Chaoss schreef op maandag 30 december 2013 @ 12:50:
[...]
heeft imho meet met het leveldesign en de belichting ed te maken, ik vind de MP van Killzone ook iets minder indrukwekkend overkomen maar dat heeft heel veel te maken met het leveldesign en de belichting.
een MP level heeft een totaal andere opbouw/sfeer. het aantal FPS heeft daar niet zoveel mee te maken. niet dat de MP van Killzone lelijk is verre van zelfs
En inderdaad de SP draaid op 30FPS omdat er meer cpu/gpu kracht nodig is voor Ai en andere events als ruimteschepen die voorbij vliegen of instortende environment.
De SP draait níet op 30FPS... Sinds wanneer merkt niemand het verschil meer in een spel op welke fps het draait?

Het draait op 30+ unlocked. Dat wil zeggen dat het in principe nooit lager is dan 30 fps, maar wel hoger kan zijn.
En dat gebeurt regelmatig. Als jij gewoon door wat gangenstelsels loopt zou je toch moeten merken dat 't niet op 30 frames loopt omdat de controls sneller reageren, het beeld soepel blijft ookal draai je op volle snelheid etc etc

Ook in het intro-level kan je goed merken dat hij tussen 60 en <60 heen en weer springt ipv op 30 of 60 gelocked is: ga maar eens een rondje draaien met zicht naar buiten, merk je heel duidelijk verschil.
Start nu Borderlands 2 op de Ps3 maar eens op. Dan weet je hoe <30fps locked voelt
Dat iedereen voor Kz:SF nu ineens 30 locked brult komt omdat iedereen klakkeloos een bepaalde headline van een website over neemt. In de interviews zelf en op je eigen scherm zal je zien dat dit niet klopt.
Waarom ik hier een big deal van maak? Niet dat de FPS mij wat boeit in de SP, maar gewoon het feit dat iedereen klakkeloos onzin van websites overneemt als de waarheid de laatste tijd. Vooral diegene die duidelijk zich vastgrijpen op 1 zin of zelfs een deel van een zin en het vervolgens als de waarheid de wereld inkwakken.
/loves nutteloze discussies over dit soort dingen
[
Voor 27% gewijzigd door
Brutal1ty op 30-12-2013 13:05
]