furby-killer schreef op dinsdag 22 november 2011 @ 22:52:
Statistieken zijn zoals je weet helemaal niet zo simpel, vooral gezien dat er een hele hoop zijn.
Anyway ik denk dat op het moment mijn problemen niet echt bij protos ophouden
[
afbeelding]
Nog een tip: proberen puur op macro te richten en niet op raiden enzo is ook (vooral) tegen zerg een slecht idee
Trouwens wel debiel dat dat ding me nu continue tegen slightly favored laat spelen, die verlies ik, mag het systeem ondertussen ook wel achterkomen.
Je speelt tegen slightly favoured totdat je ladder-punten ongeveer gelijk staan aan je MMR.
Ben je MMR wise dus low-platinum, dan zul je al snel tegen equal opponents spelen.
Benj e MMR wise top platinum/low diamond maar zit je nog in low platinum, zul je tegen favoured opponents spelen om je punten omhoog te gooien tot je top 8 platinum staat.
De opponent ziet er gewoon slightly favoured uit maar dat betekent alleen dat je nog extra punten krijgt, niet dat je opponent extra goed is of een hoger MMR heeft dan jou.
Je MMR = 800 = top platinum
Je ladder punten = 0 = low platinum
Je vecht tegen opponent "Henk = 800 MMR"
Henk heeft hetzelfde MMR als jou
Henk ziet eruit als (slightly) favoured.
Je MMR = 800 = top platinum
Je ladder punten = 500 = top platinum
Je vecht tegen opponent "Henk = 800 MMR"
Henk heeft hetzelfde MMR als jou
Henk ziet eruit als equal.
Damn dit klinkt wel erg verleidelijk.
Mijn engels is zowat beter dan mij nederlands (inclusief uitspraak(amerikaans)) maar ik volg geen 'bachelor' of 'master' degree en mijn huidige opleiding is niet gerelateerd :(!
Ik heb wel langere tijd reviews geschreven voor websites en stream ook :-) en ben diamond+ in 1v1 en Sc2 e-sport fanaat :-D
Maar helaas ~_~.
[
Voor 22% gewijzigd door
kaluro2 op 23-11-2011 08:25
]