Ben het met Geert eens, (h)eerlijke devs.
Ik ben trouwens inmiddels wel tegen wat dingen aangelopen die me opvallen (niet persé positief of negatief), ben ik hier de enige mee?
- Mijn framerate lijkt altijd rond de 20-30 FPS te zijn. Maakt niet uit of ik het op ultra speel, of alles op low zet. Het is niet storend bij dit genre, maar ik merk wel dat als ik even het menu omhoogbreng (esc) dat alles op de achtergrond van het spel dan meer vloeiend loopt.
- Je kan - heel handig - al flink wat damage uitdelen voor een gevecht is begonnen. Als je CRTL+iets dat ranged is gebruikt voor de vijanden je hebben gespot, deel je schade uit en heb je alsnog de eerste beurt plus al je AP.
- Zombie perk lijkt me enorm OP, aangezien de helft van alle vijanden tot nu toe poison damage gebruikt. De kerel waarmee ik nu dus de hele tijd speel heeft hem, en hij is pas één keer doodgegaan.
- Het kan soms lastig zijn om items te verkopen. Ik en die dude hebben nu het probleem dat we zoveel loot vinden en verkopen, dat geen één merchant in Cyseal nog genoeg geld heeft om onze spullen aan te verkopen voor een redelijke prijs.
- De elementen lijken niet altijd logisch op elkaar te reageren. Zo is er bijvoorbeeld een rivier - ook al is deze onderdeel van de map, dus waarschijnlijk ligt het daar aan - die niet reageert op elektriciteit. Ook valt het me op dat wanneer ik een stuk grond in de fik zit, en mijn ally gebruikt daarna een regenspell om het te doven, het heel lang kan duren voordat het uit is. Regen lijkt dan niet te helpen.
[
Voor 15% gewijzigd door
Dennis de Vries op 16-07-2014 18:15
]