Die moet je eventueel voor lief nemen.
Ik en mijn collega hadden er beide 1 gekocht. Hij moest nog de BTW betalen bij de postbode, ik niets.
Maar die BTW kwam neer op nog geen 20 euro.
Was de camera nog steeds ruim 200 euro goedkoper dan hier in NL.
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Die moet je eventueel voor lief nemen.
[ Voor 16% gewijzigd door UltraSub op 07-05-2015 15:57 ]
Zie het als een opvolger van Z-wave net zoals Wifi 802.11n dat is voor 802.11g.R-B schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:36:
[...]
Wat is eigenlijk verschil met http://www.robbshop.nl/usb-stick-met-zwave-plus?
Ja, Z-Wave plus, maar is dat ook backward compatible met Z_Wave zelf?
[ Voor 17% gewijzigd door Da_maniaC op 07-05-2015 16:10 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Interssant. Laat maar weten of het praktisch is.ThinkPadd schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:27:
[...]
Daarvoor heb je deze poor mans POE oplossing: http://www.banggood.com/1...-IP-Cameras-p-957140.html
Heb op eBay 2x zo'n kabeltje besteld, ben benieuwd hoe dat werkt
Tegenwoordig werkt Ali Express gewoon met iDealKraz schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:33:
[...]
Ik zelf heb een andere Hikvision gekocht uit China.
3 weken wachten, maar wel voor (minder dan) de helft;
http://www.aliexpress.com...ni-camera/2033241006.html
Moet je uiteraard wel een creditcard hebben.
Houdt er wel rekening mee dat er géén POE injector oid bij zit.
Zelfs geen adapter. Die moet je dus nog ergens anders vandaan halen.
maverick: A person who thinks and acts in an independent way, often behaving differently from the expected or usual way.
Heb een poe switch. Dus zoek alleen een leuke poe camera die buiten kan hangen en ga ook geen 3 weken shipping afwachtenUltraSub schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:55:
Een dingetje om rekening mee te houden, als hij al multilingual is, kijk uit met firmware upgrades. Ze zijn vaak multilingual gemaakt met een hack. Flash je een ongehackte er op dan is het vet moeilijk om hem terug te halen uit het chinees. Is mij hier ook gebeurd en kon daarna flashen wat ik wilde, hij bleef chinees. En bleek dat ik niet de enige was op het net
Is me uiteindelijk weer gelukt om engelstalig te krijgen, en das goed.
/edit
En over die PoE injector, snap niet dat mensen die gebruiken. Koop gewoon ff een Netgear met 4 uit de 8 poorten PoE capable. Ding moet toch sowieso aan een switch.
Wel grappig overigens, dat je Hikvision noemt. Dat zijn best degelijke camera's.Kraz schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:33:
[...]
Ik zelf heb een andere Hikvision gekocht uit China.
3 weken wachten, maar wel voor (minder dan) de helft;
http://www.aliexpress.com...ni-camera/2033241006.html
Moet je uiteraard wel een creditcard hebben.
Houdt er wel rekening mee dat er géén POE injector oid bij zit.
Zelfs geen adapter. Die moet je dus nog ergens anders vandaan halen.
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
DIt iets: http://www.informatique.n...door-dome-camera-wit.htmltrekker22 schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 16:17:
I
[...]
Heb een poe switch. Dus zoek alleen een leuke poe camera die buiten kan hangen en ga ook geen 3 weken shipping afwachten
Is kwalitatief wel een goede camera, en afhankelijk van de situatie i guess..MikeOO schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 16:36:
[...]
DIt iets: http://www.informatique.n...door-dome-camera-wit.html
Wil deze tzt zelf ook aanschaffen en ook nog steeds zoekende of er nog meer leuks te vinden is rond deze prijs en PoE gebruikt..
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Heb je wel een punt mee!Da_maniaC schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 16:44:
[...]
Is kwalitatief wel een goede camera, en afhankelijk van de situatie i guess..
Ik wil persoonlijk niet dat mensen in mijn buurt camera's aan de gevel zien hangen...voor het zelfde geld gaan ze nog denken dat er iets belangrijks ligt in huis.
Ik probeer met name te werken met pinhole camera's voor buiten.... die kun je in een gaatje of voeg laten verdwijnen zonder dat mensen deze zien.
Tenzij je natuurlijk een dome camera op je plaats wil zodat je lekker met alle vrijheid rond kan kijken... dan is zo'n Foscam dome natuurlijk ideaal.
Heb al een positieve gebruikservaring van rpi2 en RaZberry gezien? Ik heb namelijk gehoord dat het nog niet werktDa_maniaC schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 11:22:
@ arjandijk162 / AIXGOD:
Ik heb Sossolutions even een mailtje gestuurd of men kan bevestigen welke RaZberry module ik heb (wordt nergens gesproken over een versie of revisie nummer).
@Thinkpad / UltraSub:
Zojuist bevestiging gekregen van SOS Solutions. De RaZberry module die zij verkopen zou icm een Raspberry Pi 2 ook gewoon Z-wave Plus moeten ondersteunen!
Die vraag heb ik ook en nog even voor de duidelijkheid:Da_maniaC schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 16:06:
[...]
Houdt er rekening mee dat nog niet alle Z-wave Plus apparatuur (of alle functionaliteit ervan) ondersteund wordt door Domoticz (zie wat posts hierover op de afgelopen twee pagina's van dit topic).
Sommige basisfunctionaliteit werkt prima, maar sommige extra features op Z-wave Plus apparatuur werkt momenteel nog niet (waarschijnlijk zal dat binnen nu en een maand veranderen).
.....
Gebruik je dus zo'n losse stick zou je altijd later nog kunnen upgraden als Aeon Labs met een Zwave Plus variant uit komt.
Dus tot die tijd de normale stick van Aeon Labs gebruiken? ::)AUijtdehaag schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 19:51:
[...]
Die vraag heb ik ook en nog even voor de duidelijkheid:
Dus het is verstandig om nog even te wachten op een Z-wave plus stick van Aeon Labs als je alles nog moet aanschaffen?
Ik gebruik een synology Nas.
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
- Deze advertentie is geblokkeerd door Pi-Hole -
Kun je aangeven wat jij bedoelt met laatste Bèta? Er verschijnt elke paar uur weer een nieuwe Beta namelijkA1AD schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 20:34:
Is er ergens iets veranderd in de laatste Beta? Mijn Domoticz web pagina blijf maar laden...
[ Voor 11% gewijzigd door M.v.Veelen op 07-05-2015 21:06 ]
¯\_(ツ)_/¯
Haha inderdaad my mistake:M.v.Veelen schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 21:04:
[...]
Kun je aangeven wat jij bedoelt met laatste Beta? Er verschijnt elke paar uur weer een nieuwe Beta namelijk
Oh, en misschien wel handig om aan te geven at je gebruikt: RPi ? Synology?
- Deze advertentie is geblokkeerd door Pi-Hole -
1
| if [Iphone6 Stefan = On] then set [var Thuis=ja] after 15 minutes end |
Kijk hier eens: http://domoticz.com/wiki/...oticz_installation_folder.Ferra schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 21:15:
Ik ben eens begonnen met lua scripts. Nu wil ik een simpel scriptje testen:
code:
1 if [Iphone6 Stefan = On] then set [var Thuis=ja] after 15 minutes end
Werkt bovenstaande? Zo ja, hoe kan ik testen hoe de variable Thuis gevuld is?
Bummer. Dus die moet je aanmaken in een lua script dan?ThinkPadd schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 21:38:
Volgens mij kun je hem niet aanmaken vanuit Blockly, alleen de waarde uitlezen/updaten.
[ Voor 11% gewijzigd door Ferra op 07-05-2015 21:40 ]



XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
Bestaande schakelaar verwijderen en vervangen door een draadloze AWST-8802.kw_nl schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 22:57:
Niet helemaal Domoticz (maar ben er wel mee bezig).
Ik ben nu heel simpel begonnen met een "KlikAanKlikUit AWST-6000 Draadloze bewegingsmelder" en een "KlikAanKlikUit AWMR-230 Mini inbouw schakelaar" voor in het toilet. Heel erg basic dus en nog geen Domoticz voor nodig...
Maar nu wil ik het gaan uitbreiden naar de gang en voordeur. Doel is dat de buiten en gang verlichting aangaat als er iemand voor de deur staat. En alleen de gang verlichting als er iemand in de gang komt.
Echter, dit wordt nu geregeld door een wanddoos met twee knoppen. Linkerknop voor het ganglicht. Rechterknop voor de buitenverlichting.
Hoe kan ik dat met KAKU regelen? Want de AWMR-230 schakelt maar 1 schakelaar... En ik zie geen producten voor een dubbele schakelaar...
Het is een vereiste dat beide lampen onafhankelijk van elkaar kunnen schakelen. Is dit überhaupt wel mogelijk met deze schakelaar?
Voor de beeldvorming:
[afbeelding]
[afbeelding]
Vanaf boven:
[afbeelding]
En vanaf onderen:
[afbeelding]
Ik heb zelf een Rpi2 en razberry module... eerste Zwave apparatuur ga ik de komende weken pas toevoegen aan het netwerk. Maar de GPIO Zwave module op de Rpi2 werkt prima hoor.arjandijk162 schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 19:07:
[...]
Heb al een positieve gebruikservaring van rpi2 en RaZberry gezien? Ik heb namelijk gehoord dat het nog niet werkt
[ Voor 12% gewijzigd door Da_maniaC op 08-05-2015 08:52 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Da_maniaC schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 08:34:
[...]
Ik heb zelf een Rpi2 en razberry module... eerste Zwave apparatuur ga ik de komende weken pas toevoegen aan het netwerk. Maar de GPIO Zwave module op de Rpi2 werkt prima hoor.
Gadget-freakz.com. Feedback en tips zijn welkom.
Dat zou heel mooi zijn, apparaat ligt helaas werkeloos in de kast.tlpeter schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 09:17:
Nog niet maar dat gaat niet heel lang meer duren als het goed is.
[ Voor 12% gewijzigd door Yihaaa op 08-05-2015 09:23 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Dat moet prima werken op alle bekabelde camera's. Wellicht wel met een lagere snelheid. Tot en met 100 Mbps worden maar 4 van de 8 draden van een standaard netwerkkabel gebruikt en zijn er dus tenminste 2 over voor de voeding. Zo'n simpel kabeltje zal dus eigenlijk gewoon een splitter zijn die werkt volgens de oude PoE standaard. Bij een Gbps-netwerkkabel heb je wat meer actieve componenten nodig om data en DC te scheiden.ThinkPadd schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:27:
[...]
Daarvoor heb je deze poor mans POE oplossing: http://www.banggood.com/1...-IP-Cameras-p-957140.html
Heb op eBay 2x zo'n kabeltje besteld, ben benieuwd hoe dat werkt.
[...]
[ Voor 6% gewijzigd door bikermouse op 08-05-2015 11:24 ]
Bij 3 stuks kreeg ik 25 ct. korting de stuk. Heb er ook maar 3 besteld...kan nog wel van pas komen denk ik.ThinkPadd schreef op donderdag 07 mei 2015 @ 15:27:
[...]
Daarvoor heb je deze poor mans POE oplossing: http://www.banggood.com/1...-IP-Cameras-p-957140.html
Heb op eBay 2x zo'n kabeltje besteld, ben benieuwd hoe dat werkt.
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Ha, mooie oplossing inderdaad!ThinkPadd schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 10:38:
Je zou een eigen paginaatje kunnen maken: http://domoticz.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=4698
Die toon ik op een tablet waarmee m'n vriendin het licht dan mooi kan bedienen enzo.
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
Dank voor je antwoord! Voor het grootste gedeelte duidelijk. Heb nog wel wat vragen, maar als ik daar niet uitkom zet ik die wel in het juiste forumMikeOO schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 07:58:
[...]
Bestaande schakelaar verwijderen en vervangen door een draadloze AWST-8802.
Draaden in de schakelaar gebruik je niet aangezien je de AWST-8802 moet zien net als een afstandbediening. In plafond plaats je dan een kaku unit acm-1000 om 1 lamp te schakelen of een ACM-3500-3 voor max 3 schakelingen.
Let wel goed op de grote van de ACM-3500-3. Deze ken ik zelf niet maar gebruik een acm-1000 en deze is al vrij groot. Je moet dus wel wat ruimte over hebben in je lasdoos in het plafond.
XBOX One: KW NL, PSN: kw_nl Strava: https://www.strava.com/athletes/53303907
[ Voor 45% gewijzigd door trekker22 op 08-05-2015 15:07 ]
Sloten werken eigenlijk altijd op batterijen, niemand wilt in zijn deur gaan boren voor een paar draadjes. Zelf zou ik ook geen sloten aan domoticz hangen. Qua lampen etc maakt het me niet uit als ik gehackt wordt, maar de deursloten....trekker22 schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 14:56:
Klopt het dat een Fibaro Enkele Relay in Domoticz als 2x een switch wordt aangemeldt?
als bv een 0001202 en een 0001203
Op de 0001202 werkt die ook als lamp switch.
Nu 9 lampen geschakeld en verlichting geheel klaar. Door met de deurbel/camera en nog luchtvochtigheid badkamer!
EDIT
wil de voordeur niet in me Domoticz opnemen, vind ik het te onbetrouwbaar nog voor.
Echter ik heb wel een poort buiten huis. Deze heeft dezelfde sleutel als de rest van de buitendeuren. Is hier nog iets aan te automatiseren, met behoud van dezelfde sleutel.
(wil dus manueel met eigen sleutel kunnen openen en ook iets met bv een rfid tag ofzo).
Al valt me in dat het dan op batterijen moet, want stroom aanleggen gaat me wat ver. Zal dus wel niks voor zijn?
[ Voor 18% gewijzigd door Da_maniaC op 08-05-2015 15:19 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
[ Voor 23% gewijzigd door arjandijk162 op 08-05-2015 15:29 ]
[ Voor 7% gewijzigd door Da_maniaC op 08-05-2015 16:04 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
Volgens mij kun je er ook makkelijk een alarmsysteem op laten draaien... Tag reader.Domoticz is ingericht op vrijheid en flexibiliteit van de gebruiker, maar niet op veiligheid.
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
Ik kan het niet goed zien op het plaatje... maar het lijkt op een sluitplaat die op de dagschoot werkt. Dat zal niet werken aangezien de klink gehandhaafd moet blijven, je zou dan een sluitplaat op de nachtschoot moeten nemen:Dylantje2 schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 17:09:
https://www.conrad.nl/med...505_RB_00_FB.EPS_1000.jpg
En dan met een Zwave device erachter die open/dicht doe.
En watervast.....
Of dat te koop is..?

[ Voor 27% gewijzigd door tozzke op 08-05-2015 17:38 ]
wat voor een z-wave device kan dit op batterijen aansturen? Nog geen enkele van gezien!tozzke schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 17:14:
[...]
Ik kan het niet goed zien op het plaatje... maar het lijkt op een sluitplaat die op de dagschoot werkt. Dat zal niet werken aangezien de klink gehandhaafd moet blijven, je zou dan een sluitplaat op de nachtschoot moeten nemen:
[afbeelding]
Dan "moet" de poort altijd op slot blijven maar zodra de sluitplaat dan ontgrendelt, kun je de deur met de klink open doen. De nachtschoot blijft naar buiten zitten en duwt bij het dichtdoen, de sluitplaat weer in z'n vergrendeling
edit:
dan heb je ze, zoals je wellicht wel weet, in 2 smaken. Te weten ruststroom (spanningsloos ontgrendeld) en arbeidstroom (spanningsloos vergrendeld), mij lijkt de laatste de beste keuze in dit geval
een device dat een potentiaalvrij contact schakelt. Ik neem aan dat die er wel zijntrekker22 schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 21:03:
[...]
wat voor een z-wave device kan dit op batterijen aansturen? Nog geen enkele van gezien!
Een paar vraagjes.alexswart schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 01:03:
wie kan mij helpen?
ik kom er niet uit om mijn oregon sensor op te splitsen naar een apparte Humidity en temperatuur sensor om deze in een blocky te kunnen gebruiken
ik heb 2 virtuele sensoren aangemaakt
434 is een temperatuur sensor en 435 een vochtigheidssensor
het volgende lua script gebruik ik om een virtuele temperatuur sensor aan te maken:
--script_device_sensorCR.lua
local sensorcr = 'Badkamer' --name of the sensor that gets created when you add the Cresta device (and that contains multiple values like temperature, humidity, barometer etc)
local idx = 434 --idx of the virtual temperature sensor you created for scrapping the temperature
commandArray = {}
if devicechanged[sensorcr] then
sCrestaTemp, sCrestaHumidity, sCrestaPressure = otherdevices_svalues[sensorcr]:match("([^;]+);([^;]+);([^;]+)")
sCrestaTemp = tonumber(sCrestaTemp)
commandArray['UpdateDevice'] = idx .. '|0|' .. tostring(sCrestaTemp)
end
return commandArray
hiermee krijg ik netjes de temperatuur van de Badkamer sensor tezien in device 434
het volgende script gebruik ik voor de luchtvochtigheid:
--script_device_sensorCR.lua
local sensorcr = '`Badkamer' --name of the sensor that gets created when you add the Cresta device (and that contains multiple values like temperature, humidity, barometer etc)
local idx = 435 --idx of the virtual temperature sensor you created for scrapping the temperature
commandArray = {}
if devicechanged[sensorcr] then
sCrestaTemp, sCrestaHumidity, sCrestaPressure = otherdevices_svalues[sensorcr]:match("([^;]+);([^;]+);([^;]+)")
sCrestaHumidity = tonumber(sCrestaHumidity)
commandArray['UpdateDevice'] = idx .. '|0|' .. tostring(sCrestaHumidity)
end
return commandArrayy
helaas blijft device 435 op 0 staan.
zit er een fout in mijn script of is dit een bug in domoticz?
Blocky vind ik makkelijker en is sneller aan te passen.janne_nl schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 08:48:
[...]
Een paar vraagjes.
waarom niet alles in 1 script?
Waarom nog blockly gebruiken naast lua?
Als je code post in het forum kun je het beste de code tag gebruiken, dan wordt het veel leesbaarder.


[ Voor 14% gewijzigd door Ferra op 09-05-2015 13:01 ]
Wanneer je de laatste beta gebruikt zou deze nu moeten werken.Yihaaa schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 09:15:
Weet iemand of de Aeon Labs Smart Switch Gen 5 (http://www.domotica-blog.nl/post/aeon-labs-smart-switch-gen5) al werkt in Openzwave met Domotic?
(gebruikt een RPI met Razberry)
Hmmm dat is wel minder dan... Want hij moet pas schakelen na 20 min...tozzke schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 11:24:
ik ben er in het verleden ook al eens achter gekomen dat een variabele niet schakelt met die 'After x seconds', denk dat dat nog steeds zo is dan
[ Voor 31% gewijzigd door Ferra op 09-05-2015 13:46 ]
Inderdaad, dat is een workaround. Maar het zou toch zo moeten zijn dat dit ook werkt met een user-variable? anders blijf je switches aanmakenThinkPadd schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 15:17:
Gebruik gewoon een virtuele switch die je 'IemandThuis' noemt ipv die uservar. Werkt op die manier al maaanden prima hier.
[ Voor 9% gewijzigd door R-B op 09-05-2015 16:45 ]
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
Dankje. Heb de laatste Beta geinstalleerd, nu moet ik de Razberry software er nog uit halen.tlpeter schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 12:57:
[...]
Wanneer je de laatste beta gebruikt zou deze nu moeten werken.
[ Voor 46% gewijzigd door Yihaaa op 09-05-2015 22:46 ]
Wat ik al zei wel eens gekeken.R-B schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 17:05:
Ik heb sowieso alles onder PI geïnstalleerd vanaf het begin,
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
Ik ben niet zo een grote kenner omtrent Linux.. Dus ik kan hier weinig mee..Dylantje2 schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 17:52:
[...]
Wat ik al zei wel eens gekeken.
Of alles via CLI....
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
Download winscp.R-B schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 17:54:
[...]
Ik ben niet zo een grote kenner omtrent Linux.. Dus ik kan hier weinig mee..Leer steeds beetje bij op deze manier met Domoticz
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
Hmm, aantal files zijn inderdaad als root ja. Maar als ik eigenaar wil veranderen zegt hij permission denied? Ik kan user niet aanpassen?Dylantje2 schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 19:35:
[...]
Download winscp.
Zorg dat de gegevens kloppen.
Login, en er zal een wereld voor je open gaan....
Om welke onverklaarbare reden maakt mijn Pi of CB2 soms bestandjes Root
Terwijl ze dat niet moeten zijn.
Hier staan ook gewoon alle documenten die je anders opent in putty.
/home/pi/domoticz.sh
Zul je zien dat het gewoon een document is.
Als je inlogt met winscp, als PI kun je simpeler aanpassen dan via putty [ cli ]
[ Voor 80% gewijzigd door R-B op 09-05-2015 20:52 ]
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
zonneboiler, pelletkachel, 36 panels, Atlantic Wpb, pana 5 Kw H, Heishamon, Domoticz, Grafana, Solarmeters, PVO: https://pvoutput.org/list.jsp?id=15321&sid=19520
Ik gebruik de volgende code om de temperatuur en humidity weg te schrijven naar een dummy temperatuur en dummy humidity sensor.alexswart schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 01:03:
wie kan mij helpen?
ik kom er niet uit om mijn oregon sensor op te splitsen naar een apparte Humidity en temperatuur sensor om deze in een blocky te kunnen gebruiken
if devicechanged[sensorcr] then
sCrestaTemp, sCrestaHumidity, sCrestaPressure = otherdevices_svalues[sensorcr]:match("([^;]+);([^;]+);([^;]+)")
sCrestaHumidity = tonumber(sCrestaHumidity)
commandArray['UpdateDevice'] = idx .. '|0|' .. tostring(sCrestaHumidity)
end
return commandArray[/sub]y
helaas blijft device 435 op 0 staan.
zit er een fout in mijn script of is dit een bug in domoticz?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
| sWeatherTempwu, sWeatherHumiditywu, sWeatherPressurewu = otherdevices_svalues[sensorwu]:match("([^;]+);([^;]+);([^;]+)")
sWeatherTempwu = tonumber(sWeatherTempwu)
sWeatherHumiditywu = tonumber(sWeatherHumiditywu)
if (sWeatherHumiditywu > 60 ) then
verw = 3 -->60 = 3 wet
elseif (sWeatherHumiditywu < 25 ) then
verw = 2 --<25 = 2 dry
else
verw = 1 -->=25 of <=60 = 1 comfortable
end
commandArray[1]={['UpdateDevice'] = idxwut .. '|0|' .. tostring(sWeatherTempwu)}
commandArray[2]={['UpdateDevice'] = idxwuh .. '|' .. tostring(sWeatherHumiditywu) .. '|' .. tostring(verw)} |
De E-thermostaat kan je toevoegen door binnen Domoticz te kiezen voor het toevoegen van het device 'ICY Thermostat'. Vervolgens zal je twee parameters in kunnen vullen (username en password).meesje schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 21:14:
Qua domotica heb ik op dit moment alleen nog een viertal Hue Lux lampen in huis. Ik heb even gespeeld met Domoticz op mijn Synology DS109 NAS met DSM 4.2. Domoticz heb ik via de SynoCommunity repo geïnstalleerd.
Ik zie nu dat de ICY (Essen e-)thermostaat out of the box wordt ondersteund. Echter ik kan nergens terug vinden om welke functionaliteit het gaat:
1. Kan de temperatuur uitgelezen worden?
2. Kan de temperatuur eenvoudig aangepast worden?
3. Kan de thermostaat geprogrammeerd worden?
4. Werkt de bewegingsmelder?
Ik zie af en toe ook een ronde e-thermostaat van Essent voorbij komen (niet de Nest). Is dit exact dezelfde als het vierkante exemplaar? M.a.w. wordt deze ook ondersteund?
Ik ben benieuwd naar jullie ervaringen.
[ Voor 6% gewijzigd door Da_maniaC op 10-05-2015 02:29 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Het uitlezen van de temperatuur, is dat zowel de vraagtemperatuur als de werkelijke?Da_maniaC schreef op zondag 10 mei 2015 @ 02:25:
[...]
De E-thermostaat kan je toevoegen door binnen Domoticz te kiezen voor het toevoegen van het device 'ICY Thermostat'. Vervolgens zal je twee parameters in kunnen vullen (username en password).
De E-thermostaat werkt dus niet via Zwave maar wordt als LAN device toegevoegd binnen de Domoticz applicatie.
Je kan enkel de temperatuur uitlezen en een temperatuur instellen op de ICY Thermostaat.
Programmeren van de thermostaat werkt nog steeds op de gebruikelijke manier (via de webportal of telefoon app).
De bewegingsmelder is niet los te benaderen of te gebruiken binnen Domoticz.
De ronde thermostaat (slimme thermostaat), heeft voor een groot deel dezelfde functionaliteit als de E-Thermostaat. De slimme thermostaat kan echter enkel via rechtstreekse aansluiting op een PC worden geconfigureerd (USB kabel) en heeft geen webportal zoals de E-thermostaat dit wel heeft. De slimme thermostaat wordt ook niet ondersteund in Domoticz.
Je kan de vraag temperatuur instellen,dat betekend dat natuurlijk ook automatisch dat deze wordt uitgelezen.meesje schreef op zondag 10 mei 2015 @ 13:17:
[...]
Het uitlezen van de temperatuur, is dat zowel de vraagtemperatuur als de werkelijke?
Werkt de thermostaat ook met blocky?
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Dat is wel jammer. Blocky vind ik wel een vereiste. Werken met 'echte' scripts vind ik te technisch worden. Dan laat ik de ICY thermostaat nog maar zitten.Da_maniaC schreef op zondag 10 mei 2015 @ 13:58:
[...]
Je kan de vraag temperatuur instellen,dat betekend dat natuurlijk ook automatisch dat deze wordt uitgelezen.
Blocky schijnt nog niet helemaal lekker te werken:
http://www.domoticz.com/f...fbb98e1fd69113c9&start=20
Ja heb ik ook, inderdaad nergens iets over gelezen.schmm schreef op zondag 10 mei 2015 @ 19:48:
Even een vraagje,
Bij mijn P1 meter is de "laatste 7 dagen" grafiek gisteren middan om precies 1400 uur opnieuw begonnen. Dus de history van de laatste 7 dagen was weg. Ook het verbruik van gisteren is op dat moment op 0 gesprongen en opnieuw begonnen met tellen.
In de logging kan ik niets terug halen.
Hebben meer mensen hier last van (gehad)?
Toevallig ook gisteren rond de klok van 1400 uur? Of op willekeurige andere momenten?grotegok schreef op zondag 10 mei 2015 @ 20:30:
[...]
Ja heb ik ook, inderdaad nergens iets over gelezen.

[ Voor 14% gewijzigd door ThinkPad op 23-05-2015 00:06 ]
Probeer het eens met:rogiertw schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 15:07:
Ik heb eenzelfde blocky als Ferra.. daar wil ik de telefoon van mijn vrouw nu ook bij in zetten.. Dus heel simpel blocky:
A;s telefoon 1 EN telefoon 2 de status uit hebben
Zet dan GebruikersVar 'thuis' op 0
Werkt niet... als ik de AND constructie er weer uitsloop en het alleen met mijn eigen telefoon doe is het probleem voorbij. Zelfde andersom ook nog... als ik het script voor mijn eigen telefoon omdraai... dus als telefoon aan is moet uservar thuis op 1 worden gezet... werkt weer niet. Als hij op 0 wordt gezet als telefoon uit is wel. Raar...
Cool! Nu hopen dat ze hem snel naar de stable branch doordrukken.Yihaaa schreef op zaterdag 09 mei 2015 @ 17:35:
[...]
EDIT: het is me gelukt om de Aeon Labs Smart switch in Domoticz aan de praat gekregen!! Top dat het nu werkt![]()
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
Lijkt mij ook wel een interessante camera ja.MikeOO schreef op maandag 11 mei 2015 @ 12:54:
Kwam net deze binnencamera tegen. Leuke ervan is dat deze ook 433Mhz ondersteunt waardoor de camera wordt getriggerd door een deursensor, brandmelder etc.
Iemand ervaring met Escam als merk. Kan verder niets vinden over het model. Maar voor 53,50 euro leuke opties.
http://www.banggood.com/E...y-IP-Camera-p-974327.html
[ Voor 11% gewijzigd door Da_maniaC op 11-05-2015 14:22 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
[ Voor 11% gewijzigd door meesje op 11-05-2015 14:55 ]
Bedankt voor je snelle reactie. Het ip adres kan ik als ik het goed heb, achterhalen via mijn Cisco EPC3925 modem/router. Hoef ik iig niet zo'n lelijk usb tobo te kopen.... ;-)tlpeter schreef op maandag 11 mei 2015 @ 14:55:
Ja dat kan, ik heb het ook zo gedaan.
Wat je doet is een image op de sd kaart zetten en dan de pi opstarten.
Effe een netwerk scanner gebruiken zoals bijvoorbeeld angry ip scanner om het ip address terug te vinden.
Dan via ssh de stappen uitvoeren zoals in de wiki beschreven.
[ Voor 5% gewijzigd door Da_maniaC op 11-05-2015 15:25 ]
Inventory | Instagram: @sequenzpounder | http://www.zdaemon.org | ZDaemon! Client/Server port for DOOM!
| NL | 2.2k Wp (ZW) | MHI SRC/SRK35ZS-W2 & ME MXZ-2F42+AP20+AP25 | MT E 5.12KWh V151+CT003 V114 | Home Assistant |
Verwijderd
1
| sudo -u pi mplayer -noconsolecontrols http://icecast.omroep.nl:80/3fm-bb-mp3 /dev/null |
1
| sudo -u pi pkill mplayer |
1
2
| 2015-03-31 21:25:30.092 Executing script: /home/pi/domoticz/scripts/stop.sh 2015-03-31 21:25:30.204 Error: Error executing script command (/home/pi/domoticz/scripts/stop.sh). returned: 256 |
Heb deze nu in huis, maar als ik de batterijen in de losse temp unit doe kan ik deze via devices vinden en "koppelen", maar de waarde in domoticz is veeeel TR hoog (nu 47 graden in domotica, en 23,7 op losse unit zelf) en word hierna niet meer bijgewerkt.
Its'nice 2be important, but it's more important 2be nice
Dan gaat ie terugThinkPadd schreef op maandag 11 mei 2015 @ 19:47:
Niks, dan werkt hij gewoon niet goed met de RFXCOM denk ik.
Its'nice 2be important, but it's more important 2be nice
Zo'n sluitplaat wil je niet gaan voeden vanuit een batterijtje lijkt me dus je kunt beter een zwakstroomkabeltje naar die poort leggen en het schakelcomponent ergens binnen. Dan hoef je ook hiervoor geen batterijgevoed component meer te hebbentrekker22 schreef op vrijdag 08 mei 2015 @ 21:03:
[...]
wat voor een z-wave device kan dit op batterijen aansturen? Nog geen enkele van gezien!
Dit topic is gesloten.
![]()
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq