Helaas, Interpolis kon mij niet verder helpen. Ik heb een inboedel en WA verzekering, dus zowel binnen als buiten zou ik aanspraak kunnen maken op dekking vanuit interpolis, maar voor telefoons gaat die helaas maar tot iets meer dan 300 iirc.BeQuietAndDrive schreef op donderdag 31 mei 2012 @ 14:46:
[...]
Heb je niet meerdere verzekeringen, zoals inboedel? Bij veel verzekeraars kun je een buiten de deur of kostbaarhedenverzekering of iets dergelijks bij zo'n pakket afsluiten voor een euro of 2/3 per maand die dan niet alleen je mobiele telefoon dekt maar gelijk zo ongeveer alles, zoals camera's enz.
10,50 per maand voor alleen een telefoon is een erg hoge premie.
Het maakt me ook niet veel uit, ik heb nu gewoon een goede no-nonsense dekking, zodat ik alleen maar naar de winkel hoef om een nieuwe op te halen bij onherstelbaar stuk en dat bevalt.
Icm met de luttele 12,00 die ik per maand aan mijn sim-only abo kwijt ben, zijn mijn mobiele lasten dus nu 22,50. Dat is veruit te overzien en gezien mijn onbeperkte data, Skype vaste/mobiele telefonie (met telefoonnummer) en whatsapp denk ik dat ik riant voordelig zit qua maandlasten vs. risico dekking
Het leven is als koffie: heel lekker, maar veel te duur en zo weer op.