ARAM is wel leuk. Het nadeel is dat je heel vaak vooraf (in het laadscherm) al kan zeggen welk team er gaat winnen. Regelmatig krijgt 1 team 3 OP ARAM champs en het andere team redelijke klote champs.Skyclad schreef op maandag 12 mei 2014 @ 07:51:
Edit: Oh btw, heeft iemand suggesties voor een build (en waarmee te beginnen) voor ADC in ARAM? Begon op Sivir een bloodthirster te bouwen toen ik zag dat die helemaal niet bestond in ARAM.
Verder wint vaak het team met een healer, het team met een puller of het team met de meeste pokes. Zeker in het begin, als iedereen wat bij de torens staat de kloten tellen die pulls en pokes zwaar mee.
Het begin is bij elke ADC champ anders en soms gek. Ik krijg regelmatig Ashe en daar begin ik dan met een Chalice of Harmony terwijl je die normaal nooit zou kopen. Maar met een CoH kan je de Q van Ashe aanlaten en je kan blijven poken met W zonder dat je mana op raakt. Zeker op het begin, als je nog erg lang leeft is dat fijn. Daarna ga ik voor de Sanguine Blade, Bers graves, Statikk Shiv, Infinity Edge en daarna kan je afhankelijk van de ontwikkelingen kiezen wat je doet. Na een item of 4 verkoop ik de CoH ook weer. En op het eind kan je de Bers graven vervangen voor een Zephyr.
Al zag ik laatst na een potje: Report Miss F => No boots! Terwijl ze de Zephyr had, best grappig