenstellen in Arcade mode, inclusief credit payouts. Alleen heet het dan geen "Sunday Cup" meer, tja.
Ondanks dat ik e-sports (en dus GTsport) erg aanmoedig lag voor mij persoonlijk de kracht van GT dat ik met normale en sport wagens over meest uiteenlopende circuits kan rijden. Natuurlijk voelde de overwinningen soms erg leeg, maar verder in je career werd het wel degelijk moeilijker en was meer training vereist om te winnen. Zo ook met het goud halen voor je rijbewijzen.Voxalizer schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 10:07:
Ik vind de carlist ook echt prima. De tracklist is kwa aantal wel goed maar ik had toch liever wat meer echte real world tracks gezien. Maar goed, zal wel DLC worden.
Verder vind ik het best wel bizar hoe negatief mensen in de comments en op diverse fora zijn over deze game. Alsmaar datzelfde riedeltje over het ontbreken van een single player career mode. Als er iets niet goed was aan GT5 en 6 waren het wel die doodsimpele 5 rondjes met auto X op circuit Y 'races' tegen ontzettend matige AI. Blij toe dat ze dit soort content weg hebben gelaten. Waren die offline races nou echt zo leuk dan?
Als je het echt wil kan je deze races overigens zelf samenstellen in Arcade mode, inclusief credit payouts. Alleen heet het dan geen "Sunday Cup" meer, tja.
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
Why waste time say lot word when few word do trick? | Tweakblog: durt.nl
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Vorig jaar ook met F1 2016 een league gehad en daar was er verschil tussen controllers en stuur, naar mijn gevoel, niet zo groot. Geen idee eigenlijk hoe dat in GT S is.Rivanov schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 10:57:
Zal echter wel met controller spelen i.p.v. racing wheel.
Why waste time say lot word when few word do trick? | Tweakblog: durt.nl
Daar word ik ook een beetje simpel van ja.Voxalizer schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 10:07:
Alsmaar datzelfde riedeltje over het ontbreken van een single player career mode.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
De massa gaat straks online met deze game en dan mag ik hopen dat hun systeem goed uitgewerkt is.dvdkiwi schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 12:43:
[...]
Daar word ik ook een beetje simpel van ja.
Al moet ik wel zeggen dat ik me met single player careers (in zowat elke racegame) altijd goed heb vermaakt.
Zeker, maar ik zeg toch niet dat dat niét het geval is?jori040 schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 13:35:
[...]
Besef je wel dat deze serie groot geworden is door de offline career ?
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Verwijderd
[ Voor 36% gewijzigd door Superkiwi op 06-10-2017 14:39 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Maar is dat online systeem dan zo goed ontwikkeld dat als men wil klooien men er dan uit gefilterd wordt ?dvdkiwi schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 14:07:
[...]
Zeker, maar ik zeg toch niet dat dat niét het geval is?
Ik zeg alleen dat ik simpel word van het geklaag (oa op social media en diverse fora) over het ontbreken van de career modus. Dat er geen career modus in zit weten we nu wel, daar gaat klagen niks aan helpen.
[ Voor 48% gewijzigd door Superkiwi op 06-10-2017 15:08 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Forza 7 nu is enkel MP, daar moeten leagues nog komen en dan krijg je weer brackets waarin je terecht komt bij netjes rijden. Ik zat in FM6 aardig hoog en heb je bijzonder nette races, wordt natuurlijk afwachten hoe FM7 dat gaan doen.jori040 schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 14:55:
[...]
Maar is dat online systeem dan zo goed ontwikkeld dat als men wil klooien men er dan uit gefilterd wordt ?
Ben met Forza7 bezig maar online is dat net als andere race games een zooitje hoor ! Gelukkig heeft die dan nog een toffe career.
Ben benieuwd tijdens de aankomede beta.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Klopt, te hard een ander aantikken of vaak met 4 wielen van de baan was inderdaad 5 of 10 seconden langzaam rijden. Bij de echte harde 'levels' was je soms ook meteen DSQ.SinergyX schreef op vrijdag 6 oktober 2017 @ 15:44:
[...]
Forza 7 nu is enkel MP, daar moeten leagues nog komen en dan krijg je weer brackets waarin je terecht komt bij netjes rijden. Ik zat in FM6 aardig hoog en heb je bijzonder nette races, wordt natuurlijk afwachten hoe FM7 dat gaan doen.
Andersom in PC2, ik stond op F1497, vervolgens vlieg ik de baan af omdat iemand midden op de weg stond, draai om en kom de baan weer op 'slow down to avoid penalty' melding. Klaar met de race, U1472. Krijg gewoon een 22 punten penalty omdat ik een crash kon voorkomen.
Geen enkel systeem is waterdicht, bocht snijden en van de baan worden getikt, andere lijn moeten rijden en te laat remmen, zolang er per saldo ook gewoon een no-collision mode te selecteren is, heb je daar in de basis geen last meer van.
SuperV8, DTM, WTCC, GT3 (E/AM/Pro), allemaal klasses waar gewoon een tikje en duwtje bij hoort, wat het vroeger niet bij GT5 en 6 dat je een slowdown penalty kreeg?
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
Verwijderd
psn: taker-mart
Ja, er zijn geen licences meer, wel proefjes, testjes en time attacks.taker1987 schreef op zaterdag 7 oktober 2017 @ 12:25:
Is t license systeem eruit gehaald ? En hoe zit t met auto’s kopen en dergelijke ?
[ Voor 5% gewijzigd door Superkiwi op 07-10-2017 12:42 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Aah bedankt . Zal straks is even kijken . Maar ik begrijp dat er dus meer gefocust is op online dus denk dat ik m dan ook links laat liggen of wachten op budgetbakdvdkiwi schreef op zaterdag 7 oktober 2017 @ 12:41:
[...]
Ja, er zijn geen licences meer, wel proefjes, testjes en time attacks.
Auto's kopen doe je met credits.
Zoek anders een naar een content video op YT, daar laten ze precies zien wat er in de single player te doen is.
(die filmpjes zijn in dit topic ook gepost)
psn: taker-mart
[ Voor 12% gewijzigd door v8power67 op 07-10-2017 17:28 ]
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Heeft Dennis je account gehacked?v8power67 schreef op zaterdag 7 oktober 2017 @ 17:16:
Ik ga maandag heerlijk genieten van de demo.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Nee hoor maar als hij zelfde zegt deel ik zijn enthousiasme
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
[ Voor 9% gewijzigd door S_Chief op 07-10-2017 22:42 ]
De vraag is wel hoelang het duurt voor je aan die 500 auto’s zit, hoeveel unieke auto’s zijn dat en hoeveel zelf verzonnen auto’s zitten er bij.v8power67 schreef op zaterdag 7 oktober 2017 @ 17:16:
Is aangekondigd dat er tussen de 400 en 500 autos zullen zitten in deze game over zijn levensduur. Dus een erg veel dlc. En begreep ook ervan maar quote me er niet op dat dit grotendeels of hellemaal gratis wordt.
Plus geen lootcrates en geen microtransacties. Dus eindelijk weer eens een nieuwe game die niet meedoet aan deze onzinnige hype.
Ik ga maandag heerlijk genieten van de demo.
En voor mensen die vragen waarom geen demo in het weekend, gok ivm beta van battlefront 2.
Verwacht veel.van de game op technisch vlak, gameplay was heel goed in beta en beter dan alles wat er op consoles nu is. Dus dat zir hellemaal snor.
Plus graphics zijn ongekend, pc versie fm7 kan niet tippen aan gt sport op heel veel vlakken.
En ja qua content begint misschien beetje mager maar ze hebben al vaker veel gratis dlc aangeboden dus ik vertrouw erop.
En ja gran turismo is gewoon voor mij de console racer. Heb gt5 iets van 1200 uur gespeeld. En gt6 denk rond 600 ivm ps4 launch. Ondanks de flaws die er zeker waren is het veruit mijn favoriete race game genre. En geloof me heb er echt een hoop geprobeerd, heb alle forzas en heb assetto corsa en project cars op pc. Maar gran turismo is het gewoon voor mij.
Gt sport beta was echt zo ontzettend goed en vernieuwend voor PD. Heb er ontzettend veel zin in. So dont let me down kaz!!
Edit;
Even de demo geopend en heb een ps4 pro op 1080p scherm. Je krijgt een optie menu waarin je kan kiezen prioritise quality of prioritise framerate.
Hij detecteert een 1080p en zegt dat hij dan 4k downsampled op quality mode, en op framerate mode zegt hij dat nog steeds higher picture quality dan originele ps4.
Damn !!!! Zo wil ik het alrijd zien in elke ps4 pro game !!
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Dat is nou precies wat ik juist wel wil in een gt game. Wat me gelijk een thuis gevoel geeft. De menus zijn voor mij letterlijk perfectie.S_Chief schreef op zaterdag 7 oktober 2017 @ 22:41:
Menu's zijn wel mooi, maar ze hebben nog altijd dat koude, klinische als het aankomt op het font, de menumuziek en geluiden bij verplaatsen van de cursor/klikken.
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
[ Voor 20% gewijzigd door Lekker Ventje op 08-10-2017 10:13 ]
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Sony A6700 - 10-18 F4 - 18-50 F2.8 - 24 F1.8 - 56 F1.4 - 70-350G
[ Voor 41% gewijzigd door Gropah op 08-10-2017 17:11 . Reden: even naar gifv omgezet want kleiner ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
[ Voor 54% gewijzigd door Rivanov op 08-10-2017 14:28 ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Sony A6700 - 10-18 F4 - 18-50 F2.8 - 24 F1.8 - 56 F1.4 - 70-350G
Maar kan je dan ook al spelen?Rivanov schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 14:13:
Damn!!
*mooie piccas*
Ga 'm zo aanzwengelen op m'n PS4 Pro en LG OLED! Can't wait!
[ Voor 5% gewijzigd door Uffeltje op 08-10-2017 15:59 ]
Het feit dat ze checker boarding nodig hebben geeft aan dat hij het niet makkelijk aan kan. Hij kan het juist net niet aan. Ziet er alsnog prima uit maar er worden bochtjes afgesneden (om on topic te blijven)RobbieB schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 11:18:
Ben benieuwd naar dr downsampling bij 4K op 1080p scherm. Bij Horizon Zero Dawn is het verschil echt goed zichtbaar en vanwege de power van de pro kan hij het makkelijk aan.
PSN: LoadedBaton XBL: LoadedBaton
[ Voor 30% gewijzigd door Gropah op 08-10-2017 19:30 . Reden: GIFV en link naar gif die niet in gifv beschikbaar is want bandbreedte ]
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Wat hebben ze de belichting bizar goed te pakken
Polyphony maakt altijd een GT die nét wat meer power nodig heeft dan de console kan leverenkdeboois schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 16:03:
[...]
Het feit dat ze checker boarding nodig hebben geeft aan dat hij het niet makkelijk aan kan. Hij kan het juist net niet aan.
[ Voor 52% gewijzigd door Superkiwi op 08-10-2017 16:21 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
[ Voor 18% gewijzigd door Rivanov op 08-10-2017 17:00 ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Heeft Dennis nou potdomme iedereen zijn account gehackt???Rivanov schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 16:59:
@v8power67 het is inderdaad genieten met m'n Pro op de LG OLED in 4K HDR!
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ja zeker bepaalde menu opties die dus realtime gerenderd worden pushen de pro echt tot zn limiet.Nieuwevolger schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 16:21:
Mijn pro begind wel als een malle te blazen bij de shots van één auto.
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Ik wil racen, geen opdrachten doen om binnen een bepaalde tijd zoveel mogelijk auto’s te passeren.dvdkiwi schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 08:06:
Je speelt ook auto's vrij met de verschillende single player challenges
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
PhD i.o.
Dan laat je die toch links liggen; je hóeft ze niet te doen heLekker Ventje schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 18:53:
[...]
Ik wil racen, geen opdrachten doen om binnen een bepaalde tijd zoveel mogelijk auto’s te passeren.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Als er meer dan genoeg andere auto's te verkrijgen zijn met racen boeit me dat niet. Hopelijk wordt er morgen meer duidelijk, dat gedoe met die licenties geloof ik wel.dvdkiwi schreef op zondag 8 oktober 2017 @ 19:03:
[...]
Dan laat je die toch links liggen; je hóeft ze niet te doen he
Maar dan niet gaan klagen als je bepaalde auto's mist doordat je niet hetgene wil doen waarmee je ze vrijspeelt.
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Switch - XBox Series X - PS5 -Vita - 3DS - Primo XL - Monolith Classic - Monolith Junior
Angelo NL / Global Cargo VTC
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq