Bij de caroussel staan ze tussen de Japanse schepen, maar in principe zijn de ARP schepen een eigen 'faction'.
Verder klopt er meer vanuit dat lijstje niet met betrekking tot ARP schepen, zoals waarschijnlijk in die forum links gezegd wordt.
ARP schepen zitten in een soort aparte categorie premiums, wat te zien is door het lijstje voordelen bij modules, zie screenshot:
Uiteindelijk zijn de ARP Kongou, Hiei, Haruna en Kirishima allemaal dezelfde volledig geüpgraded T5 Kongo uit de IJN tech tree met een leuk lakje erover. Hierdoor kan je er geen camouflage op zetten waardoor ze uiteindelijk een iets slechtere IJN Kongo kunnen zijn.
Zo zijn ook de ARP Myoukou, Haguro, Ashigara (al in de game files) en Nachi (soon?) hetzelfde als de T7 IJN Myoko.
Tenzij die leuke kleurtjes een camo bonus geven die we niet kunnen zien omdat de camouflage tab niet bestaat bij die schepen.
grote edit:
SpamLame schreef op dinsdag 28 juni 2016 @ 12:49:
[...]
Is dat zo. Ergens (kan helaas geen bron vinden) dacht ik vernomen te hebben dat je;
-standaard
-special
-premium
schepen hebt, die elk ook andere modifiers hebben.
Speciaals zouden dan de gift/event schepen kunnen wezen zoals bv de ARP schepen.
Als iemand een bron heeft die bovenstaande onderschrijft (of niet) is dat helemaal mooi.
Heb me rot gezocht naar hoe dat in elkaar zit en maar opgegeven.
Er is zeker wel een soort special categorie. De Kitakami toen nog een aantal spelers haar hadden gaf geen xp/credits na het spelen.
Zo ook wanneer Community Contributors en Supertesters een nieuwe lijn of premium krijgen om te testen op live. Kan je zonder retraining captains in plaatsen, maar de schepen geven geen xp en credits. Ze dingen wel mee naar missies.
[
Voor 26% gewijzigd door
Kiha op 28-06-2016 14:57
]