@chippu
We weten dat we in iedergeval 21 hero's bij de release krijgen en dat er daarna extra hero's aan toegevoegd worden.
Blizzard heeft al is in een interview bekend gemaakt dat ze bezig zijn met andere modus, zoals de tradionele ctf, echter ondervinden ze hier nog wat problemen mee.
Verder vind ik dat blizzard goed bezig is met het balancen, maar vind ik dat ze dit op een verkeerde manier doen. Health en damage aanpassen zit vaak niet het probleem. Sommige hero's zijn veel te snel, zo kunnen sommige hero's zonder enig probleem alle rockets van pharah ontwijken en vervolgens hem neerknallen. (counter play betekend niet kansloos).
Vergeleken met tf2, heeft deze soldier gewoon minder kans tegen snelle heros, je mist short range attacks en je rockets kunnen iemand niet immobilisen.
Sentries hebben bijvoorbeeld een te grote range en te hoge responcetijd, waardoor je moeilijk een gap kunt misbruiken. Nu zul je vooral iemand met een shild of veel health er even vor moeten zetten.
Bariston is een voorbeeld van een hero die ze in mijn optiek te hard generft hebben. Veel hero's hebben een twee bruikbare abilities. Door de health nerf is zijn e echter nu bijna nutteloos geworden. Dit zou in mijn optiek door drie dingen opgelost kunnen worden, meer health(slechte keuze), andere ability(in mijn ogen beste keuze) of e sneller healen en niet interupt worden bij damage, zodat je een damage absorber kan worden.
Daarnaast en dat vind ik persoonlijk nog de grootste stoorfactor. Vind ik matches veel te kort en duurt het veelste lang voor je weer in een nieuwe zit. En zijn sommige maps slecht ontworpen, juist te veel of te weinig flank mogelijkheden. Health packs die soms raar geplaatst zijn.
Het feit dat iedereen altijd, ammo heeft maakt het ook al meer een spamfest
[
Voor 11% gewijzigd door
badboyqxy op 04-03-2016 09:26
]