Cho is cool, ja.
Veel spelers zakken helemaal weg als je die opgooit, liefst met een taunt kereltje ernaast.
Een frostbolt of arcane missles is zeker handig in de starthand. Coin kopieren kan zelfs wat opleveren, Wrath altijd fijn om te hebben, en goed als ze die voor 3 moeten spelen op jouw 0/4.
Als jij zelf value creatures opgooit en efficient kunt ruilen, wordt het bij hun steeds nijpender en moeten ze kiezen: de knife juggler killen of toch eerst de Cho? Of de Alarm-o-bot?
Timing is uiteraard belangrijk. Cho in beurt 3 met die 0/4 taunt, hij pingt (inefficient) en dan een senjin, of iets wat je echt wilt houden. Wat dacht je van cultmaster? Dan is ie nog even bezig, terwijl jij je bord vol gooit en zijn spells pakt of bonus kaartjes. Leuk om deckjes mee uit te denken.
Een druid die hem na lang wikken wegen swipet: dat is dikke value: jij een swipe en voor die 2 mana heb je nog van je andere minions gered waarschijnlijk. Alleen moet je zelf niet te dik in de spells zitten uiteraard. En het kan handig zijn om een DoA erbij te hebben, zodat je hem kunt activeren en zelf kunt kiezen om hem te offeren.
Ik had zelfs een keer een mage die er eerst 2 arcane missles tegenaan gooide, en toen pas een frostbolt (ipv ping en frostbolt) Da's toch grappig

Iemand gebruikte er zelfs een keer een polymorph voor, dan heeft ie een probleem als je een beetje oploopt naar yeti, sunwalker, druid/ ragnaros/ Ysera... das 4x spijt, en je pakt later zijn dikke dude met 'zijn' polymorph om je bord control te houden.
Of een hunter die een secret speelde. Dan is de secret er wel aardig af
Het zal geen dikke win streaks opleveren ranked, maar wel veel meer plezier dan 15 potjes duid tegen hunter.
Prima uitlaatklep als je een losing streak hebt en even casual wilt aanklooien.