It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark... and we're wearing sunglasses.
Kan je beter aan me vragen een dagje te gamen. Als ik op vakantie ben, draaien mijn pc's alleen maar efficiënter.secoh schreef op maandag 04 april 2011 @ 20:58:
[...]
Ah.. goed punt.
Trouwens, Bubbles, als je zelf nu eens even een dag vakantie neemt - dan haal ik je eindelijk een keer in! Grr.
Secoh 9.110
Bubbles 9.128
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
Ah, dat is het. Ik moet een dagje ophouden te gamen!Bubbles schreef op maandag 04 april 2011 @ 21:01:
[...]
Kan je beter aan me vragen een dagje te gamen. Als ik op vakantie ben, draaien mijn pc's alleen maar efficiënter.
Bah nee, l4d2 gaat voor.
You are standing in an open field west of a white house, with a boarded front door. There is a small mailbox here.
Verwijderd
Gemeten 'floating point' snelheid
2287.42 miljoen ops/sec
Gemeten 'integer' snelheid
7403.04 miljoen ops/sec
Is dat een beetje goed?
Verwijderd
Om te zien hoe goed je pc het doet zit er niks anders op dan op werk te verrichten en zien hoeveel punten dat oplevert, wat je dan kunt vergelijken met de rest.
Verwijderd
Oke. En hoeveel punten is een beetje het gemiddelde dat je per dag haalt?Verwijderd schreef op maandag 04 april 2011 @ 22:09:
^ Die benchmarks betekenen maar weinig. Ze zijn buggy, en waar ze ooit voor gemaakt zijn (voor het uitrekenen van credit) worden ze niet voor gebruikt omdat dat fraude gevoelig is. Hadden ze er al lang uit moeten gooien.
Om te zien hoe goed je pc het doet zit er niks anders op dan op werk te verrichten en zien hoeveel punten dat oplevert, wat je dan kunt vergelijken met de rest.
Verwijderd
* bestaudio daagt je uit voor een potjesecoh schreef op maandag 04 april 2011 @ 21:07:
[...]
Ah, dat is het. Ik moet een dagje ophouden te gamen!
Bah nee, l4d2 gaat voor.
Slowly getting there, euh wait whut? Slowly?
Verwijderd
Als ik het goed begrijp proberen ze te modelleren hoe malaria zich precies verspreid over de populatie bij verschillende bestrijdingsstrategieën. Op deze manier willen ze bijvoorbeeld de lange termijn effecten van vaccinatie bij jonge kinderen door rekenen. Net als de korte termijn effecten van medicijnen en het gebruik van mug afstotende klamboe's.
Als je dit goed kunt modelleren en berekenen kun je betere beslissingen nemen over welke maatregel het meest kosten en tijd effectief is om een malaria uitbraak onder controle te krijgen, of hoe je malaria het best kunt uitroeien.
Dat is het geloof ik in een notendop - als ik het goed begrepen heb.
Hier een resultaat van malariacontrol.net, zoals gemeld op hun forum, waarbij ze hebben gekeken naar het effect van verschillende reacties van mensen op ziekte.
Finally, we would like to point you to another scientific article which was recently published, and which is based on some of the runs that you helped us with during late summer 2009. The study investigates the effect of differences between human individuals on malaria epidemiology in endemic countries. As you know, individuals differ from one to another. This is the case for a malaria endemic community too. Some will not seek any treatment; others will go to the clinic when the first fever appears. This type of heterogeneity and others such as transmission and risk of co-morbidity were introduced in the simulation to see how it affects patterns of illness and deaths.
Ross A. and Smith T. Interpreting malaria age-prevalence and incidence curves: a simulation study of the effects of different types of heterogeneity. Malaria Journal 2010, 9:132
[ Voor 40% gewijzigd door Verwijderd op 05-04-2011 09:17 ]
Zelfde geldt voor Kloksnelheid. Als je een architectuur maakt die 2x het aantal klokcycles nodig heeft, om een programma te draaien, maar zijn datapaden zijn half zo lang, laat je de klok 2x zo snel tikken. Weer maakt het qua performance niet uit.

Nee, ik ben GEEN hobbit...
Verwijderd
Volgens mij neem je je punten mee als je naar een ander team verhuist. Als die hoeveelheid punten dan meer is dan de dagopbrengst van je oude team, komen die voor die dag in de min te staan.Peregrine schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 09:44:
Ik stond net even buiten te p.... eh... praten, keek ik even bij de omliggende teams in de keuken. Nu viel me op dat 'BOINC 4 Africa' gisteren negatief heeft gescoord. Hoe krijgen ze dat voor elkaar... en kunnen we dat ook voor elkaar krijgen bij de Franse Koplopers
Volgens mij moet dat wel gewoon kunnen werken. Echter, heb je eigenlijk wel toestemming van school om op hun pc's BOINC te draaien? Je zou namelijk niet de eerste zijn die daarom in de problemen komt...Verwijderd schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 09:53:
Ik zit op dit moment op school, en hier internetten we via een proxy. Volgens mij door deze reden, kan BOINC niet connecten met de server. Mijn CPU draait wel op 100%, dus hij is wel bezig alleen hij verzend de resultaten niet naar de server. Weet iemand of hij de resultaten zodra ik weer thuis ben wel gewoon verwerkt? Anders draai ik het op dit moment voor niets
[ Voor 73% gewijzigd door Bubbles op 05-04-2011 09:56 ]
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
Nee, ik ben GEEN hobbit...
Officieel is dat niet zo, en blijven de punten bij het team waar je ze verdiend hebt. Maar bij een stampede worden de statistieken gebaseerd op de punten van alle users bij elkaar opgeteld (wat dus niet exact dezelfde resultaten oplevert als de stats van BOINC zelf), en dus zal iemand die een team verlaat inderdaad voor minpunten zorgen.Bubbles schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 09:54:
Volgens mij neem je je punten mee als je naar een ander team verhuisd. Als die hoeveelheid punten dan meer is dan de dagopbrengst van je oude team, komen die voor die dag in de min te staan.
Whatever
Ik denk dat hij op een laptop BOINC draait, dat zou niet zo'n probleem moeten zijn gezien het eigen bezit is en het netwerk niet belast.Bubbles schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 09:54:
[...]
Volgens mij moet dat wel gewoon kunnen werken. Echter, heb je eigenlijk wel toestemming van school om op hun pc's BOINC te draaien? Je zou namelijk niet de eerste zijn die daarom in de problemen komt...
Gewoon laten draaien en thuis laten uploaden. Ik upload mijn WU's van mijn laptop en de desktop tussen 01:00 en 08:00. Maak ik dan ook nog gebruik van mijn internetVerwijderd schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 10:02:
Ik draai het inderdaad op mijn eigen laptop.
Gamertag for Xbox: R0SSI
Suicyder schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 09:59:
[...]
Ik denk dat hij op een laptop BOINC draait, dat zou niet zo'n probleem moeten zijn gezien het eigen bezit is en het netwerk niet belast.
Dan is het inderdaad geen probleem.Verwijderd schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 10:02:
Ik draai het inderdaad op mijn eigen laptop.
Game on!
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
Honda Transalp XL600V | BMW R1200RT-P | Mijn fotomeuk |
Pfff, werd ook wel eens tijdGrubeater schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 12:53:
En de MuggenMeppers hebben nu ook een Team topic.
Gamertag for Xbox: R0SSI
Distributed Computing Request!
Care to donate one month worth of CPU cycles to malaria control during the Dutch Power Cows April 2011 distributed computing 'stampede'? If so, download and install the BOINC client at http://boinc.berkeley.edu/ and attach to Malariacontrol.net. You can create your own account, or attach to mine (login password).
Verwijderd
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Ik las het eerst ook verkeerd, maar je moet kijken naar die rode/oranje getallen vóór (team)naam. Ik vind het wel heel slecht leesbaar door het vloekende contrast met de lichtpaarse achtergrond. Tevens vind ik het logische scores achter een naam te zetten.
[ Voor 7% gewijzigd door Propheticus op 05-04-2011 18:50 ]
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht

klamboemachien gaat in ieder geval lekker vandaag, ze zitten nu al aardig over de score van gisteren heen. De Vault Hunters en de MuggenMeppers zitten ook aardig op koers. Zowel de MuggeZifters als Mosquito Chasers zouden nog wel eens met een lagere output kunnen eindigen dan gisteren, maar dit ligt er een beetje aan of er nog mensen met een grotere load moeten flushen of niet.
[ Voor 8% gewijzigd door Paprika op 05-04-2011 20:29 ]
Ik heb wel gewoon een internet verbinding dus daar zou het niet aan moeten liggen.
EDIT:
Nvm, na het klikken op project bijwerken zijn ze allemaal weg, ik neem aan verzonden.
[ Voor 18% gewijzigd door Franko P. op 05-04-2011 20:29 ]
It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark... and we're wearing sunglasses.
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht

Ik snapte al niet dat hij geen rondjes rende om de dualcore atom........

Zow nu eerst een bakkie
En de laptop kan nu lekker grazen
[ Voor 23% gewijzigd door jbhc op 05-04-2011 21:07 ]
Goed punt! Ik moet hier nog wat bier opmaken voordat het over datum gaat.Witlof schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 20:48:
zei de barman in het stampedecafé
Doe nog maar een pilsje!
Cheers!
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
Volgens mij niet, maar je bent vrij om er 1 aan te maken.Gezelli schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 23:34:
Even een andere vraag, heeft Vault Hunters geen site of forum topic?
Lijkt me zelfs gezelliWitlof schreef op dinsdag 05 april 2011 @ 23:39:
[...]
Volgens mij niet, maar je bent vrij om er 1 aan te maken.
Ik denk dat zullen de Team starters/bedenkers wel meteen doen of die krijg je als er een team is gevormd..
dan blijf ik hier wel in de kroeg hangen, is weer minder vervuiling he
(en het scheelt weer een topic bijhouden en antwoorden en dat is weer een polletje extra weg gekauwd)
Zijn er resultaten al behaald? Ik geloof dat dit project nu al 4 jaar draait is er een moment waarop er conclusies kunnen getrokken worden? Of een deel resultaat gepresenteerd kan worden? Is er al een deel resultaat gepresenteerd? Worden de resultaten openbaar gemaakt naar iedereen? Kan ik deze resultaten inzien?
Verwijderd
Misschien heb je wat aan mijn bericht eerder.AwesomeKid123 schreef op woensdag 06 april 2011 @ 08:10:
Wat ik me nu precies afvraag..
Vorig jaar is er een korte uitleg geweest over de simulaties die destijds gedraaid zijn, zie http://www.malariacontrol.net/forum_thread.php?id=980AwesomeKid123 schreef op woensdag 06 april 2011 @ 08:10:
Wat ik me nu precies afvraag..
Zijn er resultaten al behaald? Ik geloof dat dit project nu al 4 jaar draait is er een moment waarop er conclusies kunnen getrokken worden? Of een deel resultaat gepresenteerd kan worden? Is er al een deel resultaat gepresenteerd? Worden de resultaten openbaar gemaakt naar iedereen? Kan ik deze resultaten inzien?
Verder is er een wetenschappelijk artikel verschenen, waarin "we" ook netjes worden acknowledged.
En misschien een beetje late reactie, maar een goed leesbaar (al zeg ik het zelf

"Results! Why, man, I have gotten a lot of results. I know several thousand things that won't work." Thomas Edison
Iemand dit al eens eerder meegemaakt?
Fout tijdens verwerking CPU time: 2,485.02 = 41 min
Beiden op een Athlon 3000+, dus zeker niet zo erg als jou 15 uur op een 5000+, maar het gebeurt wel ja... helaas.
Waar ik ook van baal is dat ik nu nog steeds ruim 11 uur aan stampwerk van 2 en 3 april open heb staan! WIE HEEFT DIE TAKEN, REKEN EENS DOOR MAN!!!
* Peregrine gaat eens op een lekker grassprietje af-
Nee, ik ben GEEN hobbit...
Aanmelden kan hier.
[ Voor 14% gewijzigd door Propheticus op 06-04-2011 13:12 ]
en dat al sinds vanmorgen heel vroeg...
edit: ah me main pc net ff geflushed en die meld hetzelfde:( Dus iedereen die nog WU's heeft kan nog ff door. Daar gaat onze score van vandaag...........
[ Voor 56% gewijzigd door Mr Double B op 06-04-2011 13:59 ]
LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
Je hebt 'm ook al opnieuw laten verbinden met 't project, updateknopje?Mr Double B schreef op woensdag 06 april 2011 @ 13:49:
1 van me pc's doet niksmeld alleen dat er geen taken meer zijn om optehalen ???!?!?!? WTF!?!
en dat al sinds vanmorgen heel vroeg...
edit: ah me main pc net ff geflushed en die meld hetzelfde:( Dus iedereen die nog WU's heeft kan nog ff door. Daar gaat onze score van vandaag...........
Ja dat bedoelde ik eignelijk ook met geflushed had ff op meerdere pc's gechecked en overal zegt hij dat er geen nieuwe tasks meer zijn.Jejking schreef op woensdag 06 april 2011 @ 14:10:
[...]
Je hebt 'm ook al opnieuw laten verbinden met 't project, updateknopje?



LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
Graast voor Division Brabant
It's hardware that makes a machine. It's software that makes it work (most of the time).
ja dat zag ik ook maar heb nu op 3 pc's op update gedrukt en allemaal zeggen ze dit:itsalwaysme schreef op woensdag 06 april 2011 @ 14:14:
Als ik naar de server status kijk, zijn er nog wel genoeg WU's. Nog zo'n 5100 als ik het goed zie.
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Scheduler request completed: got 0 new tasks
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work sent
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work is available for malariacontrol.net
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work is available for openMalaria test version
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work is available for Prediction of Malaria Prevalence
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work is available for Estimation of parameters of infection dynamics (variable duration, max 4h)
6-4-2011 14:07:04 malariacontrol.net Message from server: No work is available for
LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
overclocked? Meestal zorgt een instabiele overclock voor reken fouten. Denk ook aan Prime95.MadGazelle schreef op woensdag 06 april 2011 @ 11:06:
Damn....dat waren flink wat punten geweest (relatief gezien) voor mijn CPU....naja....
De message onderaan heeft het over dat het gewoon te lang heeft geduurd:MadGazelle schreef op woensdag 06 april 2011 @ 10:26:
hmmmm....heeft mn desktop een halve dag staan crunchen op een WU, krijgt een invalid status mee (error while computing)
Iemand dit al eens eerder meegemaakt?
<message>
Maximum elapsed time exceeded
</message>
LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
@vipeax: ik heb geen overclockte CPU...
Zit er niet gewoon genoeg in de queue ?Mr Double B schreef op woensdag 06 april 2011 @ 14:16:
ja dat zag ik ook maar heb nu op 3 pc's op update gedrukt en allemaal zeggen ze dit:
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Dan krijg je een andere melding. In ieder geval niet van de server.
Graast voor Division Brabant
It's hardware that makes a machine. It's software that makes it work (most of the time).
Overal? Hier loopt alles op rolletjes, even de logs induiken. Edit: alles loopt gewoon, sinds vanochtend al. Welke BOINC-versie draai je?Mr Double B schreef op woensdag 06 april 2011 @ 14:12:
[...]
Ja dat bedoelde ik eignelijk ook met geflushed had ff op meerdere pc's gechecked en overal zegt hij dat er geen nieuwe tasks meer zijn.![]()
![]()
[ Voor 10% gewijzigd door Jejking op 06-04-2011 14:47 ]
userid: 75039
veel plezier met mijn paar puntjes erbij alvast.
de eerste die reageert heeft prijs.
Ik ben geen recruiter ofzo, maar wel op zoek naar een collega devver. Typescript/Node/Angular/etc en liefst op HBO niveau. We zitten op een prachtige locatie tussen bos en heide op de Utrechtse heuvelrug. Mijn PM box staat open!
Ja ik heb ook nog wel WU's op men andere pc's ging alleen voor de gein even kijken op 1 pc en die stond dus gewoon niks te doen. Update gedaan en kreeg dus geen nieuwe opdrachten meer met de melding dat er geen zijn. Toen op 3 andere pc's getest en ook die zeggen dat er geen tasks meer zijn. Gelukkig hebben alle andere PC's nog wel WU's in de wachtrij staan.Jejking schreef op woensdag 06 april 2011 @ 14:46:
[...]
Overal? Hier loopt alles op rolletjes, even de logs induiken. Edit: alles loopt gewoon, sinds vanochtend al. Welke BOINC-versie draai je?
Maar 1 pc staat dus gewoon niks te doen.
edit: draai overgens op alle station 6.10.60
[ Voor 3% gewijzigd door Mr Double B op 06-04-2011 15:14 ]
LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
Mosquito ChasersJDVB schreef op woensdag 06 april 2011 @ 15:04:
wie mij in een team hebben wil mag me erin zetten.
userid: 75039
veel plezier met mijn paar puntjes erbij alvast.
de eerste die reageert heeft prijs.
Wel nog even hier melden
[ Voor 13% gewijzigd door devino op 06-04-2011 15:21 ]
De hierboven gemaakte typ- en/of spelfouten zijn mijn handelsmerk
done, ik gaat op jacht, tellen mijn puntjes van gister en eergister dan ook nog mee voor de muggenjagers?
Ik ben geen recruiter ofzo, maar wel op zoek naar een collega devver. Typescript/Node/Angular/etc en liefst op HBO niveau. We zitten op een prachtige locatie tussen bos en heide op de Utrechtse heuvelrug. Mijn PM box staat open!
6-4-2011 16:30:09 malariacontrol.net Message from server: Project is temporarily shut down for maintenance
FF wachten dus voor de mensen die al door hun voorraad WU's heen zijn
LG OLED77C16 | PIONEER PDP-LX6090 | Pansonic TX-P50ST50 | Marantz SR6008 | B&W 604 S2 | B&W LCR600 S3 | Acoustic Research Chronos W38
tweede puntje, waarom zie ik zo een groot verschil tussen BOINC 4 Africa op mc.qik.nl en mc.net (team 91).
op qik hebben ze 23.5M (wij nu al meer)
op mc.net hebben ze 128.8M (dat halen wij never nooit niet)
Ik ben geen recruiter ofzo, maar wel op zoek naar een collega devver. Typescript/Node/Angular/etc en liefst op HBO niveau. We zitten op een prachtige locatie tussen bos en heide op de Utrechtse heuvelrug. Mijn PM box staat open!
Die stats kloppen dus niet, want ze hebben veel te weinig punten bij hun totale user database om 128.8 miljoen te halen. 23.5 miljoen is een stuk realistischer.
Lol - krijg dus geen afgeronde WU's meer geüpload en nieuwe binnen. Over 10 minuten zit dus mijn laptop zonder werk. Andere machine kan nog 12 uur.
Is er een manier om WU's te verplaatsen van de ene machine naar een andere?
[ Voor 15% gewijzigd door ShitHappens op 06-04-2011 16:38 ]
Staat toch het zelfde als hier ? http://mc.qik.nl/index.php?team=91Paprika schreef op woensdag 06 april 2011 @ 16:36:
http://www.malariacontrol...et=0&sort_by=total_credit
Die stats kloppen dus niet, want ze hebben veel te weinig punten bij hun totale user database om 128.8 miljoen te halen. 23.5 miljoen is een stuk realistischer.
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Nope, dat kan niet. In de geavanceerde modus van BOINC kan je een buffergrootte van een x aantal dagen instellen zodat je voldoende werk kan binnen halen. Dit kan van 0 t/m 10 dagen bij "advanced - preferences"ShitHappens schreef op woensdag 06 april 2011 @ 16:37:
Message from server: Project is temporarily shut down for maintenance.
Lol - krijg dus geen afgeronde WU's meer geüpload en nieuwe binnen. Over 10 minuten zit dus mijn laptop zonder werk. Andere machine kan nog 12 uur.
Is er een manier om WU's te verplaatsen van de ene machine naar een andere?
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Verwijderd
Inderdaad, de server lijkt wel eens te bokken. Zelf heb ik er nog geen last van gehad. Je zou kunnen proberen het project te resetten.Verwijderd schreef op woensdag 06 april 2011 @ 20:48:
Server down? Boinc probeert al 3 dagen dat eerste bestandje te downloaden ( malariaA_6.52.blahdieblah)
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn
Verwijderd
Vreemd, bak A (Wxp) zegt: "Internet connection OK, server probably down"FreezeXJ schreef op woensdag 06 april 2011 @ 21:09:
Niet voor mij, vanmorgen nog met succes een koetje geinstalleerd, alles vlekkeloos verlopen. De enige keer dat ik contact ben kwijtgeraakt is omdat m'n router ging bokken...
bak B zegt : kilometers maken!
Dat had vorige week iemand anders ook, als je die file van een andere machine af kopieert moet ie wel gewoon verder gaan.Verwijderd schreef op woensdag 06 april 2011 @ 20:48:
Server down? Boinc probeert al 3 dagen dat eerste bestandje te downloaden ( malariaA_6.52.blahdieblah)
En anders: deze. is dat bestand. Als je die plaatst in onderstaande map en daarna boinc herstart.
WinXP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BOINC\projects\www.malariacontrol.net
Win7/: C:\ProgramData\BOINC\projects\www.malariacontrol.net
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
In geval van y-pop is het een algemene projectfile (is geen WU) die op alle pc's gelijk is. zolang het enkel dat bestand is is er weinig aan de hand.
zie case van suicyder dacht ik dat het was. zelfde file, niet te downloaden. project reset ,boinc herinstallatie maakte allemaal geen verschil. file neerzetten en draaien.
raad het echt niet aan om zomaar at random files heen en weer te slepen. dat kan fout gaan als je de verkeerde hebt, maar dit ene bestand kan geen kwaad.
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Het gaat nu in tegenstelling tot vorig jaar aardig gelijk op. Dus zoals DukeBox al zegt, ik denk ik niet dat er geschoven wordt in teams.HetMes schreef op donderdag 07 april 2011 @ 09:58:
Morgen vindt de aagekondigde schifting en herverdeling plaats, schijnt, of gaan we door met de 5 teams die we nu hebben? Ik voel me wel een beetje verbonden met de MuggenMeppers. Zou jammer zijn als ik bij een ander team zou moeten ineens, en denk dat anderen dat ook vinden.
Gamertag for Xbox: R0SSI
Ik neem aan dat je hierop doelt?HetMes schreef op donderdag 07 april 2011 @ 09:58:
Morgen vindt de aagekondigde schifting en herverdeling plaats, schijnt, of gaan we door met de 5 teams die we nu hebben? Ik voel me wel een beetje verbonden met de MuggenMeppers. Zou jammer zijn als ik bij een ander team zou moeten ineens, en denk dat anderen dat ook vinden.
Daar staan namelijk ook dat de top-6 doorgaat. Aangezien er maar 5 teams zijn, verwacht ik niet dat we de boel gaan opdelen. Zal uiteraard nog wel even worden besproken binnen de crew, maar ik denk niet dat je je zorgen hoeft te maken.Op 7 april evalueren we de teams en mag de top-6 van de teams door.
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
Overigens is mijn pending list inmiddels de 300 aan het naderen. Output is >10k per dag voor 20 actieve machines. Still not worried. Het lijkt erop dat de pending list lineair met het aantal machines loopt. Toch jammer, want het is al gauw een paar duizend credit, zo'n 10 a 15% van mijn stampede totaal.
Vouw mee bij Fatal Error Group! - F@H: #10
85. (16) 881 Soeperkees 7.228 (365)SoeperKees schreef op donderdag 07 april 2011 @ 12:23:
Is er ook een reden dat ik uit de stats ben gehaald sinds gisteren? Of gebeuren die dingen wel vaker?
http://mc.qik.nl/index.ph...ype=daily&date=2011-04-07
[ Voor 12% gewijzigd door MAB The Frisian op 07-04-2011 12:51 ]
Ik las dat qazwaplol die ongeveel dubbel mijn output draait er >600 heeft open staan. All is well, I suppose...
Je moet wel op "more" klikken....SoeperKees schreef op donderdag 07 april 2011 @ 12:48:
Wat de hell....dat is wel op de zelfde stat site als waar ik kijk?
http://mc.qik.nl/
Duidelijk. Heb de hele tijd alleen naar de onderste lijst gekeken met de targets
Verwijderd
He bedankt! Hij doet het gelijk.Qazwaplol schreef op woensdag 06 april 2011 @ 22:19:
[...]
Dat had vorige week iemand anders ook, als je die file van een andere machine af kopieert moet ie wel gewoon verder gaan.
En anders: deze. is dat bestand. Als je die plaatst in onderstaande map en daarna boinc herstart.
WinXP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BOINC\projects\www.malariacontrol.net
Win7/: C:\ProgramData\BOINC\projects\www.malariacontrol.net

5. (2) 2.992 Steven2992 14.438 (11)
Whatever