VW ID.7 Tourer Pro S | 5670 Wp JA Solar - 14x405 33° op Zuid | Twente
Waar doel je precies op?Zweef schreef op maandag 25 juli 2022 @ 09:53:
Steeds meer semi verborgen advertorials, wat ontzettend jammer dit..
Intentionally left blank
Intentionally left blank
Wat is daar dan precies mis mee? Er staat toch duidelijk boven dat het een advertorial is, en onderin staat ook nog een uitgebreide disclaimer in een kader dat dit geen redactioneel, maar een gesponsord artikel is.
Intentionally left blank
Zo duidelijk is dat echt niet, ik had de aanduiding erboven gemist, die valt wat weg tegen de rode balk en dat is ook de bedoeling, ik ben ook niet de enige als ik de reacties zo lees.crisp schreef op dinsdag 26 juli 2022 @ 00:20:
[...]
Wat is daar dan precies mis mee? Er staat toch duidelijk boven dat het een advertorial is, en onderin staat ook nog een uitgebreide disclaimer in een kader dat dit geen redactioneel, maar een gesponsord artikel is.
En inderdaad, aan het eind staat een duidelijke disclaimer, nadat ik me al had afgevraagd waarom de verder zeer gewaardeerde redactie deze rommel durfde te plaatsen.
Ik vind advertorials al halve misleiding, en dit is dan nog een slecht stuk ook. Maar misschien word ik oud en is dit het nieuwe normaal..
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)
Ik snap dat Alternate graag hun imago wil opvijzelen maar de aktie lijkt echt far-fetched qua uitvoering?
/Edit: https://www.alternate.nl/listing.xhtml?n=1506085167136 heeft niets eens moederborden (leverbaar) deze week tot 4 oktober?
Ze maken gebruik van andere URL's afhankelijk hoe je de site bezoekt ...
[ Voor 22% gewijzigd door MAX3400 op 28-09-2022 14:07 ]
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Met deze actie willen we iemand blij maken die eigenlijk al aan het overwegen is om te upgraden naar een nieuw AMD systeem, waarbij het winnen van een CPU het laatste zetje geeft.MAX3400 schreef op woensdag 28 september 2022 @ 14:02:
Had iemand de comments onder .plan: Alterneer je Gear: ontdek de nieuwe AMD Ryzen 7000 Series-processors al serieus genomen?
Ik snap dat Alternate graag hun imago wil opvijzelen maar de aktie lijkt echt far-fetched qua uitvoering?
Echter begrijpen we wel dat het far-fetched over komt. De pool van potentiële winnaars wordt een stuk kleiner op deze manier.
Voor deze actie was dit wel een bewuste keuze. Weet dat wij altijd proberen acties zo breed mogelijk in te zetten zodat zoveel mogelijk mensen mee kunnen doen.
Panasonic Lumix G9ii ~ Leica DG 12-60mm f/2.8-4.0 ~Lumix 35-100mm f/2.8 II ~ Lumix 20mm f/1.7 ~ M.Zuiko 60mm f/2.8 Macro ~ Leica DG 50-200mm f/2.8-4.0 ~Leica DG 200mm f/2.8
Per ongeluk inderdaadDirtyBird schreef op donderdag 6 oktober 2022 @ 08:12:
Waarom heeft de HR2day een .plan tag? De link naar dit topic staat er wel onder, dus wellicht per ongeluk?

Dit vanwege de disclaimer die mij doet vermoeden dat de reacties door de betreffende personen niet echt worden gelezen.
Twee weken proberen in ruil voor 100 euro vind ik wel wat matig. Mensen moeten hun eigen tv dus aan de kant zetten voor die periode, alles instellen op de Samsung tv en vervolgens na twee weken alles weer terugdraaien. Goedkoop reclame maken voor Samsung maar ik snap niet zo goed waarom tweakers hier in mee gaat. Tenzij tweakers natuurlijk een hoop meer krijgt dan de magere 100 euro.
Er komen wel vaker van dit soort acties voorbij en elke keer laat een ietwat vieze smaak bij mij achter als ik de voorwaarden lees. Ik vind eigenlijk dat tweakers hier eens bij zichzelf te rade mag gaan om te kijken of het morele kompas wel goed is gekalibreerd. Misschien zelfs eens nadenken over een code of conduct voor dit soort zaken richten fabrikanten om simpelweg nee te zeggen.
Mensen staan er vaak niet bij stil hoeveel verantwoordelijkheid ze hiermee op hun hals halen en hoeveel effort het is. Zie ook deze reactie MMaster23 in 'Gezocht: oledkenners die de nieuwe Samsung OLED S95B-televisie willen testen'. Je bent verantwoordelijk voor transport, eventuele schade, diefstal en je bent daarvoor niet verzekerd. 100 euro is al niet veel gezien wat Samsung er voor terug krijgt maar met alle verantwoordelijkheid die er bij komt is het dus eigenlijk niks.
Feitelijk doe je vrijwilligers werk voor een reclame campagne van een bedrijf met een miljarden omzet.
Tuurlijk, er zijn altijd mensen te vinden die het dan alsnog willen doen. Dat betekent niet dat het een eerlijke verhouding is of moreel goed te verantwoorden.
Nu zijn er divers mensen die aankaarten dat de reviews wellicht minder goed zouden zijn als men het product krijgt. Dit omdat het dan meer een win actie zou zijn. Bovendien vraagt tweakers zelf ook geen geld voor het plaatsen van reviews om vergelijkbare reden. Dat is natuurlijk in de basis een valide argument.
Het verschil is dat tweakers als bedrijf nog steeds geld verdient aan die review door de advertenties op de website en mensen met een abonnement. Community leden doen het feitelijk gratis. In ruil hiervoor krijgt Samsung praktisch gratis reclame en profiteert tweakers ook nog eens van het aanwezig zijn van de reviews op producten.
En dan hebben we het nog niet gehad over de vraag wat tweakers van Samsung krijgt voor deze actie. Want daar wordt in bovenstaande post met geen woord over gerept. Ik kan me echter niet voorstellen dat tweakers hier helemaal geen vergoeding voor krijgt van Samsung.
Kortom, er sprake van scheve verhoudingen. Bovendien gok ik dus dat tweakers indirect dus wel degelijk geld vraagt van Samsung voor het plaatsen van reviews in de vorm van deze user reviews. Dit wordt echter absoluut niet duidelijk gemaakt in de post.
Als laatste
Nee, sorry, het is andersom. De communityleden die de review schrijven leveren een dienst aan Samsung en tweakers.Tweakers Partners en Samsung geven communityleden de mogelijkheid een review te schrijven.
En mijn verzekering aansprakelijkheidsverzekering zou dit wel weer vergoeden zonder ER.
En ja niet voor iedereen is deze actie leuk/mooi/geweldig(en eventueel bijbetalen om dit model te behouden zou een optie zijn).
Maar er zullen vast mensen zijn die dit wel kunnen waarderen. Gun je die mensen dan niet deze tv voor 2 weken?
Of moeten die dadelijk een tv van 2 weken oud terug brengen naar een ondernemer die er een paar honderd euro korting op moet geven omdat hij 2 weken is gebruikt?
En wat maakt het uit wat Tweakers krijgt? Of ze nu 10 euro krijgen of 10 million van Samsung dat hoeven wij niet te weten.
[ Voor 8% gewijzigd door loki504 op 27-10-2022 12:29 ]
De bron die ik al aanhaal en had gelinked is een medetweaker die eerder aan een vergelijkbare actie heeft meegedaan. MMaster23 in 'Gezocht: oledkenners die de nieuwe Samsung OLED S95B-televisie willen testen'loki504 schreef op donderdag 27 oktober 2022 @ 12:27:
@Creesch heb je een bron dat jij verantwoordelijk bent voor schade en dat Samsung/Tweakers geen verzekering heeft voor de consumenten(bedrijven hebben doorgaans hun eigen verzekeringen).
Als je verwacht dat reviewers de opbrengst van de reclame-actie krijgen, ga je teleurgesteld worden.
Ik begrijp de verontwaardiging daarover niet, want geen enkele andere club biedt dat.
Laten we realistisch blijven: De reviews zijn gemiddeld genomen ook niet van het niveau dat een tech-journalist zou hebben. Leuk dat Henk en Ingrid een nieuwe tv testen maar hoeveel vergelijkingsmateriaal en technisch inzicht hebben ze nou echt? Professionals kijken nog regelmatig over ‘details’ heen, laat staan hobbyisten.
Dit moet je meer zien als een manier om publiek erbij te betrekken, dan een echte test.
Wat dat betreft zou ik veel liever zien dat tweakers zelf meer zou testen – en niet alleen tv’s, maar dat zal wel te weinig opleveren – of desnoods samenwerken met buitenlandse collega’s zoals de Consumentenbond doet.
Nu moet je het maar doen met heel persoonlijke reviews en eens in de 1,5 jaar of zo een algemeen artikel als het gaat om de laatste stand der techniek van pakweg harde schijven.
Oef, dat is ook niet wat ik verwacht en ook niet wat mijn boodschap is. Ik kan proberen het nogmaals te verduidelijken maar volgens mij heb ik dit al niet letterlijk zo neergezet. Daarnaast zitten er nog meer nuances in waar je vrijwilligers voor inzet en wie daar het meeste van profiteert. Verder laat ik het voor nu daar even bij maar nodig je wel uit nog eens te lezen wat ik echt heb geschrevenlaptopleon schreef op donderdag 27 oktober 2022 @ 13:45:
Als je verwacht dat reviewers de opbrengst van de reclame-actie krijgen, ga je teleurgesteld worden.
Ik vind een Medewerker die aan een actie heeft meegedaan van een andere fabrikant niet echt een bron.Creesch schreef op donderdag 27 oktober 2022 @ 13:10:
[...]
De bron die ik al aanhaal en had gelinked is een medetweaker die eerder aan een vergelijkbare actie heeft meegedaan. MMaster23 in 'Gezocht: oledkenners die de nieuwe Samsung OLED S95B-televisie willen testen'
En zou het ook niet direct als waarheid aannemen.
Niet medewerker maar medetweaker, een gebruiker zoals jij en ik. En je hebt gelijk, wellicht gaat Samsung er helemaal anders mee om. Maar bij de actie van LG was van te voren ook niet meer informatie beschikbaar dan hier zover ik nu kan zien.loki504 schreef op donderdag 27 oktober 2022 @ 14:22:
[...]
Ik vind een Medewerker die aan een actie heeft meegedaan van een andere fabrikant niet echt een bron.
En zou het ook niet direct als waarheid aannemen.
Dat was een autocorrectie fout ..Creesch schreef op donderdag 27 oktober 2022 @ 14:38:
[...]
Niet medewerker maar medetweaker, een gebruiker zoals jij en ik. En je hebt gelijk, wellicht gaat Samsung er helemaal anders mee om. Maar bij de actie van LG was van te voren ook niet meer informatie beschikbaar dan hier zover ik nu kan zien.
Het is ook jammer dat er niet meer info beschikbaar is.
Maar misschien kan @Trendingtrees iets meer duidelijkheid over geven wie verantwoordelijk is voor eventuele schade thuis en tijdens transport 😁?
[ Voor 13% gewijzigd door loki504 op 27-10-2022 14:51 ]
"Het topmodel, de Samsung oled S95B, heeft daardoor een hdr-weergave met een helderheid tot 1500 nits"
Dit is feitelijk onjuist.
Duizend nits. Niet 1500 nits.
Na release van de S95B had Samsung al snel een firmware uitgebracht welke het aantal nits terugschroefde naar 1000 nits. Al maanden geleden.
De nieuwe batch met units vanuit de doos hebben dan ook geen 1500 nits meer. (Firmware 13xx en hoger.)
De "Dynamic" modus is nog de enige uitzondering welke tot 1500 nits behaalt, voor welke reden dan ook.
[ Voor 4% gewijzigd door Darkwolf_1982 op 22-11-2022 14:16 ]
Hey Darkwolf!Darkwolf_1982 schreef op dinsdag 22 november 2022 @ 14:14:
.plan: QD-oled versus neo qled: waar moet je op letten bij de aanschaf van ee...
"Het topmodel, de Samsung oled S95B, heeft daardoor een hdr-weergave met een helderheid tot 1500 nits"
Dit is feitelijk onjuist.
Duizend nits. Niet 1500 nits.
Na release van de S95B had Samsung al snel een firmware uitgebracht welke het aantal nits terugschroefde naar 1000 nits. Al maanden geleden.
De nieuwe batch met units vanuit de doos hebben dan ook geen 1500 nits meer. (Firmware 13xx en hoger.)
De "Dynamic" modus is nog de enige uitzondering welke tot 1500 nits behaalt, voor welke reden dan ook.
Volgens mij heb je in je eigen comment al antwoord gegeven op je opmerking en is er onder het artikel ook op gereageerd door iemand anders maarrrrrrr ik heb je opmerking teruggekoppeld aan Samsung om je te voorzien van een definitief antwoord!
Ben ik de enige waarbij er iets mis lijkt te zijn op de formatting? Op mobiel heb ik meerdere regels van 1 of 2 woorden. Zie bijgevoegde screenshot. Ik bekijk het artikel op een iPhone XR.
/f/image/KztnstYz3JHbbylQUlTRi9L6.png?f=fotoalbum_large)
Er zitten inderdaad line breaks in de HTML die er niet horen, waarschijnlijk iets misgegaan met kopiëren en plakken. Dit gaan we even fixensvenie3000 schreef op dinsdag 9 mei 2023 @ 09:02:
Er lijkt iets mis te gaan bij: .plan: Werken als hardware engineer bij Nedap: “Wij maken de Fitbit voor koeien”
Ben ik de enige waarbij er iets mis lijkt te zijn op de formatting? Op mobiel heb ik meerdere regels van 1 of 2 woorden. Zie bijgevoegde screenshot. Ik bekijk het artikel op een iPhone XR.
[Afbeelding]
Edit: opgelost!
In de comments van het artikel is al genoeg feedback te vinden, maar Tweakers vraagt als we "ideeën met [Tweakers] willen delen over deze vorm van adverteren, dan horen wij dat graag [in dit topic.]"
(Discalimer: Ik ben voornamelijk een lurker hier, veel lezen en rondkijken, weinig commenten, weinig actief GoT.)
Ik denk dat iedereen hier begrijpt dat Tweakers dit soort advertorial content nodig heeft tegenwoordig, maar dit artikel (wat door Asrock zelf geschreven lijkt?) voldoet in mijn mening niet aan de standaard die Tweakers heeft of zou moeten hebben, ook qua sponsored content. Hier en daar lijkt het artikel een vage vertaling, er is getest met een 5 jaar oude CPU, er wordt (onduidelijk) gesproken over NVENC, (wat Nvidia-exclusive technologie is, wat doet dat in een AMD artikel zonder duidelijke vergelijking bijvoorbeeld?) en met teksten als "Het zijn mooie tijden voor iedereen die een game PC wil kopen of bouwen" is de schrijver van het artikel wel erg out of touch met de PC community, want de afgelopen jaren is het helemaal geen mooie tijd geweest eigenlijk. Lees ook vooral de reacties op het artikel voor meer inzichten in wat mensen er van vinden.
Ik zou zeggen dat we van Tweakers ook qua sponsored content een bepaalde standaard mogen verwachten, en ik denk dat het Tweakers goed zou doen om zichzelf een bepaalde standaard te stellen in dit soort content. Artikels als dit doen in mijn mening af aan de goede reputatie van Tweakers. Ik wil niet overkomen als iemand die denkt dat alles maar voor niks gepresenteerd moet worden, maar toch. Ik vraag me af wat de redactie van Tweakers zelf kwalitatief van dit soort artikelen vindt. Wordt dit gescreend door jullie voordat jullie het posten of hoe gaat dit in z'n werk?
Al met al ben ik een beetje teleurgesteld eerlijk gezegd.
Tadaaa
[ Voor 200% gewijzigd door LuukaLike op 29-06-2023 14:35 ]
Hoi Tr4il,Tr4il schreef op donderdag 22 juni 2023 @ 13:05:
Betreft .plan: Het paradepaard van ASRock en AMD onder de loep genomen: Radeon RX 790...
In de comments van het artikel is al genoeg feedback te vinden, maar Tweakers vraagt als we "ideeën met [Tweakers] willen delen over deze vorm van adverteren, dan horen wij dat graag [in dit topic.]"
(Discalimer: Ik ben voornamelijk een lurker hier, veel lezen en rondkijken, weinig commenten, weinig actief GoT.)
Ik denk dat iedereen hier begrijpt dat Tweakers dit soort advertorial content nodig heeft tegenwoordig, maar dit artikel (wat door Asrock zelf geschreven lijkt?) voldoet in mijn mening niet aan de standaard die Tweakers heeft of zou moeten hebben, ook qua sponsored content. Hier en daar lijkt het artikel een vage vertaling, er is getest met een 5 jaar oude CPU, er wordt (onduidelijk) gesproken over NVENC, (wat Nvidia-exclusive technologie is, wat doet dat in een AMD artikel zonder duidelijke vergelijking bijvoorbeeld?) en met teksten als "Het zijn mooie tijden voor iedereen die een game PC wil kopen of bouwen" is de schrijver van het artikel wel erg out of touch met de PC community, want de afgelopen jaren is het helemaal geen mooie tijd geweest eigenlijk. Lees ook vooral de reacties op het artikel voor meer inzichten in wat mensen er van vinden.
Ik zou zeggen dat we van Tweakers ook qua sponsored content een bepaalde standaard mogen verwachten, en ik denk dat het Tweakers goed zou doen om zichzelf een bepaalde standaard te stellen in dit soort content. Artikels als dit doen in mijn mening af aan de goede reputatie van Tweakers. Ik wil niet overkomen als iemand die denkt dat alles maar voor niks gepresenteerd moet worden, maar toch. Ik vraag me af wat de redactie van Tweakers zelf kwalitatief van dit soort artikelen vindt. Wordt dit gescreend door jullie voordat jullie het posten of hoe gaat dit in z'n werk?
Al met al ben ik een beetje teleurgesteld eerlijk gezegd.
Allereerst bedankt voor je feedback. We vinden het erg vervelend dat deze advertorial door een aantal mensen niet zodanig ontvangen is als wij hadden gehoopt en dat je teleurgesteld bent. Wij trachten er atlijd naar om de commerciële content zo goed mogelijk aan te laten slutien op de behoeften van de tweakers die de content lezen. Ik begrijp de feedback die je stuurt en die ik lees onder het artikel. Dit nemen we dan ook erg serieus en nemen we mee voor in de toekomst.
Commerciële content staat in alle gevallen los van de redactie. Onze afdeling doet zelf research naar waar de interesse ligt voor onze doelgroep. Dit doen we deels doordat we zelf (uiteraard) ook op Tweakers te vinden zijn en soms ook letterlijk bij de doelgroep (focusgroep of crew). Hierdoor zijn we bijvoorbeeld ook weleens genoodzaakt of het erover eens om commerciële samenwerkingen af te slaan. Hiermee wil ik extra benadrukken dat we ons uiterste best doen om de content zo goed mogelijk te laten aansluiten.
Mocht je dus nog eens tegen een teleurstelling als deze aanlopen, laat dat dan vooral weten in dit forum. Dat helpt ons enorm, al hoop ik dat het niet meer nodig zal zijn!
Groetjes,
Luuk
Het impliceert dat er al 10 dagen aan vooraf zijn gegaan zonder dat mij dit is opgevallen. Wanneer ik op overzicht van alle acties en events klik dan kom ik deze actie niet tegen, deze lijkt per ongeluk verborgen. Zouden jullie kunnen kijken hoe je dergelijke acties in de toekomst beter zichtbaar kunt maken voor abonnementhouders?
Ik heb ook een abonnement, maar zag de acties elke dag gewoon op de frontpage voorbij komen.FrankHe schreef op vrijdag 22 december 2023 @ 12:41:
Bij zuiver toeval kom ik op de Homepage onder "Laatste nieuws" ineens het volgende tegen: December Prijzen Parade dag 11: Road2Retail en be quiet!
Het impliceert dat er al 10 dagen aan vooraf zijn gegaan zonder dat mij dit is opgevallen. Wanneer ik op overzicht van alle acties en events klik dan kom ik deze actie niet tegen, deze lijkt per ongeluk verborgen. Zouden jullie kunnen kijken hoe je dergelijke acties in de toekomst beter zichtbaar kunt maken voor abonnementhouders?
Kan het zijn dat je met custom-CSS misschien acties blokkeert in de lijst?
Of is het andersom en heb jij met custom css ze gedeblokeerd? Bijvoorbeeld doormiddel van [Abo] Wel .adv artikelen maar geen banners of vergelijkbaar.vanaalten schreef op vrijdag 22 december 2023 @ 14:00:
[...]
Ik heb ook een abonnement, maar zag de acties elke dag gewoon op de frontpage voorbij komen.
Kan het zijn dat je met custom-CSS misschien acties blokkeert in de lijst?
After Hours | Dawn FM | Hurry Up Tomorrow
Tweakers Discord || Mijn V&A ads
https://tweakers.net/instellingen/customcss/laptopleon schreef op zaterdag 23 december 2023 @ 13:40:
Ik zie ze ook niet en ik heb bij mijn weten nooit een css aangezet om dit te verbergen. Wel ooit om een donkere modus te krijgen. Hoe kan ik zien of er nog css aan staat / resetten naar default?
Intentionally left blank
.Actie wordt niet verborgen voor abonnees, juist zodat abonnees ook mee kunnen doen hieraanYorinn schreef op vrijdag 22 december 2023 @ 22:06:
Of is het andersom en heb jij met custom css ze gedeblokeerd? Bijvoorbeeld doormiddel van [Abo] Wel .adv artikelen maar geen banners of vergelijkbaar.
De optie(s) selecteren zoals je gedaan hebt is genoeg. Ja, je wil de CPU, nee je gunt het beeldscherm aan een ander. Er komt geen 2e bevestigingsknop aan te pas.Thibaut1234 schreef op vrijdag 29 december 2023 @ 09:34:
Hoe bevestig je dat je wil meedoen aan de prijsactie? Ik zie nergens de mogelijkheid om via een knop te bevestigen dat je wil meedoen.
[Afbeelding]
Ik ben geen abonnee, maar je schrijft dat abonnees óók mee kunnen doen. Oftewel iedereen met een account kan meedoen, toch?jelle. schreef op woensdag 27 december 2023 @ 13:19:
[...]Actie wordt niet verborgen voor abonnees, juist zodat abonnees ook mee kunnen doen hieraanAls je als abonnee de afgelopen weken geen December Prijzen Parade in de nieuwslisting hebt gezien, dan ligt het dus aan custom css (of een andere extensie die elementen blokkeert).
Maar ik zie op de genoemde overzichtspagina bijvoorbeeld de actie van vandaag niet. En het ligt i.i.g. niet aan de css want die heb ik nu uit staan.
Ja (eventuele aanvullende actievoorwaarden staan altijd in het artikel vermeld).laptopleon schreef op vrijdag 29 december 2023 @ 10:47:
Ik ben geen abonnee, maar je schrijft dat abonnees óók mee kunnen doen. Oftewel iedereen met een account kan meedoen, toch?
De acties verschijnen op de frontpage: https://tweakers.net/. Je ziet ze in de nieuwslisting en in het blokje Acties op Tweakers. Ze staan niet op https://tweakers.net/info/acties-en-evenementen/, als je dat bedoelt met "overzichtspagina" (de acties lopen tenslotte ook maar 24 uur).Maar ik zie op de genoemde overzichtspagina bijvoorbeeld de actie van vandaag niet. En het ligt i.i.g. niet aan de css want die heb ik nu uit staan.
Edit: frontpage inmiddels gefixt, tekst in de link nog niet
[ Voor 11% gewijzigd door FitTiv op 08-03-2024 10:21 ]
We hadden het zelf ook al door. Is nu als het goed is overal gefixedFitTiv schreef op vrijdag 8 maart 2024 @ 10:20:
@jelle. weet niet of dit juiste forum is. Maar: de uitnodiging voor het tweakers panel op de frontpage staat donderdag 16 maart. Klik je door staat dat er weer (op die happypanel oid site). Pas in de vragen staat het juist, donderdag 14 maart
Edit: frontpage inmiddels gefixt, tekst in de link nog niet
Intentionally left blank
Ik zag een mooie nieuwe actie om een LG tv te reviewen, ideaal

Tot ik de voorwaarden las...

Geen locatie of tijdstip bekend, maar wel mensen vragen of ze kunnen komen?
Hoe moet ik weten of ik over drie weken, of misschien over vier weken doordeweeks of misschien in het weekend beschikbaar ben om 1 uur of misschien 3 uur te reizen?
Vooral in vakantietijd is dit nogal een bijzondere manier van doen...
Gelukkig krijg je als 'vergoeding' 5% korting (boven de 'normale' 10% korting die je nu al krijgt) op een webshop die per definitie duurder is dan andere winkels.
Er is al vaker commentaar geweest over dergelijke acties, maar deze is wel extreem in verhouding. Wat een anti-reclame voor zowel tweakers als LG...
Truth is like a language with no native speakers left.
Its poetry is speechless and it can’t be caught in human being’s breath.
Ik had de reactie onder het topic gezet, maar in mijn mening zou Tweakers Partners er veel meer uit kunnen slepen voor de Tweaker. Het uittesten van een nieuw toestel is superleuk, maar er wordt onderschat hoeveel Tweakers telefoons uitzoeken voor hun kennissenkring. Het opsturen van een setje goedkope oordopjes terwijl influencers 10.000'en euro's krijgen zonder een kritische review maar alleen maar in beeld te zijn is in mijn ogen krom. Ja het is beter dan niets, ja het is een leuke kans (als je tijd genoeg hebt), ja we zijn met tech bezig. Maar als er pallets vol naar reviewers gaan, laat er dan ook 5 bij Tweakers blijven... Uiteindelijk koop Samsung reviews, dat mag best wat kosten imho.
Reactie:
Kecin in 'Oproep: tweakers gezocht om de Galaxy Z Flip6 en Galaxy Z Fold6 te testen'
I am not a number, I am a free man! Geld over? Check m'n V&A
Ik zie regelmatig zulk soort acties voorbij komen, waarbij het product niet gehouden mag worden (zelfs geen optie om over te nemen met korting).
Naast het feit dat het (zeker bij een telefoon) heel veel werk is om die voor 2 weken in gebruik te nemen (oude telefoon back-uppen, alles installeren en dan na 2 weken weer terug sturen), vraag ik mij ook altijd af hoe het zit met verzekering.
Als ik het product (in dit geval telefoon) na de review mag houden en ik laat hem per ongeluk vallen en er zit een kras op is het vrij makkelijk, er zit nu een kras op mijn telefoon. Als het scherm kapot gaat hetzelfde verhaal, het is dan mijn telefoon en mijn probleem. Maar hoe zit het bij zulk soort acties? Is daar een algemene regel voor, of maakt dat ook nog per actie uit?
Ik ben het eens met @Kecin en @Joe28965 dat het niet mogen houden van de producten om te reviewen voor mij reden is om acties voorbij te laten gaan. Zij brengen twee verschillende argumenten, Ik wil er graag een derde aan toevoegen: het is gek als de 'vergoeding' een heel ander product is, dan het product waarvoor de fabrikant graag review wil hebben!
Heel praktisch gesteld: ik heb een smartwatch (Garmin) en heb interesse in smartwatches van andere merken (Samsung, Apple). Als ik een dergelijk product mag reviewen en behouden, dan Ik ben ook wel bereid daar tijd in te steken. Daarmee neem ik ook een klein risico, want goed testen en een goede review schrijven van een dergelijk product zou mij tussen de 10 en 20 uur kosten. Als het product mij minder goed bevalt dan het product dat ik al heb, ben ik die tijd kwijt. Maar in dit geval is de 'vergoeding' een set oordopjes. Daar heb ik persoonlijk geen interesse in!
Het resultaat is dat ik mij niet aanmeld voor deze actie. Ik vind dat zelf jammer, want ik ben wel nieuwsgierig naar beide smartwatches. Ik heb zelf dus een smartwatch uit een ander ecosysteem en heb ook twee smartphones van twee verschillende ecosystemen. Als sporter ben ik geïnteresseerd in het meten van gezondheid. Ik zwem veel en het is bekend dat hartslagmeten in water lastig is (daarom heb ik een Garmin Swim 2). Ook woon ik de helft van de week in een gebied met slechte GPS dus daar had ik ook wat over kunnen schrijven.
Samenvattend: ik neem aan dat zowel Samsung als Tweakers graag willen dat er waardevolle reviews worden gemaakt, die andere gebruikers helpen. Die krijg je alleen als je mensen vind die bereid zijn daar echt veel tijd in te steken. Door de producten niet weg te geven - of een heel ander product weg te geven - vallen er dus mensen af, die bereid waren geweest veel tijd te steken in een goede review. Jammer!
[ Voor 3% gewijzigd door Mickey77 op 12-09-2024 09:54 ]
Een ander topic: Het moet bij .adv artikelen mogelijk zijn om aan te geven dat je hét (of een vergelijkbaar) product reeds hebt aangeschaft, zodat advertenties relevant blijven. Kunnen we dat fixen?