Ik kreeg van Nest ook het advies om de aanvoertemperatuur op 60 te zetten. Dat kan ik dus in de Nest doen, en vervolgens past hij dat in de ketel aan, right?
Feitelijk moet je dus zonder schema een hele week elke dag aan de knoppen lopen draaien zodat ie snapt hoe je het wilt.
Overigens, kunnen jullie op de app inloggen? Het lijkt weer offline
Dat klinkt irritant. Ik had gehoop dat mijn standaard schema (dat ik erin gezet heb) aangepast zou worden op basis van het daadwerkelijke gebruik.Ethirty schreef op zondag 17 januari 2016 @ 11:27:
Er zijn in het schema 2 soorten aanpassingen: degene die Nest er zelf inzet op basis van wat hij leert en degene die je er met de hand inzet. Die laatste blijven altijd staan, hoeveel je ook aanpast daarna. Misschien moet je dat vaste punt zelf even aanpassen naar 22:30.
Persoonlijk heb ik het hele auto-schema vrij snel uitgezet. Ik heb 3 punten (2 hoger en 1 lager) per dag ingeprogrammeerd, de rest doe ik wel handmatig. De ene avond vind ik 20 warm zat, de andere vind ik 21 nog kil.
Feitelijk moet je dus zonder schema een hele week elke dag aan de knoppen lopen draaien zodat ie snapt hoe je het wilt.
Overigens, kunnen jullie op de app inloggen? Het lijkt weer offline
[ Voor 3% gewijzigd door iAR op 20-01-2016 11:13 ]