Hetzij ik heb mijn vermogen om begrijpend Engels te kunnen lezen op slag verloren, of jij begrijpt niet zo goed wat er staat.bram1984 schreef op vrijdag 21 september 2012 @ 17:06:
[...]Dan heb je het stuk niet gelezen. Er staan keiharde argumenten in om het niet te doen.
Zoals ik het lees is NFC een technologie welke door (enkele) reeds bestaande krediet-instituten (cc-maatschappijen, banken, ondernemingen) als algemeen betaalmiddel in de markt probeert te worden gezet.
Het door Apple aangehaalde 'voordeel' dat klanten niet meer in de rij hoeven te staan voor de kassa om te betalen is natuurlijk aperte onzin. De betaling is slechts één van de handelingen die bij de kassa gebeuren. En met gebruik van het algemene NFC duurt deze handeling waarschijnlijk nog maar een seconde of 1 à 1,5, dus dat kan ik nou niet bepaald een overtuigend argument noemen.
In werkelijkheid is natuurlijk Apple's enige, zij het hidden, argument dat ze geen enkele vinger in de NFC-markt hebben, en dat ze bij een succes van iWallet de middenstand in hun zak hebben en de bestaande krediet-maatschappijen hun hielen kunnen laten zien.
If buying doesn’t mean ownership Then pirating isn’t stealing / iRacing Profiel