1200p is geen hoge resolutie, met hoge resolutie bedoelt men 2560x1440/2560x1600 of 5760x1080(3 schermen), als je dus op die resolutie gaat spelen is 2GB voldoende.Senaxx schreef op dinsdag 31 juli 2012 @ 12:56:
Nu dan de aanschaf van een Nvidia. Ikzelf zit te denken aan een GTX 680. Ik zag nu ook nog 4GB versies voorbij komen, wordt dit nu echt gebruikt? Al game ik wel op een hoge resolutie (1920x1200) vraag ik mij nog af, als je BF3 bijvoorbeeld met alles op het hoogste alsnog meer dan die 2GB gebruikt. Iemand hier ervaring mee? En er vanuit gaande dat er in de komende maanden nog een 2e GTX 680 in SLI bij komt alleen maar 2 slots videokaart
Ik speel zelf ook Battefield3 en het is bekend dat Ultra niet zichtbaar mooier is dan High, hier sluit ik me ook bij aan want ik merk het verschil niet, behalve een flinke FPS drop dan.
Ik zou je de volgende kaarten aanraden (in volgorde geplaatst) de Gigabyte staat voor mij vereweg op nummer 1, hij is flink goedkoper maar toch een A-merk en de koeler doet niks onder aan de andere 2, ik heb zelf een GTX570 TF3 van MSI en daar ben ik zelf erg tevreden over dus de MSI op de 2e plaats, de Asus koelers ben ik zelf niet zon grote fan van ivm gewicht en formaat dus vandaar nipt op de 3e plek.
pricewatch: Gigabyte GV-N670OC-2GD
pricewatch: MSI N670GTX PE 2GD5/OC
pricewatch: Asus GTX670-DC2-2GD5
Deze kaarten hebben vanaf de fabriek een overclock(dus ook garantie op die overclock) en zijn allen net zo snel en soms sneller als een standaard 680, echter wel 100+ euro goedkoper.
nb. voor meer gedetailleerde info maak even een speciaal ''aankoop advies'' topic aan in het GPU gedeelte aangezien dat hier niet thuis hoort
if (!coffee) {
Work = false; }