eclipce schreef op maandag 03 december 2012 @ 15:23:
Ik heb nu ook ongeveer 2 weken een htc 8x. Wp8 werkt erg snel en soepel.
Er zitten alleen een paar heel vervelende bugs in.
De accuduur is zwaar belabberd. Ik las hier ook al dat sommige er 2 dagen mee kunnen, maar ik net een halve dag. Enig idee waar dat van kunnen komen? Misschien van whatsapp? Ik heb mijn email al ingesteld dat die om het uur nieuwe mail checkt.
De accuduur was 2 weken geleden ongeveer gelijk aan de gebruikte accu van mijn 2 jaar oude HTC Desire Z, kortom voor mij acceptabel voor een nieuwe accu. Ik haal vandaag wederom een nieuw record:
Resterend: 40%
Geschatte resterende tijd: 1 dag en 3 uur
Tijd sinds laatste keer opladen: 20 uur
Ik gebruik de telefoon, ligt niet in een hoekje te slapen
Pushmail kan beter voor je accuduur zijn dan mail ophalen op vaste intervallen, dat is afhankelijk van de hoeveelheid mails die je binnenkrijgt. Ik vermoed niet dat dat het probleem bij je is, ik heb 3 pushmail accounts met een enorm verkeer aan in- en uitgaande mails.
Whatsapp zal bij jou niet de oorzaak van de accuduur zijn, bij mij is het namelijk geen probleem.
Tja, moeilijk te bepalen waardoor je accue snel leegtrekt:
- wat doe je met je telefoon
- welke apps/games gebruik je
- game je vaak
- wat draait in de achtergrond
- hoevaak updaten bepaalde apps
- etc...