Vicariously I live while the whole world dies
Verwijderd
Je Q is aardig goed voordat je madreds hebt, net zoals de AOE van je W.Vicarious schreef op dinsdag 26 juli 2011 @ 16:15:
Met madreds kan zelfs Ashe junglen, je moet daarvoor ook wel WAT kunnen natuurlijk
Ook even naar de patchnotes gekeken, op zich vind ik ze wel goed. Zeker Annie en Udyr.
Corki nerf is denk ik wat te veel van het goede. De blind weghalen en dan ook nog R, W, Q damage minder? Ik denk dat zeker in de early game je nu veel moeite hebt als Corki om te harassen (en ermee weg te komen).
4 Miljoen actieve gebruikers per dag
lees ook eens de rest van de laatste berichten op die facebook pagina door, er staat veel commentaar en uitleg omtrent changes.
[ Voor 26% gewijzigd door speedzor op 26-07-2011 17:22 ]
Wat me opviel (en wat wonder boven wonder ook gewoon werkte) is dat mijn passive goud waard is

Phenom II X4 945 \\ 8GB DDR3 \\ Crosshair IV Formula \\ R9 290
Geen replay van gisteren, ik was vergeten dat ik voetbaltraining had en heb maar 3 matches kunnen spelen. Grootste deel van de tijd gewoon achterovergehangen en m'n char laten autoattacken, ik was zo net iets te moe om gefocussed te kunnen werken
Gelukkig dat ik in m'n ranked game gecarried werd
Ik heb de afgelopen dagen gemerkt dat ik steeds sneller begin te ragen omdat mensen de simpelste dingen niet doen in ranked.. Zal niet lang meer duren voor ik ook eens een kleine ban aan m'n broek heb denk ik

Gister in een normal game een caitlin die blijkbaar niet weet dat auto attacks schade doen, de hele game alleen maar traps & Q... En dan wel gewoon 700 wins hebben... Vraag me dan toch af of diegene altijd zo speelt.
[ Voor 79% gewijzigd door atlantisx op 27-07-2011 11:23 ]
Hoe spelen jullie fatsoenlijk op US servers ?Zyppora schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 08:15:
Gisteren wederom Teemo gespeeld op de US servers.
Mijn ping naar de US servers is veels te hoog om fatsoenlijk te kunnen spelen (250>)
Een goede internet connectie, met mijn glasvezel haal ik ook niet lager dan 101 latency.Dylan93 schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 11:27:
[...]
Hoe spelen jullie fatsoenlijk op US servers ?
Mijn ping naar de US servers is veels te hoog om fatsoenlijk te kunnen spelen (250>)

Mijn teammates gingen alleen maar kamikaze tegen de bots. Ze luisterde niet en waren constant underleveled.
Voorbeeld; teemo van lvl13 ging head on met een ashe bot van lvl 17…

Ik was zelf voor de 3e keer met leblanc aan het oefenen, wat steeds beter ging.
Aan het einde van de game waren alle bots lvl 18, onze Ashe en ik ook, sivir lvl 17, teemo lvl 15 en pantheon lvl 11…

Ze weigerde te verdedigen en te farmen...
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana
Vicariously I live while the whole world dies
Daarna een normal met Leona. Maar dat was best waardeloos. Ik zat bij een vol premade team (hadden allemaal NvM oid voor hun naam. Maar 2 daarvan waren zo waardeloos. Of eigenlijk de meeste. Ik zat samen met trist in een lane, ik zeg in chat zullen we lee sin pakken, hij zegt is goed. Dus ik in het bosje, druk w in, druk q in, ga met e naar die champ, stun hem, en me w gaat af, trist doet 1 hit, ziet de andere gragas naar mij lopen en denkt OH SHI- rennen! die komt wel erg dichtbij
Maja misschien vanavond maar ff proberen of het beter wil, of iig een team heb die het wel snapt.
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Laatst, en dit is niet gelogen, had ik een Ashe in mijn team. In de champ selection screen zei ze dat ze AP ging. Toen dacht ik al van huh?
Uiteindelijk kwam het er op neer dat zij AP en CDR stackte, enkel en alleen voor haar ult. Ze ging dan bij een tower van ons in een andere lane staan en vuurde dan haar arrow af. That's it. Alle teamfights was het 4v5 en haar ult deed geen enkele champ van het andere team pijn. Vervolgens moesten we de hele match natuurlijk aanhoren dat wij noobs blabla waren...
Baristo schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 13:32:
Support ashe is best goed....

PlayerUnknown's Battleground: TryingDutchman
US server? Of EU East?Dreanor schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 17:28:
waarom zie ik randoms al op live streams Wukong spelen en wij nog niet? /sadface
Vicariously I live while the whole world dies
Als het 2vs5 (AI) is dan alsnog niet disconnecten maar surrender drukken

Vorige disconnect was omdat dochter wakker werd van haar slaapje.
Zal er beter op gaan letten, op de disconnects
Steam id is ijsie \\ Xbox Live GT: Meneer iCy
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Verwijderd
Dat andere level is je champion level. Elke game begint iedereen op lvl 1. Het doel is om te levelen en geld te farmen, zodat je sterker wordt en de tegenstanders de pan in kan hakken om de game te winnen. Champions levelen zit in de game om diepgang te creeeren. Anders zou het een soort fps worden als je geen xp en geld hoefde te farmen.
Hoe kom je verder in de game? Tja, eerst maar eens lvl 30 worden, wat runepages vullen, wat champions kopen. Zodra je heel wat normal game wins onder de riem hebt kun je ranked games gaan spelen, dat is een soort ladder waar je hoger of lager komt naarmate hoe vaak je wint/verliest. De bedoeling van de game is voor iedereen anders, de een wil hoog op de solo ranked ladder komen, de ander wil hoog op de team ranked ladder komen, de ander wil alleen maar normal games doen en gewoon winnen
Ah dus jij was de fameuze MetricCandy Ashe waar we tegen stonden? Ik was de ChogathPIVO_Ace schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 23:11:
Grr totaal geroffelstompt net door een GoT team...
[ Voor 20% gewijzigd door Vicarious op 28-07-2011 08:52 ]
Vicariously I live while the whole world dies
Hij geeft me een tryndamere gevoel eerlijk gezegd
Is dus Tryndamere z'n legendary skin


[ Voor 9% gewijzigd door speedzor op 28-07-2011 09:09 ]

Vicariously I live while the whole world dies
Ja, en zeggen dat ik je nog wou uitnodigen maar dat je dan snel het team verlaten hebPIVO_Ace schreef op woensdag 27 juli 2011 @ 23:11:
Grr totaal geroffelstompt net door een GoT team...
Op zich wel een leuk potje
http://clgaming.net/redtracker/topic/10133/?p=1
edit:Character Passive: Damage is retaining true and is being lowered a bit. Duration is being increased.
Q: Now a passive/active. Passive is the Xypherous outlined stealth rework. Active grants bonus attack speed for x seconds and instantly reloads x Vile Bolts into Twitch's crossbow.
W: Debilitating Poison: Now requires poison on the target to cast. Cast range increased by double. Can no longer be cast if there are no valid targets in range.
E: New Spell. Fires a narrow line missile instantly that deals total attack damage and includes on hit effects. High range, .75 second cooldown but requires Vile Bolts. Vile Bolts are Twitch's ammo resource that replenishes over time or by reloading via Q.
R: Expunge: Can no longer be cast if there is no target in range. Requires poison, cast range doubled. Damage heavily increased.
http://na.leagueoflegends...ead.php?p=91489#post91489
note the poll results
[ Voor 5% gewijzigd door speedzor op 28-07-2011 10:42 ]
en idd jullie hadden mij geinvite maar deze had ik verlaten(zonde had me weer een win kunnen opleveren..)
Ik speelde met een aantal clan genoten. Er is een heel groot deel van DoubleDutch dat lol speelt.
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Vicariously I live while the whole world dies
HOI.
Ik heb in de redtracker gezien dat er inderdaad problemen zijn. Al gewoon eens heropgestart en eventueel repair gedaan (als je zover raakt?).Bananenspin schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 10:54:
Noes na de patch update start de launcher gewoon niet meerBen ik de enige met dit probleem?
http://na.leagueoflegends...p?p=12055906#post12055906
Hoezo epic poem?
edit:
http://eune.leagueoflegen...d/showthread.php?t=336258
Don't let people play free champs in ranked if they don't own them.
I don't want to see any more bad malzas. My eyes.
Laten we hopen dat dit er komt..Hey Kint0ki,
thank you for submitting this.
To me sounds like a good idea. Let me check internally and seen what is the take on that.
Thanks again.
Het wordt tijd dat deze vakantiejob gedaan is, ik begin het gevoel te krijgen dat ik net iets teveel post in dit topic
[ Voor 37% gewijzigd door speedzor op 28-07-2011 13:23 ]
HOI.
@hydra, Het wordt minder voor naarmate je langer speelt, zeker als je net start met het spel te spelen zijn er veel mensen die er gewoon klaar mee zijn / het spel niks vinden / leaven omdat het ze niet boeit, dit wordt wel minder naar gelang je meer potjes gespeeld hebt. Het wordt vanzelf minder, maar helemaal weg is het nooit. Of je moet met een vol groepje bekende spelen.
[ Voor 49% gewijzigd door atlantisx op 28-07-2011 11:52 ]
https://niels.nu
Vliegtuigjes bouwer - i.o.
Helaas het verwijderen van de releases map en alles opnieuw binnenhalen heeft ook niet geholpen.. dan maar een reinstall en hopen op het beste :<atlantisx schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 11:46:
Je zou even kunnen proberen C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\*** te knippen naar een tijdelijke map, en dan nogmaals de repair draaien, anders client reinstall / wachten op een fix lijkt me.
Ik zie op de redtracker ook maar een paar problemen voorbij komen op US maar geen op EU..
[ Voor 8% gewijzigd door Bananenspin op 28-07-2011 12:23 ]
HOI.
https://niels.nu
Elke week zijn er 10 andere champions 'free to play' inderdaad. De champs met Recommended erbij zijn vaak het makkelijkst voor beginners.Hydra schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 12:41:
Vanavond maar weer eens proberen. Ik begrijp dat je op dit moment met een aantal champions kunt spelen die je niet hoeft te kopen? Welke zijn aanraders? Heb zelf "Soraya" (ofzo) gekocht, omdat ik support wel leuk vind, maar ik wil ook andere rollen proberen.
Vicariously I live while the whole world dies
Ah, cool. Ga vanavond maar weer eens proberen, kijken hoe die andere champs spelenVicarious schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 13:12:
[...]
Elke week zijn er 10 andere champions 'free to play' inderdaad. De champs met Recommended erbij zijn vaak het makkelijkst voor beginners.
https://niels.nu
Ik zou katarina aanraden voor beginnende spelersHydra schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 13:16:
[...]
Ah, cool. Ga vanavond maar weer eens proberen, kijken hoe die andere champs spelen
Ze is nu F2P en op lagere levels houdt niemand haar ultimate tegen.
Als je een beetje aan haar gewend raakt ga je er veel plezier mee believen denk ik.
Verwijderd

Het ging hem er voornamelijk om dat katarina nu F2P is, en op lage levels ga je er het meest mee roflstompen.Cvan schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 13:41:
Ik zou toch echt beginnen met champions leren als cho gath, annie, janna, ashe, want katarina is later in de game een zeer zeer niche pick. Die ik net genoemd heb zijn altijd wel goed, en daarmee leer je zo'n beetje alle rollen.
Tijd om naar level 30 te gaan heb je genoeg, kan je even goed een paar fun matches ertussen smijten
Het kan nog wel, maar niet met full crit runepage denk ik.
Vicariously I live while the whole world dies
Heb er vanmiddag iemand heel veel succes mee zien hebben, is het zoveel moeilijker dan?
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Forn schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 16:01:
[...]
Heb er vanmiddag iemand heel veel succes mee zien hebben, is het zoveel moeilijker dan?
Zo trolled.
Nu speelde ik vandaag voor het eerst via één client. Eerst op NA, daarna op EU. Op EU kon ik vervolgens 30 mastery points toekennen! Als ik nu de betreffende page selecteer, zijn 30 punten verdeeld, en bij available points staat -2.
Modern technology has its origins in an altogether non-practical search for useless knowledge.
Verwijderd
dat komt omdat hij de masterie pages lokaal opslaat. als je op twee servers speelt (wat sinds de laatste patch pas 'legaal' was) met 1 client heeft hij dus geen dubbele masterie pages (met twee clienten wel).
Toen ik dit had kreeg ik gelijk een hele rits met foutmeldingen en startte mijn spelletje niet voordat ik een masteriepage had aangemaakt met het aantal punten wat ik op de us server had.
Ik denk wel dat ze in de volgende patch (omdat het serverswitchen nu 'legaal' is gemaakt) iets verzinnen zodat je apparte lokale masteriepages heb.
Verwijderd
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Verwijderd
agreed die faceroll champs die tegelijkertijd ook nog eens supersterk zijn is weinig aan. Maar udyr is iig altijd gebanned. Annie vaak niet en ze zit gewoon in elke game. Het is niet eens dat ik altijd mijn lane tegen haar verlies. Maar het is gewoon supersaai.Forn schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 19:19:
Ik hoop dat Udyr wordt aangepast, deze champion verpest het spel momenteel voor mij.
Ik heb zelf de volgende drie winkels gevonden.
https://pinshopat.paysafecard.com/; In het duits en blijkbaar moet je betalen via een Oostenrijkse rekening.
http://beltegoed.nl/paysafecard-opwaarderen; Nederlands en je krijgt de code gemailed, maar je moet ook verplicht je GSM-nummer invullen…
En als laatste nog de volgende site: https://www.wertkartenverkauf.com/. Daar staat alleen niet bij hoe je de code krijgt (zal ook wel via de mail). Dus ik ben geneigd om hem bij die laatste te kopen.
Vliegtuigjes bouwer - i.o.
Dat vroeg ik dus niet, want dat wist ik al...FikkieHo schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 21:04:
Maar dat kaartje werkt niet voor gewoon verkoop in de winkel? Want je kan ze in heel veel winkels in NL halen
[ Voor 4% gewijzigd door Thormodo op 28-07-2011 21:22 ]
Denk alleen wel dat ze die ulti gaan aanpassen want in een teamfight bladestorm je gewoon de halve fight even door om alle channels & ulti's te stoppen.
[ Voor 55% gewijzigd door atlantisx op 28-07-2011 21:54 ]
Ik heb het ook geprobeerd met die code, maar kreeg de 5 euro extra niet met paysafecard..
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Did I miss something?Forn schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 19:19:
Ik hoop dat Udyr wordt aangepast, deze champion verpest het spel momenteel voor mij.
Sinds wanneer is Udyr faceroll geworden
Surfin' paradise!
Verwijderd
Ja en? alle champs die je opnoemt zijn nog steeds instaban of instapick.speedzor schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 23:01:
De notes van enkele dagen geleden niet gelezen? Annie en Udyr zijn wat generfed, net zoals GP en Yorick.
Het zijn ook allemaal hele kleine nerfs behalve misschien die van yorick.
Maar ik heb 10 potjes ranked gespeeld vandaag en deze champs zijn elke keer gebanned of gepicked.
En ik weet niet of je wel eens tegen of met udyr gelaned hebt, maar hij is niet te harassen en bijna niet te ganken.
[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 28-07-2011 23:34 ]
Verwijderd
Eh als je bijvoorbeeld annie neemt die heeft 5 damage verloren op 2 spells. En .05 ratio als je dan 600 ap hebt is dat 70 burst damage op je combo, lijkt me niet veel uitmaken.speedzor schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 23:33:
Lijkt me maar logisch, de mensen moeten eerst nog zien wat voor uitwerking het heeft op de gameplay.
In ieder geval is TF al geen wanted pick/ban meer dus ik ben een gelukkig man.
Die udyr nerf maakt iets meer uit, maar van wat ik ervan gezien heb niet echt veel.
Lanewick is ook nog steeds heel sterk, maar als je blijft vasthouden aan die tanky DPS top meta krijg je het lastig ja. Je kan natuurlijk een beetje out of the box denken en een ranged character tegenover hem zetten. Dan kun je hem vrijelijk harassen op afstand en bij zn creeps weghouden.Verwijderd schreef op donderdag 28 juli 2011 @ 23:31:
[...]
En ik weet niet of je wel eens tegen of met udyr gelaned hebt, maar hij is niet te harassen en bijna niet te ganken.
Vicariously I live while the whole world dies
Maar hem echt weg houden bij zijn creeps gaat niet lukken. (Hij is veel te dps/tanky/healy voor een laag lvl gevecht tegen een ranged)
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Volgens mij valt dat reuze mee. Weet niet of je zelf wel eens met lanewick hebt gespeeld, maar je bent vrij rap door je mana heen terwijl jij gewoon met auto-attacks kan harassen. Ik wil het wel een keer proberen, een 1v1 tegen een lanewick of udyr. Misschien vanavond eens doen? Kheb het CLG namelijk ook gewoon succesvol zien doen.MetricCandy schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 08:47:
@vica, denk dat ook niet lukt. de power van lanewick is zijn staying power. Elke keer als jij gaat harrassen "vergeet" je de minions. Voordeel van een ranged er tegen over is wel dat je meer afstand kan houden als je jezelf richt op farmen.
Maar hem echt weg houden bij zijn creeps gaat niet lukken. (Hij is veel te dps/tanky/healy voor een laag lvl gevecht tegen een ranged)
[ Voor 3% gewijzigd door Vicarious op 29-07-2011 08:52 ]
Vicariously I live while the whole world dies
plus, wanneer jij als ranged gaat attacken lok je ook de minion agro uit. Klinkt als een stom argument maar op een gegeven moment doen ook die kleine rukkers zeer.
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Gamen op een laptop is best ok .... echt
+1 voor jou.
Je kan de lane richten op last hitten en je shizzle op de tegenstander gooien, zo push je de lane niet en ben je rete irritant voor de tegenstander.
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Gamen op een laptop is best ok .... echt
Krijg echt het schijt van die noobs die ranked gaan en je hele game verprutsen. Gisteren nog een Brand die mid wou tegen ashe en binnen de 20 minuten al 7 deaths had ...
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana
Heb wel geleerd dat ik minimaal een maand wacht als season 2 begint voor ik ranked ga spelen.
Heb ongeveer 150 games ranked gedaan sta net iets meer dan 1:1 ratio echter mijn games werden vooral in het begin gedomineerd met leaves, feeders, ragers en erg game onbewuste spelers.
MetricCandy - Btag: MetricCandy#1397
Dat bedoel ik dus. Iedereen denkt dat er maar een tanky DPS top moet, maar je kan ook gewoon je lanes omgooien als je denkt dat die Udyr top een probleem gaat worden. Of vantevoren counterpicken. Als je ziet dat zij een Udyr hebben en je vermoedt dat die gaat lanen kun je daar al van tevoren op inspelen.Airdack schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 09:35:
Tsja dit is dus het probleem met de huidige meta, iedereen zit alleen maar te denken in tanky dps vs tanky dps on top, en als je dan een tanky dps zoals udyr hebt die je onmogelijk uit de laan kan harassen dan krijg je gewoon 10-15 minuten farmfest zonder veel andere actie. Ik sta er vaak genoeg met Jarvan of Cho'gath om te weten hoe 'leuk' top lane kan zijn
Vicariously I live while the whole world dies
Morgana:
* More movespeed
* Lower cooldown on dark binding
* Lower mana cost for tormented soil
* Updated autoattacks to be more responsive
* Faster autoattack missile speed
Lux
* Updated autoattacks to be more responsive
* Faster autoattack missile speed
* Light binding cooldown reduced.
Gister twee potjes vs AI gedaan om lekker te oefenen met Wukong. Ik vind hem early game nog wat zwak maar als je eenmaal wat items hebt dan vind ik hem fijn spelen
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity. - Robert J. Hanlon
60% of the time, it works all the time. - Brian Fantana
Voor de mensen die het nog niet weten: Healing op alle characters gaat generfed worden. Lees de verschillende topics op de redtracker maar eens door, Shurelia is er mee bezig.
Dat zal de bovenstaande discussie over de metagame ook wat ten goede komen aangezien je dan meer ruimte hebt voor non-healing supports (blitzcrank?
edit:
quote: ShureliaLast test AP Battlemage Soraka was OP and could 1v1 a farmed Nasus.
[ Voor 11% gewijzigd door speedzor op 29-07-2011 10:59 ]
Verwijderd
Vliegtuigjes bouwer - i.o.
https://niels.nu
Tegen AI is ook behoorlijk saai, je kan beter gewoon normals doen. Boeiend als je wat verliest... het is in ieder geval een stuk leuker.Hydra schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 11:03:
Gister een potje met Kat gespeeld en eentje met Soraka. Ik speel nog tegen AI omdat ik nog niet zo goed ben, en dan is Kat redelijk waardeloos. ben een stuk succesvoller met Soraka in ieder geval. Weet alleen niet hoe lang ik nog blijf spelen, vind het een beetje saai worden.
Vicariously I live while the whole world dies
Verwijderd
Gaan ze lifesteal ook nerfen ? Want ik gebruik redelijk wat life steal als ik Sivir speel en dan in combinatie met Ricochet krijg je best veel healing. De kunst is dan wel om in de heat of battle dmg te blijven doen anders ga je best hard dood.speedzor schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 10:49:
Voor de mensen die het nog niet weten: Healing op alle characters gaat generfed worden. Lees de verschillende topics op de redtracker maar eens door, Shurelia is er mee bezig.
Echt balen...
Nee.Verwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 11:35:
[...]
Gaan ze lifesteal ook nerfen ? Want ik gebruik redelijk wat life steal als ik Sivir speel en dan in combinatie met Ricochet krijg je best veel healing. De kunst is dan wel om in de heat of battle dmg te blijven doen anders ga je best hard dood.
Het gaat hem om de lane sustainability te verlagen die verkregen wordt door constant heals en eventueel meer te gaan naar een soort van dual mogelijkheid.
Enerzijds zou de champion dan eerder kunnen neigen naar een damagedealer of anderzijds naar een support.
Heals worden generfed en men wil meer richting alistar/janna support gaan.
Een voorbeeld van een change is, zoals ze nu getest wordt, soraka haar heal generfed maar armor addition doubled. Dit zou minder laning sustain moeten geven, maar toch damage van physical attackers moeten verminderen in teamfights.
De berichtgeving is nog wat rommelig omdat alles nog in testfase zit
Nidalee krijgt ook een heal nerf btw, daar is Guinsoo mee bezig.
Shurelia heeft verklaard dat de R van nidalee eigenlijk zwak is in teamfights en vooral goed om mee weg te lopen, dus ik vermoed dat daar ook misschien iets kan veranderen
Ik speel redelijk veel Nidalee en kan mij hier ook wel in vinden. De heal is op begeven moment echt bizar, maar heeft Nidalee late game wel nodig om nog echt nuttig te zijn. Op het laatst is tiger form alleen nog maar goed om te chasen, anders heb je er niet heel veel aan.speedzor schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 11:45:
[...]
Nee.
Het gaat hem om de lane sustainability te verlagen die verkregen wordt door constant heals en eventueel meer te gaan naar een soort van dual mogelijkheid.
Enerzijds zou de champion dan eerder kunnen neigen naar een damagedealer of anderzijds naar een support.
Heals worden generfed en men wil meer richting alistar/janna support gaan.
Een voorbeeld van een change is, zoals ze nu getest wordt, soraka haar heal generfed maar armor addition doubled. Dit zou minder laning sustain moeten geven, maar toch damage van physical attackers moeten verminderen in teamfights.
De berichtgeving is nog wat rommelig omdat alles nog in testfase zit
Nidalee krijgt ook een heal nerf btw, daar is Guinsoo mee bezig.
Shurelia heeft verklaard dat de R van nidalee eigenlijk zwak is in teamfights en vooral goed om mee weg te lopen, dus ik vermoed dat daar ook misschien iets kan veranderen
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Verwijderd
In ruil voor minder heal heeft Nidalee echt iets van CC nodig. Misschien is root of slow bij de traps (net zoals bij Cait) een goed idee.Forn schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 11:59:
[...]
Ik speel redelijk veel Nidalee en kan mij hier ook wel in vinden. De heal is op begeven moment echt bizar, maar heeft Nidalee late game wel nodig om nog echt nuttig te zijn. Op het laatst is tiger form alleen nog maar goed om te chasen, anders heb je er niet heel veel aan.
Ook hou ik ervan mijn traps echt overal te plaatsen, dus ik hoop niet dat traps een root krijgen en max van drie traps worden want ik heb liever mijn traps all over the place voor vision.
Maar we zullen zien, misschien krijgt Nidalee heal wel + movespeed oid?
PlayerUnknown's Battleground: TryingDutchman
Jep, superfijn voor turrets pushen.Baristo schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 13:25:
Haar heal geeft nu al attackspeed, toch?
Brokh - Dota 2 - https://dotabuff.com/players/25884604
Surfin' paradise!
Nouja, het is een paar keer geprobeerd door pro's en het werkte, dus is hij nu OPSnappie88 schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 13:58:
Ik heb een tijdje niet gespeeld en zie nu iedereen Udyr OP roepen... Kan iemand mij vertellen wat voor buff hij heeft gekregen waardoor hij in een lane opeens zo goed is? Voorheen was Udyr namelijk niet echt viable voor lanes...
Vicariously I live while the whole world dies
Verwijderd
Nee dat lukt niet ik heb een paar dagen terug een udyr nog een 1v1 tournooi zien winnen, cait en corki kregen hem in ieder geval niet neer. Creep agro doet teveel damage en spells kosten teveel mana. Al helemaal als udyr start met cloth armor 5 pots. Als hij dan de eerste back wriggles hebt zou ik als range niet meer graag tegen udyr staan. Al helemaal niet omdat jij wel makkelijk te ganken bent. Vayne lijkt me ook niet werken omdat die zon korte range heeft, dan kan hij je makkelijk stunnen.Vicarious schreef op vrijdag 29 juli 2011 @ 14:00:
[...]
Nouja, het is een paar keer geprobeerd door pro's en het werkte, dus is hij nu OPEr is niets veranderd, het enige dat je wel moet doen is turtle stance als eerste levelen. Dan heal je zo snel bij dat je wel geharasst kan worden, maar het heeft weinig zin. Echter, volgens mij als je er een ranged character tegenover zet ipv de tanky dps zoals in de huidige meta moet het gewoon lukken om hem bij zn minions weg te krijgen.
Verwijderd
Silverbolts tot je die true damage doet, en als hij bij je in de buurt wil komen om te stunnen heb je 2 opties.
Óf weg tumblen, óf achteruit schieten.
Eerlijk gezegt niet veel moeite met een udyr.
Dit topic is gesloten.