Ik probeer OpenELEC op mijn RPI te updaten van 3.2.4 naar 4.0.
Ik heb de SYSTEM en STORAGE op een NAS draaien, dus ik zet KERNEL, KERNEL.MD5, SYSTEM en SYSTEM.MD5 in de Storage/.update map.
Bij reboot krijg ik deze foutmelding:
checking kernel.md5...
/storage/.update/KERNEL: OK
checking SYSTEM.md5...
/storage/.update/SYSTEM: OK
/init: line 586: arithmetic syntax error
[ 16.753811] kernel panic - not syncing: Attempting to kill init! exitcode=0x00000200
[ 16.753811]
Iemand een idee?
NFSboot upgraden via /storage/.update/ werkt volgens mij niet.
Je zult zelf de kernel moeten vervangen op de SDkaart, en het het nieuwe SYSTEM-image in de map van je export moeten plaatsen.
Auto update werkt inderdaad niet meer als je STORAGE en SYSTEM op een NAS draait ben ik ook via google achter.
Het simpel vervangen van SYSTEM en KERNEL in de SYSTEM partititie werkt niet. Iemand een idee hoe ik wel kan updaten? Zoals in de 2de quote hierboven, maar hoe gaat dit?
Of moet ik echt terug naar een usb stick?
Of is de 3e optie een mogelijkheid: Een clean install en daarna een backup terugzetten. Heb ik dan alle instellingen terug: ingestelde MySQL server, addons, skin settings enz?
Maar goed, ik zeg ook maar wat....