Beste mede LG G2 bezitters,
sinds deze week heb ik een G2 in bezit en tot op heden ben ik best tevreden over de looks en feels van de G2. Veel beter dan de Huawei Ascend Mate.
zie mijn vorig bericht waarom.
Maar ik loop weer tegen een oud bekend probleem aan, namelijk dat ik geen WhatsApp berichten / notificaties te horen krijgt als de telefoon in ruststand is.
Wel krijg ik berichten te horen als de G2 wordt opgeladen en in ruststand is.
Bij mijn weten heb ik de juiste instellingen bepaald.
Met email ben ik nog niet bekend met het zojuist genoemde probleem, daar heb ik de G2 te kort voor, maar zal denk ik wel hetzelfde euvel zijn die ik met de HAM ook had.
Voor internet maak ik alleen maar gebruik via WiFi.
Mijn vraag aan jullie mede bezitters is: hebben jullie dit probleem ook en hoe kan dit euvel oplossen met welke instellingen??
Te denken aan WhatsApp of de G2 zelf (misschien energie settings?). Eventueel mail settings zou ook fijn zijn. Ik maak gebruik van Outlook en die in de G2 zit als mailcliënt.
Ik kom er niet uit, heb al veel in de instellingen gezocht, waarschijnlijk zoveel dat ik een blinde vlek heb.
Maar op
XDA vind ik ook een bericht over mijn genoemde probleem, maar helaas zonder oplossing.
Alvast bedankt voor het eventueel reageren.
[
Voor 22% gewijzigd door
aliberto op 02-02-2014 12:33
]
Kennis begint met informatie vergaren.