Niet als je op je werk zitBrad Pitt schreef op woensdag 19 november 2014 @ 17:36:
[...]
Klik aan, probeer?
Lijkt mij 1337x sneller dan hier op een antwoord wachten
Kan de optie alleen niet vinden
Niet als je op je werk zitBrad Pitt schreef op woensdag 19 november 2014 @ 17:36:
[...]
Klik aan, probeer?
Lijkt mij 1337x sneller dan hier op een antwoord wachten
Settings(instellingen) ->Developer options (ontwikkelaar opties) -> Onder het kopje <Media> Use NuPlayer (experimental) aanvinken.hjs schreef op woensdag 19 november 2014 @ 18:48:
[...]
Niet als je op je werk zit
Kan de optie alleen niet vinden
[ Voor 14% gewijzigd door Lambo LP670 SV op 19-11-2014 19:47 ]
herstarten lost het probleem bij mij niet op...Lambo LP670 SV schreef op woensdag 19 november 2014 @ 16:21:
Probleem van Youtube app is opgelost bij mij. Heb mijn tablet gewoon eens laten herstarten en dat bleek genoeg te zijn om het terug te laten werken
@SvMp
Probleem doet zich volgens mij alleen maar voor bij mensen die OTA updaten.
Ik had ook de OTA geïnstalleerd en last van het youtube probleem. Een herstart heeft bij mij wel het probleem verholpen.witteveder schreef op donderdag 20 november 2014 @ 08:37:
[...]
herstarten lost het probleem bij mij niet op...
[ Voor 5% gewijzigd door De Ingenieur op 20-11-2014 10:04 ]
na een herstart kon ik weer wat filmpjes bekijken, maar na een tijdje (geen idee waarom), kreeg ik weer dezelfde foutmelding.BigNaatje schreef op donderdag 20 november 2014 @ 10:04:
[...]
Ik had ook de OTA geïnstalleerd en last van het youtube probleem. Een herstart heeft bij mij wel het probleem verholpen.
Nee hoor, heb het probleem hier ook en ik heb gewoon de image geflasht via fastboot... echt slecht dit.Lambo LP670 SV schreef op woensdag 19 november 2014 @ 16:21:
Probleem van Youtube app is opgelost bij mij. Heb mijn tablet gewoon eens laten herstarten en dat bleek genoeg te zijn om het terug te laten werken
@SvMp
Probleem doet zich volgens mij alleen maar voor bij mensen die OTA updaten.
graag ontopic blijvenDervishD schreef op zaterdag 22 november 2014 @ 13:47:
Ik heb nooit een OTA voor KitKat gekregen (die moest ik zelf installeren) en het is mij onderhand wel duidelijk dat ik ook geen OTA voor Lollipop ga krijgen. Voor mij nooit meer een Android tablet.
[ Voor 5% gewijzigd door The Wizard op 24-11-2014 11:14 ]
Wat is er mis met zelf flashen? Kwestie van eenmalig 5-10 minuten meer werk en je hebt wat je wil.DervishD schreef op zaterdag 22 november 2014 @ 13:47:
Ik heb nooit een OTA voor KitKat gekregen (die moest ik zelf installeren) en het is mij onderhand wel duidelijk dat ik ook geen OTA voor Lollipop ga krijgen. Voor mij nooit meer een Android tablet.
Voor mij ook nog geen OTA voor Lollipop. Ik heb destijd de Nexus 7 2013 gekocht om ook eens een Android tablet uit te proberen en dus mijn eigen oordeel kan vellen over Android vs iOS. De Nexus apparaten zouden altijd als eerste de Android updates krijgen. Bij Apple krijg je de iOS update OTA vanaf dag 1 van de release. Tot op heden niets op mijn Nexus 7 2013. Ja, ik weet het, je kunt altijd een factory image installeren, maar... dat hoef ik bij iOS ook niet. Dus... ik wacht wel geduldig af tot de OTA voorbij komt. Weer een puntje erbij voor iOS, maar... die strijd was toch al lang beslist. :-)DervishD schreef op zaterdag 22 november 2014 @ 13:47:
Ik heb nooit een OTA voor KitKat gekregen (die moest ik zelf installeren) en het is mij onderhand wel duidelijk dat ik ook geen OTA voor Lollipop ga krijgen. Voor mij nooit meer een Android tablet.
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Het is maar hoe je er in staat, de strijd was al beslist, fijn voor je, dat je jezelf in een keurslijf wil laten drukken, alleen maar daar om.PatrickC schreef op zondag 23 november 2014 @ 14:29:
[...]Weer een puntje erbij voor iOS, maar... die strijd was toch al lang beslist. :-)
Je kan eens de animaties of uitzetten of sneller laten werken (in de developers options). Het kan zijn dat het trager lijkt omdat de animaties meer tijd pakken.Viper® schreef op maandag 24 november 2014 @ 09:48:
Sinds eergisteren ook Android 5.0 op mijn Nexus 7. Het geheel voelt wel trager aan.
Mooi dat het allemaal grafisch leuker in elkaar steekt maar ik vind de performance wel merkbaar minder.
mooi gezegd!FreshMaker schreef op zondag 23 november 2014 @ 16:14:
[...]
Het is maar hoe je er in staat, de strijd was al beslist, fijn voor je, dat je jezelf in een keurslijf wil laten drukken, alleen maar daar om.
Ik gebruik de verschillende devices door elkaar, en heb op allemaal wel aanmerkingen, dat brengt de tijd / samenleving met zich mee.
Waarom moeten mensen zich altijd zo uiterst uitspreken, er is een vóór en een tegen, niets ertussenin ?
......
[ Voor 60% gewijzigd door Prulleman op 24-11-2014 10:59 ]
[ Voor 33% gewijzigd door The Wizard op 24-11-2014 11:11 ]
7090 kWp, 3 subsystemen (20x LG 320 Wp / 3x Canadian Solar 230 Wp)
Welke heb je? De 2012 of de 2013?Viper® schreef op maandag 24 november 2014 @ 09:48:
Sinds eergisteren ook Android 5.0 op mijn Nexus 7. Het geheel voelt wel trager aan.
Mooi dat het allemaal grafisch leuker in elkaar steekt maar ik vind de performance wel merkbaar minder.
[ Voor 14% gewijzigd door Viper® op 24-11-2014 23:15 ]
Hmm. Ik kon niet langer wachten op de OTA en heb geprobeerd jouw methode toe te passenFly-guy schreef op zaterdag 15 november 2014 @ 20:59:
[...]
Je kan de file flash-all.bat, die bij de factory images zit, aanpassen zodat er geen wipe gedaan wordt. In de .bat moet je -w weghalen en dan blijft je data staan.
Zelf gedaan tijdens de preview versies en werkt prima.
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Mmm, ik vergeet wel eens dat dat inderdaad nodig is. Het eerste wat ik doe bij mijn Nexus is die unlock, waarna ik dat nooit meer hoef te doen.eymey schreef op maandag 24 november 2014 @ 23:47:
[...]
Hmm. Ik kon niet langer wachten op de OTA en heb geprobeerd jouw methode toe te passen
Maar ik kwam toch in de problemen omdat de flash-all tools een unlocked bootloader vereisen. En door de bootloader te unlocken kreeg ik dus ook meteen een data wipe voor m'n kiezen
Nou ja, er stonden geen kritische dingen op de tablet en een verse install is ook wel eens lekker
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Dat je alle apps en de app data kwijt bent en met alles weer moet inloggen en weer alles ordenen. Of heb jij een manier om dat snel te doen?Fly-guy schreef op zaterdag 22 november 2014 @ 17:50:
[...]
Wat is er mis met zelf flashen? Kwestie van eenmalig 5-10 minuten meer werk en je hebt wat je wil.
Handmatig kunnen flashen is een van de grootste voordelen van een Nexus apparaat.
Dat had je dan ook moeten doen toen je het device voor het eerst aanzettesipaan schreef op woensdag 26 november 2014 @ 15:48:
Dat je alle apps en de app data kwijt bent en met alles weer moet inloggen en weer alles ordenen. Of heb jij een manier om dat snel te doen?
Nickname does not reflect reality
Yippie kayak, other buckets!
Vergeet vooral de accounts en wi-fi settings nietjmk schreef op woensdag 26 november 2014 @ 17:38:
Als je je Android device root, kan je (in mijn ogen) de beste Android App kopen: Titanium Backup.
Hiermee kan je met een paar klikken al je apps backuppen(je kan een selectie maken) en om een later tijdstip (bijvoorbeeld na de installatie van een nieuw OS/ROM) weer alle apps in een paar klikken terug te zetten.
Het backup en restore proces duur mij mij ongeveer 20 minuten.
Met de betaalde app heb je de mogelijkheid tot batch acties, met de gratis versie niet. € 5,00 is in verhouding best veel voor een app maar echt de moeite waard. Na al die jaren dat ik hem gebruik mijn favoriet.
[ Voor 47% gewijzigd door Helsie op 27-11-2014 19:41 ]
Tomtom had/heeft inderdaad gedoe gehad met hoge(re) resoluties. Dacht eigenlijk dat de 1920x1200 weergave wel okay was maar daarboven juist weer niet. Weet dat echter niet zeker.DervishD schreef op donderdag 27 november 2014 @ 23:15:
Even een vraag over TomTom. Ik heb voor de verjaardag van een nicht de Nexus 7 2013 gekocht. Zij gebruikte altijd een TomTom kastje dat nu dood is, en het lijkt me wel leuk om TomTom er bij cadeau te doen omdat ze veel op de weg zit, maar werkt het ook goed op de Nexus 7 2013?. Ik heb ergens ooit eens gelezen dat op tablets met een hogere resolutie dan 1920x1080 de weergave niet goed is en dan vooral in landscape mode. Icoontjes die niet goed worden afgebeeld of gewoon een zwart scherm. Weet iemand daar uit ervaring iets over?
Nickname does not reflect reality
Ik zag het. Europa-Rusland nu voor €20. Maar dat vind ik dan ook weer overdreven want ze heeft de navigatie eigenlijk alleen voor de Benelux nodig. Dan heeft ze een lading landen er op staan waar ze van haar leven nooit komt en die alleen maar ruimte opslokken.Brad Pitt schreef op donderdag 27 november 2014 @ 23:23:
Gebruik zelf Sygic op de Nexus 7 en dat is/vind ik echt een genot. Is nu ook in de aanbieding trouwens
Landen kan je individueel op elk moment toevoegen, verwijderen, etc. Kost nul zinloze ruimte.DervishD schreef op donderdag 27 november 2014 @ 23:46:
Dan heeft ze een lading landen er op staan waar ze van haar leven nooit komt en die alleen maar ruimte opslokken.
Nickname does not reflect reality
Canon R7 || RF 100-500mm F/4.5-7.1 L IS USM || 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM || EF-S 15-85mm F/3.5-5.6 IS USM || 50mm F1.4 USM || Speedlite 430EX II
Dat wist ik niet. Dan krijgt ze Sygic er ook bij.Brad Pitt schreef op donderdag 27 november 2014 @ 23:51:
[...]
Landen kan je individueel op elk moment toevoegen, verwijderen, etc. Kost nul zinloze ruimte.
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Let wel dat je met tomtom de hele "kaart" krijgt die niet in stukjes te delen is. Dat is op een Nexus toestel die toch al zwaar gehandicapt is qua opslag wel belangrijk. Benelux zal geen problemen geven, maar Europa zal toch wel een GB of 3-4 zijn. Dit probleem heb je met sygic niet (geen ervaring met TTS maar ik vind de gesproken instructies ook erg duidelijk bij sygic). Ik bedoel dus eigenlijk te zeggen let even op welke tomtom kaart je gaat aanschaffen met het oog op de niet uitbreidbare opslag van een Nexus.DervishD schreef op vrijdag 28 november 2014 @ 12:14:
Ze vind goede gesproken instructies wel belangrijk dus dan wordt het toch een TomTom. En de TTS van TomTom is idd erg goed, dat vond ik zelf het fijnst aan mijn overleden TomTom kastje. Er staat trouwens op jijbuis een filmpje van TomTom op de Nexus 7 2013 dus dat werkt gewoon prima en daarmee is de beslissing dus genomen.
Canon R7 || RF 100-500mm F/4.5-7.1 L IS USM || 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM || EF-S 15-85mm F/3.5-5.6 IS USM || 50mm F1.4 USM || Speedlite 430EX II
Alleen Benelux was nodig dus alle problemen zijn opgelostrockhopper schreef op vrijdag 28 november 2014 @ 12:44:
[...]
Let wel dat je met tomtom de hele "kaart" krijgt die niet in stukjes te delen is. Dat is op een Nexus toestel die toch al zwaar gehandicapt is qua opslag wel belangrijk. Benelux zal geen problemen geven, maar Europa zal toch wel een GB of 3-4 zijn.
Nickname does not reflect reality
Yippie kayak, other buckets!
veel mensen hebben wifi of bluetooth problemen(had ik ook). restart naar je recovery en format je cach. daarna moet die het doen. succesjmk schreef op vrijdag 28 november 2014 @ 19:48:
Zijn er mensen met Wifi problemen op hun Nexus 7 icm Wifi Hotspot van een mobiel na de lollipop update?
Ik ga meestal op het mobiele internet van Mijn HTC One M7 maar vandaag lukte het met niet, ook niet na een reboot van beide apparaten. Vooral handig in de stoptrein om het nieuws te lezen.
Later kon ik wel op het mobiele internet van KPN komen op het station.
Dank je voor de tip ga ik proberen!sipaan schreef op vrijdag 28 november 2014 @ 23:31:
[...]
veel mensen hebben wifi of bluetooth problemen(had ik ook). restart naar je recovery en format je cach. daarna moet die het doen. succes
Yippie kayak, other buckets!
Bij lollipop heb je juist invloed op de auto standwitteveder schreef op zaterdag 29 november 2014 @ 11:13:
Na de lollipop update heb ik dat mijn scherm eigenlijk te fel of te donker is. In de 4.4.4 versie op stand auto ging dat altijd prima. Valt dat nog in te stellen onder lollipop?
ik wil niets insinueren ( dus no offence )eymey schreef op vrijdag 28 november 2014 @ 08:29:
Beetje offtopic, maar: Zelf heb ik zowel tomtom als Sygic. En Sygic is inderdaad zeker erg mooi qua kaartweergave.
Toch vind ik qua gesproken instructie Tomtom een stuk duidelijker (minder vaak ook nog op de kaart kijken om te zien wat hij bedoelt en natuurlijker TTS). Maar vooral de routeberekening van Sygic wil nog wel eens flink onlogisch zijn. Dan rij je op de route die Sygic heeft met een bepaalde resttijd/aankomsttijd. En heb je bv. TomTom ernaast lopen die iets anders aangeeft. Dan volg je de instructie die tomtom geeft en plotseling vindt sygic die route ook snellerWaarom bereken je die dan niet in de eerste plaats?
(en nee, verkeer wordt bij beide niet mee genomen en bij beide staat route op snelste).
Maar je zal er wel altijd mee aan komen.
Mocht dat zo zijn, super handig zou ik dat dan niet vinden eigenlijk. Stel je wil, wat langer dan de standaard refund-tijd, zo'n app proberen (ik weet, je hebt hierbij een week-trial) en de app laat je onnodig omrijden dan ben je toch ook niet meer/minder geneigd er daadwerkelijk voor te gaan betalen?FreshMaker schreef op zondag 30 november 2014 @ 11:06:
[...]
Sygic en Tomtom hebben een 'anti copy' beveiliging of iets dergelijks ingebouwd.
Nickname does not reflect reality
No offence taken.FreshMaker schreef op zondag 30 november 2014 @ 11:06:
[...]
ik wil niets insinueren ( dus no offence )
Sygic en Tomtom hebben een 'anti copy' beveiliging of iets dergelijks ingebouwd.
Ik heb ooit met 2 sygic installs een route gereden van thuis naar een straat in Rotterdam.
de éne was een betaalde install, de andere een gepatchde versie.
Beide dezelfde versienummering, maar het origineel gaf een kortere route dan de niet originele.
Pas halverwege de rit kwam de copy erachter dat er ook een betere route was.
beide toestellen een galaxy S4, op een paar centimeter naast elkaar geplaatst, juist omdat het een paar keer opgevallen was dat mijn maat een straat verder een andere route aangeeft, dan mijn versie.
* het werkt btw wel, hij heeft nu ook netjes betaald
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
Ik heb het ook niet verzonnenBrad Pitt schreef op zondag 30 november 2014 @ 11:26:
[...]
Mocht dat zo zijn, super handig zou ik dat dan niet vinden eigenlijk. Stel je wil, wat langer dan de standaard refund-tijd, zo'n app proberen (ik weet, je hebt hierbij een week-trial) en de app laat je onnodig omrijden dan ben je toch ook niet meer/minder geneigd er daadwerkelijk voor te gaan betalen?
google is je vriend, volgende keer even zelf zoeken heHayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 09:30:
Gisteren luisterde ik op mijn tablet via TuneIn Radio naar Q-music.
Sinds ik de app af heb gesloten is de achtergrond op mijn lockscreen nu een foto van een Q-music DJ.
Niet echt wat ik wil dus...Krijg hem er niet van af...
Iemand enig idee hoe ik die lockscreen background kan veranderen?
probeer het anders eens met een van de onderstaande apps:Hayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 09:40:
Zo snugger was ik zelf ook wel.
Heb dat ook geprobeerd maar als ik een nieuwe achtergrond instel dan verandert de achtergrond alleen op mijn homescreen en niet op mijn lockscreen. In het "Weergave" > "Achtergrond" menu kan ik ook niet kiezen tussen homescreen / lockscreen. Zit hier op 5.0 Lollipop trouwens.
anders even met een file explorer de desbetreffende Qmusic wallpaper opsporen en handwmatig verwijderen als je hem kunt vinden ;-]Hayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 10:38:
Go Locker overwrite wel de lock screen wallpaper met een andere, maar wanneer ik deze app uitschakel dan krijg ik weer achtergrond van Q-music op mijn lock screen -__-.
En dat elke keer doen als ie die app heeft gebruikt? Ja, is een optieConvoy schreef op maandag 01 december 2014 @ 10:46:
anders even met een file explorer de desbetreffende Qmusic wallpaper opsporen en handwmatig verwijderen als je hem kunt vinden ;-]
Nickname does not reflect reality
Wie luistert er uberhaupt naar QmusicBrad Pitt schreef op maandag 01 december 2014 @ 10:53:
[...]
En dat elke keer doen als ie die app heeft gebruikt? Ja, is een optie
Zou dat eerder ergens uit proberen te zetten in die betreffende music-app
Je zou toch mogen aannemen dat de music controls in de statusbar dan énige aanduiding zullen zijnPrulleman schreef op maandag 01 december 2014 @ 11:24:
Als de app nog draait kan het zijn dat je gewoon je huidige actieve muziek app achtergrond hebt.
Nickname does not reflect reality
Same here. Ik heb de update ook nog niet ontvangen. Wel vreemd, aangezien een hoop mensen de update al wel hebben mogen downloaden. Is er iemand hier die hem OTA heeft kunnen binnenhalen?Dike-Timo schreef op zondag 30 november 2014 @ 22:19:
Heb even een vraagje, Ik heb Android Lollipop nog niet ontvangen maar een 1 week geleden kon ik hem wel downloaden. Weet iemand hoe dit zit ?
Heb zojuist bijna m'n hele tablet doorzocht maar kan hem nergens vinden.Convoy schreef op maandag 01 december 2014 @ 10:46:
[...]
anders even met een file explorer de desbetreffende Qmusic wallpaper opsporen en handwmatig verwijderen als je hem kunt vinden ;-]
Ja, TuneIn Radio is afgesloten. Ook als ik hem kill via het "App Info Menu" blijft de lock screen wallpaper staan op de door de app ingesteld wallpaper.Prulleman schreef op maandag 01 december 2014 @ 11:24:
is de app wel afgesloten? play music neemt ook je lockscreen over met de album art van de huidige song (+ controls, welke in KK beter waren dan in Lollipop).
Als de app nog draait kan het zijn dat je gewoon je huidige actieve muziek app achtergrond hebt.
En als je de app verwijderd?Hayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 15:18:
[...]
Heb zojuist bijna m'n hele tablet doorzocht maar kan hem nergens vinden.
[...]
Ja, TuneIn Radio is afgesloten. Ook als ik hem kill via het "App Info Menu" blijft de lock screen wallpaper staan op de door de app ingesteld wallpaper.
Heb maar een mailtje gestuurd naar de support van TuneIn, hopen dat zij me kunnen helpen.
Werkt ook niet, cache of gegevens wissen van de app werkt ook niet.
Dit had ik nog niet geprobeerd... Het heeft wel gewerkt...Fly-guy schreef op maandag 01 december 2014 @ 15:27:
Waarschijnlijk ten overvloede, maar je hebt je nexus al wel een keer uit- en aangezet?
Hayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 15:43:
Dit had ik nog niet geprobeerd... Het heeft wel gewerkt.... Zo simpel kan het dus zijn.
[ Voor 18% gewijzigd door Fly-guy op 01-12-2014 15:55 ]
Ik heb het ook. Het blijft terugkomen .Hayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 15:43:
[...]
Werkt ook niet, cache of gegevens wissen van de app werkt ook niet.
[...]
Dit had ik nog niet geprobeerd... Het heeft wel gewerkt.... Zo simpel kan het dus zijn.
Ik heb 'm ook nog niet, en ken ook niemand die 'm al gehad heeft op een Nexus 7 2013. Zijn ze uberhaupt nog wel aan het uitrollen? Je hoort er weinig meer over...SureshR schreef op maandag 01 december 2014 @ 12:25:
[...]
Same here. Ik heb de update ook nog niet ontvangen. Wel vreemd, aangezien een hoop mensen de update al wel hebben mogen downloaden. Is er iemand hier die hem OTA heeft kunnen binnenhalen?
Ik kreeg hem een week of twee terug al spontaan aangeboden. Vind het overigens niet per se een verbetering.mcDavid schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 15:40:
[...]
Ik heb 'm ook nog niet, en ken ook niemand die 'm al gehad heeft op een Nexus 7 2013. Zijn ze uberhaupt nog wel aan het uitrollen? Je hoort er weinig meer over...
Werkt prima, alleen het lijkt alsof hij de eerste keer unlock per dag niet kijkt naar waar je bent, daarna gaat het gesmeerd.UTwizard schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 16:01:
Sinds gisteravond heb ik de optie "Trusted places" bij in mijn Smart Lock instellingen. Ben benieuwd of dat een beetje werkt
Daar ben ik voorlopig nog te lui voor.Fly-guy schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 15:47:
Dan doe je het toch zelf? Het is niet voor niets een nexus
TuneIn geeft aan dat het een bekend probleem is en dat ze werken aan een fixHayo schreef op maandag 01 december 2014 @ 15:18:
[...]
Heb zojuist bijna m'n hele tablet doorzocht maar kan hem nergens vinden.
[...]
Ja, TuneIn Radio is afgesloten. Ook als ik hem kill via het "App Info Menu" blijft de lock screen wallpaper staan op de door de app ingesteld wallpaper.
Heb maar een mailtje gestuurd naar de support van TuneIn, hopen dat zij me kunnen helpen.
Zal wel ergens een foutje zitten die erin geslopen is met de intro van chromecast support. Maar bedankt voor de waarschuwingHayo schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 22:00:
[...]
TuneIn geeft aan dat het een bekend probleem is en dat ze werken aan een fix.
Canon R7 || RF 100-500mm F/4.5-7.1 L IS USM || 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM || EF-S 15-85mm F/3.5-5.6 IS USM || 50mm F1.4 USM || Speedlite 430EX II
Er wordt nergens om hulp gevraagdSmultie schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 17:02:
[...]
Dan zijn wij voorlopig nog te lui om je te helpen...
Als het niet kapot gaat, gaat het niet hard genoeg
en via xda:
Just flashed a clean install of this, and so far i seem to be faster, more responsive, using less ram, more stable and all my video playback issues are gone.
More stable. Direct na een install
Nickname does not reflect reality
Since android 5.0.1 my calls are now all free! And my phone suddenly weighs less as well!Brad Pitt schreef op woensdag 03 december 2014 @ 12:52:
[...]
Mis alleen nog battery life has increased incredibly, colors are more vibrant, screen is more responsive.
Canon R7 || RF 100-500mm F/4.5-7.1 L IS USM || 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM || EF-S 15-85mm F/3.5-5.6 IS USM || 50mm F1.4 USM || Speedlite 430EX II
Zul je zien dat de changelog bestaat uit "fixed menu text color consitency" ofzoBrad Pitt schreef op woensdag 03 december 2014 @ 12:52:
[...]
More stable. Direct na een install![]()
Mis alleen nog battery life has increased incredibly, colors are more vibrant, screen is more responsive.
Onzinnig allemaal, dat soort forum posts. Elke nieuwe firmware/Rom/whatever is magically improved. Welnu,
[ Voor 7% gewijzigd door mcDavid op 03-12-2014 13:06 ]
[ Voor 15% gewijzigd door heval op 03-12-2014 15:30 ]
Ligt dat niet aan je launcher? Weet niet welke je draait, gebruik zelf op elke device Nova en daar is het boven en onder gewoon transparant. Vind het aantal opties van de stock launchers meestal net even te karig.sipaan schreef op woensdag 03 december 2014 @ 15:29:
hebben jullie ook op de nexus 7 2013 wifi met de lollipol (5.0) zwarte balken bij de onscreen buttons? en ook bij de notificatiebalk is er een zwarte balk net zoals vorige versies.
Nickname does not reflect reality
Want extra snelheid en mogelijkheden zijn een nadeel?sipaan schreef op woensdag 03 december 2014 @ 15:36:
Ik wil het liefst niets bovenop draaien..
Nickname does not reflect reality
gebruik ook al nova launcher sinds mijn HD2, (en daarna Galaxy Nexus, N4, N5 en N7 2013) en heb bij geen enkel device een nadelig effect gezien van nova, alleen maar voordelen!sipaan schreef op woensdag 03 december 2014 @ 15:43:
Er zitten dus echt verschillen in de lollipop versies. Begrijp me niet verkeerd, ik heb een tijd lang nova launcher gebruikt en het is geweldig, maar met de tijd merkte ik dat mijn device (GN) daardoor langzamer werd ( inmiddels jaar terug).
Systeem:AMD Ryzen 7 9800X3D ,RTX 5080 OC,FURY 64 GB DDR5-6000,ASUS TUF Gaming B850M-PLUS WIFI, SAMSUNG 990 EVO Plus 4 TB
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.
[ Voor 53% gewijzigd door Slashdotter op 05-12-2014 13:58 ]
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq