Ziezo, even speed postprocessing met een visstick onder mn neus:
Flickr set is
hier te vinden, uitleg onder de foto's spreekt voor zich.
Parkhotel Mechelen is eigenlijk een betonnen constructie in aanleg, maar is nooit voltooid geweest wegens financiële problemen. Sindsdien komt hier eigenlijk bijna niemand en is het volledig omringd door bos en begroeiing.
Het gebouw bestaat uit 3 verdiepingen en heeft een licht gebogen vorm (zie maps: Potaardestraat, Mechelen).
De Begane grond / gelijkvloers begint met een open plaats en eindigt in een ruimte waar ooit een zwembad zou moeten komen. Hier tussen in is een lange gebogen gang met daartussen allerlei kleine kamers en een aantal trappen naar boven.
Verdieping 1 is een verzameling van gigantisch hoge open ruimtes en een redelijk groot terras (boven de gebogen gang op de begane grond).
De tweede verdieping is eigenlijk het huidige dak, met nog uitstekende ijzeren pennen die voorzien zijn voor een extra verdieping. (volgens plannen die ik ooit gezien heb werd het 7 verdiepingen hoog, maarja...)
#1 Gebogen gallerij
#2 Lekker Vies
#3 Le Swimming Pool (ook lekker vies)
#4 De achterzijde (u kijkt op verdieping 0 en 1)
#5 Dakterras op verdieping 1 en open ruimte
#6 1e verdieping - hoge open ruimtes met veel kolommen enz.
#7 Het dak
Over de sfeer en betreedbaarheid: Het oogt daar nogal groen, mede door de reflectie op het beton. De kleine kamertjes zijn echt pikdonker en liggen vol met putten. Dus ik waarschuw je nu alvast, ga niet op je bek. Verder zijn alle trappen goed begaanbaar. Over het algemeen is het zand, beton, beton, beton en mos.
Zoals ik eerder al zei: er is daar niemand, volledig privé terrein. De weg vanaf de straat een beetje asfalt, overgaand naar kiezels, overgaand naar gras. Dus als we daar met pakt em beet 10 autos gaan staan zal niemand het zien.
Get Airflow, save the world.