Nieuw gekocht. Het is toch erg vreemdChaoss schreef op zondag 24 februari 2013 @ 19:14:
2'de hands of nieuw? als je hem nieuw gekocht het lijkt het me geen probleem, wel vervelend natuurlijk.

Nieuw gekocht. Het is toch erg vreemdChaoss schreef op zondag 24 februari 2013 @ 19:14:
2'de hands of nieuw? als je hem nieuw gekocht het lijkt het me geen probleem, wel vervelend natuurlijk.
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
Ik zit nu inderdaad ook in een pikdonkere kamer. Ik zie er dan op een zwart scherm redelijk veel, daarom viel het me op. Met kleuren op het scherm is het niet zichtbaar voor zover ik kan zien.nioz schreef op zondag 24 februari 2013 @ 19:28:
Je ziet het als het goed is alleen wanneer je in een (volledig) donkere kamer speelt. Ik zie het in ieder geval niet zodra er een beetje daglicht is of er een lamp ergens aanstaat. Het is inderdaad inherent aan de oled technologie, smartphones met een oled scherm hebben het bijvoorbeeld ook.
Wat geheugenkaartjes betreft: ik heb 16gb, en ik gebruik mijn pc als opslag voor games die ik niet meer spel als ik ruimte nodig heb. Je kan het ook zo instellen dat je wireless games kan backuppen op je pc of weer installeren. Handig
[ Voor 19% gewijzigd door nioz op 24-02-2013 19:41 ]
Nice thanks.nioz schreef op zondag 24 februari 2013 @ 19:38:
De software heet: Content manager assistent
Ik zou liever goedkopere geheugenkaartjes hebben, maargoed, het is beter dan elke keer alles opnieuw downloaden.
http://manuals.playstatio...psvita/cm/installcma.html
Know Thyself
Dell Alienware M15X - Core i7 730QM - GTX460M | Sony Vaio Z21L9E | Blackberry Z10
Psst, OLED niet AMOLEDPhntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 00:20:
Iedereen die vlekken zit op hun scherm wanneer het zwart is, je kan er niks aan doen en het is geen defect, dat is nou eenmaal hoe AMOLED schermpjes eruit zien.
Fujifilm X-T3 | XF16mm f/2.8 | XF35mm f/2.0 | Flickr: ndonkersloot
[webhero.nl]
Fujifilm X-T3 | XF16mm f/2.8 | XF35mm f/2.0 | Flickr: ndonkersloot
Verwijderd
Mensen, mensen, alsjeblieft blader naar de vorige pagina's Ik heb de SCE link gestuurd naar de downloads van Ragnarok en Persona 4. Even vooraf de zoekfunctie gebruiken. Super handig dat ding hoor.Verwijderd schreef op maandag 25 februari 2013 @ 13:38:
Wie weet iets over Ragnarok ? ik zag op de site van gamemania dat het niet beschikbaar is,maar eerst was die er,en het moest 20 februari uit zijn
Ik vind ze niet zo interesant.Phntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 14:25:
[...]
Mensen, mensen, alsjeblieft blader naar de vorige pagina's Ik heb de SCE link gestuurd naar de downloads van Ragnarok en Persona 4. Even vooraf de zoekfunctie gebruiken. Super handig dat ding hoor.
£60,49 incl btw en vergeet de wisselkoers niet, paypal/visa/amazon zelf gaan uit van zo'n € 1.17-1.19/pond ipv € 1.13Ike. schreef op maandag 25 februari 2013 @ 13:13:
De 32GB Memory Card kost bij amazon.co.uk £59.99 (~68 euro)
Hij viel uit de boot, het duurde maar even. Nu is hij dood, de rest van zijn leven.
[webhero.nl]
Je betaalt 5 euro minder in de store en RO komt niet fysiek uit in Europa.Sinned123 schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:07:
[...]
Ik vind ze niet zo interesant.
40 en 30euro.
Terwijl je dat ook voor een fysiek exemplaar betaald.
Hou het even vol, tijdens shuffles vind je natuurlijk meer persona's zodra je rond de 6 heb, ga terug naar de velvet room (Via shopping district of TV world) en ga naar persona fusion en kies search, of om lekker zelf te raden wat, geeft wat, gebruik gewoon de normal fusion en triple fusion. Mijn compendium is 99% maar ik moet een SL maxed van een bepaalde character zodat ik de laatste ultimate arcana persona kan ontvangen van de arcana van de persoon die ik niet wil opnoemen anders krijg je major spoilers.Nipje schreef op maandag 25 februari 2013 @ 14:31:
Voor de mensen met Persona 4:
Ik ben nog helemaal niet ver in de game. Ik vraag me alleen af wanneer ik moet beginnen met het fusen van personas?
Ik heb nu net 1 nieuwe persona gevonden. Heb er dus in totaal 2. Is het dan verstandig om ze echt meteen te fusen of kan ik beter wachten?
[ Voor 59% gewijzigd door Phntm op 25-02-2013 15:26 ]
Thanks voor de tip. Maar als ik toch normal moet gebruiken kan ik nu dus ook al een fusion doen omdat ik er 2 heb? Of gaan beide personas dan verloren en krijg je echt 1 nieuwe terug? En bedoel je dan dat ik met 6 personas meer keuzes heb in wat kan maken ipv nu al iets te wasten?Phntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:24:
Hou het even vol, tijdens shuffles vind je natuurlijk meer persona's zodra je rond de 6 heb, ga terug naar de velvet room (Via shopping district of TV world) en ga naar persona fusion en kies search, of om lekker zelf te raden wat, geeft wat, gebruik gewoon de normal fusion en triple fusion. Mijn compendium is 99% maar ik moet een SL maxed van een bepaalde character zodat ik de laatste ultimate arcana persona kan ontvangen van de arcana van de persoon die ik niet wil opnoemen anders krijg je major spoilers.
Volgens mij worden de posities van je 'bubbels' wel gereset. Maar ik heb zelf maar 1 kaartje, dus dat weet ik niet zeker.koekiemonster schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:12:
In Nederland kan je hem scoren voor ongeveer 81 euro. Dan zou ik hem alsnog liever in NL bestellen, kans op fouten is dan kleiner (en je hebt het product sneller in huis) en het verschil is te klein.
Ik ga me verdiepen in de contentmanager.
Klein vraagje. Als ik de 8GB erin steek, dan verandert mijn menu niet en mijn instellingen ook niet (correct toch?) en kan ik wel direct nieuw spul downloaden?
Geloof het of niet. Blijf Izanagi gebruiken als je main persona. Hij mag je primary persona zijn maar als je hem eenmaal blijft levelen en via skillcards nieuwe skills geeft.. holy shit. En ja met 6 personas heb je meer keuzes voor betere fusions later in het spel. Denk eraan, hoe hoger je level, hoe sterker je personas zijn als je die level passeerd NODIG voor die personas.Nipje schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:38:
[...]
Thanks voor de tip. Maar als ik toch normal moet gebruiken kan ik nu dus ook al een fusion doen omdat ik er 2 heb? Of gaan beide personas dan verloren en krijg je echt 1 nieuwe terug? En bedoel je dan dat ik met 6 personas meer keuzes heb in wat kan maken ipv nu al iets te wasten?
[ Voor 13% gewijzigd door Phntm op 25-02-2013 17:56 ]
Dat was blijkbaar een foutje want hij staat nu weer op 243,- jammer genoegKooj1980 schreef op maandag 25 februari 2013 @ 13:38:
Voor de twijfelaars/impulsaankopers:
PS Vita Wi-Fi + LBP Vita voor 147.20 bij Amazon.de
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
Eind vorig jaar ook al over zitten twijfelen, Toen geholpen door Amazon.de want hij was niet meer op voorraad.Kooj1980 schreef op maandag 25 februari 2013 @ 13:38:
Voor de twijfelaars/impulsaankopers:
PS Vita Wi-Fi + LBP Vita voor 147.20 bij Amazon.de
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
Oké nice! Die lzanagi dus nooit fusen?Phntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 17:55:
[...]
Geloof het of niet. Blijf Izanagi gebruiken als je main persona. Hij mag je primary persona zijn maar als je hem eenmaal blijft levelen en via skillcards nieuwe skills geeft.. holy shit. En ja met 6 personas heb je meer keuzes voor betere fusions later in het spel. Denk eraan, hoe hoger je level, hoe sterker je personas zijn als je die level passeerd NODIG voor die personas.
Die kan je gebruiken om andere personas te fusen natuurlijk, als je dat wilt. Maar in je 2e cycle als je de true ending krijgt moet je hem wel fusen voor Izanagi-no-Okami wat je ultimate is voor je character.
Verwijderd
Is heel erg simpel, het spel fused voor je zolang je die persona's hebt. Er is een search fusion die automatisch personas kiest en dan de mogelijke resultaten geeft. Het enige wat je dan hoeft te doen is gewoon ja of nee kiezen.Verwijderd schreef op maandag 25 februari 2013 @ 20:53:
mmm zat te twijfelen om em morgen op te picken maar na al dat gepraat over fusen en weet ik allemaal wat lijkt het me een
beetje overwhelming
Dat is ten opzichte van de adviesprijs.Phntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:24:
[...]
Je betaalt 5 euro minder in de store en RO komt niet fysiek uit in Europa.
Maar wat doet het nou echt. Worden ze dan 1 persons en gaan ze allemaal zegmaar verloren of hoe zit het?Phntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 22:08:
[...]
Is heel erg simpel, het spel fused voor je zolang je die persona's hebt. Er is een search fusion die automatisch personas kiest en dan de mogelijke resultaten geeft. Het enige wat je dan hoeft te doen is gewoon ja of nee kiezen.
[ Voor 18% gewijzigd door Nipje op 26-02-2013 00:27 ]
Verwijderd
https://www.discogs.com/user/Hamlap1988/collection
Nice... via die foute prijs op amazon.de ?supajay schreef op maandag 25 februari 2013 @ 22:40:
Ik heb hem vandaag besteld aan 147 euro.
Epische prijs voor een episch device...
Nu ga ik als een dolle hond naast men deur wachten!
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
Verwijderd
Even een wat oudere quote naar boven gehaald. Op internet kan men natuurlijk van alles roepen. Als het maar vaak genoeg geroepen wordt, ga je vanzelf denken dat het waar is. Persoonlijk vind ik alleen wel dat het niet geweldig gaat met de PSVita vanwege een niet continue stroom aan games. Het lijkt erop alsof de 3rd party de kat uit de boom kijkt. Bij de launch waren er mijns inziens voldoende interessante titels en sindsdien komen er maar mondjesmaat titels uit. Als die paar titels niet je ding zijn, dan ga je al gauw roepen, dat je de PSVita een miskoop is geweest. Zelf heb ik nog geen PSVita, maar heb wel een PSP waar ik heel veel plezier mee heb gehad. Bij de release heb ik lang zitten twijfelen om hem meteen aan te schaffen en nu wacht ik op de prijsverlaging die mogelijk komt. De titels die ik wil spelen, zijn tegen die tijd al in prijs verlaagd of aan de Playstation Plus catalogus toegevoegd. Met de games die ik daar nu al mee vergaard heb, ben ik nu al minstens twee maanden zoet, denk ik.Tiwazz schreef op zondag 24 februari 2013 @ 11:45:
[...]
Het verhaal dat de Vita dood is en dat er geen games zijn hoor ik eigenlijk alleen van mensen die geen Vita hebben. Ik heb een Vita en heb nog nooit zo'n goede leuke handheld gehad. Ik denk dat de Vita nog lang niet dood is en dat Sony de Vita een boost gaat geven icm de PS4.
Ik heb er nu al zoveel spellen op staan die ik nog moet uitspelen:
- Ninja Gaiden Sigma Plus
- Ninja Gaiden Sigma Plus 2 (komt volgende maand uit)
- Mortal Kombat
- Gravity Rush
- Uncharted Golden Abyss
- Playstation All-Stars Battle Royale (tof online!)
- Wipeout 2048
- Jet Set Radio
- Super Star Dust Delta
Ik heb er nog meer games op staan maar dit zijn de games die actief doe. Ik kan ook nog een twee keer zo lange lijst maken met games die ik nog moet gaan spelen.
Aanrader is wel om een Playstation Plus abo erbij te nemen voor een jaar. Daar heb je echt veel aan!
WTFPhntm schreef op maandag 25 februari 2013 @ 15:24:
[...]
Je betaalt 5 euro minder in de store en RO komt niet fysiek uit in Europa.
[ Voor 12% gewijzigd door ricost op 26-02-2013 11:40 ]
Straks aan de euverkant van de nach door wach de veurjaorszon
Hier ben ik het wel mee eens. Het is alleen jammer dan het vaak in het extreme getrokken wordt en dat sommigen dan roepen dat de Vita geen spellen heeft etc of dat de Vita alleen maar spellen heeft die ze liever op een TV zouden spelen. Er zijn genoeg goede titels naar mijn mening, maar we worden inderdaad niet overspoeld met nieuwe games. Wat jij ook al zegt: als die titels dan niet je ding zijn, tja.. dan houdt het natuurlijk wel op.Verwijderd schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 11:00:
[...]
Even een wat oudere quote naar boven gehaald. Op internet kan men natuurlijk van alles roepen. Als het maar vaak genoeg geroepen wordt, ga je vanzelf denken dat het waar is. Persoonlijk vind ik alleen wel dat het niet geweldig gaat met de PSVita vanwege een niet continue stroom aan games. Het lijkt erop alsof de 3rd party de kat uit de boom kijkt. Bij de launch waren er mijns inziens voldoende interessante titels en sindsdien komen er maar mondjesmaat titels uit. Als die paar titels niet je ding zijn, dan ga je al gauw roepen, dat je de PSVita een miskoop is geweest.
Discord kanaal: https://discord.gg/X3CqdTKd
[ Voor 26% gewijzigd door Snippertje op 26-02-2013 13:18 ]
Discord kanaal: https://discord.gg/X3CqdTKd
Steam/XBL: Avioto
Ik zal even zo veel mogelijk proberen duidelijk te maken.Nipje schreef op maandag 25 februari 2013 @ 23:44:
[...]
Maar wat doet het nou echt. Worden ze dan 1 persons en gaan ze allemaal zegmaar verloren of hoe zit het?
Ik heb trouwens na een gevecht en na het kiezen van de kaarten al meerdere keren een bonus gehad omdat ik alle kaarten kon kiezen. De eerste keer kreeg ik echt iets van die bonus maar daarna niet meet ofzo?
Ja Ricost, het werd op de eu psn blog gepost, ik heb even de link niet meer dus het spijt me, maar ze hadden al vooraf gezegd dat samen met de Persona 4 Golden release in de EU, die wel als fysieke kopie uit is gekomen, in de PSN store zal verschijnen overdag op 20 Februari.ricost schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 11:28:
[...]
WTF
Waar heb je die info vandaan ? Bij de lokale GameMania waren ze aan het wachten op de levering kreeg ik te horen...
EDIT: Is er trouwens ergens een lijst te vinden met fysiek uitgebrachte games in Europa ?
Thanks voor het verhaal! Maakt alles een stuk duidelijker. Ik heb er wel 1 vraag op:Phntm schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 15:36:
[...]
Ik zal even zo veel mogelijk proberen duidelijk te maken.
In shuffle heb je random chance op wat je krijgt. De ene keer krijg je 4 kaarten, de andere keer weer 5 of 6. Het is heel erg random. Het is puur kans. De ene keer krijg je geen persona kaart en dan weer wel.
Over personas in fusion: Toen je begon met fusen vertelde margaret over de persona compendium, dat is letterlijk je lijst met personas hoe je ze voor het eerst vond/kreeg uit een fusion. Dit kan betekenen dat je een andere keer een sterkere versie vind van een persona die je al bezit. Dat kan dmv social link exp bonus en fusion forecast. Dan is er een optie onder de persona compendium optie, "Register Persona's", hier kan je, als je bijvoorbeeld een persona vindt die sterker is, of een persona die je al had maar nu vele malen sterker is opslaan OVER de vorige persona status. Dus laten we zeggen je hebt bijvoorbeeld een:
** deze stats zijn verzonnen, is er kans dat je Izanagi toevallig echt zo eruit ziet, dan krijg je een capital LOL van mij nu**
Izanagi, level 12
Str:12
Ma: 10
En:14
Ag: 15
Lu: 17
Die staat op dit moment in je persona compendium, maar je hebt in je eigen persona party een sterkere versie van izanagi.
Izanagi, level 22
Str: 19
Ma: 15
En: 18
Ag: 22
Lu:17
Wat je dan kan doen is d.m.v van de register persona functie je sterkere izanagi zeg maar "updaten" in je compendium. Maar dit kan ook de andere richting werken, stel je voor je hebt een level 30 Gurr in je persona party, maar in je compendium heb je een Level 50 Gurr. Als je die level 30 gurr weer registreert, is je level 50 weg. Dus wees voorzichtig met hoe je je persona's registreert.
Ik hoop dat dit wat duidelijk is voor jou. En er is een 100% completion trophy voor je compendium, denk aan je social links, alle 23 maxen levert je een trophy op.
Dit is hoe ver ik ben gekomen met mijn fusions:
[afbeelding]
ik bezit dit spel sinds 21 november trouwens(Us versie, 2e cycle, trophy farmen nu), dus dit is niet zo gek dat ik zo veel heb.
[...]
Ja Ricost, het werd op de eu psn blog gepost, ik heb even de link niet meer dus het spijt me, maar ze hadden al vooraf gezegd dat samen met de Persona 4 Golden release in de EU, die wel als fysieke kopie uit is gekomen, in de PSN store zal verschijnen overdag op 20 Februari.
Beste tactiek is gewoon om gelijk de victim te redden het moment dat je de mogelijkheid krijgt om die missie te starten. Je houdt dan ruim genoeg tijd over om aan je Social Links te werken. Als het gewoon goed gaat meot je iedereen kunnen maxen. Diegene die ik uiteindelijk niet kon maxen was Adachi, die klootzak moest level 6 zijn maar hijs de enige SL die het ingewikkeldst is om te levelen. Als hij level 6 is, krijg je tegen het eind samen met het judgement arcana een auto level parade voor hem.Nipje schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 16:47:
[...]
Thanks voor het verhaal! Maakt alles een stuk duidelijker. Ik heb er wel 1 vraag op:
Je krijgt dus ruim voldoende tijd om aan alle social links te werken? Ik ben namelijk bang dat ik iets verkeerd doe waardoor ik uiteindelijk de link niet maxed krijg ofzo. Maakt het best moeilijk om te besluiten wat je nou elke dag gaat doen (ook omdat je de TV nog in moet)..
Verwijderd
Ja... vorige keer de 160 euro actie gemist. Toen ik dit zag, kon ik het niet laten liggenChaoss schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 10:45:
[...]
Nice... via die foute prijs op amazon.de ?
Deze zijn gekoppeld aan je PSN account en niet aan je memstick.Verwijderd schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 18:18:
Heb dus besloten persona te kopen. Vandaag stuk of 6 winkels bezocht en nergens op voorraad dus dan maar via de store. Vraag ik me alleen af of die games aan mijn psn account worden gelinked of aan mijn memstick, mocht ik een x ruimte nodig hebben en wat spul verwijderen. Dat ik gekochte games dan niet kwijt ben
Fujifilm X-T3 | XF16mm f/2.8 | XF35mm f/2.0 | Flickr: ndonkersloot
Oké thanks voor die tip, dat ga ik dan zeker doen. Waar ik ook eens goed over na moet gaan denken is wat voor skills ik mijn personas geef. Heb jij ze allemaal verschillende types gegeven of zoveel van het zelfde bijvoorbeeld?Phntm schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 17:17:
[...]
Beste tactiek is gewoon om gelijk de victim te redden het moment dat je de mogelijkheid krijgt om die missie te starten. Je houdt dan ruim genoeg tijd over om aan je Social Links te werken. Als het gewoon goed gaat meot je iedereen kunnen maxen. Diegene die ik uiteindelijk niet kon maxen was Adachi, die klootzak moest level 6 zijn maar hijs de enige SL die het ingewikkeldst is om te levelen. Als hij level 6 is, krijg je tegen het eind samen met het judgement arcana een auto level parade voor hem.
Kijk dit maar, het is wel een spoilertje voor alle social links die je gaat krijgen.
http://imgur.com/a/0ToPg#0
Ik had elke social link max behalve Adachi. Hij wou echt niet werken voor mij. Dus ik zit nu op 20 maart en ik heb die klojo niet gehaald en ben dus een trophy misgelopen.
Third cycle binnenkort.
Als je bepaalde personas bepaalde skills leert en je wilt er een bepaalde soort persona mee maken is het wel handig om een skill ervoor te geven, want die kun je dan gewoon opnemen in je nieuwe persona, of je leert ze het gewoon erna. Het maakt eigenlijk niet zoveel uit.Nipje schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 19:14:
[...]
Oké thanks voor die tip, dat ga ik dan zeker doen. Waar ik ook eens goed over na moet gaan denken is wat voor skills ik mijn personas geef. Heb jij ze allemaal verschillende types gegeven of zoveel van het zelfde bijvoorbeeld?
Nope. Helemaal niet, gebruik het zoveel je wilt.Nipje schreef op dinsdag 26 februari 2013 @ 22:58:
Oké tof! Heeft het trouwens nog negatieve gevolgen als je die rescue toestand gebruikt in dungeons?
ik ben er nog steeds aan het over twijfelen, volgens mij is het vrij moeilijk om in te komen voor een niet heel erg ervaren J-RPG speler toch?Nipje schreef op woensdag 27 februari 2013 @ 10:13:
Ik moet zeggen dat het wel echt een heel tof spel is. Ik wou dat er meer games als Persona 4 op de PS Vita komen..
Je kan gewoon erg veel doen, maar het is niet ingewikkeld ofzo. Je moet allemaal even uitvinden wat er te doen is. Ik heb het nu aardig doorDonnie Darko schreef op woensdag 27 februari 2013 @ 11:37:
[...]
ik ben er nog steeds aan het over twijfelen, volgens mij is het vrij moeilijk om in te komen voor een niet heel erg ervaren J-RPG speler toch?
[ Voor 25% gewijzigd door Nipje op 27-02-2013 16:13 ]
| Gigabyte X870E AORUS PRO | AMD 9800X3D | 2x16GB DDR5 | AORUS 5080 Xtreme | FSP hydro Pro 1000watt | 2TB WD Black | 2019 Tesla Model 3 LR
Gij zijt goed bezigVerderf schreef op woensdag 27 februari 2013 @ 16:29:
Toch maar knoop door gehakt en een Vita besteld, heb toch al een playstation plus abo met vita games erbij en dan is het zonde om dat niet te gebruiken!
Gelijk ook 16GB kaartje met mod racer erbij, ben benieuwd!
Fujifilm X-T3 | XF16mm f/2.8 | XF35mm f/2.0 | Flickr: ndonkersloot
[ Voor 3% gewijzigd door Chaoss op 27-02-2013 17:58 ]
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
Verwijderd
Vond ik zelf ook maar na zo'n anderhalf uur kan je gewoon overal gaan en staan waar je wilt.Verwijderd schreef op woensdag 27 februari 2013 @ 21:23:
Ben inmiddels ook begonnen aan persona maar die intro is volgens mij behoorlijk lang. Heb nu net gehad dat je die tv in wordt gezogen voor de 1e x en dan erweer uit wordt gehaald door zon maf wezentje. Voor het grootste gedeelte alleen nog maar tekst wegklikken dus. hopen dat het snel wat meer gameplay wordt.
Steam: matsFR
Steam/XBL: Avioto
Verwijderd
PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer
[ Voor 19% gewijzigd door Phntm op 28-02-2013 12:48 ]
Hmm dan kan ik inderdaad beter meteen voor de 32 GB gaan. Zo te horen ga ik het wel vol krijgen. Ben alleen bang dat ik al veel te veel goede gratis titels heb gemistnioz schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 10:21:
Er komen alleen maar meer plus games bij...
Met 16GB kan je best uit de voeten, en het is natuurlijk heel erg afhankelijk van hoe groot de spellen zijn. Uncharted is bijvoorbeeld al 2,8GB, met 5 van zulke spellen zit je kaartje al vol. En wellicht dat je ook nog een paar PSN spellen wil kopen, dat kan ook hard aantikken. Motorstorm RC is bijvoorbeeld bijna 700MB. Als het je financieel niet uitmaakt, dan zou ik voor 32GB gaan. Ik heb zelf 16GB en ik switch content via de content manager assistant op PC/Laptop en dat werkt prima, toch is het jammer dat je niet altijd al je spellen tot je beschikking hebt.
16GB is dus genoeg om een aantal spellen op te zetten, maar als het zo doorgaat met plus, dan gaan niet alle spellen er op passen (Uncharted 2,8GB, Wipeout is 1,6GB, Lumines 800MB, Metal Gear Solid collection 3,3GB, Gravity Rush 1,4GB en dan zijn er nog wat kleinere spellen via plus gekomen) .
Je kan je het zelf een stuk goedkoper maken door in het buitenland te zoeken, jammer genoeg moet je douane kosten betalen als je het buiten de EU besteld.Nipje schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 10:37:
[...]
Hmm dan kan ik inderdaad beter meteen voor de 32 GB gaan. Zo te horen ga ik het wel vol krijgen. Ben alleen bang dat ik al veel te veel goede gratis titels heb gemist. Heb pas net PS Plus helaas.
Ja die douane kosten inderdaad. Zoveel scheelt het dan uiteindelijk ook weer niet helaas.Phntm schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 11:51:
[...]
Je kan je het zelf een stuk goedkoper maken door in het buitenland te zoeken, jammer genoeg moet je douane kosten betalen als je het buiten de EU besteld.
Fujifilm X-T3 | XF16mm f/2.8 | XF35mm f/2.0 | Flickr: ndonkersloot
Man mijn 16gb heeft nog maar 2gb over omdat ik heel erg gierig doe met content dat ik wel wil hebben op mijn kaart of niet. Ik ga wachten totdat de 64gb uitkom,t net als jij, maar dan komt er sowieso een price drop voor de 32gb, dan ga ik in de aanvalTiwazz schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 12:44:
Ik wacht tot de 64GB, heb nu een 16GB en die is toch al wel snel vol geraakt.
Ben wel iemand die alle content bij me wil hebben.
[ Voor 32% gewijzigd door Nipje op 01-03-2013 13:06 ]
Dell Alienware M15X - Core i7 730QM - GTX460M | Sony Vaio Z21L9E | Blackberry Z10
Bron?Vinand schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 13:32:
64GB en 128GB Vita Card announced: http://tinyurl.com/y8ufsnp
PSN: TheKrish
Ik loop zelfs te denken mijn Xbox360 er uit te gooien en een PS3 aan te schaffen. Juist vanwege PSN+Nipje schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 13:05:
Ik had trouwens nooit verwacht zoveel plezier te hebben aan de PS Vita. Ik heb ook een 3DS liggen maar momenteel is de Vita echt wel interessanter door al het spul via PS Plus
Voor Amerika is ie wel bevestigd, maar nog steeds TBA. Waarschijnlijk nog dit jaar als er wat tempo ingezet wordt in localization en translation. Het krijgt 4 DLCs die ieder een nieuwe verhaal toevoegen, er zijn 4 speelbare characters. Ik zal waarschijnlijk de US versie importen als ze niks over de EU versie gaan vertellen.
Klinkt gaaf!! Lijkt me idioot als ze het dan ook niet in EU releasenPhntm schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 14:36:
[...]
Voor Amerika is ie wel bevestigd, maar nog steeds TBA. Waarschijnlijk nog dit jaar als er wat tempo ingezet wordt in localization en translation. Het krijgt 4 DLCs die ieder een nieuwe verhaal toevoegen, er zijn 4 speelbare characters. Ik zal waarschijnlijk de US versie importen als ze niks over de EU versie gaan vertellen.
Dat is knapSmooK schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 12:08:
Precies, mijn 4 gb had ik na 5 minuten al vol(door ps plus) en mijn 16gb was eigenlijk ook meteen vol. Nu ben ik heel erg gewend om mijn hele catalogus mee te hebben maar hier ben ik toch maar van af gestapt met die prijzen van die memory cards.
“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering
Nitai schreef op vrijdag 01 maart 2013 @ 16:28:
[...]
Dat is knap, downloaden gaat via het PSN niet zo snel bij mij hoor ondanks een 120MBIT verbinding.
Dell Alienware M15X - Core i7 730QM - GTX460M | Sony Vaio Z21L9E | Blackberry Z10
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq