Ik zou zelf geen Zed kopen, ik hem ook voor Top Lane gekocht, maar dat werkte niet voor mij. Zed is goed als je er echt goed mee bent, net als Lee Sin trouwens.Defqonwolf schreef op vrijdag 17 oktober 2014 @ 08:21:
Was fun dat laatste potje gisterenKokkie en death1olrd gingen hard
ging bij mezelf met Irelia top ook op zich wel goed naar mijn doen.. ik ga denk ik toch iets meer de toplane oppakkenheb 6300 ip nu.. zal ik zed kopen of beter niet doen?
heb nu voor top irelia, garen, darius, moakai, lee sin, poppy, rengar..
Je kan ook kijken naar Aatrox, die speel ik zelf regelmatig. Aatrox is vanaf lvl 1 al vrij sterk en scaled best goed naar late game. Hij kan snowballen en nog relatief veilig. Nadeel, Aatrox is niet de meest makkelijke champion.
Zelf speel ik ook Shyvana, maar die heeft grote problemen tegen ranged champions zoals Ryze, Lulu of een ADC. Shyvana's level 1 t/m 5 is niet zo super, vanaf level 6 word ze naar mijn idee pas vrij sterk en lategame helemaal. Zeker tegen een all AD comp is ze erg sterk.
Andere opties zijn Ryze, Riven, Malphite en Jayce. Ligt een beetje aan je speelstijl.