GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k
Je moet toch die 2de stad opnieuw opbouwe nof niet dan?Postius schreef op zondag 10 maart 2013 @ 14:52:
[...]
Euh, je kan toch gewoon op meer dan 1 server spelen? De hele tijd op nieuw beginnen? (euh nee dat zegt niemand?) Gewoon een 2de stad maken......Wat een probleem.
Ennuh; dat helpt dus geen ruk als je graag verder wilt met je stad van 200k inwoners en super veel winst + trading etc.. want jah.. daarom speel je simcity om je stad uit te bouwen tot de max.
je realiseert je dat steden niet gesynced worden across servers he?
[ Voor 6% gewijzigd door Grvy op 10-03-2013 14:56 ]
Dit is een account.
Ja, en daarbij maakt ik wel gewoon goed winst met trades van coal, plastic, aloy en metal. Dat gaat dus niet door?Yagermeister schreef op zondag 10 maart 2013 @ 10:48:
[...]
Ik merkte net hetzelfde. Wel had ik het geluk dat ik zwaar in de plus zat toen ik ging (en nog steeds).
Op de letsallbemayor stream hebben ze gezegd dat de stad op pauze staat als je naar een andere gaat. waarom is dit ook niet als je quit
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Verwijderd
Voor een game die zo hoog op verlanglijst staat en met zeer hoge verwachtingen gaan zeker veel gamers twijfelen voor de aanschaf van SimCity .
Ik heb een review gelezen van PC Only en twijfel zelf nu ook of ik SimCity over 1 maandje nog wel leuk ga vinden ( heb de Collecters Edition €60,00 ) .
http://www.pconly.nl/reviews/1082/SimCity/
Ikzelf heb mij wel vermaakt met SimCity maar ben zelf maar tot 15000 inwoners gekomen en ben nog aan het proberen hoe het allemaal nog werkt .
Ik kom hier later wel op terug .
Verwijderd
Postius schreef op zondag 10 maart 2013 @ 14:52:
[...]
Euh, je kan toch gewoon op meer dan 1 server spelen? De hele tijd op nieuw beginnen? (euh nee dat zegt niemand?) Gewoon een 2de stad maken......Wat een probleem.
Verwijderd
Martinspire schreef op zondag 10 maart 2013 @ 15:19:
Metacritic moet je op dit moment ook niet naar kijken. Dat is hetzelfde als bij populaire films, daar heb je enorm veel stemmers die heel negatief waarderen omdat ze er problemen mee hebben of anti-film zijn (en hier dus problemen met de game hebben en meteen -1 geven). De game an sich is best leuk om te doen. Wel zijn de servers dus irritant en zijn er enkele bugs/problemen die het spel veel lastiger maken dan het eigenlijk had moeten zijn. Het zal nog wel even duren voordat ook de balans wordt aangepakt, maar als je eenmaal ingame zit is ie best leuk.
[ Voor 10% gewijzigd door Rivanov op 10-03-2013 15:39 ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
[ Voor 21% gewijzigd door R0y. op 10-03-2013 16:14 ]
[ Voor 74% gewijzigd door FireFoz op 10-03-2013 16:22 ]
Leef lekker in het nu, er is niks anders
Het duurt echt ontzettend lang!Mattie112 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 15:40:
Weet iemand hoe het zit met research bij de universiteit? Ik heb een tijdje geleden de "Gen II Thermal Reactor" (ofzo) aangezet maar hij staat nog steeds op 0%, moet ik nog iets extra s doen of duurt het gewoon super mega lang?
Dat vraag ik me zelf ook af. Alle normale services lopen in ieder geval wel door aangezien bij mij ze aan het janken waren voor meer water terwijl ik dat gister ruim voldoende heb. Ook je eigen inkomen loopt gewoon door.Room42 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 15:09:
[...]
Ja, en daarbij maakt ik wel gewoon goed winst met trades van coal, plastic, aloy en metal. Dat gaat dus niet door?
Voor de specializations lijkt het me dat dit ook gewoon doorloopt echter weet ik niet of er ook grondstoffen pleitte gaan.
-Te huur
Hmm, de doodsteek voor mijn city was in ieder geval water. Dat heb ik opgelost en ben nu weer redelijk op weg.Yagermeister schreef op zondag 10 maart 2013 @ 16:44:
[...]
Dat vraag ik me zelf ook af. Alle normale services lopen in ieder geval wel door aangezien bij mij ze aan het janken waren voor meer water terwijl ik dat gister ruim voldoende heb. Ook je eigen inkomen loopt gewoon door.
Voor de specializations lijkt het me dat dit ook gewoon doorloopt echter weet ik niet of er ook grondstoffen pleitte gaan.
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
ligt het aan mij of werkt het gewoon niet?
nu in ieder geval 300k weg waar beide steden nu niks aan hebben...
word via geldtruck verstuurd dus verkeer en als die helemaal vaststaatDenniz0229 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:00:
de gifts die ik stuur komen niet aan.
ligt het aan mij of werkt het gewoon niet?
nu in ieder geval 300k weg waar beide steden nu niks aan hebben...
Dit is een account.
is een half uur geleden...Grvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:02:
[...]
word via geldtruck verstuurd dus verkeer en als die helemaal vaststaat
dus inmiddels had die al 3x de regio kunnen doen
ook stroom, riool, brandweer e.d. worden niet gedeeld, tewijl dit wel aan staat
[ Voor 13% gewijzigd door Denniz0229 op 10-03-2013 17:03 ]
oh bij mij duurde het 2 uur in real time voordat ik het binnen hadDenniz0229 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:03:
[...]
is een half uur geleden...
dus inmiddels had die al 3x de regio kunnen doen
Dit is een account.
dan wacht ik nog ffGrvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:04:
[...]
oh bij mij duurde het 2 uur in real time voordat ik het binnen had
maar voornamelijk irritant dat ook de voorzieningen niet worden gedeeld.
heb bijvoorbeeld financien bij me gemeentehuis, maar daar weten ze in me andere stad niets van
Hoe heb je dat opgelost?Room42 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 16:48:
[...]
Hmm, de doodsteek voor mijn city was in ieder geval water. Dat heb ik opgelost en ben nu weer redelijk op weg.
[afbeelding]
Schijnbaar pompt mijn eigen pomp niks meer op. In de regio is 100kl per uur beschikbaar waarvan ik al tijden geleden aangegeven heb dat ik die wil kopen, maar kopen ho maar. Nu ligt m'n productie dus totaal stil en duurt het niet lang meer voor ik failliet ga.
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
Het speelt allemaal wel heel lekker maar ik zit volgens mij in een stalemate positie atm. Ik ben voor de education route gegaan en dat werkt aanzich best goed. Heb een goed aantal scholen en het education level van me stad is hood. Ik maak nu ook proccesors. Maar om verder te kunnen groeien met m'n Electronics HQ heb ik meer profit nodig van processors. Echter ik kan niet meer verkopen dan dat ik kan maken. Het enige wat rest is denk ik nog een processor plant bouwen en daar weer 4 wings aan plakken, maar als ik naar het balkje kijk heb ik nog niet genoeg.
En de building advisor blijft maar zeiken dat ik meer residential moet zonen, maar er is gewoon nergens plek meer
En ook m'n universiteit wil niet meer studenten laten studeren. Er kunnen er 1300 in, maar ik moet er 2000 laten studeren om de volgende module te bouwen
Ik denk dat ik maar gewoon een 2de stad in de buurt moet bouwen. Eentje waar gewoon een hoop mensen wonen, niet al te veel fabrieken zijn en ze maar gewoon moet laten pendelen. Ik denk dat het ook zo bedoeld is. Maar ach, we zullen zien
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Groot bestand verwerken..... wat een r*kvertalingMortalboy[NL] schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:19:
Ik ben een update aan het binnenslurpen... changelog please!
Ey Antartica server erbij? of was die er al?
Ik zie nu ook waar ik al steden hebt :-)
[ Voor 16% gewijzigd door Vorkie op 10-03-2013 17:24 ]
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The Hornets of Hades have descended upon me
Heb best een aardig stuk resedential, "weinig" commercial en aardig wat industrie. Het is gewoon lastig dat alle gebouwen welke geld opleveren (mijnen e.d.) erg veel ruimte in beslag nemen. Mijn geldstroom per uur zit gewoon tussen de -20k en de -10k.... telkens high demand voor workers maar er is gewoon 0,0 ruimte om extra woonwijken aan te leggen.
Hoop toch ten zeerste dat er grotere maps komen, mn cpu (i5 750) zit gewoon op 40% tijdens simcity dus processorpower genoeg !!
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Ik heb een clinic met meerdere ambulances, maar slechts 1 ambulance rijdt rond om injured sims op te halen. Heb geen ambulances op uitgeleend staan naar naburige steden. En ook al geprobeerd de clinic te slopen en opnieuw te bouwen, maar geen succes.
Anderen dit probleem ook gehad en misschien een oplossing gevonden welk werkt?
Volgens mij is het verhaal dat computers onvoldoende rekenkracht zouden hebben complete kul. Die paar modelletjes met stock-flow schema's op de achtergrond stellen toch niet heel veel voor, zeker in het tempo waarmee ze draaien. Nu zat ik met een volle server 6, ga ik naar server 5 denkt het spel dat ik een nieuwe gebruiker ben? Mijn regio staat dus op server 6. Lekker is dat. Kon ik weer 20 minuten wachten.Mattie112 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:33:
Hm nu ik een tijdje heb lopen spelen loop ik toch wel tegen de map-grootte aan.
Heb best een aardig stuk resedential, "weinig" commercial en aardig wat industrie. Het is gewoon lastig dat alle gebouwen welke geld opleveren (mijnen e.d.) erg veel ruimte in beslag nemen. Mijn geldstroom per uur zit gewoon tussen de -20k en de -10k.... telkens high demand voor workers maar er is gewoon 0,0 ruimte om extra woonwijken aan te leggen.
Hoop toch ten zeerste dat er grotere maps komen, mn cpu (i5 750) zit gewoon op 40% tijdens simcity dus processorpower genoeg !!
Ik heb wel behoefte aan 1 overzicht schema met gebied en steden, dus hoeveel ze van alles produceren (water, electra etc), hoeveel ze gebruiken en wat ze weggeven aan anderen. Nu raak ik in het regio scherm vaak het overzicht wat kwijt.
[ Voor 7% gewijzigd door Okasha op 10-03-2013 17:40 ]
Tjah zo wuif je kritiek wel makkelijk weg. Het is echt niet zonder reden dat zoveel mensen een 2 of lager uitdelen. Always online drm is gewoon een trieste zaak zeker wanneer je dus brakke servers plaatst.Martinspire schreef op zondag 10 maart 2013 @ 15:19:
Metacritic moet je op dit moment ook niet naar kijken.
Ik ben zelf nog niet aan het spel toegekomen en twijfel nu sterk of ik het überhaupt nog wel wil. Ik stem gewoon met mijn portemonnee tegen dit soort praktijken.
Leef lekker in het nu, er is niks anders
Maarja, als er reviews zijn in de trend van "ik geef een 1 omdat er online drm op zit" zonder dat ze het spel in bezit hebben, of uberhaubt gespeeld hebben, hoe waardevol is dan die review?Kaasje123 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:48:
[...]
Tjah zo wuif je kritiek wel makkelijk weg. Het is echt niet zonder reden dat zoveel mensen een 2 of lager uitdelen. Always online drm is gewoon een trieste zaak zeker wanneer je dus brakke servers plaatst.
Ik zie nu overigens in de serverlijst dat er nu een stad-icoontje naast een aantal servers staan. Ik kan me voorstellen dat dat servers zijn waar ik een stad op heb, waar het niet dat ik zeker weet dat ik op een aantal daarvan nooit ingelogd ben geweest. iemand een verklaring?
Dat is je goed recht.Ik ben zelf nog niet aan het spel toegekomen en twijfel nu sterk of ik het überhaupt nog wel wil. Ik stem gewoon met mijn portemonnee tegen dit soort praktijken.
@hieronder:
Je moet natuurlijk wel import aanzetten, en daarna duurt het even voordat de goederen aankomen.Mattie112 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:00:
Hm, heb nu even een privé regio aangemaakt de kleinste map met sandbox
Ik denk ff 1 stad resedential, 1 stad mining e.d. en 1 met "rest"
maar helaas helaas, de ene stad "ziet" wel dat de andere stroom over heeft maar er wordt niks verzonden... zucht
[ Voor 30% gewijzigd door Magic op 10-03-2013 18:02 ]
Steam: Brainfrz82 | PSN: Brainfrz | Discord: Brainfrz
Ik denk ff 1 stad resedential, 1 stad mining e.d. en 1 met "rest"
maar helaas helaas, de ene stad "ziet" wel dat de andere stroom over heeft maar er wordt niks verzonden... zucht
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Verwijderd
Department of tourisme?Bomin schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:02:
Probeer een casinostad te bouwen voor de verandering, maar ik krijg met geen mogelijkheid voor elkaar dat m'n stad attractive wordt voor tourists... Er zijn wat milde traffic problems, maar het staat nooit lang vast, er is veel OV dat goed gebruikt wordt. Er zijn heel veel commercial buildings en een casino of 2. Boot, trein, vliegverbinding. Niets lijkt te werken, iemand ideeën?
Dan een paar van die gebouwen neer zetten.
Verwijderd
De helft van de intercity stuff werkt niet. Ik heb hetzelfde probleem om stroom/water/afvaldiensten naar een andere stad van mezelf te sturen. In de meeste gevallen komt er niks aan, terwijl ik van alle diensten een grote overschot heb momenteel.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:10:
Vraagje; Speelde net met een kameraad en ik vroeg hem mij zijn afvalophaaldiensten te sturen dus hij klikt op mijn regio en selecteert er een stuk of 10 vd 16 maar er wordt niets opgehaald. Iemand enig idee hoe dat kan of zie ik iets over het hoofd?
Verwijderd
Ja inderdaad, bug of werkzaamheden ofzo?Jump schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:11:
[...]
De helft van de intercity stuff werkt niet. Ik heb hetzelfde probleem om stroom/water/afvaldiensten naar een andere stad van mezelf te sturen. In de meeste gevallen komt er niks aan, terwijl ik van alle diensten een grote overschot heb momenteel.
3780wP (18x 210wP EC Solar) | 2x Marstek Venus E (5.12kWh)
Ik vermoed beide. En misschien ook uitgeschakeld op hun servers voor de boel te verlichten.
Ook gehad. In het server select venster zie je nu een icoon waar je steden hebt. Andere zaken nog niet gemerkt.Mattie112 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:13:
Hm mijn simcity had net wel een update, hopelijk fixen ze die problemen is
Verwijderd
LEES:Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:10:
Vraagje; Speelde net met een kameraad en ik vroeg hem mij zijn afvalophaaldiensten te sturen dus hij klikt op mijn regio en selecteert er een stuk of 10 vd 16 maar er wordt niets opgehaald. Iemand enig idee hoe dat kan of zie ik iets over het hoofd?
Postius schreef op zondag 10 maart 2013 @ 14:53:
Misschien handig om heel groot in de ts te zetten:
MULTICITIES/REGIOPLAY WERKT NOG NIET
Mensen commuten niet etc etc. Komt o.a. door de servers. Wanneer het gefixed is mag joost weten. Maar je kan dus GEEN steden maken met alleen maar woningen of alleen maar banen. Ze commuten niet. Dus het enige wat je ATM kan doen is een stad maken die alles heeft.
http://www.reddit.com/r/S..._update/c8s7urg?context=3
Dus je kan alleen maar steden maken die opzich zelf staan.
Dit is een account.
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
Verwijderd
Helaas, dit helpt ook niet. Misschien komt het toch deels doordat de servers nog borked zijn omdat toeristen 'uit de region' komen.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:04:
[...]
Department of tourisme?
Dan een paar van die gebouwen neer zetten.
Dat is niet de enige stap. Je moet hazmat ook nog researchen bij je universiteit. Dus dat gaat je niet lukken. Enige wat je kunt doen is dingen slopen om te zorgen dat het niet meer over kan slaan en daarna weer herbouwenGrvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:21:
Een hazmat fire en niks wat mijn brandweer eraan kan doen! ivm geen hazmat bestrijding zooidaarvoor heb ik de grote nodig.. doei stad!
3 landmarks, 2 casino's. 2 region bussen. 1 shuttle bus. 1 airport met 2 lanes. gambling HQ. 4 ferry terminals.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:23:
True en cultuurstad werkt gewoon niet. Hoe kan je in hemelsnaam 10 van die enorme gebouwen in een stad planten met daarbij openbaar vervoer etc. Is gewoonweg geen ruimte voor
en dan heb ik nog 50k inwoners en rond de 300k bezoekers ivm commercie. Ruimte zat als je je specaliseert.
Enige jammere is dat er maar gemiddeld 3 tot 5k toeristen zijn en al mijn casino's verlies draaien
jup; ik; spel sluiten en opnieuw starten (opnieuw verbinden met server dus in zijn geheel) dan ist terug..Paul - K schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:37:
Nadat ik in de regio mijn 2e stad heb opgezet, werkt de tijd niet meer (ik zie de tijd niet meer) en kan ik alleen nog op slakkensnelheid spelen. Anderen die dit ook toevallig hebben meegemaakt?
Dit is een account.
Verwijderd
Dus werkt het nietchiIIed schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:31:
[...]
3 landmarks, 2 casino's. 2 region bussen. 1 shuttle bus. 1 airport met 2 lanes. gambling HQ. 4 ferry terminals.
en dan heb ik nog 50k inwoners en rond de 300k bezoekers ivm commercie. Ruimte zat als je je specaliseert.
Enige jammere is dat er maar gemiddeld 3 tot 5k toeristen zijn en al mijn casino's verlies draaien
Verwijderd
De huidige score van 1,5 op metacritic is je natuurlijk grote flauwekul met ontzettend veel troll reviews.Kaasje123 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 17:48:
[...]
Tjah zo wuif je kritiek wel makkelijk weg. Het is echt niet zonder reden dat zoveel mensen een 2 of lager uitdelen. Always online drm is gewoon een trieste zaak zeker wanneer je dus brakke servers plaatst.
Ik ben zelf nog niet aan het spel toegekomen en twijfel nu sterk of ik het überhaupt nog wel wil. Ik stem gewoon met mijn portemonnee tegen dit soort praktijken.
Nee, het werkt op sommige tijden even niet goed met inloggen maar dat zijn kinderziektes die EA zeker en vast gaat fiksen. Daar zijn ze nu al druk mee bezig want de extra servers verschijnen steeds meer.
Feit is dat EA hun fout ruimschoots heeft toegegeven dat ze deze stormloop niet zagen aankomen. Ik vindt hun gebaar dat iedereen die voor 18 maart heeft geactiveerd een gratis game straks mag gaan uitkiezen bijzonder netjes.
Na pas 1 dagje spelen vindt ik de gameplay geweldig mooi en ook best pittig. Was van te voren wat bang dat het allemaal te simpel zou worden maar dat was onterecht. Je wordt echt direct het hele sfeertje ingetrokken en het speelt zo fijn dat er omgemerkt opeens al uren voorbij zijn. Straks nog een gratis Total War Shogun 2 erbij en het wordt de release èn het koopje van het jaar!
Er is nog niet bekend welke release of releases er gekozen mogen worden.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:52:
[...]
De huidige score van 1,5 op metacritic is je natuurlijk grote flauwekul met ontzettend veel troll reviews.
Nee, het werkt op sommige tijden even niet goed met inloggen maar dat zijn kinderziektes die EA zeker en vast gaat fiksen. Daar zijn ze nu al druk mee bezig want de extra servers verschijnen steeds meer.
Feit is dat EA hun fout ruimschoots heeft toegegeven dat ze deze stormloop niet zagen aankomen. Ik vindt hun gebaar dat iedereen die voor 18 maart heeft geactiveerd een gratis game straks mag gaan uitkiezen bijzonder netjes.
Na pas 1 dagje spelen vindt ik de gameplay geweldig mooi en ook best pittig. Was van te voren wat bang dat het allemaal te simpel zou worden maar dat was onterecht. Je wordt echt direct het hele sfeertje ingetrokken en het speelt zo fijn dat er omgemerkt opeens al uren voorbij zijn. Straks nog een gratis Total War Shogun 2 erbij en het helemaal de release van het jaar!
Kan ook zijn dat ze je afschepen met simcity 4 oid.
Verwijderd
Hoop doet leven.NordicBlue schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:53:
[...]
Er is nog niet bekend welke release of releases er gekozen mogen worden.
Kan ook zijn dat ze je afschepen met simcity 4 oid.
Verwijderd
Wij van wc eend.... is het meer zeg maar, vind de gratis game actie belachelijk
Ruimte genoeg hoor. Dat is het probleem niet. Er komen gewoon te weinig toeristen voor wat mijn stad te offeren heeft. Welk een netwerk probleem is. Zelfs met het Pro-stadium sign welk 12k extra toeristen naar je stad zou moeten laten komen, komt er nog niksVerwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:40:
[...]
Dus werkt het nietDaar was ik namelijk ook al achter
Met een groter land zou het allemaal prettiger werken zeker met cultuur
Heb nu ook de helicopter voor de brandweer/politie. Heb ze maar uitgezet omdat ze niks deden. Iemand met het zelfde probleem?
Verwijderd
Jup herken het probleem, maar probeer eens 10 cultuurgebouwen neer te plempen + alle benodigde voorzieningen dan heb je echt amper tot geen ruimte voor een vliegveld etcetera.chiIIed schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:58:
[...]
Ruimte genoeg hoor. Dat is het probleem niet. Er komen gewoon te weinig toeristen voor wat mijn stad te offeren heeft. Welk een netwerk probleem is. Zelfs met het Pro-stadium sign welk 12k extra toeristen naar je stad zou moeten laten komen, komt er nog niks.
Heb nu ook de helicopter voor de brandweer/politie. Heb ze maar uitgezet omdat ze niks deden. Iemand met het zelfde probleem?
Je kan maar 3 landmarks? Weet niet wat jij onder cultuur gebouwen verstaat.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:59:
[...]
Jup herken het probleem, maar probeer eens 10 cultuurgebouwen neer te plempen + alle benodigde voorzieningen dan heb je echt amper tot geen ruimte voor een vliegveld etcetera.
Verwijderd
Alle gebouwen die onder het vakje cultuur staan dus windmolen, expo center etcchiIIed schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:00:
[...]
Je kan maar 3 landmarks? Weet niet wat jij onder cultuur gebouwen verstaat.
Je kan maar 3 landmarks. Waarom zou je 7 expo centers willenVerwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:01:
[...]
Alle gebouwen die onder het vakje cultuur staan dus windmolen, expo center etc
Verwijderd
Je hebt de keuze uit 15 verschillende gebouwen ofzo en ik wil ze alle 15?chiIIed schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:03:
[...]
Je kan maar 3 landmarks. Waarom zou je 7 expo centers willen?
teveel afslagen van je hoofdweg denk ik...Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:01:
Oke dus ik heb een klein probleempje met mijn stad: (trafficjam)
[afbeelding]
Iemand enig idee?
Ik bouw naast de hoofdwegen nog een soort paralelweg waaraan alles verbonden is, zodat je op de hoofdweg door kan rijden
My iRacing
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the back of the car.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you.
Verwijderd
Krijg je straks een game cadeau en mensen blijven nog zeiken?Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:55:
[...]
Wij van wc eend.... is het meer zeg maar, vind de gratis game actie belachelijkZe doen dat alleen maar om zo nog meer aan ons te verdienen aangaande DLC's voor je gratis game etc. Het zou ze sieren als ze ieder laten we zeggen 25 piek steamvouchers geven of iets dergelijks.
EA had ook helemaal NIETS kunnen doen. Het is vooral een sympathiek gebaar.
Eerder een PR maatregel. Al die negatieve reacties bij winkels en fora zijn niet echt goed voor hun imago.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:24:
[...]
Krijg je straks een game cadeau en mensen blijven nog zeiken?![]()
EA had ook helemaal NIETS kunnen doen. Het is vooral een sympathiek gebaar.
Of ze hadden een werkend product op de markt kunnen brengen. Niet een half werkend product waar een groot aantal functies uit gesloopt zijn om het nog enigszins te laten werken.Verwijderd schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:24:
[...]
Krijg je straks een game cadeau en mensen blijven nog zeiken?![]()
EA had ook helemaal NIETS kunnen doen. Het is vooral een sympathiek gebaar.
IMHO niets spanneds dus.Update 3/10/2013 - Patch 1.4: Fixes going live with this update:
General
• Update to the “Select a Server” dialog in the game launcher. This will now indicate which servers you have active cities on
• Fix for an issue where selection shard did not display when the previously selected server is down
• We've fixed a problem where some players were getting stuck when switching shards in the server select menu
• We've opened 1 new server: Antarctica
En even een basic vraag, tenminste, zou je verwachten..
Hoe de *piep* verander je keybindings in SimCity? Ik heb F10 in gebruik als screenshot key, maar ingame heeft die key ook al een functie, nogal irritant steeds.
Blog | PVOutput Zonnig Beuningen
Waarom in hemelsnaam een server op Antartica????Nakebod schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:32:
En de 1.4 release notes zijn ook online:
[...]
IMHO niets spanneds dus.
En even een basic vraag, tenminste, zou je verwachten..
Hoe de *piep* verander je keybindings in SimCity? Ik heb F10 in gebruik als screenshot key, maar ingame heeft die key ook al een functie, nogal irritant steeds.
Dit is een account.
Heb ik ook een paar keer gehad voordat ik die hazmat brand bestrijders had. Echter wisten mijn gewone brandweer lui die brand toch te blussenGrvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 18:21:
Een hazmat fire en niks wat mijn brandweer eraan kan doen! ivm geen hazmat bestrijding zooidaarvoor heb ik de grote nodig.. doei stad!
Daarna mooi een grote brandweerkazerne neer gezet met heli etc. Vervolgens werd die letterlijk binnen 1 minuut vernietigd door een aardbeving
Toen ik met die stad rond de 240k inwoners zat ben ik vervolgens in 3 fabrieken processors gaan bakken. Alloy word geleverd door 3 recycle plants, plastic kocht ik in vanwege de prijzen. Dit zorgde voor een lekker inkomen, gelukkig ook maar want de stad zelf doet nu ongeveer -30k per uur. Daardoor heeft de stad gewoon een financiële buffer nodig van pak em beet 3-5 ton.
Echter word mijn stad erg geplaagd door watertekort, ondanks dat ik de water pompen en sewage processors naast elkaar heb liggen. Verder trekken mijn scholen het op eens niet meer waardoor mijn 800MW reactor op meltdown imminent staat
Ik ga dus maar weer eens een nieuwe stad beginnen met een donatie van deze. Helaas kom ik nu niet meer op de server ondanks dat ie niet vol zit
[ Voor 15% gewijzigd door Aapenootjes op 10-03-2013 19:35 ]
Voor de pinquinstimofp schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:33:
[...]
Waarom in hemelsnaam een server op Antartica????
Niet geheel gek eigenlijk, het ligt geografisch gezien optimaal voor Australië, Zuid-Afrika en Zuid-Amerika.timofp schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:33:
[...]
Waarom in hemelsnaam een server op Antartica????
Net zoals IJsland voor USA/Canada en (Noord/West) Europa redelijk gunstig ligt.
Blog | PVOutput Zonnig Beuningen
Dit terwijl mn powerstad net nog voldoende leverde aan ze.. en als ik switch naar die stad heb ik ook nog meer als genoeg om te geven!? iemand een idee?
Dit is een account.
Regio updates die achter blijven.Grvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:56:
aaah; mn high tech stad begint opeens te zeuren over weinig power.
Dit terwijl mn powerstad net nog voldoende leverde aan ze.. en als ik switch naar die stad heb ik ook nog meer als genoeg om te geven!? iemand een idee?
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
De servers staan fysiek allemaal in de VS.Nakebod schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:50:
[...]
Niet geheel gek eigenlijk, het ligt geografisch gezien optimaal voor Australië, Zuid-Afrika en Zuid-Amerika.
Net zoals IJsland voor USA/Canada en (Noord/West) Europa redelijk gunstig ligt.
Power en de hele boel is gebugd, ben al 3 uur aan het proberen om power van stad A naar B te krijgen, maar hij wil steeds maar 63MW sturen terwijl er 192MW op overschot is, zelf alles slopen en alle deals annuleren en daarna alles terug opbouwen helpt niet. Van uit stad B zie ik in de region view dat stad A 192 beschikbaar heef, maar kan maar 63 kopen, vanuit stad A zie ik in de regionview dat er maar 63MW over is. pfffGrvy schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:56:
aaah; mn high tech stad begint opeens te zeuren over weinig power.
Dit terwijl mn powerstad net nog voldoende leverde aan ze.. en als ik switch naar die stad heb ik ook nog meer als genoeg om te geven!? iemand een idee?
Gaat dit wel lukken als ik in beide steden een vliegveld aanleg?
Het geld was eigenlijk als startcapitaal bedoeld, dus geen zin in een grote investering die achteraf geen nut heeft.
neen dit gaat niet, of je moet het via een omweg via andere steden doen, dus een indirecte verbinding.jongf7 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 20:04:
Ik heb een nieuwe stad gesticht in de regio welke niet via spoor, weg of water verbonden is met mijn bestaande stad. Hier kan ik nu geen geld heen sturen (als gift).
Gaat dit wel lukken als ik in beide steden een vliegveld aanleg?
Het geld was eigenlijk als startcapitaal bedoeld, dus geen zin in een grote investering die achteraf geen nut heeft.
Ok, bedankt.timofp schreef op zondag 10 maart 2013 @ 20:04:
[...]
neen dit gaat niet, of je moet het via een omweg via andere steden doen, dus een indirecte verbinding.
Kan via water dan wel?
Dan kan ik het via een omweg doen, anders helemaal niet.
Origin: Slaying_Johan
[ Voor 12% gewijzigd door JW1904 op 10-03-2013 20:09 ]
Geen idee, maar ik denk het niet.jongf7 schreef op zondag 10 maart 2013 @ 20:07:
[...]
Ok, bedankt.
Kan via water dan wel?
Dan kan ik het via een omweg doen, anders helemaal niet.
Ik ga die server joinentimofp schreef op zondag 10 maart 2013 @ 19:33:
[...]
Waarom in hemelsnaam een server op Antartica????
Ik loop nog steeds met twee brandende vragen waar ik maar niet uit kom:
1) Is bodemvervuiling schoon te maken? Helpen bomen plaatsen?
2) verdien je automatich aan export van erts, olie en goederen of moet een andere speler echt die spullen aankopen? En, gebeurd dit ook als je stopt met spelen en je wereld met 15 andere spelers verder spelen.
SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N
1. JA, bij mij hielp het door de plek leeg te halen, bomen te blijven planten, net zo lang tot dat de bodem weer schoon is.RoyK schreef op zondag 10 maart 2013 @ 20:13:
Heren en dames,
Ik loop nog steeds met twee brandende vragen waar ik maar niet uit kom:
1) Is bodemvervuiling schoon te maken? Helpen bomen plaatsen?
2) verdien je automatich aan export van erts, olie en goederen of moet een andere speler echt die spullen aankopen? En, gebeurd dit ook als je stopt met spelen en je wereld met 15 andere spelers verder spelen.
2a. als je een handels depot hebt met de bijbehorende opslagplaatsen en deze op export zet dan verkoop je.
2b. geen idee.
In het gebouw heb het op export staan, is dat dan voldoende en neemt men ook van je af als je zelf niet speel?Tsurany schreef op zondag 10 maart 2013 @ 20:14:
Je verdient er aan mits je het actief exporteert naar de global market via de trade specialisaties.
@thvers thanks
[ Voor 3% gewijzigd door RoyK op 10-03-2013 20:18 ]
Kroeg- en slowchattopic en de indeling in regions: SimCity Kroegtopic
Het grote klachten en problemen topic staat hier: [SimCity] Klachten en problemen. Ook voor de Mac!
Let op:
Gaat het om release ervaringen, kopen, Origin, cd keys of verwante zaken? Doe dat s.v.p. in [Simcity 2013] Aanschaf & Origin. Zo kunnen we het hier bij de game zelf houden.
