De UE55HU7500 voor 1399 na cashback? Dat zou inderdaad een stukje beter zijn, maar niet echt haalbaar toch?FrE911 schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 08:06:
Niet slecht die 1708,9 (inclusief verzending) maar die 1399 na cashback is nog een stukje beter
Het WAS haalbaar. Winkels begonnen hem te verkopen voor 1899 excl. cashback. Oftewel; 1399 na cashbackDumbell schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 13:35:
[...]
De UE55HU7500 voor 1399 na cashback? Dat zou inderdaad een stukje beter zijn, maar niet echt haalbaar toch?
[ Voor 0% gewijzigd door Felzura op 18-06-2014 13:37 . Reden: Ik kan niet rekenen ]
Heb ook een UE65HU7500 aangeschaft tijdes de CB actie van Samsung.
Afgelopen zaterdag bij FOKA in Rotterdam voor EUR 3000 voor CB.
Helaas ook last van vertical banding, zie foto:
Ah crap, noob here, hoe doe ik dit zonder url? Of kan dat niet op Tweakers?
Verder nu ook 2 of 3 keer gehad dat de tv wel aangaat, het Samung smart TV logo laat zien en verder het beeld zwart blijft en de tv in een re-boot loop terechtkomt. Er wordt dan om de 30-60 seconden gereboot met hetzelfde resultaat. Weet nog steeds niet waardoor het komt. De enige oplossing lijkt te zijn de stekker uit het stopcontact te trekken en een paar minuten zonder stroom te laten staan.
Over het beeld verder niets te klagen op de banding na, ik zit op 3 tot 3,5 meter afstand.
Ik zal vanavond eens kijken wat de firmware versie is en deze updaten (ivm de re-boot loop) maar zit er sterk aan te denken om 'm om te ruilen voor een ander exemplaar ivm de vertical banding. Hoe erg is mijn versie op dit vlak??
Nog een vraagje voor de UPC-ers met een Horizon box, is er een (verborgen) mogelijkheid om alle kanalen waarop je niet bent geabboneerd uit te schakelen, ook in de programma gids? Zou een hoop zappen schelen.
Bvd.
Jawel t/m afgelopen zondag via Hifi cornerDumbell schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 13:35:
[...]
De UE55HU7500 voor 1399 na cashback? Dat zou inderdaad een stukje beter zijn, maar niet echt haalbaar toch?
Damn had ik dat eerder geweten... Misschien toch maar via iBood aanschaffen dan.
Mooi niet
Had ik het nou maar aangetekend verstuurd....
Gelukkig schijn ik ook een scan te mogen maken van de bon en mail en heb ik een foto gemaakt van de barcode. Hoop dat dit goed afloopt....
Beter nog zou zijn dat ze die hele omslachtige cashback zouden afschaffen en korting in de winkel al laten verrekenen...
@rsvmark: balen.. maar komt vast wel goed.. Hoelang geleden ingestuurd?
Heb toch weer goede hoop op €500 cashback
Ik zal vanavond eens kijken wat de firmware versie is en deze updaten (ivm de re-boot loop) maar zit er sterk aan te denken om 'm om te ruilen voor een ander exemplaar ivm de vertical banding. Hoe erg is mijn versie op dit vlak??
Je kan de foto's op een pagina terug vergelijken met die van jou, de mijne word morgen thuis omgeruild voor een ander scherm. Hopen dat deze beter is en hopelijk niet erger. Waar ik wel een beetje bang voor ben btw.
Iemand ervaring met thuis omruilen? Ik kreeg alleen een mail dat deze thuis word omgeruild maar verder geen info over hoe en wat. Ze mailden daarna terug dat alleen het scherm word omgeruild en dat ik de accessoires niet mee moest terug sturen. Maar moet ik dan wel de voet er af halen en het scherm terug in de doos stoppen?
Mijn ruilactie ging via de winkel (binnen 30 dagen). De gehele doos ging terug.MillanO schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 04:02:
Iemand ervaring met thuis omruilen? Ik kreeg alleen een mail dat deze thuis word omgeruild maar verder geen info over hoe en wat. Ze mailden daarna terug dat alleen het scherm word omgeruild en dat ik de accessoires niet mee moest terug sturen. Maar moet ik dan wel de voet er af halen en het scherm terug in de doos stoppen?
Helaas wel een minder scherm terug gekregen
Had een foto gemaakt van de streepjescode en die geprint opgestuurd. Tevens kopie van de aankoopfactuur + betaalbon. Lekker handig dat je dus die originele streepjescode moet opsturen"Wij hebben uw deelname aan de Samsung promotie ontvangen en kunnen deze nog niet accepteren. De reden hiervoor is:
- U heeft geen of een onjuist serienummer ingestuurd.
- Er is geen originele streepjescode van het Samsung product bijgesloten. Deze graag alsnog per post toesturen."
Had liever ook een soort coupon oid gehad om die op te sturen.
True ^^CyBeRSPiN schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 11:30:
"Origineel" is dus geen foto.. Anders loop ik even de mediamarkt in, maak een foto van de streepjescode, shop even een nep-factuur in elkaar en heb 500 euro verdiend..
Ik hoor graag van je hoe het gegaan is en of je een beter paneel hebt gekregen.
Ik heb 8 dagen dus t/m zaterdag om via FOKA om te wisselen en daarna zal ik het met Samsung moeten doen.
@ d3vy;
dat is balen dat je een minder scherm hebt terug gekregen, wat doe je nu, gewoon door blijven ruilen of doet Samsung daar niet aan?
Mijn firmware versie is: T-GFP8DEUC-2130.6 en dat is wel de laatste versie.
Ik heb ook nog eea geprobeerd over de2e hdmi poort via de laptop ipv de Horizon box met ook een andere hdmi kabel maar de vertical banding blijft er net zo hard.
Vooralsnog geen last meer gehad van opstart problemen.
[ Voor 20% gewijzigd door Dinky Toy 1 op 19-06-2014 13:13 ]
En het antwoordrsvmark schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 21:04:
Heb zojuist de bevestiging dat mijn gegevens ontvangen zijn en binnen 2 weken krijg ik bericht over de voortgang![]()
Heb toch weer goede hoop op €500 cashback
Geachte heer, mevrouw,
Bedankt voor uw bericht.
Wij hebben uw aanvraag hiermee alsnog gehonoreerd.
U zult zo spoedig mogelijk uw promotie ontvangen.
Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Snap niet, of ik heb veel geluk gehad met mijn 8500 scherm, of ben niet zo overdreven kritisch mischien, ben meer dan tevreden over de tv prestaties.
Niet vergeten onze NLkabelaars beiden ook niet al te hoge kwaliteit HD kanalen aan, dit kan stukken beter, zodoende kan er wel eens wat minder beeld op je tv verschijnen, wat niet optimaal wordt aangeboden kan hij ondanks zijn vele technieken niet omtoveren tot een perfect plaatje.
Gelukkig kan ik 3 satelieten ontvangen, o.a. BBC, ITV, IT4 ARD, ZDF en vele anderen in een veel hogere bitrate kwaliteit HD, dus komt de tv ook beter tot zijn recht.
Das wel netjes bij mij net bericht gekregen dat het nu nog wel 6-8 weken kan duren, maar de spullen zijn terecht?, na 10 x opsturen + 10-15 x alles steeds opnieuw mailen, ik ervaar ongekende tegenwerkingrsvmark schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 13:31:
[...]
En het antwoord![]()
Geachte heer, mevrouw,
Bedankt voor uw bericht.
Wij hebben uw aanvraag hiermee alsnog gehonoreerd.
U zult zo spoedig mogelijk uw promotie ontvangen.
Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Als ik bij Samsung zou werken zou ik alle zeurende mensen ook steeds weer onderop de stapel leggen..
Ik heb ze niet gemaild/gebeld en alles vrij vlotjes teruggekregen.
Hallo: dit stond vermeld bij de voorwaarden, dus had je kunnen weten!Lateralus010 schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 11:01:
Inmiddels ook bericht ontvangen van Samsung inzake de cashback actie;
[...]
Had een foto gemaakt van de streepjescode en die geprint opgestuurd. Tevens kopie van de aankoopfactuur + betaalbon. Lekker handig dat je dus die originele streepjescode moet opsturen![]()
Had liever ook een soort coupon oid gehad om die op te sturen.
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B 512GB | Build-number: RP1A.200720.012.G998BXXU1AUC8 | Security Patch Level: 2021-04-01

Hebben meer dit gehad? Hoe ze bij die 560 gram komen is mij een raadsel..
Niet aangekomen zeiden ze steedsCyBeRSPiN schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 14:52:
10x opsturen? Je hebt maar 1 originele streepjescode toch?
Als ik bij Samsung zou werken zou ik alle zeurende mensen ook steeds weer onderop de stapel leggen..
Ik heb ze niet gemaild/gebeld en alles vrij vlotjes teruggekregen.
Ik heb precies hetzelfde! Alleen een minuut later bezorgd vandaag, 05:52.mauricedb schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 15:02:
Ik heb gisteren de envelop voor de cashback opgestuurd naar Antwoordnummer 1185, 6200 VB Maastricht, als ik echter op track en trace kijk, is het adres gewijzigd naar Postbus 40001, 6203 AB Maastricht, zie screenshot:
[afbeelding]
Hebben meer dit gehad? Hoe ze bij die 560 gram komen is mij een raadsel..
Gewicht ook 560 gram.
Heb jij betaald voor je zending?
Live today! Nobody promised you tomorrow.
[ Voor 3% gewijzigd door mauricedb op 19-06-2014 16:23 ]
Live today! Nobody promised you tomorrow.
Verwijderd
Als ik netflix kijk via de tv is de beeld instelling anders als naar de decoder. Ik heb of dat het beeld niet vloeiend verloopt of een soort wazige randen om personen.
Verwijderd
dat heeft te maken met motionplus... ik moet er ook nog een keer voor gaan zitten...Verwijderd schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 17:12:Ik heb of dat het beeld niet vloeiend verloopt of een soort wazige randen om personen.
Weet iemand wat de HDMI UHD color optie is? Kun je die beter aanzetten of uit laten?
En de smart led optie kun je die ook beter wel of niet aanzetten? Ik heb zelf eigenlijk alle beeldverbeteraars uit staan.
[ Voor 32% gewijzigd door yordy1985 op 19-06-2014 19:20 ]
Ik kon trouwens geen track en tracé krijgen op mijn envelop, dat ging alleen als het een pakketje was.
Maar aangetekend gedaan.
[ Voor 48% gewijzigd door rene2002 op 19-06-2014 19:24 ]
En die kun je bij je Humax, Blu ray of PS 4 beter aanzetten voor beter beeld?rene2002 schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 19:23:
Die is bedoeld voor UHD content die je verstuurt vanaf een HDMI 2.0 bron.
Skoda Enyaq 80x FE | 2-kap '96, HR++(+) zonder na isolatie 160m2 vv beneden en radiatoren boven | Tado | 28 panelen 11.620Wp IQ7A 22 op NNO en 6 panelen op ZZW | Alblasserwaard | PV-output
Pff ik krijg net te horen dat het serienummer niet klopt en dat het daarom afgekeurd is. Ik heb hier helemaal geen bericht van ontvangen en hoorde het net toevallig van een Samsung medewerker omdat ik er naar vroeg. Heb met hem ook nog het serienummer nagelopen wat achter op de TV staat en het klopt wel gewoon..... Heel vreemd en erg slordig van Samsung.Trackerfire schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 19:29:
Vandaag de cashback terug gehad. Zo'n 4 weken geleden ingestuurd
Nee die kunnen alleen hd aan, pas wanneer je apparaten full UHD aan kunnen heeft dat zinyordy1985 schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 19:24:
[...]
En die kun je bij je Humax, Blu ray of PS 4 beter aanzetten voor beter beeld?
Totaal geen last van banding of iets dergelijks. Alleen soms last van software glichtes, youtube vast loopt. Of dat het beeld stottert, maar ja daar is mee te leven een meestal aanwezig wanneer de upscaler veel werk moet verrichten ( meestal bij slechte bron). Ik krijg binnen enkele dagen UPC 50Mb internet dan kan kijken wat de kwaliteit is van netflix in 4K. SuperHD stream ziet er al strak uit, dus ben benieuwd.
[ Voor 21% gewijzigd door BlacKstaR- op 19-06-2014 21:59 ]
Verwijderd
Vermoed dat de voetbalmodus bedacht is om het banding issue te verhullen, door het beeld zo fel mogelijk te projecteren. Naar die modus kan ik nog geen minuut kijken.
Verwijderd
De 55HU7500MillanO schreef op donderdag 19 juni 2014 @ 23:11:
Iemand een idee of er een vergelijkbare tv is die dit niet heeft? Zal ik hem weer omruilen of heeft dit gewoon geen zin?
Haha, ja begint mijn dag toch nog met een lach. Ik had het gedaan als ie niet zo klein was.
Foto van 2e tv na omruiling:
Mijn glasvezel aanbieder heeft echter niet de beste kwaliteit HD streams (Tweak, deze geeft nu het iptv signaal van KPN door). Ook is tweak bezig om zelf een tv dienst uit te rollen en de eerste ervaringen zijn niet geweldig...
Mocht je op dit moment willen overstappen van TV aanbieder, wat zou dan nu de beste optie zijn qua HD kwaliteit?
Dat is toch vreselijk. En bij zo'n klasse-tv onacceptabel? Op naar nummer 3 of iets anders, imho uiteraard.MillanO schreef op vrijdag 20 juni 2014 @ 07:59:
Foto van 2e tv na omruiling:
Nickname does not reflect reality
Sowieso een kabelaar of schotel. De beeldkwaliteit hiervan is nog steeds onovertroffen!rsvmark schreef op vrijdag 20 juni 2014 @ 10:18:
Heb drie weken geleden de 55HU7500 gekocht en deze bevalt super!!!!
Mijn glasvezel aanbieder heeft echter niet de beste kwaliteit HD streams (Tweak, deze geeft nu het iptv signaal van KPN door). Ook is tweak bezig om zelf een tv dienst uit te rollen en de eerste ervaringen zijn niet geweldig...
Mocht je op dit moment willen overstappen van TV aanbieder, wat zou dan nu de beste optie zijn qua HD kwaliteit?
Skoda Enyaq 80x FE | 2-kap '96, HR++(+) zonder na isolatie 160m2 vv beneden en radiatoren boven | Tado | 28 panelen 11.620Wp IQ7A 22 op NNO en 6 panelen op ZZW | Alblasserwaard | PV-output
http://www.totaaltv.nl/ni...-beter-dan-glasvezel.htmlrsvmark schreef op vrijdag 20 juni 2014 @ 10:18:
Heb drie weken geleden de 55HU7500 gekocht en deze bevalt super!!!!
Mijn glasvezel aanbieder heeft echter niet de beste kwaliteit HD streams (Tweak, deze geeft nu het iptv signaal van KPN door). Ook is tweak bezig om zelf een tv dienst uit te rollen en de eerste ervaringen zijn niet geweldig...
Mocht je op dit moment willen overstappen van TV aanbieder, wat zou dan nu de beste optie zijn qua HD kwaliteit?
Maar ja NLKabel promoot natuurlijk de kabeleraars, een beetje wij van WC-eend actie. Heb wel goede verhalen gehoor over Glashart omdat die het beeld 1:1 doorgeven doordat ze gebruik maken van het netwerk van Reggefiber ipv KPN. Maar met de aankomende overname weet je ook niet hoe lang dat door blijft gaan. Stipte heeft het grootste aanbod aan HD zenders (glasvezel).
[ Voor 22% gewijzigd door BlacKstaR- op 20-06-2014 15:27 ]
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 21-06-2014 10:51 ]
Heb hier altijd goede ervaringen gehad met ziggo.BlacKstaR- schreef op vrijdag 20 juni 2014 @ 15:05:
[...]
http://www.totaaltv.nl/ni...-beter-dan-glasvezel.html
Maar ja NLKabel promoot natuurlijk de kabeleraars, een beetje wij van WC-eend actie. Heb wel goede verhalen gehoor over Glashart omdat die het beeld 1:1 doorgeven doordat ze gebruik maken van het netwerk van Reggefiber ipv KPN. Maar met de aankomende overname weet je ook niet hoe lang dat door blijft gaan. Stipte heeft het grootste aanbod aan HD zenders (glasvezel).
Destijds keek ik ook via een htpc met twee tuners erin.
ALs sparql tweak niet bevalt ga ik denk ik die richting weer op.
Over een week weet ik meer...
Verwijderd
Waag anders even een belletje naar foto klein, of hificorner.Verwijderd schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 10:50:
Ik lees hier dat diverse mensen de 55hu7500 gekocht hebben bij platte tv voor 2100 is dit met of zonder inruil van oude tv of is dit gewoon 700 korting en dan nog eens 500 terug via samsung want ik moest mijn oude tv s inruilen om op 2100 uit tekomen. Als er mensen zijn die gewoon 700 korting hebben gehad zonder inruil zouden jullie die rekening kunnen scannen en mij eventueel via de mail willen sturen want dan ga ik terug want bij mij werd gezegd dat dat niet zou gaan die korting. Dan kan ik terug gaan want dan voel ik mij wel bedonderd maar dan hed ik ook bewijs dat dat wel gedaan wordt.
Prijs kan zeker lager, ook zonder inruil.
Alleen heb ik 1 probleem waar ik nog geen oplossing voor heb gevonden.
Mijn tv is verbonden (bedraad) met mijn netwerk waar ik ook de DS214play van synology in heb geplaatst.
Streamen lukt hiermee tot nu toe erg beperkt veel formaten werken nog niet lekker of beter gezegd helemaal niet.
De app DS video zou uitkomst moeten brengen ware het niet dat na instalatie op mijn nas en op mijn tv de verbinding eenmalig tot stand kan brengen en na opnieuw opstarten van de app mijn ip adres enz opnieuw moet invullen wat vervolgens niet lukt omdat het hele spulletje niet meer reageerd ....
Opnieuw instaleren van de app lost dit dan weer op,let wel voor wederom eenmalig gebruik.
Is er iemand op het westelijk halfrond die hier eventueel al een oplossing voor heeft?
Ik heb dit hele spulletje namelijk gekocht om van een paar apparaten onder mijn tv af te zijn,wat voorlopig nog niet aan de orde is als ik alles wat ik voorheen kon kijken op mijn nieuwe curved wil aanschouwen.
Plex trouwens ook al geprobeerd en ook dit werkt verre van ideaal.
Gr Ducrider
[ Voor 0% gewijzigd door ducrider op 21-06-2014 14:24 . Reden: spelling fout ]
Haters everywhere but I don’t really care
Deze installatie doe je op je tv ??matthijst schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 14:03:
Xbmc op raspberry pi.
Ik heb namelijk de play gekocht zodat deze in combinatie met de tv geen aparte media speler nodig zou hebben.
[ Voor 24% gewijzigd door ducrider op 21-06-2014 14:26 ]
Zelfde kan je met een raspberry pi doen. Of een xios ds.
Haters everywhere but I don’t really care
en nog enige natuur documentaires. Daar ik in verleden regelmatig in buitenland verbleef, en dus niet alles kon volgen, mooie gelegenheid om de TOP serie van begin af weer te gaan kijken. in Ultra HD zelfs, kan niet beter.
Netflix draait prima op af en toe een hapering in het geluids spoor na, valt soms 2 a 3 seconden weg, net genoeg om de AVR opnieuw het DTS 5.1 te laten herstarten, iemand idee waaraan dit kan liggen.
Moet ook eerlijk zeggen dat ik een htpc heb staan met openelec erop (xbmc). Dit werkt idd veel beter maar de plex app valt me helemaal niet tegen.matthijst schreef op zondag 22 juni 2014 @ 00:18:
Gebruik zelf een Apple tv met xbmc, vind plex ruk
Zelfde kan je met een raspberry pi doen. Of een xios ds.
Ik heb precies hetzelfde. Echt waardeloos gewoon. Motion plus op vloeiend is gewoon niet om aan te gluren. Zet je hem uit dan schokt het beeld (met name de HD zenders). Is toch iets wat je niet verwacht van zo'n dure TV met 1000hz.Verwijderd schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 09:15:
Zijn er meer mensen die last hebben met motion plus in en uitgeschakeld. Als ik motion plus in schakel dan heb ik last van ghosting en als ik hem uitschakel dan is de ghosting weg en heb ik last van dat objecten zoals auto's en bergen of mensen verspringend door het beeld gaan. Ik heb werkelijk alles geprobeerd maar het is 1 van de twee iemand idee wat dit is of is mijn tv niet goed. Gebruik humax 5400c maar bij vorige tv geen problemen mee?
Op een Sony met 400hz lopen de beelden gewoon vloeiend, dus het kan wel.
Dit is overigens mijn derde Samsung TV binnen een aantal jaar en ik krijg zo langzamerhand de indruk dat met name de marketing van dit merk erg sterk is.
Plex werkt goed, alleen lopen mijn ondertitelingen niet synchroonrsvmark schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 18:55:
Ik gebruik plex op mijn synology en de app op mijn Samsung. Werkt perfect!
Haters everywhere but I don’t really care
Dankje heeft geholpen!!!matthijst schreef op zondag 22 juni 2014 @ 16:50:
Stroom ff van de tv af. Dat was bij mij iig pas de oplossing
Hoi! Dit klinkt exact als mijn situatie. DS Video maar overboord gegooid, vanwege dezelfde connectie problemen (las ook dat het een eerste versie was voor deze App voor Samsung Smart TV's). Op dit moment heb ik MediaServer package geinstalleerd op de NAS en daarmee vindt de TV mijn NAS direct bij de netwerkverbindingen (even naam van het menu kwijt). Vooralsnog heb ik alle video's moeiteloos kunnen streamer (mp4 en mkv's).ducrider schreef op zaterdag 21 juni 2014 @ 13:57:
Ik heb de 8500 curved gekocht tot volle tevredenheid kan ik iedereen melden.
Alleen heb ik 1 probleem waar ik nog geen oplossing voor heb gevonden.
Mijn tv is verbonden (bedraad) met mijn netwerk waar ik ook de DS214play van synology in heb geplaatst.
Streamen lukt hiermee tot nu toe erg beperkt veel formaten werken nog niet lekker of beter gezegd helemaal niet.
De app DS video zou uitkomst moeten brengen ware het niet dat na instalatie op mijn nas en op mijn tv de verbinding eenmalig tot stand kan brengen en na opnieuw opstarten van de app mijn ip adres enz opnieuw moet invullen wat vervolgens niet lukt omdat het hele spulletje niet meer reageerd ....
Opnieuw instaleren van de app lost dit dan weer op,let wel voor wederom eenmalig gebruik.
Is er iemand op het westelijk halfrond die hier eventueel al een oplossing voor heeft?
Ik heb dit hele spulletje namelijk gekocht om van een paar apparaten onder mijn tv af te zijn,wat voorlopig nog niet aan de orde is als ik alles wat ik voorheen kon kijken op mijn nieuwe curved wil aanschouwen.
Plex trouwens ook al geprobeerd en ook dit werkt verre van ideaal.
Gr Ducrider
Op de NAS uiteraard ook de mappen met alle video's laten indexeren door de MediaServer package, waarna alles netjes verscheen op de TV. Moet nog wel even wennen aan de menustructuur en werking. Zo heb ik bijv. nog geen lijst-weergave kunnen ontdekken, alleen maar grote icons.
Hopelijk kun je hier wat mee!
Verwijderd
Overigens heb ik hem ook met een fikse korting gekocht bij Foto Klein XL. Alleen in de vestiging Breda. Uitstekend geholpen door die blonde bedrijfsleider, had een half jaartje geleden ook al een systeemcamera gekocht en daarom hier maar terug naartoe gegaan.
Maar goed, ben benieuwd of ik het deze week voor elkaar ga krijgen. Anders kan ik de info hierboven als naslagwerk gebruiken
Verwijderd
Als je voor die tijd even in dit of het andere topic had gekeken dan had je kunnen weten dat 2049 / 2099 de gangbare prijs was voor die tv, maar dat winkels door vage praktijken van Samsung niet mogen adverteren met prijzen onder de adviesprijs. Ik zou me ook wel genaaid voelen overigens..
Als je zoekt in dit of het andere topic vind je legio mensen die die prijs bij Platte tv hebben gekregen (al dan niet na onderhandelen).
edit: even de posts voor je opgezocht:
Elm0wer in "Samsung 2014 line-up 4K Ultra HD (UHD) tv’s" (2100)
lom0r in "Samsung 2014 line-up 4K Ultra HD (UHD) tv’s" (2245)
matthijst in "Samsung 2014 line-up 4K Ultra HD (UHD) tv’s" (2100)
bvbal79 in "Samsung 2014 line-up 4K Ultra HD (UHD) tv’s" (2199)
Gekke henk in "Samsung 2014 line-up 4K Ultra HD (UHD) tv’s" (2249)
Medio mei zijn ze wel omhooggegaan met de lage prijs merk ik.. Denk dat jij dan misschien net te laat was bij hen, maar waren toen nog genoeg andere aanbieders voor < 2100 (o.a. Klein)
Mogelijk hebben ze gezeik gehad met Samsung doordat andere winkeliers zijn gaan klagen over de lage prijs..
Platte tv heeft ook een knopje op hun site voor een offerte voor de laagste prijs, heb je daar toen gebruik van gemaakt? Wat kreeg je toen als prijs?
[ Voor 66% gewijzigd door CyBeRSPiN op 23-06-2014 09:57 ]
Verwijderd
Verwijderd
Het kan zijn dat ik wat fout doe, aangezien dit de eerste keer is dat ik een CAM-module gebruik. Ik heb de frequenties handmatig in moeten vullen en heb dat aan de hand van deze guide gedaan. Ik kan bijna 300 zenders vinden (waarvan iets meer dan 100 radiozenders), hij vindt dus wel een hoop, maar HD zenders ontvangt ie niet.
Tips? of was dit dan toch hét nadeel van de TV
Makkelijker om dat op de PC te doen dan op de TV zelf
ps. Bij deze dus ook bevestiging dat het EU model van iBood het prima doet met een CI+ module er in! Je moet wel even handmatig alles instellen, maar daarna werkt het net zo goed.
[ Voor 23% gewijzigd door Nilsepils op 24-06-2014 01:11 ]
Ik heb een Xbox one en PS4 aangesloten gehad en beide geen problemen met de iput lag.Roppedop schreef op donderdag 17 april 2014 @ 23:43:
Heb je toevallig een console aangesloten op de HU7500? Hoe is de inuput lag?
Verwijderd
Dat slow motion heb ik ook regelmatig vaak gepaard met wat lijkt framedrops, alsof de processor het even moeilijk heeft.yordy1985 schreef op dinsdag 24 juni 2014 @ 10:06:
Helaas heb ik nog steeds problemen met de 55HU7500 en het beeld wat af en toe trilt en soms een beetje op slow motion lijkt. Het is volgens mij wel alleen bij TV uitzending en niet met bluray of bij het gamen. Ik heb een Humax 5200. Heeft iemand hier ook problemen mee of heeft iemand tips wat ik hier aan kan doen? Ga je er op beeld vooruit als je bv gebruik gaat maken van een module?
Ik had een losse Samsung PVR i.c.m. Ziggo, maar wou eigenlijk van die losse decoder af. Aangezien deze TV een twin-tuner heeft i.c.m. CI+, ben ik hier naar overgestapt.
Mijn vraag aan Samsung (mijn probleem);
In de specificaties van de TV staat dat het een twin-tuner is (zie onderstaande specificaties). De functionaliteit opnemen en tegelijk TV kijken werkt niet, maar ook PIP werkt hierdoor niet (uitgesloten NED1 omdat deze niet gecodeerd is).
In een andere opstelling heb ik een losse Samsung Digitale TV-ontvanger (decoder), en hier werkt deze functionaliteit wel naar behoren (opnemen en tegelijk TV kijken)
Wordt dit probleem mogelijk in een software update opgelost?
Ligt de beperking aan de CAM, het protocol of bij de kabelprovider?
Antwoord van Samsung;
Het is zo dat een Twin-tuner de mogelijkheid biedt een zender op te nemen en een andere zender tegelijk te kijken. Echter heeft dit de beperking dat het enkel mogelijk is een vrije zender (zoals Ned1) op te nemen en een gecodeerde zender te kijken. Andersom is ook mogelijk. De vrije zenders is afhankelijk van de provider.
Uw televisie heeft twee ingebouwde tuners. Deze tuners zetten het televisie (EPG) signaal om in beeld en geluid. Wanneer u digitaal of HD zenders ontvangt, dan heeft uw tuner een CI+ module en een CAM kaart nodig die dat signaal weer omzetten naar digitaal beeld en geluid. Dit is dan de decodering van het signaal. In theorie, om twee gecodeerde zenders tegelijk te bekijken/op te nemen, zijn dus 2 CI+ modules en 2 CAM kaarten nodig.
Omdat er maar 1 CI+ module en kaart in de televisie kunnen, kan dus maar 1 van de 2 ingebouwde tuners tegelijk decoderen. Wanneer u dus een betaalde zender opneemt, is een tuner bezig met het decoderen van deze zender. De ingebouwde tuner is dan in gebruik. De tweede tuner dient dan om een gratis (of ongecodeerde zender) toch tegelijkertijd te kunnen kijken.
Ik begrijp heel goed de verwarring die hierover ontstaat. Ik hoop persoonlijk daarom ook op een spoedige implementatie van een tweede CI+ sleuf op de Samsung toestellen, zodat er optimaal gebruik kan worden gemaakt van de twin-tunertechnologie. Ten slotte en volledigheidshalve, wil ik u de advies meegeven dat indien u tegelijkertijd een betaalde zender wilt kijken en een tweede opnemen, om gebruik te maken van uw CI+ module samen met een decoder. Op deze manier kunt u bijvoorbeeld een gedoceerde zender vanaf uw CI module opnemen en een gecodeerde zender vanaf uw decoder bekijken. U heeft in dit geval wel 2 Smart kaarten nodig: één voor de module en één voor de decoder.
Mijn conclusie;
De specificaties van dit product geeft aan wat de mogelijkheden zijn, echter niet wat de onmogelijkheden in Nederland zijn. Nagenoeg alle kanalen in Nederland zijn gecodeerd. Persoonlijk vind in dat Samsung dit
moet beschrijven omdat de specificaties nu misleidend zijn, temeer Samsung dit model als een expliciet Nederlands product/model verkoopt (de LXXN toevoeging aan het productnummer).
Zijn er ander mensen (misschien al in dit topic) die hetzelfde hebben ervaren en hier misschien nog een aanvulling op hebben?
Verwijderd
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 24-06-2014 11:15 ]
Probleem is dat Ziggo standaard alles codeert muv NL1, terwijl andere aanbieders het basispakket ongecodeerd uitzenden. "Nagenoeg alle kanalen in Nederland zijn gecodeerd." is dus deels waar, in de helft van NL waar Ziggo opereert.
Dan kom je iets minder snel in de knel met opnemen.
Het is dus de combinatie van de CI+ standaard en Ziggo die roet in het eten gooit.. Wel mee eens dat het onduidelijk is.. En had liever ook gehad dat er nog een 2e CAM in zou kunnen worden geplaatst.
Ik hoop overigens dat mocht Ziggo ooit overgaan op 1.4, de Samsung tv hier dan mee compatible is (na vervangen module).. Vrees van niet eigenlijk..
[ Voor 7% gewijzigd door CyBeRSPiN op 24-06-2014 11:15 ]
Verwijderd
Hopen op de nieuwe/andere standaard dus.
Ik heb het helaas ook. Omdat ik me niet kon voorstellen dat het aan de TV lag heb ik gisteren zo'n beetje alles uitgesloten. Eerst een uur met ziggo gebeld en alle instellingen nagelopen. Vervolgens de kabels etc.yordy1985 schreef op dinsdag 24 juni 2014 @ 10:06:
Helaas heb ik nog steeds problemen met de 55HU7500 en het beeld wat af en toe trilt en soms een beetje op slow motion lijkt. Het is volgens mij wel alleen bij TV uitzending en niet met bluray of bij het gamen. Ik heb een Humax 5200. Heeft iemand hier ook problemen mee of heeft iemand tips wat ik hier aan kan doen? Ga je er op beeld vooruit als je bv gebruik gaat maken van een module?
Geen enkele verbetering. Toen mijn Humax 5200 voor een andere, geen verschil. Vervolgens alleen gebruik gemaakt van een module, ook geen verschil.
Inmiddels ben ik er dus van overtuigd dat het wel aan de TV moet liggen. Misschien heet het met die upscaling naar 4K te maken?
Verwijderd
Zoals eerder gezegd heb ik hier ook in lichte mate last van, jullie spreken toch over een soort van frame dropping?Dave. schreef op dinsdag 24 juni 2014 @ 19:23:
[...]
Ik heb het helaas ook. Omdat ik me niet kon voorstellen dat het aan de TV lag heb ik gisteren zo'n beetje alles uitgesloten. Eerst een uur met ziggo gebeld en alle instellingen nagelopen. Vervolgens de kabels etc.
Geen enkele verbetering. Toen mijn Humax 5200 voor een andere, geen verschil. Vervolgens alleen gebruik gemaakt van een module, ook geen verschil.
Inmiddels ben ik er dus van overtuigd dat het wel aan de TV moet liggen. Misschien heet het met die upscaling naar 4K te maken?
Alsof er voor een klein moment frames wegvallen, het ziet er dan een beetje uit als slowmotion maar ook kan het stotterend wezen.
Dit heb ik elke 5 min wel.
Nu sinds vanavond de film mode op auto1 gezet ipv auto2, en in een half uur niks kunnen waarnemen.
Ja direct overgenomen om dit ook te proberen, wel ga ik het op meerdere zenders uitproberen, je zou toch zeggen hoe of waarom, maar ik sluit niet uit, dat er wat gevonden kan worden, overigens, ik heb de beeldinstellingen niet op autobreed maar op 16:9 dat is bij mij vreemd genoeg ook een verbetering, wel is het zo dat bijna alle uitzendingen ook 16:9 zijn.Verwijderd schreef op dinsdag 24 juni 2014 @ 20:13:
[...]
Zoals eerder gezegd heb ik hier ook in lichte mate last van, jullie spreken toch over een soort van frame dropping?
Alsof er voor een klein moment frames wegvallen, het ziet er dan een beetje uit als slowmotion maar ook kan het stotterend wezen.
Dit heb ik elke 5 min wel.
Nu sinds vanavond de film mode op auto1 gezet ipv auto2, en in een half uur niks kunnen waarnemen.
Mijn panasonic ondersteunt gewoon twee modules voor de twee tuners, dus zou niet gek zijn om dit te verwachten van samsung.CyBeRSPiN schreef op dinsdag 24 juni 2014 @ 11:12:
Had het ook al eens uitgezocht omdat ik niet snapte waarom een decoder met 1 smartcard wel degelijk 2 of som
Dan kom je iets minder snel in de knel met opnemen.
Het is dus de combinatie van de CI+ standaard en Ziggo die roet in het eten gooit.. Wel mee eens dat het onduidelijk is.. En had liever ook gehad dat er nog een 2e CAM in zou kunnen worden geplaatst.
Ik hoop overigens dat mocht Ziggo ooit overgaan op 1.4, de Samsung tv hier dan mee compatible is (na vervangen module).. Vrees van niet eigenlijk..
Verwijderd
Ik heb gisteren op de auto1 stand de hele wedstrijd gekeken, en niets kunnen waarnemen.alexanderjcs schreef op woensdag 25 juni 2014 @ 09:30:
[...]
Ja direct overgenomen om dit ook te proberen, wel ga ik het op meerdere zenders uitproberen, je zou toch zeggen hoe of waarom, maar ik sluit niet uit, dat er wat gevonden kan worden, overigens, ik heb de beeldinstellingen niet op autobreed maar op 16:9 dat is bij mij vreemd genoeg ook een verbetering, wel is het zo dat bijna alle uitzendingen ook 16:9 zijn.
Hier staat hij wel op beeldvullend
Verwijderd
Verwijderd
Eventuele oorzaken Hickups of ghosting.
bij slechte kwaliteit uitzending moet de processor zo hard werken dat hij het wel eens niet kan bij houden.
bij een decoder kan ook de kwaliteit van doorgeven signaal minder zijn. Eventueel ci modulen proberen kan oplossing zijn maar ci modulen is zeer gevoelig voor storing van draad lozen signalen kan ook weer storend werken.
zoveel mogelijk de zogenaamde beeld verbeteraars uitzetten werken vaak ook tegen strijdig en kosten ook veel vermogen van de processor.
Ik zelf heb ziggo en ziggo heeft alle zenders gecodeerd behalve ned 1 door dat de zenders gecodeerd zijn kunnen er ook storingen op treden.
hij heeft wat zaken veranderd en ben nu aan het testen of het beter is de minsten tot geen problemen heb ik inderdaad op ned 1
dit zijn de eventuele zaken die een rol zouden kunnen spelen of combinatie van deze waardoor je die hickups of ghosting kunt hebben volgens de monteur.
de instellingen nu doormonteur gedaan waar ik nu mee aan het kijken ben om te kijken of het beter is zijn.
dynamisch contrast op uit
zwarttinten op donker
bewegingsbelichting op uit
kleurtint standaard
clean digital view op uit
mpeg ruisfilter op uit
motionplus op uit
smart led op uit
ik weet niet of de 55hu8500 beter het kan verwerken omdat hij 200hz meer heeft.
Als je dusdanig kritisch bent zou ik omruilen voor een ander merk of iig niet een 2014 4K Samsung, want die hebben allemaal dezelfde processing lijkt het..
De F9000 van vorig jaar is wellicht een goed alternatief, maar wel een stuk duurder..
Haters everywhere but I don’t really care
Verwijderd
Verwijderd
Bij mijn Panasonic is het wel zo handig om vanuit Youtube op mijn Tab3, te 'swipen' en youtube vliegt open op mijn Panasonic.
Weten jullie het welke app die mirroring toestaat. Allshare staat niet in Play Store...
Verwijderd
Bij de Tab 3 10.1 werkt dit dus NIET en volgens Google werkt screen mirroring helemaal niet op een 10.1. Ongeloofelijk eigenlijk, twee Samsung producten en afhankelijk van het schermformaat werkt het of werkt het niet; werkelijk onbegrijpelijk.pimbadot schreef op donderdag 26 juni 2014 @ 10:19:
@Canakris, het is ook geen app het is een instelling van je tab of telefoon bij mijn Galaxy s4 is het helemaal bovenin naar beneden vegen en dan rechts in de hoek aantikken dan zie je het er tussen staan.