Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Maar alle masteries halen is goed te doen hoor
K20A daily :-)
Ik heb ze ook allemaal, behalve die raids. Want die hele lijn is nog gelocked. Heb zelfs, op 1 na, genoeg mastery points om alles te krijgen.. Het enige probleem is echt dat ik die raid mastery line niet eens unlocked krijg...Bouli schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 13:18:
Ik heb al wat geraid, maar het team was niet op elkaar afgestemd (was in de beginfase vooral) volgens mij is het e.e.a. er nu wel ingesleten, ik weet iig wat ik moet doen als bepaalde class, dat was in het begin wel anders.
Maar alle masteries halen is goed te doen hoorEn je hebt er ook nog profijt van in HoT.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Te weinig tijd gehad om ermee te spelen zeker
Ik heb gisteren mijn Steam Controller gehad, al druk bezig geweest met een mapping hiervoor te maken voog GW2. Gaat best vlot!
Oh, cool! Went dat een beetje snel? Lijkt me best relaxed: GW2 op de TV, loungend op de bank...Kevjoe schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 15:13:
Ik heb gisteren mijn Steam Controller gehad, al druk bezig geweest met een mapping hiervoor te maken voog GW2. Gaat best vlot!
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Was heel erg leuk, heb er niet te veel tijd in gestoken en vooral veel geprobeerd. Ik heb momenteel op de linkertouchpad een mapping opgezet met 9 toetsen, die elk naar een skill gaan.Wailing_Banshee schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 15:17:
[...]
Oh, cool! Went dat een beetje snel? Lijkt me best relaxed: GW2 op de TV, loungend op de bank...
Dat ga ik nog aanpassen naar 12, zodat ik alle skills hiermee kan doen + elite & F1/F2 (sorry guardians...).
De rechtse touchpad werkt perfect voor camera movement, de analog werkte goed voor movement. De andere zaken heb ik nog niet echt gemapt, maar daar werk ik nog wel aan.
Vooral het plaatsen van AoE fields ging kinderlijk eenvoudig - activeren op touchpad rechts, aimen met touchpad links. Zalig!
Het werkte trouwens ook best goed op Guild Wars 1.
Conclusie tot nu toe is dat het heel erg leuk is om Guild Wars 2 met de controller te spelen.
Eens mijn mapping een beetje klaar is deel ik hem hier wel (en met de wereld).
Dat unlocken is inderdaad een probleem. Je moet helaas een boss killen en dat gaat waarschijnlijk niet lukken zonder behoorlijk wat oefenen en een aangepaste build. Ik heb een aantal mensen in mijn guild al horen praten over het maken van een squad alleen voor het unlocken van de mastery line. Maar ik heb er een hard hoofd in. Het vervelende is dat ik helemaal niets geef om de specifieke masteries. Ik geef ook niets om raids. Ik heb helemaal geen zin om een build te maken die geschikt is voor raids. Ik red het prima met mijn bestaande builds. Ik wil gewoon dat mijn XP weer wordt omgezet in iets. Nu verdwijnt alle XP die ik in HoT maps krijg in het nietsWailing_Banshee schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 14:50:
[...]
Ik heb ze ook allemaal, behalve die raids. Want die hele lijn is nog gelocked. Heb zelfs, op 1 na, genoeg mastery points om alles te krijgen.. Het enige probleem is echt dat ik die raid mastery line niet eens unlocked krijg...
Ja, precies hetzelfde gevoel als wat ik heb...RoseSolane schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 15:31:
[...]
Dat unlocken is inderdaad een probleem. Je moet helaas een boss killen en dat gaat waarschijnlijk niet lukken zonder behoorlijk wat oefenen en een aangepaste build. Ik heb een aantal mensen in mijn guild al horen praten over het maken van een squad alleen voor het unlocken van de mastery line. Maar ik heb er een hard hoofd in. Het vervelende is dat ik helemaal niets geef om de specifieke masteries. Ik geef ook niets om raids. Ik heb helemaal geen zin om een build te maken die geschikt is voor raids. Ik red het prima met mijn bestaande builds. Ik wil gewoon dat mijn XP weer wordt omgezet in iets. Nu verdwijnt alle XP die ik in HoT maps krijg in het niets
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Kan ik nu mooi die andere Mastery Insights gaan halen!
Het is wel weer erg wennen en er is een hoop veranderd sinds de laatste keer dat ik speelde.
Mijn hoogste character is een lvl 65 hunter welke naar mijn gevoel een beetje weinig damage doet.
Heeft iemand nog advies over welke build ik moet nemen?
Ik wil ook graag een van de Tweakers clans joinen.
Het probleem is dat ik op Desolation zit en volgens mij zitten alle Tweakers clans daar juist niet
Metabattle http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki is een site waar ik zelf altijd inspiratie opdoe voor builds. Maar deze site gaat wel uit van lvl 80 characters. Ik zou eerst rustig naar lvl 80 gaan, daar ben je zo. Als je echt je huidige damage wil verhogen, kijk dan even naar het level van je armor, vooral je ringen en trinkets. Die vergat ik zelf ook altijd te updaten tijdens het levelen.Frank_P schreef op donderdag 01 september 2016 @ 09:57:
Ik heb weer eens een paar avonden gespeeld en vermaak me wel.
Het is wel weer erg wennen en er is een hoop veranderd sinds de laatste keer dat ik speelde.
Mijn hoogste character is een lvl 65 hunter welke naar mijn gevoel een beetje weinig damage doet.
Heeft iemand nog advies over welke build ik moet nemen?
Ik wil ook graag een van de Tweakers clans joinen.
Het probleem is dat ik op Desolation zit en volgens mij zitten alle Tweakers clans daar juist niet
Voor wat betreft servers, dat is alleen van belang voor WvW content, voor andere content zoals dungeons of fractals kun je volgens mij gewoon samen spelen met guildies en andere spelers op andere servers.
Jullie kunnen kijken naar het Escort event (eerste "boss" Stronghold of the Faithful), de moeilijkheid van dit event is niet vele hoger dan een T4 fractal en geeft je ook het unlock item voor de raid mastery track.Wailing_Banshee schreef op dinsdag 30 augustus 2016 @ 15:50:
[...]
Ja, precies hetzelfde gevoel als wat ik heb...
YouTube: Guild Wars 2 Living World Season 3 Episode 2: Rising Flames Trailer
We keren terug naar de Ring of Fire islands, heart-quests komen terug (in een daily repeatable vorm) en nog veel meer.
Ook revive orbs krijgen een overhaul.
En man, die trailer ;o!
Ik vind de map iets minder dan bloodstone fen. Niet dat hij slecht is, maar bloodstone fen had de lat wel heel hoog gelegd imo
Verder is het verhaal wel in orde: Veel uitdaging in de combat en Holo Taimie

Vanavond maar eens kijken naar de achievements en de nieuwe jumping puzzle.
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Nog niet gespeeld. Ik ben er even heen gegaan (dankzij een friend stone, heb ik toch meer dan genoeg van), even rondgegleden en heb toen een portal scroll gekocht. Ik wacht meestal tot vrijdag voordat ik echt ga spelen, want dan pas heb ik echt de tijd (plus dat ik nog steeds bezig ben met DX en Skyrim, dus ik moet mijn tijd delen!)boe2 schreef op woensdag 21 september 2016 @ 10:14:
Zo, jullie meningen over rising flames?
Ik vind de map iets minder dan bloodstone fen. Niet dat hij slecht is, maar bloodstone fen had de lat wel heel hoog gelegd imo. Alsook de gemakkelijkste map completion in de hele HoT expansie: Op 1 avond heb ik 100%.
Verder is het verhaal wel in orde: Veel uitdaging in de combat en Holo Taimie.
Vanavond maar eens kijken naar de achievements en de nieuwe jumping puzzle.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Ik ben gistermiddag begonnen met Rising Flames. Is het je ook opgevallen dat Holo Taimi een beetje groot was? In verhouding met mijn Sylvari was haar hologram een beetje te grootboe2 schreef op woensdag 21 september 2016 @ 10:14:
Zo, jullie meningen over rising flames?
Ik vind de map iets minder dan bloodstone fen. Niet dat hij slecht is, maar bloodstone fen had de lat wel heel hoog gelegd imo. Alsook de gemakkelijkste map completion in de hele HoT expansie: Op 1 avond heb ik 100%.
Verder is het verhaal wel in orde: Veel uitdaging in de combat en Holo Taimie.
Vanavond maar eens kijken naar de achievements en de nieuwe jumping puzzle.
Ik heb een deel van de nieuwe map gezien. Ik ben wel verbaasd dat je de map completion voor Ember Bay makkelijker vind dan voor Bloodstone Fen. Ember Bay lijkt me toch groter dan Bloodstone Fen. Maar ik heb nog niet de hele map gezien, dus misschien lijkt het meer dan het is. Ik ga eerst op zoek naar een derde Mastery Point voor de Thermal Propulsion mastery voordat ik verder ga met de map.
Ik moet zeggen, ik vind de conversaties steeds leuker worden. En die hologram klopt precies qua grootte, we hebben het hier natuurlijk wel over Taimi... En die boss was wel erg leuk ja. En dan vooral de opmerking van TaimiRoseSolane schreef op donderdag 22 september 2016 @ 08:14:
[...]
Ik ben gistermiddag begonnen met Rising Flames. Is het je ook opgevallen dat Holo Taimi een beetje groot was? In verhouding met mijn Sylvari was haar hologram een beetje te grootTrouwens vreselijk gelachen bij de boss van tweede of derde wave, leuk grapje van ArenaNet.
Ik moet nog wat meer XP halen, de mastery points heb ik meer dan genoeg (vanwege het gebrek aan raiding...) Maar de kaart zag er leuk uit, ik heb er zin in om hem te verkennen!Ik heb een deel van de nieuwe map gezien. Ik ben wel verbaasd dat je de map completion voor Ember Bay makkelijker vind dan voor Bloodstone Fen. Ember Bay lijkt me toch groter dan Bloodstone Fen. Maar ik heb nog niet de hele map gezien, dus misschien lijkt het meer dan het is. Ik ga eerst op zoek naar een derde Mastery Point voor de Thermal Propulsion mastery voordat ik verder ga met de map.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
De benodigde XP had ik al na gesproken te hebben met de tweede NPC in deze map die je moet spreken voor de story.Wailing_Banshee schreef op donderdag 22 september 2016 @ 08:42:
[...]
Ik moet nog wat meer XP halen, de mastery points heb ik meer dan genoeg (vanwege het gebrek aan raiding...) Maar de kaart zag er leuk uit, ik heb er zin in om hem te verkennen!
Map completion voor Ember Bay is trouwens niet zo makkelijk als boe2 het doet voorkomen. Tenminste niet als je completion over meer dan één dag wilt doen (boe2 heeft de map waarschijnlijk in één dag gedaan). De nieuwe hearts in deze map resetten en dat heeft invloed op map completion. Nadat je alle andere punten (poi's, vista's) van deze map hebt moet je alle hearts in één dag completen om de achievement te krijgen. ArenaNet weet van deze bug, maar kan dit niet in een hotfix oplossen. Nu is dit niet onoverkomelijk, maar wel licht irritant. Daar hadden ze beter over moeten nadenken.
Ik ben gestopt nadat ik op het eiland ben gekomen. Maar ik zit nu ongeveer op 1/3e van de track... Ik wilde eerst even rondkijken en had niet zo heel veel tijd.RoseSolane schreef op donderdag 22 september 2016 @ 08:51:
[...]
De benodigde XP had ik al na gesproken te hebben met de tweede NPC in deze map die je moet spreken voor de story.
Ach, soms is het maar goed om geen haast te hebbenMap completion voor Ember Bay is trouwens niet zo makkelijk als boe2 het doet voorkomen. Tenminste niet als je completion over meer dan één dag wilt doen (boe2 heeft de map waarschijnlijk in één dag gedaan). De nieuwe hearts in deze map resetten en dat heeft invloed op map completion. Nadat je alle andere punten (poi's, vista's) van deze map hebt moet je alle hearts in één dag completen om de achievement te krijgen. ArenaNet weet van deze bug, maar kan dit niet in een hotfix oplossen. Nu is dit niet onoverkomelijk, maar wel licht irritant. Daar hadden ze beter over moeten nadenken.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Haha, Taimi heeft zichzelf ongetwijfeld zeer bewust een stuk groter gemaakt dan iedereen. Alleen spijtig dat ze gewoon vooruit staart ipv triomfantelijk neer te kijken op iedereenRoseSolane schreef op donderdag 22 september 2016 @ 08:14:
[...]
Ik ben gistermiddag begonnen met Rising Flames. Is het je ook opgevallen dat Holo Taimi een beetje groot was? In verhouding met mijn Sylvari was haar hologram een beetje te grootTrouwens vreselijk gelachen bij de boss van tweede of derde wave, leuk grapje van ArenaNet.
De grootte bedriegt enorm als je de map nog niet volledig ontdekt hebt. Je uncovert maar een klein deel van heel dat vulkanisch gebied dat je op de wereldmap ziet. Misschien dat de rest in de volgende chapters vrijkomt.Ik heb een deel van de nieuwe map gezien. Ik ben wel verbaasd dat je de map completion voor Ember Bay makkelijker vind dan voor Bloodstone Fen. Ember Bay lijkt me toch groter dan Bloodstone Fen.
Enige uitdaging zou de POI van de jumping puzzle moeten zijn, maar die kan je momenteel cheesen door tegen de bergwand te plakken en zo dicht genoeg in de buurt te komen.
4 hearts, is hooguit een uurtje werk. 3 van de 4 kan je sowieso al gemakkelijk meepikken terwijl je met de living story bezigbent.Nadat je alle andere punten (poi's, vista's) van deze map hebt moet je alle hearts in één dag completen om de achievement te krijgen.
[ Voor 10% gewijzigd door boe2 op 22-09-2016 09:33 ]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.
Klopt. Maar ik heb gisteren het eerste deel van de living story gedaan in Ember Bay (en 2 hartjes). Vanavond ga ik waarschijnlijk de rest doen. Dus alleen als je de Living Story in één dag doet pak je die hartjes vanzelf mee. Waarschijnlijk zal ik zaterdag alle hartjes achter elkaar doen om de achievement te krijgen. Geen groot probleem. Gaat alleen wel in tegen de filosofie van spelen wanneer je tijd hebt en spelen waar je op dat moment zin in hebt.boe2 schreef op donderdag 22 september 2016 @ 09:28:
4 hearts, is hooguit een uurtje werk. 3 van de 4 kan je sowieso al gemakkelijk meepikken terwijl je met de living story bezigbent.
Voor de rest was Taimi zoals gewoonlijk geweldig!
PSN: Brwmaster
Als je met actief spelen bedoeld: Elke dag inloggen en zeker een half uur spelen. Alle Living World Seasons gespeeld. Dan zijn er zeker nog mensen hier die actief spelenBr3wmaster schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 11:39:
Zo mijn account ook weer is afgestoft. vanavond maar is kijken wat er in 2,5 jaar allemaal veranderd is aan deze game haha. Nog mensen hier die echt actief spelen?
Elke dag inloggen is geen voorwaarde uiteraard maar zou het wel leuk vinden om evt met wat Tweakers te spelen. Twijfel nog of ik nieuw char ga levelen of mijn necro afstofRoseSolane schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 11:58:
[...]
Als je met actief spelen bedoeld: Elke dag inloggen en zeker een half uur spelen. Alle Living World Seasons gespeeld. Dan zijn er zeker nog mensen hier die actief spelen
PSN: Brwmaster
Al weer snel gezien dat hardened leather de 'verplichte' nerf is geweest, droprate van niets, prijs gigantisch hoog.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Een groep van 7 die nog nooit raids hadden gedaan en 3 die het al wat vaker gedaan hebben (guild georganizeerd). Een escort, heel vaak opnieuw begonnen (meestal omdat diegene die je moest escorteren weer opgevreten werd door een warg), en uiteindelijk gehaald. Als resultaat: een unlock van de legendary armor track (niet geintereseerd), wat spul voor de guild hall, een mastery point, een achievement, 1 lvl78 exotic armor (die niet eens een ecto gaf toen ik hem met een BLK salvagede), en een stuk of 5 blues en 5 greens. Maar dus niet de unlock van de mastery track. Wat natuurlijk de enige reden was om het te doen...
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Voor de unlock moet je volgens mij een endboss killen.Wailing_Banshee schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 13:39:
Dit weekend voor het eerst een raid gedaan. Viel tegen, ruk loot en nog niet eens mijn mastery track unlocked. En daar ben je dan twee uur mee bezig...
Een groep van 7 die nog nooit raids hadden gedaan en 3 die het al wat vaker gedaan hebben (guild georganizeerd). Een escort, heel vaak opnieuw begonnen (meestal omdat diegene die je moest escorteren weer opgevreten werd door een warg), en uiteindelijk gehaald. Als resultaat: een unlock van de legendary armor track (niet geintereseerd), wat spul voor de guild hall, een mastery point, een achievement, 1 lvl78 exotic armor (die niet eens een ecto gaf toen ik hem met een BLK salvagede), en een stuk of 5 blues en 5 greens. Maar dus niet de unlock van de mastery track. Wat natuurlijk de enige reden was om het te doen...
Forsaken Thicket is unlocked after killing a boss in the Forsaken Thicket raid, or completing the Prison Camp Encounter or Siege the Stronghold events.
Die escort die je gedaan hebt was waarschijnlijk Siege the Stronghold, maar voor de unlock moet je ook de boss aan het eind killen. Let wel: Deze informatie komt van iemand die nog geen stap in de raids heeft gezet. Ik wil alleen ook de mastery unlocken, dus ik heb de wiki bestudeerd
Wel ineens 800 goud armer ;3
Gratzzzzz Heb Sunrise, Twilight en EternityKevjoe schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 16:21:
En gisteren Twilight gehaald!
Wel ineens 800 goud armer ;3
K20A daily :-)
Ik heb momenteel Meteologicus en Twilight, maar heb ooit de Bifrost gecraft maar verkocht.
Volgende doel: Nevermore.
Het is belachelijk dat je moet gaan raiden om EXP (en dus Spirit Shards) te blijven krijgen in reguliere HoT mappen.Wailing_Banshee schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 13:39:
Dit weekend voor het eerst een raid gedaan. Viel tegen, ruk loot en nog niet eens mijn mastery track unlocked. En daar ben je dan twee uur mee bezig...
Een groep van 7 die nog nooit raids hadden gedaan en 3 die het al wat vaker gedaan hebben (guild georganizeerd). Een escort, heel vaak opnieuw begonnen (meestal omdat diegene die je moest escorteren weer opgevreten werd door een warg), en uiteindelijk gehaald. Als resultaat: een unlock van de legendary armor track (niet geintereseerd), wat spul voor de guild hall, een mastery point, een achievement, 1 lvl78 exotic armor (die niet eens een ecto gaf toen ik hem met een BLK salvagede), en een stuk of 5 blues en 5 greens. Maar dus niet de unlock van de mastery track. Wat natuurlijk de enige reden was om het te doen...
Ja, het probleem is waarschijnlijk dat een minuut voordat we bij die boss kwamen, ik op een mijn dodgte. En dus dood ging. 3 uur tijd weggegooid omdat je dus niet meer revived kan worden. En dan krijg je dus wel de "loot" (wow, totaal ongeveer 80s!), de unlock van de legendary armor (gaap), de achievements, maar niet de unlock. Ik had toen dus net zo goed kunnen vertrekken ipv wachten tot de rest die boss dood kreeg. Als je zulke rare eisen stelt aan de unlock (die dus veel strenger is dan de rest...) revive dan eerst iedereen.RoseSolane schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 16:12:
[...]
Voor de unlock moet je volgens mij een endboss killen.
Forsaken Thicket is unlocked after killing a boss in the Forsaken Thicket raid, or completing the Prison Camp Encounter or Siege the Stronghold events.
Die escort die je gedaan hebt was waarschijnlijk Siege the Stronghold, maar voor de unlock moet je ook de boss aan het eind killen. Let wel: Deze informatie komt van iemand die nog geen stap in de raids heeft gezet. Ik wil alleen ook de mastery unlocken, dus ik heb de wiki bestudeerdMisschien kan iemand anders (Wiliekeilen?) meer helderheid verschaffen.
Ik heb nu mijn eerste set kompleet: Frenzy, Kamohoali'i Kotaki en Kraitkin. Predator heb ik ook gemaakt maar verkocht. Het ging mij om de Hunter skin, en ik vond het zonde om die dure precursor gewoon te houden als ik hem met veel winst kon verkopen als ik eerst de Predator maakte (ik heb hem gekregen uit de Forge).Kevjoe schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 21:54:
[...]
Ik heb momenteel Meteologicus en Twilight, maar heb ooit de Bifrost gecraft maar verkocht.
Volgende doel: Nevermore.
Mijn volgende doel is nog een Frenzy of Kraitkin, om die ene achievement te halen voor twee legendaries. Maar dan moet ik eerst de precursor afmaken (van één van de twee) en nog weer een map completion doen. En natuurlijk weer een WvW track vol zien te krijgen (bah)
Helemaal als ze dus dit soort rare dingen inbouwen in de raid: je doet mee, je gaat dood na 99% van het event, je hebt pech en mag weer een paar uur weggooien. Maar dan kun je wel je legendary armor beginnen te maken (waar je nog meer raids voor nodig hebt en ik dus 0 interesse in heb)!AndrewBourgeois schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 21:59:
[...]
Het is belachelijk dat je moet gaan raiden om EXP (en dus Spirit Shards) te blijven krijgen in reguliere HoT mappen.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Alle andere legendaries kan je op meerdere manieren maken: backpiece, weapons, .. maar het armor locken ze achter raids? Geen fan van.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Er zijn wat "eters" in het spel die je kunt verdienenSinergyX schreef op dinsdag 04 oktober 2016 @ 10:39:
Is er iets simpels/makkelijk te maken met die obsidian refinement spul? Heb nu al 2 stacks van bloodstone dust en 1,5 stack Ore, maar kan het niet verkopen, alles is account bound. Zag wel wat exotic/ascended, maar heb niet echt een stack tier6 rondliggen van bv scales of fangs. Legendaries boeien me totaal niet, dus daar ga ik toch weinig mee doen.
Princess => eet dragonite ore
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Princess
HoT only
Herta => eet stof
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Herta
Sentient Aberration => eet ore en fragments
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Sentient_Aberration
Sentient Anomaly => eet ore en dust
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Sentient_Anomaly
Tijdelijk verkrijgbaar
Star of Gratitude => eet fragments, quest om te starten kan alleen met wintersday
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Star_of_Gratitude
Maken:
Mawdrey II => eet dust
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Mawdrey_II
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Wailing_Banshee schreef op dinsdag 04 oktober 2016 @ 07:54:
[...]
Ja, het probleem is waarschijnlijk dat een minuut voordat we bij die boss kwamen, ik op een mijn dodgte. En dus dood ging. 3 uur tijd weggegooid omdat je dus niet meer revived kan worden. En dan krijg je dus wel de "loot" (wow, totaal ongeveer 80s!), de unlock van de legendary armor (gaap), de achievements, maar niet de unlock. Ik had toen dus net zo goed kunnen vertrekken ipv wachten tot de rest die boss dood kreeg. Als je zulke rare eisen stelt aan de unlock (die dus veel strenger is dan de rest...) revive dan eerst iedereen.
Ik denk niet dat ik ga beginnen aan het unlocken van de raid masteries. Teveel moeite, te groot risico. Sommige van de LW Season 2 achievements dreven me al tot razernij omdat ze mij teveel afhankelijk waren van toeval. Maar daar verspeelde je hoogstens 30 minuten als het mis ging. Ik ga echt niet 3 uur investeren in een raid om dan door pech de unlock nog niet te krijgen.Helemaal als ze dus dit soort rare dingen inbouwen in de raid: je doet mee, je gaat dood na 99% van het event, je hebt pech en mag weer een paar uur weggooien. Maar dan kun je wel je legendary armor beginnen te maken (waar je nog meer raids voor nodig hebt en ik dus 0 interesse in heb)!
Als je een leuke groep hebt (lees: guild of vrienden), die allemaal dezelfde ideen hebben over leuk samenspelen is het niet zo erg. We waren met een guild groep, met allemaal de insteek: als het lukt, dan lukt het, lukt het niet, dan nog even goede vrienden en proberen we het de volgende keer weer overnieuw. Geen gevloek, geen getier, geen gezeur over bepaalde builds of equiment. En zeker geen zondebokken aanwijzen. Iedereen weet van zichzelf wel dat hij of zij stom heeft gedaan. Even sorry zeggen en weer doorgaan.RoseSolane schreef op dinsdag 04 oktober 2016 @ 11:19:
[...]
[...]
Ik denk niet dat ik ga beginnen aan het unlocken van de raid masteries. Teveel moeite, te groot risico. Sommige van de LW Season 2 achievements dreven me al tot razernij omdat ze mij teveel afhankelijk waren van toeval. Maar daar verspeelde je hoogstens 30 minuten als het mis ging. Ik ga echt niet 3 uur investeren in een raid om dan door pech de unlock nog niet te krijgen.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Nevermore, die staat ook op mijn lijstjeKevjoe schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 21:54:
[...]
Ik heb momenteel Meteologicus en Twilight, maar heb ooit de Bifrost gecraft maar verkocht.
Volgende doel: Nevermore.
Heb er een paar, Frostfang, de 3 zwaarden, The Moot en The Minstrel.
Nevermore wordt waarschijnlijk mijn volgende, dat vind ik wel een mooie staff, vind The Bitfrost.... te kleurrijk...
K20A daily :-)
Bitfrost te kleurrijk? En je hebt wel de drie greatswords? Ik vind die persoonlijk alle drie wel zo vreselijk lelijk! Bitfrost zou ik wel willen hebben. Ik doe alleen niet zoveel fractals, dus de precursor hunt is erg lastig...Bouli schreef op dinsdag 04 oktober 2016 @ 13:48:
[...]
Nevermore, die staat ook op mijn lijstje
Heb er een paar, Frostfang, de 3 zwaarden, The Moot en The Minstrel.
Nevermore wordt waarschijnlijk mijn volgende, dat vind ik wel een mooie staff, vind The Bitfrost.... te kleurrijk...
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Soit, ik ga er hier niet over beginnen, je kan het beste op Reddit lezen als je meer info wilt. I don't like to spoil
Overigens, raids geven naast 80s exos ook magnetide shards, een currency waar je bijvoorbeeld raid weapons mee kan kopen. De White Mantle set bijvoorbeeld is raid-only. Op Siege heb je ook nog kans op ascended ringen met HoT stats, deze week bijvoorbeeld de "Malicious" variant gehad.
Andere bosses hebben andere loot, zo dropt gorseval heel af en toe een "Ghostly Infusion", op sabetha kan je haar backpiece/rifle krijgen etc.
Al met al, de loot op Escort lijkt kut, maar er zijn weldegelijk goede drops.
Heb een berichtje naar support gestuurt: antwoord: Pech gehad, probeer nog maar eens.windwarrior schreef op donderdag 06 oktober 2016 @ 17:30:
@Wailing_Banshee: Dood gaan moet niet tellen, dat doet het in geen enkel gevecht, als je de chest hebt kunnen looten dan zou je de mastery track hebben moeten unlocked. Gevalletje vraag aan support denk ik... Klinkt als een bug.
Overigens, raids geven naast 80s exos ook magnetide shards, een currency waar je bijvoorbeeld raid weapons mee kan kopen. De White Mantle set bijvoorbeeld is raid-only. Op Siege heb je ook nog kans op ascended ringen met HoT stats, deze week bijvoorbeeld de "Malicious" variant gehad.
Andere bosses hebben andere loot, zo dropt gorseval heel af en toe een "Ghostly Infusion", op sabetha kan je haar backpiece/rifle krijgen etc.
Al met al, de loot op Escort lijkt kut, maar er zijn weldegelijk goede drops.
En je hebt helemaal niets aan die magnetide shards als je geen mastery hebt, want ze willen niet eens met je praten. Acended rings verzuip ik in, ik heb geen behoefte aan ascended troep. En tenslotte: RNG is nog nooit goed geweest voor mij, wat betreft drops. Ik heb bijvoorbeeld nog nooit! een exotic gehad van een world boss event, tenzij die exotic gegarandeerd was. Daarom doe ik ook geen world bosses meer, tenzij ik er toch toevallig in de buurt ben. Iedereen in mijn party kreeg een mini, ik kreeg een sub-level 80 exotic, 3 greens en 2 blues.
En ik wil niet eens raiden, ik wil gewoon die mastery track volmaken zodat ik tenminste nog iets krijg voor mijn XP in HoT gebieden.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
wou gewoon max mastery hebben toen, nu heb ik de lol er van dat ik shards krijg.
Maar het is wel hoogst irritant dat alleen maar sommige bazen tellen voor de unlock van de mastery
Gisteren eindelijk maar eens de zone achievement afgemaakt dus weer een helm er bij.
merk wel dat mijn motivatie stuk minder is dan voor LS2 kan zijn om dat toch weet dat 3 maanden duurt.
doe de achiefs waar hulp welkom is de rest komt wel weer op een dag als ik wel verveel in andere games.
Please nerf Rock, Paper is fine. Sincerely yours, Scissor.
GW2:Teunis.6427
Ik vind het vervelend dat je niet meer verteld wordt dat er nieuwe dingen te vinden zijn. Ik weet vaak niet eens dat er update is geweest, omdat ik automatisch mijn username/wachtwoord in laat vullen (zo kwam ik er toevallig gisteren achter dat er blijkbaar dinsdag een update geweest is). Vroeger kreeg je tenminste nog een ingame email...Teunis schreef op vrijdag 07 oktober 2016 @ 09:41:
Toen der tijd heb ik gewoon voor 50g of zo boost gekocht voor de eerste boss in de Raid wing 1,
wou gewoon max mastery hebben toen, nu heb ik de lol er van dat ik shards krijg.
Maar het is wel hoogst irritant dat alleen maar sommige bazen tellen voor de unlock van de mastery
Gisteren eindelijk maar eens de zone achievement afgemaakt dus weer een helm er bij.
merk wel dat mijn motivatie stuk minder is dan voor LS2 kan zijn om dat toch weet dat 3 maanden duurt.
doe de achiefs waar hulp welkom is de rest komt wel weer op een dag als ik wel verveel in andere games.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
zelf heb ik standaard dulfy open staan in een tab.
Please nerf Rock, Paper is fine. Sincerely yours, Scissor.
GW2:Teunis.6427
Zie je niet dat de client een update of patch uitvoert? Bovenop de update van dinsdag zijn er nog drie patches gekomen. En in de game update notes staat:Something unusual is happening at Gillscale Pond.Wailing_Banshee schreef op vrijdag 07 oktober 2016 @ 09:58:
[...]
Ik vind het vervelend dat je niet meer verteld wordt dat er nieuwe dingen te vinden zijn. Ik weet vaak niet eens dat er update is geweest, omdat ik automatisch mijn username/wachtwoord in laat vullen (zo kwam ik er toevallig gisteren achter dat er blijkbaar dinsdag een update geweest is). Vroeger kreeg je tenminste nog een ingame email...
Ik ben met je eens dat een ingame message fijn zou zijn Of een duidelijke link in de client naar de game update notes. Maar als je al niet ziet dat je game update dan mis je waarschijnlijk ook dat soort links.
Nee. Het duurt alleen wat langer voordat de client laadt. Het downloaden gebeurt allemaal volledig op de achtergrond. Maar het zou net zo goed kunnen dat mijn internet gewoon rete traag is (iets waar ik sinds de samenvoeging van Ziggo met UPC last van heb). En als je niet weet dat er een update is, ga je niet kijken wat de release notes zijn.RoseSolane schreef op vrijdag 07 oktober 2016 @ 11:41:
[...]
Zie je niet dat de client een update of patch uitvoert? Bovenop de update van dinsdag zijn er nog drie patches gekomen. En in de game update notes staat:[i]Something unusual is happening at Gillscale Pond.
Ik weet eigenlijk alleen dat er updates zijn als er echte grote downloads aan verbonden zijn. Want dan duurt het heel erg lang, en zie ik via de task manager dat hij wel op de achtergrond draait. Ik kill dat process dan en gebruik mijn -image snelkoppeling...
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
@XaeonBE | Discord ID: XAEONBE#2830 | Steam & Origin & UPlay & Nintendo ID: XaeonBE | Switch friendcode SW-0920-5796-9594
Die level 40 weet ik even niet zeker, maar Core waarschijnlijk wel, gezien dat Halloween een standaard is in de Guild Wars wereldloki504 schreef op zondag 16 oktober 2016 @ 21:15:
Ik speel het(GoT guild). Vroeg mij alleen af of je de Halloween event ook kan doen op lvl 40 en alleen de core game.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Oke even afwachten dus:P. i wil die pompoen skin hebben:PWailing_Banshee schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 08:10:
[...]
Die level 40 weet ik even niet zeker, maar Core waarschijnlijk wel, gezien dat Halloween een standaard is in de Guild Wars wereldMaar we zullen zien wat ANet deze keer heeft gewijzigd.
pompoen skin?loki504 schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 08:11:
[...]
Oke even afwachten dus:P. i wil die pompoen skin hebben:P
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Deze https://wiki.guildwars2.c...ile:Mad_King's_Outfit.jpg
Dacht alleen dat het een deel van de event was. Maar je moet hem kopen:P
[ Voor 15% gewijzigd door loki504 op 17-10-2016 08:21 ]
Yep, Gem Store outfit. Ik dacht even dat er nieuwe skins gelekt warenloki504 schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 08:20:
[...]
Deze https://wiki.guildwars2.c...ile:Mad_King's_Outfit.jpg
Dacht alleen dat het een deel van de event was. Maar je moet hem kopen:P
Edit: die is trouwens vreselijk gaaf met een Charr!
[ Voor 7% gewijzigd door Wailing_Banshee op 17-10-2016 08:23 ]
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Nee maar wil hem wel graag hebben:P.Wailing_Banshee schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 08:23:
[...]
Yep, Gem Store outfit. Ik dacht even dat er nieuwe skins gelekt waren
Edit: die is trouwens vreselijk gaaf met een Charr!

Dat character heeft vorig jaar van level 1 tot 80 in de labyrinth gedaan dus het is mogelijk
Je moet gewoon publieke groepen zoeken, en dan gewoon meelopen met anderen. Op het begin kan het beetje sukkelen zijn maar dan wacht je aan de ingang tot de groep passeert
[ Voor 3% gewijzigd door XaeonBE op 17-10-2016 10:02 ]
@XaeonBE | Discord ID: XAEONBE#2830 | Steam & Origin & UPlay & Nintendo ID: XaeonBE | Switch friendcode SW-0920-5796-9594
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Gewoon meelopen met anderen is in het Labyrinth voor elk karakter aan te raden. Solo een ontmoeting met de Labyrinthine Horror overleven is weinigen gegevenXaeonBE schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 09:59:
[afbeelding]
Dat character heeft vorig jaar van level 1 tot 80 in de labyrinth gedaan dus het is mogelijk
Je moet gewoon publieke groepen zoeken, en dan gewoon meelopen met anderen. Op het begin kan het beetje sukkelen zijn maar dan wacht je aan de ingang tot de groep passeertEn normaal gezien reviven ze vrij goed.
Nickname: XaeonBE.5378
@XaeonBE | Discord ID: XAEONBE#2830 | Steam & Origin & UPlay & Nintendo ID: XaeonBE | Switch friendcode SW-0920-5796-9594
Gisteren even naar de Laybrinth geweest (had niet zo heel veel tijd) om te carven, en natuurlijk kwam natuurlijk toen gelijk de Horror opdagen. Geen idee hoe vol de map was, ik had het idee dat hij vers was, maar ik besloot mijn vogel op hem te zetten zodat ik erlangs kon glippen. Toen zag ik dat er nog iemand was en begonnen we beiden dat ding aan te vallen.RoseSolane schreef op maandag 17 oktober 2016 @ 11:45:
[...]
Gewoon meelopen met anderen is in het Labyrinth voor elk karakter aan te raden. Solo een ontmoeting met de Labyrinthine Horror overleven is weinigen gegeven
In je eentje is inderdaad erg lastig, maar met twee of drie is het goed te doen, mits iedereen zit op te letten en revived indien nodig.
Op eerste gezicht is er niets nieuws (muv skins) en is het dezelfde meta als vorig jaar.
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Inderdaad niet veel nieuws denk ik ook zo, heb zelf ook nog niet veel gespeeld. Hoewel het wel lijkt dat in die labyrinth de lich een nerf gehad heeft...Wailing_Banshee schreef op woensdag 19 oktober 2016 @ 07:52:
[...]
Gisteren even naar de Laybrinth geweest (had niet zo heel veel tijd) om te carven, en natuurlijk kwam natuurlijk toen gelijk de Horror opdagen. Geen idee hoe vol de map was, ik had het idee dat hij vers was, maar ik besloot mijn vogel op hem te zetten zodat ik erlangs kon glippen. Toen zag ik dat er nog iemand was en begonnen we beiden dat ding aan te vallen.
In je eentje is inderdaad erg lastig, maar met twee of drie is het goed te doen, mits iedereen zit op te letten en revived indien nodig.
Op eerste gezicht is er niets nieuws (muv skins) en is het dezelfde meta als vorig jaar.
@XaeonBE | Discord ID: XAEONBE#2830 | Steam & Origin & UPlay & Nintendo ID: XaeonBE | Switch friendcode SW-0920-5796-9594
Clockwork tower paar keer gedaan, pixel perfectie jumpen is mijn ding absoluut niet, kreeg al snel te horen dat reward ook niet interessant is, dus ook maar links laten liggen.
Scyth skin is ook niet aanwezig, was m'n enige reden, buiten dan die Onus als skin.
Dus ga maar gewoon die bags verzamelen, prijs kwakte van 20s naar ~7s stuk, nog wat stacks inkopen en na het event ze rustig voor het dubbele gaan verkopen
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ja ik grind gewoon lvl 80 characters in die lab hahaSinergyX schreef op woensdag 19 oktober 2016 @ 16:23:
Gisteren nog even rondgegaan in lab, maar buiten die Mummy en die Horror ging alles met kleine pug groepje van 6 man neer. Daarna maar beetje doelloos mobs neermeppen, volle map is het continue vechten voor je deurtje en hopen dat je reward krijgt.
Clockwork tower paar keer gedaan, pixel perfectie jumpen is mijn ding absoluut niet, kreeg al snel te horen dat reward ook niet interessant is, dus ook maar links laten liggen.
Scyth skin is ook niet aanwezig, was m'n enige reden, buiten dan die Onus als skin.
Dus ga maar gewoon die bags verzamelen, prijs kwakte van 20s naar ~7s stuk, nog wat stacks inkopen en na het event ze rustig voor het dubbele gaan verkopen
@XaeonBE | Discord ID: XAEONBE#2830 | Steam & Origin & UPlay & Nintendo ID: XaeonBE | Switch friendcode SW-0920-5796-9594
Merkte alleen dat de xp best wel opschiet.
En heb 1 key fragment, maar weet niet of er interessante loot te krijgen is met de gehele key
Ik ga de meta doen (100 deur events en de diverse bosses), maar denk niet dat ik verder daar veel tijd in ga steken. De nieuwe skins zijn wel leuk, dus die wil ik wel hebben. Denk dat ik verder nog wel een paar bags ga opkopen, maar niet om te verkopen, maar om te openen, gewoon omdat het kanSinergyX schreef op woensdag 19 oktober 2016 @ 16:23:
Gisteren nog even rondgegaan in lab, maar buiten die Mummy en die Horror ging alles met kleine pug groepje van 6 man neer. Daarna maar beetje doelloos mobs neermeppen, volle map is het continue vechten voor je deurtje en hopen dat je reward krijgt.
Clockwork tower paar keer gedaan, pixel perfectie jumpen is mijn ding absoluut niet, kreeg al snel te horen dat reward ook niet interessant is, dus ook maar links laten liggen.
Scyth skin is ook niet aanwezig, was m'n enige reden, buiten dan die Onus als skin.
Dus ga maar gewoon die bags verzamelen, prijs kwakte van 20s naar ~7s stuk, nog wat stacks inkopen en na het event ze rustig voor het dubbele gaan verkopen
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Is het mogelijk dat ik kan joinen?
When does the hurding stop?
Je haalt twee titels door elkaarLanithro schreef op maandag 21 november 2016 @ 12:39:
Ik ben ook weer gaan spelen samen met een paar maten... Is er veel veranderd sinds de Heart of Thrones?
Heart of Thorns, niet Thrones
Er zijn twee nieuwe gebieden bijgekomen, die beide uit GW1 al bekend zijn: Bloodstone Fen en de vulkanische eilanden (kan absoluut niet op de naam komen!) En ik zag gisteren dat er een update was voor het vervolg (heb ik nog niet bekeken).
En er zijn wat meer raid wings bijgekomen, maar daar kan ik heel weinig over zeggen, aangezien ik daar niet zo heel veel interesse in heb...
Thousands of years ago, cats were worshipped as Gods. Cats have never forgotten this.
Heb nooit dungeons of fractals gedaan, dus zoek vooral een leuke groep om daar mee aan de slag te gaan.
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
Waar is die actie? Ik heb nog 1 account zonder HOT namelijk.UTADDICT schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 15:20:
Is de Tweakers-guild nog heel actief? Of zijn er nog maar 2 mensen op een avond online? Ben net weer begonnen te spelen ivm HOT (en de 50% kortingsactie =P).
Heb nooit dungeons of fractals gedaan, dus zoek vooral een leuke groep om daar mee aan de slag te gaan.
Sinds 2 dagen afgelopen, gisteren was er ook in een UK store iets maar dat is ook klaar zie ik nu.. SorryZeroCode schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 15:39:
[...]
Waar is die actie? Ik heb nog 1 account zonder HOT namelijk.

PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
Ik zou hier mee oppassen, vooral G2A is heel heel slecht. Als je een slechte key te pakken hebt is er goede kans dat je account geblocked wordt. buy.guildwars2.com of boxed copies zijn veel veiliger.Lanithro schreef op dinsdag 29 november 2016 @ 10:22:
Kijk even op verschillende sites als G2play of Kinguin. Die hebben vaak nog wel de korting.
met G2A heb ik niet veel ervaring, maar met Kinguin en G2Play heb ik tot op heden nog nooit problemen mee gehad en ik heb daat toch wel aardig wat gekocht.windwarrior schreef op donderdag 1 december 2016 @ 14:49:
[...]
Ik zou hier mee oppassen, vooral G2A is heel heel slecht. Als je een slechte key te pakken hebt is er goede kans dat je account geblocked wordt. buy.guildwars2.com of boxed copies zijn veel veiliger.
Verwijderd
Daar klopt echt niks van. Samen met vrienden al 80bestellingen gedaan, allemaal prima.windwarrior schreef op donderdag 1 december 2016 @ 14:49:
[...]
Ik zou hier mee oppassen, vooral G2A is heel heel slecht. Als je een slechte key te pakken hebt is er goede kans dat je account geblocked wordt. buy.guildwars2.com of boxed copies zijn veel veiliger.
Op de subreddit /r/guildwars2 waarschuwt de automoderator bot iig voor G2A/Kinguin/MMOGA tuurlijk kan je het erop wagen en hopen dat het goed gaat, maar er zijn veel verhalen van mensen die daar kochten en toch hun account geblokkeerd hebben zien worden.Verwijderd schreef op donderdag 8 december 2016 @ 14:46:
[...]
Daar klopt echt niks van. Samen met vrienden al 80bestellingen gedaan, allemaal prima.
Voorbeeld van zo'n waarschuwing
Ik waag het er iig niet op, en koop gewoon via buy.guildwars2.com
[ Voor 4% gewijzigd door windwarrior op 08-12-2016 18:51 ]
http://www.dlgamer.us/dow...rns-pc_games-p-29808.htmlZeroCode schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 15:39:
[...]
Waar is die actie? Ik heb nog 1 account zonder HOT namelijk.
Daar nu wel -40%!
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
Speel je nog steeds? Ik en een maat zijn onlangs ook (weer) begonnen met spelen. Mijn 1e keer dat ik een level 80 heb en ben langzaam aan de dungeons aan het verkennen. Spel is toch leuker dan ik dachtUTADDICT schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 15:20:
Is de Tweakers-guild nog heel actief? Of zijn er nog maar 2 mensen op een avond online? Ben net weer begonnen te spelen ivm HOT (en de 50% kortingsactie =P).
Heb nooit dungeons of fractals gedaan, dus zoek vooral een leuke groep om daar mee aan de slag te gaan.
Ik heb net een nieuw account aangemaakt om terug te beginnen met GW2, een volledig nieuwe start.
Nu vraag ik me af of ik HoT nu al moet aankopen of doe ik dat best maar als ik level 80 ben?
Zijn er ook nog actieve nl-talige guilds?
Alvast bedankt!
Hangt er vanaf of je hinder van de restricties onder vind. Zoniet lekker gratis spelen. Zoja dan kopen:PValdourian schreef op zondag 19 februari 2017 @ 10:28:
Hoihoi!
Ik heb net een nieuw account aangemaakt om terug te beginnen met GW2, een volledig nieuwe start.
Nu vraag ik me af of ik HoT nu al moet aankopen of doe ik dat best maar als ik level 80 ben?
Zijn er ook nog actieve nl-talige guilds?
Alvast bedankt!
Heb inderdaad ontdekt dat je niet alles kan doen zonder hot, heb het dan maar gekochtloki504 schreef op zondag 19 februari 2017 @ 13:53:
[...]
Hangt er vanaf of je hinder van de restricties onder vind. Zoniet lekker gratis spelen. Zoja dan kopen:P
Hoe zoek ik guilds? ik zou graag de tweakers guild joinen.
Speel zelf al een tijdje geen GW2 meer. Maar ik werd een half jaar geleden geen geaccepteerd
Zoek naar We will be friends (tag: NLT) is een nederlandse guild waar dagelijks rond de 100 mensen online zijn.Valdourian schreef op zondag 19 februari 2017 @ 14:54:
[...]
Heb inderdaad ontdekt dat je niet alles kan doen zonder hot, heb het dan maar gekocht
Hoe zoek ik guilds? ik zou graag de tweakers guild joinen.
NLT, daar heb ik ook een poosje ingezeteninvine schreef op maandag 27 februari 2017 @ 13:06:
[...]
Zoek naar We will be friends (tag: NLT) is een nederlandse guild waar dagelijks rond de 100 mensen online zijn.
Ik heb geen idee of een in-game contactpersoon gegeven mag worden op dit forum, anders gaf ik je de naam van de guild leader wel
Zijn er ook mensen die heel actief zijn in Raids (PvE) en WvW hier?
Ik wil wel raids doen, maar mijn gear is nog niet helemaal rond en heb niet veel tijd om de tactics te lerenBranderoS schreef op maandag 27 februari 2017 @ 14:45:
[...]
NLT, daar heb ik ook een poosje ingezeten
Ik heb geen idee of een in-game contactpersoon gegeven mag worden op dit forum, anders gaf ik je de naam van de guild leader wel
Zijn er ook mensen die heel actief zijn in Raids (PvE) en WvW hier?
Ik heb recentelijk mijn 400ste Legendary Insight verkregen, en speel eigenlijk voornamelijk PvE raids. Mocht je willen gaan raiden, de meta is recentelijk gewijzigd door een balance patch dus de builds zijn een beetje in flux. Een van de bekendere hardcore guild (Quatify [qT]) houd een lijst van meta builds bij op hun website. Deze builds kun je als richtlijn zien voor raids, wees je ervan bewust dat qT optimaliseerd voor damage, niet voor ease of play, ze hebben immers geen sustain nodig.BranderoS schreef op maandag 27 februari 2017 @ 14:45:
[...]
NLT, daar heb ik ook een poosje ingezeten
Ik heb geen idee of een in-game contactpersoon gegeven mag worden op dit forum, anders gaf ik je de naam van de guild leader wel
Zijn er ook mensen die heel actief zijn in Raids (PvE) en WvW hier?
Ik doe elke raidboss 2 á 3 keer per week, en Quantify is onze belangrijkste source.windwarrior schreef op dinsdag 28 februari 2017 @ 11:37:
[...]
Ik heb recentelijk mijn 400ste Legendary Insight verkregen, en speel eigenlijk voornamelijk PvE raids. Mocht je willen gaan raiden, de meta is recentelijk gewijzigd door een balance patch dus de builds zijn een beetje in flux. Een van de bekendere hardcore guild (Quatify [qT]) houd een lijst van meta builds bij op hun website. Deze builds kun je als richtlijn zien voor raids, wees je ervan bewust dat qT optimaliseerd voor damage, niet voor ease of play, ze hebben immers geen sustain nodig.
Jammer dat tempest de grond in is geboord op de 'small hitbox'.
Gisteren LI nummer 350 binnengesleept
Ik vind het vervelender dat FA Staff gestorven is met de patch, gister voor het eerst Scepter/Warhorn gespeeld op Wing4Boss3 (nospoilerBranderoS schreef op dinsdag 28 februari 2017 @ 13:43:
[...]
Ik doe elke raidboss 2 á 3 keer per week, en Quantify is onze belangrijkste source.
Jammer dat tempest de grond in is geboord op de 'small hitbox'.
Gisteren LI nummer 350 binnengesleept
Verder ben ik maar een (geforceerde) chrono main...
Nu level 56 en een hele goede keuze, supertof en GS is inderdaad lekker nu! Binnen no-time naar 80 brengen dus!
P.s. voor die guild, maakt dan de world nog uit?
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
FA staff was inderdaad een leuke manier van ele spelen, vooral gespeeld op W3B3 en bosses met een 'small hitbox'.windwarrior schreef op dinsdag 28 februari 2017 @ 13:51:
[...]
Ik vind het vervelender dat FA Staff gestorven is met de patch, gister voor het eerst Scepter/Warhorn gespeeld op Wing4Boss3 (nospoiler) maar voelt niet hetzelfde als FA Staff.
Verder ben ik maar een (geforceerde) chrono main...
Zit tegenwoordig op een condi ranger als main (en nog wel 5 andere classes voor raids) en ben bezig met een chronomancer tank
World maakt alleen nog uit als je WvW gaat spelen. Guildwars werkt met 'Megaservers' in de open wereld.UTADDICT schreef op dinsdag 28 februari 2017 @ 14:05:
Ik ben na een pauze ook weer verder gegaan. Aangezien mijn lvl 80 necro nog steeds compleet waardeloos is gebleven ook na de Balance Changes, heb ik die maar op de bank gezet en ben ik verder gegaan met mijn lvl 25 Guardian.
Nu level 56 en een hele goede keuze, supertof en GS is inderdaad lekker nu! Binnen no-time naar 80 brengen dus!
P.s. voor die guild, maakt dan de world nog uit?
[ Voor 33% gewijzigd door BranderoS op 28-02-2017 14:19 ]
Ah, mooi! Dan ga ik mijn huidige (stomme) guild verlaten en op zoek naar 1 van bovenstaande!BranderoS schreef op dinsdag 28 februari 2017 @ 14:17:
[...]
World maakt alleen nog uit als je WvW gaat spelen. Guildwars werkt met 'Megaservers' in de open wereld.
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
PSN: utaddict1988 || Guardian Down NL is nu NERF || Diablo 3 account
Voor problemen met Guild Wars 2 kun je terecht in het ~[MMORPG] Guild Wars 2 problemen topic