MotoGP en WSBK topic

Pagina: 1 ... 76 77 Laatste
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Spannende laatste ronde in de Moto3. Niet voor de 1ste plek, want Rueda lag een paar straatlengtes voor. Wel voor de overige podiumplekken. Quiles deed het weer erg goed. Wat een talent!

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
De Moto2 race was minder spannnemd. Wel hield Barry Baltus lang kans op de overwinning, totdat Joe Roberts een gaatje wist te slaan.

Hoop dat Baltus binnenkort beloond wordt voor zijn harde werken. Staat ondertussen wel derde in het wereldkampioenschap!

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Het spannendste moment van de MotoGP race hebben we zojuist gehad. Marquez viel even van de timingsheets af.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Shadow_Agent
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 09:38

Shadow_Agent

Do { Ping } while ( LOL )

Toen MM de eerste plek overnam was het gelojk weer gedaan met alle spanning.

Alex M. die die arme Mir er af rijdt . Wederom crash voor Mir. Het houdt niet op, niet vanzelf

Do { Ping } while ( LOL )


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • mistahk1
  • Registratie: Juni 2016
  • Laatst online: 05:52

Brno 2025

Na 5 jaar keerde het spektakel weer terug op het mooie Brno in Tsjechië.
Het veld kende ook de terugkeer van regerend MotoGP én drama kampioen Jorge Martin, en daarnaast ook de ervaren rotten Pol Espargaro en Takaaki Nakagami.


Sprint Brno 2025
De sprintrace in Brno kende een explosieve start, met Bagnaia die vanaf pole uitstekend weg was. Ook Pedro Acosta kende een snelle start en zat er meteen bij. Alex Marquez had daarentegen een dramatische start en viel ver terug in het veld.

Desondanks de snelle start van Bagnaia, nam zijn teamgenoot in de eerste ronde de leiding over en begon het oude deuntje te spelen. Opvallend was de snelle opmars van Pol Espargaro, die zich vrij snel in de top 10 nestelde met de KTM van Viñales. Jorge Martin had voor zijn tweede sprint openingsronde in 2025 eveneens de smaak te pakken op de 7e plaats.

Ronde 2 bracht spektakel: Acosta ging voorbij Quartararo in bocht 1, terwijl achterin Augusto Fernandez speedwaystyle bocht 3 inging en Takaaki Nakagami uitnodigde voor een intieme kennismaking met de grindbak. Beide rijders konden hun weg niet vervolgen. Vooraan begon zich een bekend beeld af te tekenen: Met Marc Marquez op kop, gevolgd door Bagnaia, Acosta, Quartararo en een snel stijgende Bastianini.

Halverwege de sprint kreeg de wedstrijd ineens een onverwachte wending: Bagnaia zakte ‘bewust’ terug achter Acosta, maar verloor daarbij ook plaats aan Quartararo en Bastianini. Ondertussen had Marc Marquez had op dat moment al een voorsprong van 2,5 seconden en controleerde de race. Maar ook hij liet bewust het tempo zakken om Acosta ruimte te geven aan kop.

Na enkele ronden als een bloedzuiger aan de achterband van Acosta te hebben gezeten, besloot Marquez om de koppositie weer over te nemen. Daarachter reed Bastianini een ijzersterke race naar P3, terwijl Bezzecchi zijn opmars bekroonde met een knappe inhaalactie op Quartararo voor P4.

In de slotronde bleef Acosta dichtbij Marc Marquez hangen, maar een aanval kwam er niet. De #93 wist exact wat hij deed en hield zijn tempo hoog genoeg om geen fout te maken. Met zijn karakteristieke precisie en vastberadenheid pakte hij de overwinning in Brno, zijn zoveelste sprintzege van het seizoen.

Hoewel leuk dat de race voorin wat wisselingen kende kijk ik liever wedstrijden die echt gestreden worden, dan dat een technisch regelement wat toegepast moet worden. Desalniettemin opnieuw een dominante vertoning van Marc Marquez, met een verassende twist in de vorm van Acosta en Bastianini die het podium compleet maakten. De sprintraces blijven ondanks de dominantie van Marc, toch spannend en Brno was daarin geen uitzondering!


Resultaten sprint Brno 2025
RiderCZE - SPRPointsRemark
93 - Marc Marquez112
37 - Pedro Acosta29
23 - Enea Bastianini37
72 - Marco Bezzecchi46
20 - Fabio Quartararo55
25 - Raul Fernandez64
63 - Francesco Bagnaia73
5 - Johann Zarco82
44 - Pol Espargaro91
33 - Brad Binder100
1 - Jorge Martin110
43 - Jack Miller120
88 - Miguel Oliveira130
54 - Fermin Aldeguer140
10 - Luca Marini150
79 - Ai Ogura160
73 - Alex Marquez170
42 - Alex Rins180
36 - Joan Mir190
49 - Fabio Di GiannantonioDNF04 laps, crash
7 - Augusto FernandezDNF01 laps, crash
30 - Takaaki NakagamiDNF01 laps, crash
21 - Franco MorbidelliDNS0
35 - Somkiat ChantraDNS0
32 - Lorenzo SavadoriDNS0
12 - Maverick ViñalesDNS0



Race Brno 2025
Na een snelle start van het hele veld, gingen de coureurs in nagenoeg ongewijzigde volgorde de eerste paar bochten in. Bezzecchi had er zin in en de P4 van zaterdag smaakte naar meer. Dit zorgde ervoor dat de Italiaan tijdens de openingsronde op zondag snel aan Quartararo én Marc Marquez voorbij stoof en door een foutje van Bagnaia wijdt uiteindelijk aan kop ging.

Een lompe actie van Alex Marquez zorgde ervoor zijn race en die van Joan Mir na slechts 1 ronde al voorbij was op zondag. De eerste slachtoffers waren gevallen, maar daar bleef het niet bij.

Net als in de sprint zat Acosta er lekker bij en ging Bagnaia voorbij voor P3. De voormalig wereldkampioen leek opnieuw moeite te hebben het tempo bij te houden. Daarachter was Enea Bastianini aan een sterke opmars bezig. Bastianini nam P6 over van Raul Fernandez en zette Quartararo onder druk, die in de ronden daarna door zowel Bastianini als Fernandez werd gepasseerd.

Aan het eind van ronde 5 zag het er zo uit: Bezzecchi vooraan met Marc Marquez op z’n hielen, Acosta op 0.5 seconde en Bastianini op jacht naar Bagnaia voor P4. In de daaropvolgende ronden wist Bastianini Bagnaia in te halen, maar zijn opmars eindigde abrupt in met een zware crash in bocht 3. Daarmee verloor Red Bull KTM Tech3 een serieuze podiumkandidaat.

Vooraan zette Marc Marquez de aanval in en ging hij Bezzecchi voorbij. Acosta bleef dichtbij, terwijl Marquez vrij snel begon uit te lopen. Vanaf ronde 9 begon Marquez zich los te maken van de rest. Elke ronde trok hij het tempo verder op en liep hij uit naar een voorsprong van bijna twee seconden. Bezzecchi bleef tweede en Acosta comfortabel op de derde positie.

In de slotronden veranderde de top 5 niet meer. De aandacht ging uit naar Fermin Aldeguer, die in een sterke eindsprint zowel Jack Miller als Brad Binder wist te passeren en opklom tot P8. Daarachter wist Pol Espargaro zijn top 10 finish tijdens de sprint te herhalen met een P9.

Tegen het eind kwam Bagnaia gestaag dichterbij het achterwiel van Acosta, maar kwam net te kort om de derde plek over te nemen. Marc Marquez bewijst opnieuw dat hij de snelste is en waarschijnlijk ook blijft voor 2025. Bezzecchi hield lang stand en reed de RS-GP wederom knap naar het podium.

De zomer is heet, maar Marquez blijft ijskoud aan de top. Volgende halte: de Red Bull Ring in Oostenrijk!


Resultaten race Brno 2025
RiderCZE - RACEPointsRemark
93 - Marc Marquez125
72 - Marco Bezzecchi220
37 - Pedro Acosta316
63 - Francesco Bagnaia413
25 - Raul Fernandez511
20 - Fabio Quartararo610
1 - Jorge Martin79
33 - Brad Binder88
44 - Pol Espargaro97
43 - Jack Miller106
54 - Fermin Aldeguer115
10 - Luca Marini124
5 - Johann Zarco133
79 - Ai Ogura142
42 - Alex Rins151
49 - Fabio Di Giannantonio160
88 - Miguel Oliveira170
7 - Augusto Fernandez180
73 - Alex MarquezDNF01 laps, crash
23 - Enea BastianiniDNF06 laps, crash
36 - Joan MirDNF01 laps, crash
21 - Franco MorbidelliDNS0
12 - Maverick ViñalesDNS0
30 - Takaaki NakagamiDNS0
32 - Lorenzo SavadoriDNS0
35 - Somkiat ChantraDNS0



Kampioenschap 2025
RiderChampionship points
93 - Marc Marquez381
73 - Alex Marquez261
63 - Francesco Bagnaia213
72 - Marco Bezzecchi156
49 - Fabio Di Giannantonio142
21 - Franco Morbidelli139
37 - Pedro Acosta124
5 - Johann Zarco109
20 - Fabio Quartararo102
54 - Fermin Aldeguer97
12 - Maverick Viñales69
33 - Brad Binder68
25 - Raul Fernandez66
10 - Luca Marini52
43 - Jack Miller52
79 - Ai Ogura51
23 - Enea Bastianini49
42 - Alex Rins40
36 - Joan Mir32
30 - Takaaki Nakagami10
1 - Jorge Martin9
32 - Lorenzo Savadori8
44 - Pol Espargaro8
7 - Augusto Fernandez6
88 - Miguel Oliveira6
35 - Somkiat Chantra1
41 - Aleix Espargaro0

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
De MotoGP was weer een spannende optocht. Ook voor de andere races zat ik niet op het puntje van mijn stoel. Ik stel voor geen zomerstop maar te stoppen met dit seizoen, deel halve wereldkampioenschappen uit, sla 2026 over en begin in 2027 vol frisse moed en nieuwe motoren.

Maar nu zonder gekkigheid voordat ik weer wordt uitgemaakt voor die ouwe zeurpiet; waren er dan helemaal geen positieve dingen te melden.

Goede prestaties weer van Bezzecchi en de andere Aprilia rijders. Fernández ruim in de top 10 en Martin goede klasseringen na zo'n lange afwezigheid.

Ook KTM weer sterk met Acosta twee keer op het podium en Bastianini in de sprint.

In de Moto2 is Baltus bezig aan een ijzersterke reeks wedstrijden, binnenkort zijn eerste overwinning?

Laten we hopen dat er na de zomerstop meer spanning in de wedstrijden komt, met name de MotoGP.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Veijer had in de Moto3 jaren zelden goede starts als ik het me goed herinner. Maar door de klasse waarin hij reed kon die altijd wel weer naar voren vechten. Nu in de moto2 heeft die nog steeds slechte starts, alleen in de moto2 kom je er niet mee weg. Zijn pace was goed genoeg voor zeker een plek in de top 10. Als je echter 6 plekken terugvalt in de openingsronde van een Moto2 race kun je eigenlijk ook wel meteen de pits in rijden. Een topklassering zal er dan echt niet inzitten.

Zie ik dit goed? En zijn er manieren om de startsituaties goed te trainen? De Moto2 teams zullen wel geen goede sim machines hebben? Bestaan die überhaupt in de motorsport?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Waardoor de slechte starts van Collin komen weet ik niet, mogelijk toch te voorzichtig in de eerste ronde(n).
Ook Bo had hier last van in de Moto2 en in de SSP nog steeds.
Alonso kon vanaf P20 op de grid nog wel op P9 aan de finish komen dus mogelijk is het wel.
Aan het eind van een training zie ik ook geen proefstarts zoals de MotoGP wel doet.
Wat een Moto2 motor voor hulpmiddelen heeft voor de start weet ik niet maar zal wel launch control hebben.

Een start vanuit de pitlane is bij voorbaat al een kansloze onderneming zoals Moreira liet zien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

DasNieNix schreef op maandag 21 juli 2025 @ 13:21:
Waardoor de slechte starts van Collin komen weet ik niet, mogelijk toch te voorzichtig in de eerste ronde(n).
Ook Bo had hier last van in de Moto2 en in de SSP nog steeds.
Alonso kon vanaf P20 op de grid nog wel op P9 aan de finish komen dus mogelijk is het wel.
Aan het eind van een training zie ik ook geen proefstarts zoals de MotoGP wel doet.
Wat een Moto2 motor voor hulpmiddelen heeft voor de start weet ik niet maar zal wel launch control hebben.

Een start vanuit de pitlane is bij voorbaat al een kansloze onderneming zoals Moreira liet zien.
Dat gevoel heb ik ook, extra voorzichtig misschien. Zijn teammaat had wel de weg naar voren gevonden in die eerste ronde, startte toch achter Veijer.

Van den Goorbergh lijkt ook altijd wat mee te moeten maken waardoor ie naar achteren gaat en het tempo daarna ook niet meer heeft. Veijer kwam die laatste rondes nog wel sterk naar voren, beter banden management maar helaas geen punt.

Testing, one, two ...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Een heel goed begin van het weekend voor Bo met de pole position; nu zo doorgaan in de wedstrijden!

Voor MvdM helaas weer niet de resultaten in de trainigen waarop gehoopt; tot nu toe komt het er dit jaar nog niet uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

"Stability control" is nieuw dit weekend.
https://www.motogp.com/en...-arrives-in-motogp/756164

Einde van nare highsides? Krijg nog wel eens flashbacks van m'n eigen als ik er een zie. (In m'n herinnering ging ik even hard :D)

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

steveman schreef op zaterdag 16 augustus 2025 @ 12:47:
"Stability control" is nieuw dit weekend.
https://www.motogp.com/en...-arrives-in-motogp/756164

Einde van nare highsides? Krijg nog wel eens flashbacks van m'n eigen als ik er een zie. (In m'n herinnering ging ik even hard :D)
Zeker meteen defect op één van de Ducati's? 😬

Testing, one, two ...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

hardware-lover schreef op zaterdag 16 augustus 2025 @ 16:15:
[...]

Zeker meteen defect op één van de Ducati's? 😬
Arme Pecco... Maar wat op zijn fiets gebeurde is iets van mechanische aard denk ik. Las net dat door het geslinger de remklauwen terug de cilinder in bewogen, waardoor ie ook nog eens geen remkracht had.

Als ik het goed heb was dit vroeger ook een probleem, tot Brembo beweerde er iets op gevonden te hebben. Maar deze lange wobbels vallen buiten de specs van een wiel dat een keer slaat denk ik :+

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Veijer vertrekt morgen van P9. Zijn beste startpositie tot nu toe in de Moto2!

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Weinig veranderd na de zomerstop. De broertjes nog steeds op kop, Acosta weer op het podium en op een klein schuivertje in Q2 na domineerde MM weer alle sessies. Volgens de berichten was de achterband het probleem bij Pecco, ging enorm te keer die fiets. Hij is wel vol vertrouwen voor de race van morgen.

Inderdaad een prima kwalificatie van Collin en hopen dat hij dat morgen in een goed resultaat kan omzetten.

Opvallende weinig transfer nieuws tijdens de zomerstop. Petrucci naar BMW en Canet naar MarcVDS zijn voor zover ik weet de enige bevestigden.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

DasNieNix schreef op zaterdag 26 juli 2025 @ 10:40:
Een heel goed begin van het weekend voor Bo met de pole position; nu zo doorgaan in de wedstrijden!

Voor MvdM helaas weer niet de resultaten in de trainigen waarop gehoopt; tot nu toe komt het er dit jaar nog niet uit.
Geen BMW 2026 fabrieksrijder meer, MvdM moet opzoek naar een alternatief. Het contrast tussen Toprak en vdM kon bijna niet groter zijn dan het tot nu toe is geweest, dat zal 'm de kop hebben gekost 🥲

Testing, one, two ...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Zo Veijer begint ook lekker aan het weekend zeg! Hopelijk trekt hij deze lijn door heb wel eens zin om hem vaker in beeld te zien in plaats van zijn race met de graphics alleen in de gaten te houden. Ik heb met een zijdelings oog af en toe wat bekeken, maar wat ik zag van dit circuit is het me een raadsel hoe dit ooit goedgekeurd is voor MotoGP wedstrijden.

[ Voor 28% gewijzigd door Turralyon op 22-08-2025 16:23 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Er zijn meer coureurs die hier vraagtekens bij hebben; zowel uit het WSBK als MotoGP. Alles er om heen is prima geregeld maar de baan is erg krap voor met name de zwaarste categorieen.

Zeker weer een goed begin voor met name Collin. Nu ook weer de eerste 24 rijders binnen een seconde dus ook Zonta kan zich nog verbeteren.

Wat ik niet begrijp is dat LCR Honda voor het tweede weekend geen vervanger in hoeft te zetten. Ligt moeilijk met beschikbare rijders maar volgens de reglementen ben je verplicht na ik dacht 9 dagen een vervanger in te zetten. Ik weet niet hoe ze dit hebben opgelost.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alesandro_46
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 11:08
DasNieNix schreef op vrijdag 22 augustus 2025 @ 18:34:
Er zijn meer coureurs die hier vraagtekens bij hebben; zowel uit het WSBK als MotoGP. Alles er om heen is prima geregeld maar de baan is erg krap voor met name de zwaarste categorieen.

Zeker weer een goed begin voor met name Collin. Nu ook weer de eerste 24 rijders binnen een seconde dus ook Zonta kan zich nog verbeteren.

Wat ik niet begrijp is dat LCR Honda voor het tweede weekend geen vervanger in hoeft te zetten. Ligt moeilijk met beschikbare rijders maar volgens de reglementen ben je verplicht na ik dacht 9 dagen een vervanger in te zetten. Ik weet niet hoe ze dit hebben opgelost.
Reden van geen vervanger voor Chantra:
Aleix Espargaró zal komend weekend niet in actie komen tijdens de Hongaarse Grand Prix. De Spanjaard was door IDEMITSU Honda LCR bevestigd als vervanger van de geblesseerde Somkiat Chantra, maar een blessure na een fietsongeluk gooit roet in het eten.

Deze ruimte is bewust leeg gelaten


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Enorme goede kwalificatie voor de Nederlanders in de Moto2, dat geeft goede hoop voor de race.

Pecco daarentegen was enorm aan het worstelen in de kwalificatie. Na alweer een moeilijke vrijdag toch nog een prima kwalificatie voor Bezzecchi.

De sprint was na de iets te enthousiaste aktie van Quartararo in de eerste bocht eigenlijk al gewonnen partij voor MM.

Het krappe circuit waarover gesproken werd vond ik meevallen, maar ik zie het vanaf de bank en niet vanaf een zitje met bijna 300 pk eronder 😀

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Voor ons normale sterveling is ieder circuit te krap met 300 pk onder je kont :+

Ben benieuwd naar de Moto2 race morgen! Dicht Veijer betere kansen toe. Blijft toch wat koeler dan Van den Goorbergh tijdens races.

Van de MotoGP race verwacht ik weinig.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Ik verwacht eigenlijk niks. Beide worden meestal in de eerste ronde nog al rondgebokst. En vervolgens kun je niet meer inhalen hier.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Zonta being Zonta. Alonso is wel echt een groeibriljantje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

M'n pupillen werden even heel wijd toen Bastianini dwars over de baan gleed :X

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
steveman schreef op zondag 24 augustus 2025 @ 18:54:
M'n pupillen werden even heel wijd toen Bastianini dwars over de baan gleed :X
Dat was inderdaad geluk hebben dat niemand hem raakte. Ik zag ook beelden vanuit een andere hoek van de valpartij van Acosta in de kwalificatie; cameraman die bijna ging KTM koppen.

Het moet toch frustrerend zijn als je in de MotoGP op kop rijdt en weet dat MM achter je zit, alleen nog wachten wanneer die voorbij komt. Wel een leuk podium met drie verschillende merken. Prima race van Martin die ook steeds meer aan de Aprila went.

Geweldige prestatie van Collin en jammer van Zonta die nu de remproblemen zijn opgelost met gebrek aan topsnelheid te kampen kreeg en zijn start positie niet kon omzetten in een top notering. Wel weer een paar punten maar ik had op meer gehoopt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • thomason12
  • Registratie: Maart 2021
  • Laatst online: 31-08 17:12
Het was niet zo slecht. Maar ik vind het circuit nog steeds niet leuk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Niet slecht? Dat Enea Bastianini met 16 weesgegroetjes er goed vanaf gekomen is, is meer geluk dan wat anders geweest. Of die cameraman die goed weggekomen is nadat de motor van Acosta recht op hem af kwam?

Nee zo snel mogelijk van de kalender af en vervangen door Kyalami of Istanbul Park. Zeker dat laatse lijkt me een goed idee met de komst van Toprak.

Oh en Manu Gonzalez blijft in moto2 volgend jaar. Waar die dan in 2026 zijn titel niet zal kunnen verdedigen tegen Alonso. (en wensdenken zelfs 3de word omdat Veijer 2de zal zijn in het 2026 kampioenschap :P )

[ Voor 23% gewijzigd door Turralyon op 25-08-2025 09:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henri.
  • Registratie: April 2015
  • Niet online
Mooi dat na afloop Acosta nog even de cameraman een groet bracht

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

Zowaar een KTM Tech3 vrachtwaggel gespot onderweg, we waren bijna Frankrijk al uit. Eens kijken of we de race in een lokaal cafeetje kunnen kijken. Het zullen wel allemaal Marquez fans zijn weer, even onder Barcelona.

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • DeTjuk
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09:12
Zo dan Veijer zet hem netjes op de eerste rij neer. Vamos!

[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tylen
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:18

Tylen

Dutch ProClass 1000 #56 ⭐⭐⭐⭐⭐

DeTjuk schreef op zaterdag 6 september 2025 @ 17:27:
Zo dan Veijer zet hem netjes op de eerste rij neer. Vamos!
Kijken of hij deze stijgende lijn vast kan houden.

“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
DeTjuk schreef op zaterdag 6 september 2025 @ 17:27:
Zo dan Veijer zet hem netjes op de eerste rij neer. Vamos!
Dat kunnen we over Peco niet zeggen. Die kan beter dit seizoen even op sabbatical gaan. En volgend jaar terugkomen op de gp26 en hopen dat ze daar de 'foute afslag' in de ontwikkeling opgelost hebben.

Overigens vond ik de straf voor recidivist Morbidelli wel mager. Ja voor de fout staat normaalgesproken een long lap voor. Maar dit doet die altjjd. Als Franco achter je zit moet je maar hopen dat die je er niet vanaf kegelt.

Fermin - Bezecchi crash zag er wel naarig uit. Hoe Marco tussen de 2 fietsen inlag en vervolgens in het grind bleef liggen. Gelukkig uiteindelijk niets ernstigs. En klasse hoe de rookie zich verontschuldigde na afloop. Zou Morbidelli wat van kunnen leren. Ik vind het jammer dat ze zijn contract verlengd hebben bij VR46. Zal er wel mee te maken hebben dat de Moto2 talenten nog net wat te weinig tijd hebben gehad om zich al te laten zien (en er niks italiaans rondrijd)

Voor vanmiddag zal Marc vast ervoor zorgen dat die zijn matchpoint voor het WK veiligstelt. Alex zal hopelijk wel winnen. Ik hoop op Enea op 2 en Marc op 3. Maar dat zal wel niet gebeuren.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

Ik zag "It's Morbin' Time!" in een tjoeptjoep shorts langskomen bij het kegelfragment van gisteren. Zelden positief wanneer je naam wordt verwerkwoord.

Sympathiek van Alex dat ie het seizoen nog even "spannend" houdt trouwens :+

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Shadow_Agent
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 09:38

Shadow_Agent

Do { Ping } while ( LOL )

Voor de verandering weer eens gekeken, was weer "spannend" :Z

Volgende week, euhmm jaar, maar weer eens proberen. Wel props voor Pecco!

Do { Ping } while ( LOL )


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Ik geloof niet dat Bezzecchi en Morbidelli na afloop nog een biertje zijn gaan drinken; ook niet toen de tweede aanvaring als race incident werd aangemerkt.

De moedeloze blik en uitstraling van Pecco is alleszeggend, eerder had hij nog gemeld dat de oplossing gevonden was; daar was dit weekend echter weinig van te merken.

MM tegen broertje: ik doe het nog een paar rondjes voor en dan moet jij het zelf doen en er niet bij gaan liggen; aldus geschiedde.

Die nieuwe führer van Tech3 ziet er wel erg uit als een foute Duitser compleet met snor maar ik heb geen vooroordelen.

Beide Moto2 landgenoten weer in de punten; ik had iets meer verwacht van Collin maar geen risico genomen met ernstige banden slijtage.

In Magny-Cours wisselende resultaten van onze landgenoten; positief twee vijfde plaatsen van MvdM; een vijfde plaats voor Buis en een winst voor Veneman.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alesandro_46
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 11:08
DasNieNix schreef op zondag 7 september 2025 @ 19:35:
Ik geloof niet dat Bezzecchi en Morbidelli na afloop nog een biertje zijn gaan drinken; ook niet toen de tweede aanvaring als race incident werd aangemerkt.
Het tweede incident doel je op de race vandaag, ingaan bocht 1? Met zijn kegelacties de laatste tijd ben ik ook geen fan van hem, maar daar kon Morbidelli weinig aan doen m.i.. Of moet hij de volgende race maar met spiegels rond gaan rijden? :*)
De moedeloze blik en uitstraling van Pecco is alleszeggend, eerder had hij nog gemeld dat de oplossing gevonden was; daar was dit weekend echter weinig van te merken.
Eens. Toen ik dat bericht bericht las had ik een beetje Groundhog Day gevoel. Toch zonde.

Deze ruimte is bewust leeg gelaten


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DeTjuk
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09:12
DasNieNix schreef op zondag 7 september 2025 @ 19:35:
Die nieuwe führer van Tech3 ziet er wel erg uit als een foute Duitser compleet met snor maar ik heb geen vooroordelen.
Pas op hoor.

Afbeeldingslocatie: https://i.imgflip.com/334kfk.jpg

[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeTjuk
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09:12
En nog meer F1 interesse in de MotoGP (soort van clickbait). Lewis Hamilton heeft ook al wel interesse getoond (Gresini). Ik kan me uit het verleden nog herinneren dat Clarence Seedorf (mede?)eigenaar is geweest van een Moto3 team. Waarom is dit interessant voor ze? Afschrijfpost, oprechte interesse?

[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Max is gewoon pissig dat hij niet een keer op een MotoGP fiets mag rijden
Nou dan koop ik zelf wel een team....

Enerzijds is de interesse er omdat ze fan van de sport zijn (Hamilton b.v) maar zal ongetwijfeld ook andere redenen zijn.
Basketbal legende Michael Jordan is ook motorgek en had ook een eigen raceteam; was ook van plan aan het WK deel te nemen maar is niet gelukt en bleef beperkt tot America. Wel heeft hij een keer een MotoGP fiets gereden.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Ik denk ook omdat het financieel niet een supergroot risico is. Dorna geeft independent teams miljoenen aan "subsidies" om operationele kosten te dekken. In tegenstelling tot de F1 waar de pot gebasseerd is op prestaties. Dus een kloppende boekhouding is makkelijker te fixen als je weet dat er altijd een basisbedrag binnenkomt of je nu eerste of laatste rijd.

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Even had ik nog de hoop dat Pecco weer de weg naar boven had gevonden maar de sprint kan hij voortaan beter overslaan; scheelt weer een setje banden en wat liters benzine.

Mooie overwinning voor Bezzecchi op zijn thuiscircuit; weliswaar door 1 van de weinige fouten van MM die op deze manier het kampioenschap nog "spannend" houdt.

Slechter dan dit kon het weekend voor Collin niet beginnen en helaas geen goede startplaats voor hem. Ook Zonta pech in de kwalificatie; nu voor beiden hopen op een goede start en doorpakken in de eerste ronden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Alleen de starts is misschien wel voor allebei de zwakste eigenschap die ze hebben.

Ik word zo moe van die Guido? Commentator die altijd het regelement in zijn commentaar verwerkt. 10x per race over de track limits en long laps en op 2/3de van de wedstrijd zijn rode vlag opmerking die standaard komt.

Weet niet wat de reden is waarom Nigel Walraven geen commentaar meer geeft. Maar dit zou voor mij ook reden zijn om te zeggen ik ga er niet meer naast zitten.

[ Voor 69% gewijzigd door Turralyon op 14-09-2025 11:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

KTM is wat laat met de viering van Ketikoti...

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

DasNieNix schreef op zaterdag 13 september 2025 @ 19:11:
Even had ik nog de hoop dat Pecco weer de weg naar boven had gevonden maar de sprint kan hij voortaan beter overslaan; scheelt weer een setje banden en wat liters benzine.

Mooie overwinning voor Bezzecchi op zijn thuiscircuit; weliswaar door 1 van de weinige fouten van MM die op deze manier het kampioenschap nog "spannend" houdt.

Slechter dan dit kon het weekend voor Collin niet beginnen en helaas geen goede startplaats voor hem. Ook Zonta pech in de kwalificatie; nu voor beiden hopen op een goede start en doorpakken in de eerste ronden.
Ik heb het niet opgezocht, maar ik verwacht dat Colin iets mee heeft gemaakt waardoor hij, net voor Zonta aangekomen, op plek 17 dacht ik, ineens uit het positie overzicht verdween. Daar kwam ie pas tegen het einde van de race weer in tevoorschijn.

Een race om snel weer te vergeten voor hem (en Zonta). Barry 👌

Testing, one, two ...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Jammer van de fout van Bezzecchi, hij wist na zijn fout de druk op Marquez te houden. Dit was niet appeltje-eitje voor Marquez.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Donkere wolken voor Moto2 en Moto3 door de overname door Liberty Global. Waarom trapt iedereen iedere keer in loze beloftes van grote bedrijven bij overnames?

https://www.racesport.nl/...er-nieuwe-liberty-regels/
Voor Moto2- en Moto3-teams zijn de plannen ronduit zorgwekkend. Hun zichtbaarheid richting fans, sponsors en media neemt verder af, terwijl veel teams nu al moeite hebben de begroting rond te krijgen. Het vinden van sponsoren wordt zo nog lastiger. De trend dat financiële middelen van coureurs zwaarder wegen dan puur talent zal hierdoor verder toenemen.

Een radicale bezuinigingsoptie – het beperken van Moto2 en Moto3 tot enkel Europese races – lijkt voorlopig van tafel. Toch staat vast dat de rol van de twee lichtere categorieën structureel kleiner wordt tijdens GP-weekenden. Het beeld doet denken aan de Formule 1, waar alles draait om het hoofdprogramma en de supportklassen slechts bijzaak zijn.

Tijdens de overname werd nog verzekerd dat de komst van Liberty Media geen directe gevolgen zou hebben voor de structuur van het MotoGP-kampioenschap. Enkele maanden later blijkt dat deze belofte nauwelijks standhoudt. Of de veranderingen positief uitpakken, moet de toekomst uitwijzen. Zeker is wel dat het kampioenschap de komende jaren een deel van zijn vertrouwde karakter verliest.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
hardware-lover schreef op zondag 14 september 2025 @ 16:45:
[...]

Ik heb het niet opgezocht, maar ik verwacht dat Colin iets mee heeft gemaakt waardoor hij, net voor Zonta aangekomen, op plek 17 dacht ik, ineens uit het positie overzicht verdween. Daar kwam ie pas tegen het einde van de race weer in tevoorschijn.

Een race om snel weer te vergeten voor hem (en Zonta). Barry 👌
Dikke remfout waardoor hij in het grind terecht kwam en terugkwam op P28

https://www.racesport.nl/...out-we-houden-vertrouwen/

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Maikel64
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-10 16:05
Joris748 schreef op maandag 15 september 2025 @ 08:43:
Donkere wolken voor Moto2 en Moto3 door de overname door Liberty Global. Waarom trapt iedereen iedere keer in loze beloftes van grote bedrijven bij overnames?

https://www.racesport.nl/...er-nieuwe-liberty-regels/

[...]
Hmmm, we zijn al in dubio of we voortaan de zondag bij de TT willen overslaan. Dit soort berichten maken de keuze een stuk makkelijker.

Wat een sh*tshow als dit zo doorgaat.

Mijn speelgoed: Xbox Series X, Aprilia Tuono, Hyundai Kona Hybrid


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • skaaf
  • Registratie: December 2012
  • Nu online
Maikel64 schreef op maandag 15 september 2025 @ 11:17:
[...]


Hmmm, we zijn al in dubio of we voortaan de zondag bij de TT willen overslaan. Dit soort berichten maken de keuze een stuk makkelijker.

Wat een sh*tshow als dit zo doorgaat.
Ben het met je eens. De zondag is nu al vrij mager nu er geen warming up meer is voor moto2 &3. De meeste wedstrijd spanning zit in de moto3.
Een paar jaar geleden reden de rookies nog op assen, dat waren ook mooie wedstrijden. De Moto e was al minder en komend jaar komt de Harley cup langs. Dat heeft niets meer te maken met getalenteerde rijders of innovative motoren en is puur voor de pr.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alesandro_46
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 11:08
skaaf schreef op maandag 15 september 2025 @ 11:31:
[...]

Ben het met je eens. De zondag is nu al vrij mager nu er geen warming up meer is voor moto2 &3. De meeste wedstrijd spanning zit in de moto3.
Een paar jaar geleden reden de rookies nog op assen, dat waren ook mooie wedstrijden. De Moto e was al minder en komend jaar komt de Harley cup langs. Dat heeft niets meer te maken met getalenteerde rijders of innovative motoren en is puur voor de pr.
Het heet niet voor niks Harley-Davidson Bagger World Cup ;)
Maar eens, het weghalen naar de achtergrond duwen van Moto3 en 2 zal voor velen een aderlating zijn.

Ik vermoed dat de aanwas van nieuwe talenten hierdoor een stuk moeilijker gaat worden. Zeker ook met de "oude garde" die lang blijft hangen.

Edit in dikgedrukte tekst; thanks @Joris748 en @sig69, voor het wakker maken. Voordat ik mijn koffie op had vanmorgen heb ik op basis van het artikel de Moto3 en 2 al afgeschreven.
Met deze mogelijke ontwikkeling zal het ook wel op een extra kanaal van de aanbieder komen (net als Formule 2) waardoor het voor velen een extra uitdaging wordt om te volgen. We gaan het zien, eerst nog maar even genieten van dit seizoen.

[ Voor 22% gewijzigd door alesandro_46 op 15-09-2025 23:09 ]

Deze ruimte is bewust leeg gelaten


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
alesandro_46 schreef op maandag 15 september 2025 @ 11:54:
[...]

Het heet niet voor niks Harley-Davidson Bagger World Cup ;)
Maar eens, het weghalen van Moto3 en 2 zal voor velen een aderlating zijn.

Ik vermoed dat de aanwas van nieuwe talenten hierdoor een stuk moeilijker gaat worden. Zeker ook met de "oude garde" die lang blijft hangen.
Moto2 en Moto3 zijn nog niet weggehaald hé, maar ze verdwijnen wel langzaam naar de achtergrond.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Shadow_Agent
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 09:38

Shadow_Agent

Do { Ping } while ( LOL )

Terwijl de moto3 met afstand qua vermaak de boeienste klasse is.

Zou echt kut zijn als Moto3 verdwijnt

Do { Ping } while ( LOL )


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

Baggers echt? Doe dan liever super hooligans. Dat zijn ten minste motoren...

Jammer trouwens dat de yammie V4 nog niet echt lijkt te zijn wat ze gehoopt hadden. Ben benieuwd of dat nog wat wordt voor de overgang naar 850cc.

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sig69
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
alesandro_46 schreef op maandag 15 september 2025 @ 11:54:
[...]

Het heet niet voor niks Harley-Davidson Bagger World Cup ;)
Maar eens, het weghalen van Moto3 en 2 zal voor velen een aderlating zijn.

Ik vermoed dat de aanwas van nieuwe talenten hierdoor een stuk moeilijker gaat worden. Zeker ook met de "oude garde" die lang blijft hangen.
Waar haal je vandaan dat de Moto2 en Moto3 weg gaan?

Roomba E5 te koop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • alesandro_46
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 11:08
sig69 schreef op maandag 15 september 2025 @ 21:35:
[...]

Waar haal je vandaan dat de Moto2 en Moto3 weg gaan?
Artikel verkeerd gelezen/geïnterpreteerd, ik heb mijn vorige bericht aangepast (y)

Deze ruimte is bewust leeg gelaten


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
En dan te bedenken dat er tijdens mijn eerste TT nog 5 klassen waren: 80 cc, 125 cc, 250 cc, 500 cc en de zijspannen.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Weer even wennen met de tijden nu de MotoGP in het verre oosten is. Veel valpartijen, meeste onschuldige schuivers zonder lichamelijke gevolgen. Geen 1-2 voor de broertjes, Alex zelfs niet direct door naar Q2. Pecco kan eindelijk remmen zoals hij wil en er is in ieder geval een hele vooruitgang vergeleken met de vorige race. Zou hij eindelijk uit het dal komen?

Een goed begin voor de Nederlanders zowel in Moto2 als in WSBK/SSP.

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
1 zwaluw maakt nog geen zomer. Maar een pole voor Bagnaia!

  • Tylen
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:18

Tylen

Dutch ProClass 1000 #56 ⭐⭐⭐⭐⭐

Heel netjes van Peco. Eindelijk weer eens.

“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”


  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Dit is inderdaad Pecco 2.0, ik weet niet wat ze gedaan hebben maar het heeft wel geholpen. Na de pole position een overtuigende zege in de sprint race, jammer dat er na dit weekend nog maar 5 races zijn.

Wie mij ook positief verraste was Joan Mir na een 2e tijd in de kwalificatie en 4e plaats in de sprint.

Martin weer in de ziekenboeg na zijn al te enthousiaste start; het zit hem niet mee dit seizoen. Extra lullig dat hij ook zijn teamgenoot eraf kegelde.

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

MartinMartinMartin, jonge!

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Beginnersfout van Martin

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

Huh, MM kampioen? Dat zag ik even niet aankomen... :+

Vond de levensduur van Pecco's blok nog het spannendst!

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Geweldig om te zien de ontlading en emoties bij MM, de terechte kampioen van 2025.

Rijdt Pecco een perfect weekend gaat alle aandacht naar zijn teammaat. Gelukkig bleef de Duc het volhouden ondanks de verontrustende rooksignalen.

En weer een prima race met de 3e plaats van Joan Mir.

Korte race voor Zonta maar weer een top10 finish voor Collin. Dit keer niet de meest spannende wedstrijd met veel onderlinge verschillen.

Rob van Gameren weer met bril; doet me altijd denken aan Adje. Voor de jongeren: Adje was lang geleden in de shows van Paul de Leeuw.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Verdiende wereldkampioen. Wat een overmacht! En ik vond het vieren van zijn kampioenschap heel spontaan. Heeft zijn maniertjes wel achter zich gelaten.

Blij dat we niet zo’n stom toneelstukje als van Martin hebben gekregen.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Laguna
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 24-10 10:33

Laguna

Connaisseur

Knappe prestatie van Marc Marquez.

Het zou Valentino Rossi sieren om deze prestatie van Marquez te erkennen, hem publiekelijk te feliciteren en daarmee een verzoenend gebaar te maken na die bewuste jaren van rivaliteit, zodat de strijdbijl eindelijk begraven kan worden.

Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Tylen
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:18

Tylen

Dutch ProClass 1000 #56 ⭐⭐⭐⭐⭐

Laguna schreef op maandag 29 september 2025 @ 00:21:
Knappe prestatie van Marc Marquez.

Het zou Valentino Rossi sieren om deze prestatie van Marquez te erkennen, hem publiekelijk te feliciteren en daarmee een verzoenend gebaar te maken na die bewuste jaren van rivaliteit, zodat de strijdbijl eindelijk begraven kan worden.
Stoner en Rossi zie je ook samen steeds meer. Maar ik denk dat Rossi hier te koppig voor is. Jammer, was idd een mooi opening nu.

“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Tijdens de Misano testen heeft Stoner flink wat rondgelopen in de box en samen met Bagnaia gesproken. Hoeveel zou dit geholpen hebben? Of is het toch meer dat hij nog meer '24 onderdelen op zijn machine geschroeft heeft gekregen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Tylen schreef op maandag 29 september 2025 @ 08:13:
[...]


Stoner en Rossi zie je ook samen steeds meer. Maar ik denk dat Rossi hier te koppig voor is. Jammer, was idd een mooi opening nu.
Denk dat er eerst achter te schermen wat werk te verrichten is. Zoals dat marquez zijn dubieuze rol in de titelstrijd van 2010 2015 erkend.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maikel64
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-10 16:05
Joris748 schreef op maandag 29 september 2025 @ 09:55:
[...]

Denk dat er eerst achter te schermen wat werk te verrichten is. Zoals dat marquez zijn dubieuze rol in de titelstrijd van 2010 erkend.
Moeten we nu zelfs al terug naar zijn Moto3 tijd in 2010? Als je 2015 bedoeld, dan heeft Marc Marquez daar al e.e.a. over gezegd en aangegeven het spel te hebben meegespeeld om het Rossi zo moeilijk mogelijk te maken in de 2e helft van dat seizoen.

Mijn speelgoed: Xbox Series X, Aprilia Tuono, Hyundai Kona Hybrid


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Maikel64 schreef op maandag 29 september 2025 @ 12:10:
[...]


Moeten we nu zelfs al terug naar zijn Moto3 tijd in 2010? Als je 2015 bedoeld, dan heeft Marc Marquez daar al e.e.a. over gezegd en aangegeven het spel te hebben meegespeeld om het Rossi zo moeilijk mogelijk te maken in de 2e helft van dat seizoen.
My bad, 2015 natuurlijk

Heb je een bron over wat hij erover gezegd heeft? Zover ik weet vindt Marquez nog steeds dat hij niets verkeerd heeft gedaan, laat staan dat hij excuses heeft aangeboden.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maikel64
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-10 16:05
Joris748 schreef op maandag 29 september 2025 @ 12:35:
[...]

My bad, 2015 natuurlijk

Heb je een bron over wat hij erover gezegd heeft? Zover ik weet vindt Marquez nog steeds dat hij niets verkeerd heeft gedaan, laat staan dat hij excuses heeft aangeboden.
Als ik het goed herinner zit er een gedeelte in zijn documentaire waar het over 2015 gaat.

Hier zegt Marquez dat hij vond dat Rossi hem vals beschuldigde van spelletjes op de baan, maar het in eerste instantie liet gaan (al liet hij het overduidelijk niet gaan).

En toen Rossi op donderdag (in Maleisië volgens mij) riep dat Marquez smerig bezig is en zich inmengde in het kampioenschap en alles, kreeg Marquez zoveel stront over zich heen op social media wat hem mentaal een schop gaf. Daarop ging Marquez er in mee, begon echt smerig te spelen en we weten allemaal de afloop hiervan.

Mijn speelgoed: Xbox Series X, Aprilia Tuono, Hyundai Kona Hybrid


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Ik was nooit een groot fan van Marquez, maar waar zou Marquez uberhaupt excuses moeten aanbieden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Turralyon schreef op maandag 29 september 2025 @ 14:40:
Ik was nooit een groot fan van Marquez, maar waar zou Marquez uberhaupt excuses moeten aanbieden?
Waarom zou een Rossi er zand over moeten gooien?

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Laat ik het anders vragen, wat heeft Marquez gedaan dat onreglementair (bevonden) is en daar dan zijn excuses voor moet aanbieden?
Dat hele jaar 2015 is zo'n smet op de MotoGP historie. Nu 10 jaar na dato is het ook wel eens tijd voor iedereen om er zand over te gooien en de situatie te accepteren en verder te gaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Turralyon schreef op maandag 29 september 2025 @ 15:01:
Laat ik het anders vragen, wat heeft Marquez gedaan dat onreglementair (bevonden) is en daar dan zijn excuses voor moet aanbieden?
Dat hele jaar 2015 is zo'n smet op de MotoGP historie. Nu 10 jaar na dato is het ook wel eens tijd voor iedereen om er zand over te gooien en de situatie te accepteren en verder te gaan.
Nee, er was niks onreglementair. Hij is dan ook niet gestraft door de wedstrijdleiding. Maar vriend en vijand zijn het er over eens dat Marquez ook niet vrijuit ging met zijn gedrag. Marquez wilde Rossi opzettelijk dwarsbomen met blockpasses en door hem op te houden.

En daarom zeg ik dat er eerst achter de schermen wat voorwerk gedaan moet worden. Als Marquez uitspreekt dat hij toen te ver is gegaan, dan ligt de bal bij Rossi.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tylen
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 09:18

Tylen

Dutch ProClass 1000 #56 ⭐⭐⭐⭐⭐

Joris748 schreef op maandag 29 september 2025 @ 15:08:
[...]

Nee, er was niks onreglementair. Hij is dan ook niet gestraft door de wedstrijdleiding. Maar vriend en vijand zijn het er over eens dat Marquez ook niet vrijuit ging met zijn gedrag. Marquez wilde Rossi opzettelijk dwarsbomen met blockpasses en door hem op te houden.

En daarom zeg ik dat er eerst achter de schermen wat voorwerk gedaan moet worden. Als Marquez uitspreekt dat hij toen te ver is gegaan, dan ligt de bal bij Rossi.
Maar hij is niet te ver gegaan ;) Rossi had gewoon meer gas moeten geven zodat Marc niet in de buurt kon komen ;)

“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Wat ze bij Ducati gedaan hebben weet ik niet maar het begin is niet best. Misschien nog niet helemaal bijgekomen van het feest van vorig weekend. Pecco weer terug naar af en zelfs MM niet rechtstreeks door naar Q2. Kan nog een verrassend weekend worden.

Wel een goed begin voor neerlands hoop in de Moto2 met voor allebei rechtstreekse plaatsing voor Q2.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Al is Aldeguer nog zo snel Bezzecchi achterhaalt hem wel. Na de start zag ik het somber in voor Bezzecchi maar wat een mooie race maakte hij er van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Deze winter moeten die nederlanders echt alleen maar starts trainen. Wat een hopeloos gedoe weer net

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Beroerde start van Bezzecchi. Vervolgens samen met Marquez er heel hard af, nadat Bezzecchi hem aantikt.

[ Voor 4% gewijzigd door Joris748 op 05-10-2025 09:07 ]

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Holk
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 24-10 16:57
Joris748 schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 09:05:
Beroerde start van Bezzecchi. Vervolgens samen met Marquez er heel hard af, nadat Bezzecchi hem aantikt.
Marquez heeft z’n schouder gebroken door die actie.. Kampioenschap binnen, op naar 2026

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Wat een wedstrijd. Aldeguer zit als enige op een MotoGP-fiets. De rest is bezig met een Moto2-wedstrijd! Veel wisselingen.

En Marquez heeft vermoedelijk een breuk in zijn schouder rechter sleutelbeen.

[ Voor 6% gewijzigd door Joris748 op 05-10-2025 09:50 ]

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Holk
  • Registratie: Februari 2013
  • Laatst online: 24-10 16:57
Keek net de hoogtepunten van Moto3 terug, Munoz werd er af gekegeld en voor de zakke magen is dat niet iets om in de herhaling terug te kijken…

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Wat een nare crash met MM en Bezzecchi; weer de rechterkant van MM geblesseerd; hopen dat het niet ernstig is. Aldeguer was gisteren al snel maar gaf nu iedereen het nakijken; wat een voorsprong!
Chantra heeft in 1 wedstrijd zijn puntentotaal verdubbeld...

De start is inderdaad het probleem bij de nederlanders; Collin weliswaar weer een top 10 notering maar dit was vooral te danken aan de valpartijen voor hem. Diskwalificatie van Gonzalez wegens te oude software (??) scheelde ook nog een plek.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

DasNieNix schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 12:46:
Wat een nare crash met MM en Bezzecchi; weer de rechterkant van MM geblesseerd; hopen dat het niet ernstig is. Aldeguer was gisteren al snel maar gaf nu iedereen het nakijken; wat een voorsprong!
Chantra heeft in 1 wedstrijd zijn puntentotaal verdubbeld...

De start is inderdaad het probleem bij de nederlanders; Collin weliswaar weer een top 10 notering maar dit was vooral te danken aan de valpartijen voor hem. Diskwalificatie van Gonzalez wegens te oude software (??) scheelde ook nog een plek.
Ja, die start van Veijer is vaak niet sterk. Nu meer dan alleen een hupje. Vorige race was ie gewoon te laat met zijn startreactie. Maar hij is er in ieder geval niet afgevallen en zijn race pace is vaak ook dik in orde. Leerjaar zullen we maar denken 😉

Leuke GP race, achter de nummer 1.

Testing, one, two ...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • steveman
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 11:13

steveman

Comfortabel ten onder

Auw auw auw, popte ie nou weer zelf z'n schouder terug in de kom :X

Lees ook net dat de vele vorige kwetsuren aan z'n schouder het nu lastig maken om vast te stellen wat er nu precies aan mankeert.

Dat achterwiel van Rins trouwens...



Zo balanceer ik ze doorgaans niet :+

[ Voor 30% gewijzigd door steveman op 05-10-2025 15:53 ]

"Take the risk of thinking for yourself. Much more happiness, truth, beauty, and wisdom will come to you that way." -Christopher Hitchens | In memoriam? 🏁 ipv kruis!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maikel64
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-10 16:05
Holk schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 12:24:
Keek net de hoogtepunten van Moto3 terug, Munoz werd er af gekegeld en voor de zakke magen is dat niet iets om in de herhaling terug te kijken…
En dan toch even kijken he :F :r

Dat zag er erg slecht uit.

Mijn speelgoed: Xbox Series X, Aprilia Tuono, Hyundai Kona Hybrid


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
En de leider in het Wk, Manuel Gonzalez, gediskwalificeerd omdat hij een oudere versie van de ECU software gebruikte. Ook al was het volgens het team maar 1 parameter, snap ik het wel dat Dorna dit heel arbitrair opneemt. Want wanneer wel voordeel en wanneer niet?

https://www.racesport.nl/...kleint-achterstand-in-wk/

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Turralyon
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 23-10 23:26
Maar hierdoor heeft Zonta wel een wk-puntje en schuift Collin door naar 8. En belangrijker een nog spannendere WK-strijd

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

Geen Bo meer in het vervolg van het WorldSSP 2025 kampioenschap. Zijn optreden in de klasse werd met iedere race steeds minder, terwijl het bij aanvang zo goed ging 🤷‍♂️

Dus over en uit voor nu.

Testing, one, two ...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Was een leuke MotoGP sprint, vooral de strijd om de derde plaats. Bezzecchi had volgens mij een aanvlieging met een meeuw of zo wat de reden was dat hij wijd ging. Er zat nog een restant vogel tussen zijn voorvleugel. Daarna had hij zijn merkgenoot Fernández weer snel ingehaald en won overtuigend. Morgen voorzie ik ook nog wel een goed resultaat ondanks de twee longlap penalties die hij moet nemen.

In het WSBK blijft Bulega strijden tot het laatst om nog kans te maken op de titel maar ik denk dat Toprak hiermee aan de haal gaat. Een spannend laatste weekend.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
En die arme Bagnaia, weer een dikke zero. Durf wel te zeggen dat de dominantie van Ducati voorbij is. Marquez wist de problemen redelijk te camoufleren.

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
De aanvlieging van Bezzecchi met de meeuw vond al in de opwarmronde plaats, gelukkig geen schade of hinder door ondervonden. Dat hij wijd ging was een foutje en had hier niets mee te maken. Meeuwen hebben hier wel vaker voor aanvliegingen gezorgd.

Ik weet echt niet wat het met Bagnaia is, je zou bijna gaan denken aan sabotage maar laten we daar maar niet van uitgaan.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • hardware-lover
  • Registratie: Augustus 2005
  • Niet online

hardware-lover

verder kijken dan ......

DasNieNix schreef op zaterdag 18 oktober 2025 @ 13:23:
[knip]
In het WSBK blijft Bulega strijden tot het laatst om nog kans te maken op de titel maar ik denk dat Toprak hiermee aan de haal gaat. Een spannend laatste weekend.
Wordt morgen in de Superpole race al geregeld door Toprak 👍

Bulega zal wel alle 3 de races binnen harken. Het verschil is veel te groot met de rest.

Edit: of je rijdt gewoon je tegenstander uit de race 🤷‍♂️

Edit 2: allemaal nog goed gekomen 👌

[ Voor 10% gewijzigd door hardware-lover op 19-10-2025 16:51 ]

Testing, one, two ...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DasNieNix
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 24-10 22:10
Werd toch nog spannend voor Toprak na zijn crash in de superpole maar uiteindelijk toch de titel binnengehaald. Een mooi afscheid van het WSBK en ik ben heel benieuwd naar zijn MotoGP carrière. Mogelijk dat Bulega dit jaar nog invalt voor MM als zijn herstel langer duurt dan verwacht.

Een heel goed weekend voor Aprilia met zowel in de sprint als de race een overwinning en twee rijders op het podium. Ik had nog de hoop op een overwinning voor Bezzecchi met twee long laps maar een verdiende overwinning voor Fernández.

Na een goede start voor Zonta helaas weer geen punten. Collin weer een goede race en in de punten. Mooie strijd om de plaatsen na Agius. Titelstrijd is ook nog geheel open en het kan nog alle kanten op in de laatste races.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joris748
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 08:20
Drie hele mooie wedstrijden gezien. Zowel Moto3, Moto2 als MotoGP!

Philip Island is een circuit voor jongens en meisjes met ballen van staal. Hoe Baltus in de laatste ronde Gonzalez buitenom inhaalde voor plek 6 (na teruggevallen te zijn naar een 23e plek).

[ Voor 3% gewijzigd door Joris748 op 19-10-2025 19:58 ]

The choice is simple – do you do it in this life, or the next? In case of the former, why wait?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maikel64
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 24-10 16:05
DasNieNix schreef op zaterdag 18 oktober 2025 @ 16:18:
De aanvlieging van Bezzecchi met de meeuw vond al in de opwarmronde plaats, gelukkig geen schade of hinder door ondervonden. Dat hij wijd ging was een foutje en had hier niets mee te maken. Meeuwen hebben hier wel vaker voor aanvliegingen gezorgd.

Ik weet echt niet wat het met Bagnaia is, je zou bijna gaan denken aan sabotage maar laten we daar maar niet van uitgaan.
En waarom zou je daar aan gaan denken? De meeste rijders op een GP25 hebben het moeilijk dit jaar. Dat 1 persoon er wereldkampioen mee is geworden zegt in mijn ogen niets de motor, maar vooral over de berijder daarvan.

Wat ik totaal niet kan begrijpen is waarom Bagnaia zo oppermachtig was in Japan om vervolgens weer helemaal nergens meer te zijn in de races daarna. Je zou denken dat ze in Japan iets geprobeerd hebben wat ze mee kunnen nemen naar opvolgende weekenden (als dit volgens de regels is toegestaan :o ).

Mijn speelgoed: Xbox Series X, Aprilia Tuono, Hyundai Kona Hybrid


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sambalbaj
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Michael van der Mark vaste testrijder BMW voor 2026.
Reedt als enige in de Jerez test.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willem30
  • Registratie: November 2015
  • Laatst online: 24-10 16:37
Einde seizoen voor Marc: https://www.racesport.nl/...alencia-vanwege-blessure/

Marc Márquez komt dit seizoen niet meer in actie. De Ducati Lenovo Team onderging deze week een nieuwe medische controle in het Ruber International Hospital in Madrid, waar artsen Raúl Barco, Samuel Antuña en Ignacio Roger bevestigden dat zijn herstel nog te pril is om te racen. De 2025 MotoGP wereldkampioen mist hierdoor na Phillip Island en Sepang ook de laatste twee Grand Prix weekenden in Portimão en Valencia en de eerste wintertest in voorbereiding op het komende seizoen.
Pagina: 1 ... 76 77 Laatste