Wat je hier vergeet is de introductie van Google Play editions. Die bevatten een heerlijk snelle, kale ROM, waarbij je de sensoren in het toestel voor zover je er gebruik van wil maken, via apps uit de Play Store of de Android community naar believen kan gebruiken.Senor Sjon schreef op dinsdag 25 februari 2014 @ 09:41:
S3 > S4 tegenvaller, ontzettend gehyped met eigen evenement en mooie renders die het niet waren geworden. Resultaat was ietsje meer richting S2, maar geen wow factor. Ook werd er veel meuk aan sensoren bijgeplaatst en onvindbare accessoires geintroduceerd.
Tja, de grote Android merken hebben door dat de consument het er toch wel voor neerlegt, zie Apple. En zolang de consument dat doet ben je als onderneming een dief van je eigen portemonnee als je niet de hoofdprijs binnenhengelt.Ik krijg niet het gevoel dat de S4 beter verkocht is dan de S3, anders hadden we dat allang in een persbericht gezien. Tel daarbij op dat ze astronomische bedragen vragen bij launch die het niet meer waard zijn. Ook is nu voor het eerst de voorgaande Note beter dan de opvolgende S.
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+