Hoe gaat het jullie nu af in de nieuwe jungle?
Ik merk dat ik veel champs anders moet gaan spelen, en ook is het nog veel experimenteren met de items.
Voor mijn gevoel zijn er (voor nu) nog maar 2 jungle items waar ik een keuze in moet maken, de blauwe (voor ganks), of de paarse (voor als ik veel in de jungle blijf).
Counterjunglen kom ik amper aan toe (grijs), en ben nog veel te druk om in leven te blijven in mijn eigen jungle, dus om het invade item te kiezen (rood), durf ik ook niet aan.
Het is (vooral op sommige) champs, nu lastig om genoeg hp te houden, waardoor ik soms eerder moet backen dan dat ik zou willen.
Ik denk wel dat dit met bepaalde runes/masteries wat makkelijker gemaakt kan worden, maar heb nog niet genoeg gespeeld om daar wat zinnigs over te zeggen.
Nog wat andere dingen die me opvielen:
- als je doodgaat door een junglecamp, blijf je je buffs houden??

- Zodra ik majai's(?) soulstealer koop, heb ik direct een aantal stacks erop, aan de hand van de kills/assists die ik gemaakt heb. dat was voorheen toch niet zo? gisteren had ik 2 kills en een assist toen ik hem kocht, en had dus gelijk al 5 stacks erop.