Tuurlijk heb je teamgenoten waar je je twijfels bij zult hebben, maar wat een hoop mensen vergeten is dat ze denken dat ze het zelf altijd goed doen. Dat ze zelf alle juiste beslissingen maken, dat is simpelweg niet het geval. En daardoor krijg je dus frustraties over hoe slecht ranked wel niet is. Er zijn 2 manieren om te ranken in LoL. 1.) Veel spelen en aangezien je vaker meer krijgt dan dat je verliest kom je vanzelf wel hoger, 2.) Gewoon goed zijn in LoL. Je zult vaker categorie 1 dan 2 aantreffen en dat zijn dus niet de LoL goden maar gewoon mensen met genoeg tijd.kaaskoekie schreef op maandag 02 september 2013 @ 07:16:
Ik hoor tot nu toe enkel maar negatieve dingen over ranked, wat is daar zo erg aan? Is het niveau daar stukken lager dan bij normals of mis ik hier wat?
Zelf ben ik net level 20, dus ik kan er niet over oordelen.
Maar nee, ranked en normals zit weinig verschil tussen. Ik zou haast zeggen in normals trollen mensen nog net ietsje meer.
A wise man can learn more from his enemies than a fool from his friends.