8x4 schreef op donderdag 21 augustus 2014 @ 01:02:
1) In hoeverre is Battlefield 4 speelpaar op dit moment voor de pc? Patches downloaden en installeren kan ik mee leven, maar verhelpen deze ook de mogelijke problemen die in het begin wellicht aanwezig waren in deze game? Kan ik dus na het patchen probleemloos online spelen?
Ik heb persoonlijk weinig problemen met de online gameplay, ja het schort er hier en daar nog wat aan. Maar de recente patches doen het spel veel goed. En de CTE (Community Test Environment) zorgen er voor dat er vanuit de community ook veel richting de devs word gepraat.
2) Verder: ik heb wat opgezocht en het blijkt dat er DLC is voor Battlefield 4. Betekent dit dat de servers op dit moment 'leeg' zijn als je enkel het standaard spel (zonder de DLC) speelt? M.a.w.: als ik de DLC niet aanschaf, kom ik dan voldoende spelers tegen en zijn de servers druk bezocht?
Nee. Verre van zelfs. Ik heb zelf premium gekocht (Waardoor je alle DLC's + wat extras krijgt) maar ik speel zelf nog steeds erg veel vanilla.
3) Dit is als het goed is de 4e iteratie van de Battlefield reeks (nogmaals, ik ben compleet nieuw wat betreft deze serie). Hoelang houdt een game uit deze serie gemiddeld 'stand' kwa spelersaantal? Hiermee bedoel ik: na hoeveel tijd zijn de servers dusdanig leeg dat je dit goed merkt als je online wilt spelen (in het vinden van het aantal volle servers e.d.).
We zijn al een paar iteraties verder door games die van de standaard BF lijn afstappen

maaruhm: Tot ver in de volgende game. En die is nog uitgesteld ook nog.
Houd je echt van CS-achtige shooters dan zou ik CoD verkiezen boven BF. Als je echter met open mind compleet nieuw de serie in stapt zou ik voor BF4 gaan

. De maps zijn groot, veel voertuig gameplay en als je het met wat bekenden speelt is de gameplay ook veel tactischer. De leercurve is echter wel wat hoger als bij CoD, maar er zijn tonnen tutorials te vinden op youtube.
Een mooie lekker basale video welke zeker als starter erg goed is:
[
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=DhAeTrOu7rU]
Heerlijke ronde net:
http://battlelog.battlefi...27486784629632/351126160/
Op een gegeven moment zat ik met een squadmaat in een tank, die gast was niet al te best maar deed op een gegeven moment wel wat hij moest doen! Op dat moment was hij sniper en ik assault, spot ik een engi die ik snel even neerhaalde. Ja hoor; hij had een torch! Minstens 40 seconden de tank staan fixen omdat we van alle kanten bestookt werden met TOW's en RPG's - ondertussen 5 luitjes die proberen met C4 in de buurt te komen neer schieten. En weer doorkarren. 12 kills in nog geen 2 minuten tijd in de laatste 3 minuten van de match. Heerlijk

.
En ik had op dat moment ook nog een 200% XP boost aanstaan

.
Even wat anders trouwens, wtf is de "4th floor" emblem? Hij komt blijkbaar niet van CTE, niet van BF:HL, niet van premium en niet van een van de DLC maps. De QR code er op linkt naar:
www.battlefield.com/4thfloor
Welke je emblem editor opent wanneer je ingelogd bent.
[
Voor 31% gewijzigd door
D4NG3R op 21-08-2014 01:52
]