Ik weet niet of dit hier de juiste site is om even mijn probleem te stellen, maar ik probeer het toch maar. Ik kocht enkele maanden geleden een bluesound node 2 en een netwerkschijf LACIE van 4 terrabite om al mijn nummers in op te slaan.
In de jaren 90 had ik het geweldige idee om van alle CD's die ik had, de hits chronologisch te plaatsen op CD-R schijfjes. Zo had ik meteen alle singles bij elkaar voor die ene keer dat ik eens op een verjaardagsfeestje moest gaan draaien. Ik heb vorige maand alle 102 dubbel-cd's naar MP3 omgezet om ze vervolgens te kunnen gebruiken op de bluesound. Ik voegde ook uitvoerder en titel toe, want gezien dit geen officiële cd's meer waren, kende bluesound ze niet.
Bij het overzetten van de LACIE-netwerkschijf naar bluesound merk ik nu denkele problemen.
Als ik mijn mappen nu opendoe (er staan ondertussen nog maar 10 200 nummers op) staan de nummers niet chronologisch op mijn bluesound, etrwijl ze wel op de netwerkschijf juist staan. (vb. ik lees nu: adams, bryan (can't stop this thing we started)/ABBA - ring ring/Arno - Je veux nager/Arbeid Adelt - De dag dat.../Aerosmith - I don't wanna miss .../) terwijl ik gewoon alles van elke artiest bij elkaar wil hebben.
Ik heb ook gemerkt dat mijn mappen vanaf de S problemen vertonen. Plots is er geen uitvoerder en titel meer maar krijg ik alleen nog lijsten met tracks. (5 keer track 1 achter elkaar, 5 keer track 2, ... dus niet meer te herkennen).
Weet iemand wat ik fout doe of wat ik hieraan kan doen?
(By the way... ik heb geen technische knobbel dus ik hoop op een vrij eenvoudige oplossing
Alvast bedankt, Jan