@essie-D
Als je in digitale zoom gelooft, dan ja: Met ICS zullen alle problemen verholpen zijn.
Digitale zoom: Dat is niets meer dan een uitsnede van de 12 mp foto vergroten. Het is al triest genoeg dat fabrikanten deze 'functie' nog steeds toevoegen, maar waarschijnlijk komt 't ook vooral doordat onwetende consumenten zich er door laten verleiden.
Dat de kwaliteit van de camera tegenvalt ligt misschien ook aan je referentiekader. Het blijft wel een telefoon met een camera zo groot als een speldenknop. De kwaliteit van de foto's zijn dan ook niet vergelijkbaar met een echte camera. Mijn digitale spiegelreflexcamera ( met een lens van enkele centimeters in doorsnede ) maak op minder megapixels véél betere foto's.
Laat je niet te veel verleiden door de 'cijfers' maar vergelijk de kwaliteiten liever met vergelijkbare apparaten: Andere telefoons met een camera bijvoorbeeld.
@W84:
Achterkant zit links van de camera wel het dichtstbij 'geborgd'. Heb je een echte micro-sim, of een zelf geknipte? In de achterkant zit een richeltje om de simkaart extra te borgen: Misschien dat het daar wringt?
Zijn er geen klipjes afgebroken of verbogen? De achterkant kan er dus wel af, maar hij is er volgens mij niet voor gemaakt om regelmatig te worden geopend.
De HDMI klep heb ik nog niet één keer open gehad, die van de USB veel vaker (joh!), maar hoewel ik het ook een prut-systeem vind, nog geen problemen mee gehad. Welke hardware codes heb je? Een 12W09 ofzo? (heel vroege?) De telefoon is (blijkbaar) qua behuizing inmiddels wat ' verbeterd ' want ook hier in het topic zijn er meerdere klachten geweest over aansluiting, randjes, overgangen en ruimtes.
Ik heb een 12W14 met code ABAC,. en bij is nog steeds prima-de-luxe, tot nu toe zonder hoesje of bumper. Maar nog geen broekzak van binnen gezien
[
Voor 34% gewijzigd door
JayPe op 05-05-2012 20:37
]
To change something insignificant to significant - adding love and compassion - Tweaker