Jazeker, maar ik meende ook dat die op netflix stond, kennelijk dus niet. Ik heb twin peaks nooit zo begrepen, ook al was hij de originele op tv toen ik net op kamers ging wonen, ik keek eigenlijk alleen maar de x-files toendertijd.
Ik zal dit weekeinde eens verder zien wat erop staat, ik zag in iedergeval wel een docu over het rijksmuseum en die lijkt mij erg interessant, eerst maar eens dat aanbod van docu's bekijken en ondertussen kijk ik op netflix mindhunter. Ik vind het alleen tot nu toe een wat vage serie, ik begrijp in iedergeval niet echt welke kant het nu opgaat, de 1e aflevering begint heel anders dan dat hij eindigt, maar mijn vrouw kent alle jaren 70 en 80 serial killers e.d. en de serie speelt zich af in 1977 en ik vermaak me er goed bij, je moet alleen niet te moe zijn, de dialogen zijn nogal lastig te volgen met een half oog open zeg maar. Het is niet een simpele case of the week serie waarbij je zonder geluid en zonder ondertitels het allemaal nog kan volgen.
En helaas is Jack Whitehall hier er bijna doorheen, echt flink van genoten, kwam hem hier als tip tegen. Echt op bepaalde momenten bijna gestikt van het lachen, maar ik vond a stranger abroad iets beter in elkaar zitten, humor is wel vergelijkbaar en echt goed.
[
Voor 59% gewijzigd door
Verwijderd op 19-10-2017 23:26
]