Je kunt wel merken dat een aantal mensen hier geen D24 gereden hebben met de huidige combinaties.
Tussen de GT3 en GTE klasse zat echt niet veel verschil qua snelheid.
Sterker nog als je een snelle GT3 had en een GTE met topsnelheid schade lagen de ronde tijden soms bijna gelijk.
De oval is veruit de veiligste plek om in te halen, ook als dat 3 wijd gaat. Of prefereert heeft men hier liever een paar divebombs op het infield?
Nou kan je natuurlijk discussiëren dat het gat hier niet helemaal optimaal is op het moment dat je aan de move begint, maar je mag toch ook wel een beetje verwachten dat ze ook in hun spiegels kijken en zien dat je eraan komt. Wellicht had even knipperen met de koplampen dat nog een extra duidelijk gemaakt voor hen.
Maar als je ook hier al gaat twijfelen of het wel kan, krijg je van die auto's die bijna te bang worden om in te halen. Persoonlijk heb ik als langzamere klasse liever de agressieve rijders die gewoon duidelijk ervoor gaan, dan van die twijfelaars die er maar achter blijven hangen en er ernstig lang over doen voor ze het een keer aandurven een paar ronden later.
Maar goed .....
Dit bovenstaande verhaal kan natuurlijk de prullenbak in, want als je bewust er voor kiest om je team met de laagste iRating rijder te registreren voor de race om een makkelijke overwinning te pakken in een lage split is zo'n crash wel weer verdiend natuurlijk @
Scifo83 
Dat je daar voldoening uithaalt is natuurlijk een keuze, maar dan zul je toch als betere rijders je standaarden aan moeten passen aan het niveau in die splits.
Goh je meent het
Het is allemaal de schuld van @
Niellie41 en NEO natuurlijk, waar ik vorige week de 6h op de Nürburgring reed in NEO en waar er eigenlijk ook geen straf op off-tracks staat.
Omdat er bij de Daytona 24 dan ook geen incident limit was ben ik ook wel bewust de race in gegaan met het idee dat de off tracks me ook niets konden schelen. Dus in het geval dat de lijn door de busstop niet helemaal ideaal was ging ik dus niet liften om de offtrack op de exit te ontlopen, iets wat je wel doet in een IMSA race waar je bij 17 incs een DQ krijgt.
Overigens had ik gedacht dat de schade nog wel mee zou vallen, maar dit wordt nu even wat extra races doen voor de 1e race op Interlagos weer op het programma staat in maart.