Verwijderd schreef op dinsdag 4 april 2017 @ 20:08:
[...]
De knoppen zou ik me niet te druk om maken. doe maar eens een testje met je huidige afstandsbediening en kijk welke knoppen je normaal gebruikt en welke je zonder te kijken gebruikt.
Ik kan met recht zeggen dat ik nog geen knop heb gemist.
Mag ik je dan mijn project voorstellen, dan kun je je wellicht inleven in mijn situatie.
Ik heb deze jongen al jaren;
http://i.imgur.com/Wibi1kFh.jpg
Dit is een htpc met Kodi en die gebruik ik niet alleen voor dvd/blu-Ray's maar ook voor PVR (Ziggo). Dit werkt veel beter dan welk kastje dan ook voor tv en het is volledig programmeerbaar.
Hierop zit middels CEC een versterker en TV aan, dat betekent dat deze mee aan/uit gaan, volume kan cross-regelen en de AB van de een op de ander gebruiken. Dit werkt perfect! Totaal geen issues hiermee. Echter als ik slechts radio wil luisteren of een flac playlist dan moet ik de tv handmatig uitzetten, door de CEC gaat ie altijd aan. Hier kan If This Than That een uitkomst bieden.
Welke knoppen gebruik ik, en ook blind?
- up, down, left, right
- ok
- back
- home
- more
- EPG
- Recordings
- Play/Pause
- mute
- volume up/down
- page up/down (ook wel channel up/down)
De volgende niet blind vanwege de layout (te hoog)
Next/Back, Forward Rewind, Power
Alleen de nummer-toetsen, teletekst knop plus kleuren, dvd menu, subtitles, angle, geluidsstream gebruik ik niet.
Maar, die andere knoppen gebruik ik echt blind! En ik heb ze in het begin dit ook uitgelegd van het blind pick up usage en daar hebben zij zich in toegegeven zich vergist te hebben. En op dat moment was het aan te passen nog wat zij niet gedaan hebben. Wat ik voorgesteld had was een minimale wijziging onder de d-pad 3 knoppen; play/pause, rewind/forward. Middels long keypresses zouden dit back en next kunnen worden en middels een long keypress zou je op play van alles kunnen zetten. In mijn geval EPG.
Zo zie je ik heb ze echt wel relevante en goede informatie gegeven 2 jaar terug. En waar eerst er een communicatie met mij was is die na het toevoegen van de gewenste long press support aan de wishlist weggevallen. Vervolgens heb ik ze later een mail gestuurd om met mij 5 minuten te overleggen in Amsterdam en noppes. Omdat wij in de markt zitten is een senior ingenieur daar toch naar toe gegaan omdat ook een Italiaanse leverancier van ons van radio gestuurde verlichting daar stond. Hij is langs geweest bij Neeo en werd daar min of meer afgepoeierd ondanks dat hij bekend maakte wie hij is. Nou dit komt op mij over als bedankt voor je goede ideeen en nu bekijk het maar.
Begrijp je hem nu beter? Wij hadden deze remote op het oog ipv Logitech om bepaalde verlichting die wij in apparatuur bouwen aan/uit te zetten en te synchroniseren met de omgeving + waterpompen en wellicht middels ITTT wat scenario's. Rond de 300-400€ mark kunnen wij zelf geen remote voor ontwikkelen met deze intelligentie erachter. Nu wij professioneel geen zaken met ze willen doen verliezen ze een grote klant die wellicht op jaarbasis 100 units wilde afnemen.