Ik heb gisteren ItsNotRudy zijn placements zitten spectaten... Wat mij vooral opviel is dat mensen vaak random een guide volgen voor een build volgens mij. De eerste game, staat de enemy Nasus vrolijk even zijn spirit visage in elkaar te draaien. Geen probleem zou je zeggen als hij de MR nodig heeft vs zijn laneopponent. Maar hey, daar staat Olaf, daar was wat mij betreft toch een Glacial Shroud meer van toepassing geweest. En voordat iemand roept, ja maar Olaf doet Truedamage, dus armor helpt je niet. Klopt maar je voorkomt iig wat damage van zijn Q die hij continu naar je gooit terwijl jij onder je toren staat te farmen.Nelusz schreef op donderdag 23 januari 2014 @ 10:02:
Gisteren samen met mijn duo maar weer wat placement matches gedaan. Nu 6 wins 1 loss.
Helaas kan je sommige losses gewoon niet voorkomen. Het begon al bij de champion select toen de 3rd pick in heel slecht engels vanalles begon te zeggen als "I are Diamond jungler" (met lagere mmr dan mij). Had hem op lolking gechecked en hij was inderdaad vroeger Diamond maar was in 2 weken teruggezakt naar Silver. Ietwat verdacht dus. Ik vraag netjes "Do you mind if I jungle?" (Hij had ook nog gezegd dat hij alles kon behalve ADC). Geen antwoord, dus ik pak als first pick Vi.
Uiteindelijk ging hij Fiddle middle maar begon al direct met trollen en flamen. Ik was "Waneby jungler" (Wannabe jungler) "I are not gonna carry this team" etc. etc. Ik ging niet de discussie met hem aan aangezien ik nog goede hoop had dat we nog konden winnen..
Echter hadden we nog twee extra problemen. Top Jax feede Riven ondanks hulp en aandringen van safe play en ging vervolgens ook dreigen afk te gaan en begon te flamen op ons spel (terwijl hij regelmatig bijvoorbeeld 1v4 er in dook). Ook had onze ADC regelmatig verbindingsproblemen (tijdens de game zo'n 10 keer geDC'd).
Uiteindelijk ging het nog redelijk gelijk op (Fiddle was naast het weigeren samen te werken en flamen niet slecht), maar door het trollen en niet samenwerken pakte de enemy alle objectives stuk voor stuk en verloren we.
Tijdens deze hele game ben ik gewoon stil geweest in de chat naast de standaard dingen zoals "Play safe, I will gank your lane soon", "They are doing dragon" etc. maar soms is het gewoon echt onmogelijk om een loss te voorkomen.
Olaf daarentegen ook een complete trololol build. Maar wat maakt het verder nog uit, hij wint zijn lane met gemak en Nasus begrijpt niet wat er verkeerd gaat. Dan vervolgens de teamfights. Het enemy team initiated en wat gebeurt er vervolgens, ze krijgen 1 klap van Olaf en gaan dan vluchten. Prima maar dan was je dus met de verkeerde mindset aan het initiaten. Tevens begrijp ik het ook niet dat als je 100% zeker ervan bent dat je dood zult gaan dat je nog maar door blijft rennen. Draai je dan maar om en probeer nog enigsinds je enemy laag genoeg te maken of te stallen zodat je overblijvende teammates nog een kans maken.
De game erna, weer een topper. ItsNotRudy komt op 0/2/0 vs een Kayle. Waarna je denkt, de game is gespeeld die Kayle bouwt het goed uit en domineert de rest van de game. Nee hoor niet deze Kayle. 0/2/0 en de build gaat vervolgens naar Nashor's (die ik overigens een core item op Kayle vindt dus niets op tegen), maar dan Guinsoo's Rageblade, Wits End, Hextech gunblade. Mooi man. Q die amper dmg doet. En dan lekker shredden met je E zonder dat je damage doet. Needless to say hij lag dus vanaf het moment dat hij maar wat random items aanklikte in de shop elke keer op de grond. Prima uitgespeeld en ItsNotRudy naar 12/2/nogwat op Fizz.
Erg motiverend om mijn placements te starten...
A wise man can learn more from his enemies than a fool from his friends.