Idd leuk dat je er weer bij was Tim. En jammer van de schade. Die tankslapper was idd onhoudbaar en wel heel close voor mij.tim.w schreef op dinsdag 24 november 2015 @ 09:33:
Was leuk om na een lange afwezigheid weer eens mee te kunnen rijden op de maandag. Ging niet geheel onaardig in gedachte houdende dat ik nog altijd ritme aan het opbouwen ben. Helaas liep ik wat schade op gedurende een inlogpoging op Robert. Het stuur stond daarna niet helemaal recht meer. Linker bochten werden daardoor een behoorlijke uitdaging, iets wat ik merkte toen ik Joep wilde inhalen. Dit resulteerde in een onhoudbare tankslapper en ik eindigde in de muur.
Radical + Sebring is een behoorlijk pittige combinatie met de OSW. Op sommige punten van de baan moet je alle zeilen bijzetten om niet de macht over het stuur te verliezen
En ook met een CSW V2 is het hard werken op al die hobbels. Maar zeer vermakelijk. Jammer dat mijn rem niet consistent was anders had ik echt 45 minuten genoten.
Gedurende het gehele NES/GES seizoen is er elke dinsdag en woensdag-avond een practice, behalve de laatste week voor de races. De eerste 2-3 weken steeds in de league en daarna open en enkel voor de NES op woensdag.. Ze staan in de league gepland en als er daar geen practice staat dan is er of een officiele training of een met een wachtwoord. Nou ja moeilijk verhaal maar reken op elke week een practiceNiellie41 schreef op dinsdag 24 november 2015 @ 09:43:
Is er vanavond een training sessie voor NES/GES?
iRacing Profiel -|- Mijn RaceRig -|- Mijn stream