metalmarco schreef op maandag 20 juli 2020 @ 20:11:
[...]
De zelfde onderdelen besteld en binnen. Ben nu al 3 dagen aan het "prutsen"

om het werkzaam te krijgen.
Aangesloten volgens het schema van vollebregt.
[...]
5 - MISO/GDO1 - 12=D6 Data output from CC11xx / serial clock from CC11xx
6 - GDO2 - 04=D1* output as a symbol of receiving or sending data
[...]
Voor de rest de nodemcu ingesteld volgens deze link:
https://docs.google.com/d...YiHDEwyScqhsPkJHGGYs-/pub
Wie helpt me de goede richting op?
Alvast bedankt
Dat is dus de situatie die ik ook heb ervaren. Zoals hier vlak boven vermeld: de "aansluitgids" die jij gebruikt, vermeldt dat je de instelling "1st GPIO" instelt op GPIO10 (D12). Maar volgens het schema in dat document is dat GPIO 5 (D1). Om die te kunnen selecteren, moet je wel eerst I2C uitzetten (tabblad "Hardware", kopje "I2C Interface", en dan SCL en SDA op "None" zetten), want standaard wordt daar GPIO 5 voor gebruikt.
Vergeet ook niet om het log-level op "Debug" te zetten, anders zie je het verkeer van de CC1101 niet voorbij komen. Zie tabblad "Tools", kopje "System", knop "Advanced". En dan kopje "Log settings", optie "Syslog log level" > "Debug".
En tot slot moet je een log-level instellen waarbij alle radio-verkeer naar de log wordt geschreven. Zie het tabblad "Devices", de itho-sensor selecteren, en bij het kopje "Remote RF Controls" de optie "Enable RF receive log" aanvinken.
/edit: Weet je zeker dat dit de 868 MhZ module is? Ik heb (zo op het oog gezien) dezelfde als die je
linkte, maar dat is een 433 MhZ module. Heb daarom uiteindelijk ook een ander besteld. Ik zie ook een review:
Werkt goed op 433 MHz, maar het is alleen ontworpen voor deze frequentie. Geen (-zeer kleine) bereiken op 868 MHz.
De CC1101 kan op beide frequenties werken, het verschil zit 'm geloof ik alleen in de antenne (weerstanden/condensatoren). Je zou de module dus ook eens direct tegen de afstandsbediening kunnen plaatsen. En kijken of je in de log's met bovenstaande stappen wel berichten te zien krijgt van 433 MhZ-apparatuur.
[
Voor 18% gewijzigd door
Thijsmans op 20-07-2020 20:36
]