jopoh schreef op woensdag 28 oktober 2020 @ 21:15:
[...]
alle bestande
telfort klanten worden alleen administratie technisch omgezet na de kpnbase.
config gedeelte en modem software blijft zoals het is
telfort klant houd de
telfort software in het modem bij een v10 is het 1xx.9 in modem
kpn klanten hebben bij een v10 3.8v3 in het modem zitten.
als bestaande
telfort klanten het abonnement wijzingen na kpn toe dan dient het modem wel kpn software te gaan draaien anders werkt het niet.
ik heb de experiabox v8. het modem is de afgelopen jaren niet gereset. en geeft per toeval een storing in de week van
telfort wordt kpn. ? en werkt met een reset weer naar behoren. wat was de oorzaak ?
1 het modem draait nog steeds op
Telfort software. dus die optie valt af.
2 de andere optie is puur toeval. (geloof ik ook niks van)
3de optie is dat de firmware te oud was. en dat deze niet meer ondersteunt werdt.
waarschijnlijk hebben ze de oudere versies uitgeschakelt. en valt dat net samen in deze overgangs weken.
het testen van modem bij kpn inclusief wifi manger is gewoon veel tijd en werk. eigenlijk was het de bedoeling om hem dmv de testen hem te vervangen. want het modem leek gewoon op.
maar wat was er dus aan de handt: de firmware liep achter/was niet goed geladen.
en de kpn site lag er dus uit van de week. en daarvoor ben ik dus 60 minuten aan het bellen geweest.
een beetje kpner had het zo kunnen zien. maar ja wat doen ze als eerste de boel resetten.
en daarmee wis je ook alle sporen op welke het probleem kunnen aanduiden. (handig)
eigenlijk was het de de kpn medewerker van de klachten afdeling welke kwam met het software verhaal.
en ik vondt het nogal geloofwaardig klinken zeker incombinatie met de overgang. maar de frimware liep dus een jaartje of 2 achter, en daarvoor is de ondersteuning natuurlijk de afgelopen dagen stil gelegdt.
ze hebben alleen de recente frimware overgenomen. want ja wie zit er nog op die oude meuk ? ik.
en nog een paar anderen. maar de rest heb allemaal wel de recente versie. (en ik nu dus ook)
offtopic (ik heb in het verleden ook welleens de verbinding verbroken en nogmaals gebeldt soms krijg je dan wel een deskundiger iemandt. maar goed kpn ranten. kan volgens mij iedereen over mee praten.

)
[
Voor 52% gewijzigd door
miciel op 29-10-2020 03:31
]