Rebbelx schreef op maandag 17 september 2012 @ 15:30:
[...]
Eerlijk gezegd vraag ik mij af wat mensen nu echt aanzet om deze iPhone 5 te kopen terwijl ze al in het bezig zijn van een 4/4S. Je zet deze gsm op en hij kan exact hetzelfde dan de 4 of de 4S. Buiten 1 rij iconen meer zie ik niet echt wat de toegevoegde waarde van dat toestel nu infeite is ?! Bedoel je koopt het ding, zet het op en dan ??? Het besturingssysteem ziet er hetzelfde uit, het toestel doet geen reet meer tov van de 4 serie. Ik zou echt eens naast iemand willen staan die van een 4/4S overschakeld naar een 5 en daaraan eens willen vragen:"Toon nu eens wat je meer kan met dit ding?"
Je stelt de verkeerde vraag en die verkeerde vraag had je jaren geleden net zo goed kunnen bestellen.
"Wat kan je meer met een 3GS dan een 3G? Precies hetzelfde maar dan sneller!"
"Wat kan je meer met een 4 dan een 3GS? Precies hetzelfde maar dan scherper scherm!"
Newsflash: het gaat niet om functionaliteit. Een telefoon gebruik je voor bellen, Whatsappen, Facebook/Twitter, muziek en hier en daar een appje. Dat kan al jaren, dat kon met de HTC Hero, dat kon met de iPhone 3GS.
Ik heb een iPhone 4 en ga waarschijnlijk overstappen. Wat ik 'meer kan'? Niks, maar dat boeit me niks, ik hoef niks 'meer' te kunnen. Wat ik
beter kan? De telefoon is veel sneller waardoor hij finer is in gebruik, ik heb meer overzicht vanwege het grotere scherm, de behuizing voelt luxueuzer aan dankzij het aluminium, de batterij gaat weer wat langer mee en de camera is een stuk beter dan die van de iPhone 4.
Allemaal dingen die mijn dagelijkse gebruik (bellen, Whatsapp, Facebook, Twitter, internet) significant verbeteren.
Het gaat niet om 'meer kunnen', het gaat om beter, fijner, makkelijker, mooier.