Ik draag gewoon "normale" broeken en daar past de note gewoon in. Mischien op de fiets niet relaxed maar ik fiets nooit dus voor mij geen probleem. Gewoon zitten ook geen punt alleen is het dan wel lastig om m uit je zak te krijgen,maar datzelfde probleem had ik ook met de galaxy s. Verder vind ik de galaxy 7.0 ( ook in mijn bezit) eerder een kleine tablet met telefoonfunctie aangezien het bellen daar altijd handsfree moet en is de Note toch echt een telefoon met tablet functionaliteit. Kortom vind ik dus de Note voor mij het ideale apparaat vergeleken met de galaxy S en de 7.0Bigg Balls schreef op zondag 13 november 2011 @ 10:40:
Een mooi groot en fijn scherm maar voor mij is het geen telefoon maar eerder een mini tablet. Dus voor degenen die bijna niet bellen is het een mooi toestel (en die broeken hebben met brede zakken).
Edit: nog een kleine toevoeging. Door het lagere gewicht en de hogere resolutie t.o.v galaxy 7.0 vind ik het ook een fijner apparaat om mee op de bank of in bed te browsen etc. Alles is prima te lezen. Voor mij althans( ben niet brildragend)
[ Voor 11% gewijzigd door oknot op 13-11-2011 12:19 ]